• trickyrider

    cua lidi nevite jestli se dají koupit samostatně nové pily případně jaká firma je nabízí ?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      zdar, zkus to tady chlape: www.pilana.cz/cz/index.htm

      :-)

      0 0
    • trickyrider  

      dík za radu všem :-(

      0 0
    • libik  

      jestli myslis kotouce ve tvaru pily, tak mi kdyztak napis na mejla – neco bych pro tebe mel… cau

      0 0
      • trickyrider  

        konečně někdo :-)) moc dík

        0 0
        • goofy  

          Nezkoushel jsi tam volat? Ja se tam furt nemuzu dovolat, a jiny kontakt na ne neni…

          0 0
          • Meesha  

            Ja sem objednaval telefonem minuly tusim utery a vcera prisly…

            0 0
            • goofy  

              Hmm… Tak to eshte zkusim… Kolik bylo poshtovny?

              0 0
            • m.k.2  

              Máš už s nimi nějaké zkušenosti? Na fotkách to vypadá, že nemají náběhy, ale ta cena je zajímavá, přemýšlím, že bych do nich taky šel.

              0 0
              • Meesha  

                na biku je este nemam – mozna po vikendu. nabehy nemaj, ale vypada to jako pictiva prace. Zuby sou dost blizko u sebe a sou vysoky, ale retez tam krasne presne padne. Sou docela lehky a matros vypada taky v pohode.

                0 0
                • vlk  

                  tu jsem měl taky jednu –22 zubů 5 packu.Vypadají dobře ,ale v praxi se moc neosvědčily.Vy­drželi asi 2 měsíce.Pak se řetěz na nich zachytával a místo aby se dole pěkně odvaloval z pily tak se někdy chyt a namotával na převodník,nejlepší bylo že mi začali blbnou na konci bikeforáckého srazu.Poslední kopce domů se nedali na tento převodník vůbec jet.Hrozný šmejdy.Myslím, že za to můžou především ty vysoké zuby, zož zrovna v kombinaci nejmenšího převodníku a mírného opotřebení není dobré.

                  0 0
                  • Meesha  

                    jeee, to me nestras! Musi prezit aspon Malevil a Krale…

                    0 0
                    • vlk  

                      ale já zas jezdím spíš na sílu, než na kadenci.Třeba ti něco vydrží.

                      0 0
                  • djano  

                    22 zubove lacne prevodniky uz iba ocelove ! Tiez som chcel usetrit niekolko gramov a v prvom kopci mi vymackany material zachytaval retaz. Tak som ho vyhodil a dal tam ocelove Shimano. Zaujimave, ze hlinikovy Syncros 22z. mi to nerobi.

                    0 0
                    • Loner  

                      Já sám taky moc nechápu, že čím dražší sada, tím kratší trvanlivost převodníků. Po 4000 jsem měnil střední a malý převodník XT za shimano ocel (ASI Alivko) a zdá se že mají nekonečmou životnos´t. Řetěz nesukuje ani v bahně. Střední převodník bez náběhů je myslím sebevražda, a? je od kohokoli a ze sebelepšího materiálu.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        jezdil jsi někdy střední bez náběhů, nebo jen tak házíš do prázdna? v čem je to sebevražda? Já s tím teda nemám nejmenší problém…

                        0 0
                      • djano  

                        „Střední převodník bez náběhů je myslím sebevražda, a? je od kohokoli a ze sebelepšího materiálu.“ – nesuhlasim. Subjektivne je narocnejsie radit na velky prevodnik bez nabehov, ale pri standardnom pocte subov (compact 22–32–44) by nemal byt problem. V tomto pocte mam iba Syncros (vsetky bez profilacie a nabehov) a radi to perfektne (radenie XT RF+, presmyk XT). Opatrne som musel radit, ked som pouzival 22–34(aj 36)-48, ale islo to.

                        0 0
                  • McBlacky  

                    tak když to moc lepí řetěz tak se daj ty zuby trochu srazit pilníkem… u duralu a 22z práce na pár minut :)

                    0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.