Kra?asy do 2500 Kč, raději volné.

25 nepřečtených
  • Lister

    Přezbrojuju na léto na volnější věci a chtěl bych koupit volné kratasy, podmínkou je ale velmi kvalitní vložka – nejlépe anatomicky tvarovaná, lepená beze švů. Jak budou vypadat zvenku už je celkem jedno, nezáleží mi ani na počtu kapes ani moc na barvě. Cenový limit je v titulku, ale nemusím být naplněn :-). Pokud by se neprodávaly žádné s takovou vložkou tak klidně i elastické. Jen pro upřesnění, obchody jsem si prošel a skore volných kra?asů v našich obchodech 0, tak proto se ptám, na které výrobky bych se mohl poptat.

    0 0
    • danno  

      Ja jezdim uz druhou sezonu Biemme, volne se super vlozkou, jsou fakt dobre usite, cena tehdy cca. 1500kc, ale ted se pomalu zacinac divat po Foxech, viz odkaz:

      http://shop.foxracing.com/…ctForward.do?…

      Celkem by mne zajimala cena, unas na netu nikde nejsou.

      0 0
    • JMT  

      neber louis garneau, koupil sem naky ze asi 2000, ten vnejsi dil je v poho, ale ten vnitrni je naprosta hruza (debilni vlozka, konstrukce ze 2 panelu, krabati se to proste SHIT SHIT SHIT)

      0 0
      • blue  

        no vidis, ja mam ty samy, nestaly 2000, ale nejakejch 1200 (drazsi ani snad nemeli – kam to chodis nakupovat? :-)) a ten vnitrek mi sedi nejlip ze vsech, co sem vyzkousel

        0 0
        • K2  

          Kde jsi je koupil? Díky za info

          0 0
        • K2  

          Máš ty s tou vyndávací vložkou? Ty se běžně nabízejí za 1490. Nemá problém se zachytáváním o sedlo, když jdeš za sedlo?

          0 0
          • blue  

            jo, LG Canyon s vyndavaci vlozkou, zadnej problem se zachytavanim nemam

            0 0
            • K2  

              Díky za info, zajdu je vyzkoušet, akorát cenu hlásili do telefonu 1500 a cca 1200 (zřejmě to budou ty s tou nevyndávací vložkou) – kdy jsi je kupoval za výše uvedenou cenu? Máš typ na nějaké nákoleníky , které nesjíždějí, když je nepřidržuje gumový proužek na konci nohavic u elas?áků?

              0 0
              • blue  

                trochu vejs sem psal ze vloni, konkretne nekdy v cervenci nebo tak nejak, uz sem mel problem je sehnat v moji velikosti :-)

                ja si nedavno koupil zatepleny navleky VELLA za 360, zadny specialni vychytavky nebo strih, ale drzej dobre a jsou dlouhy na cely nohy

                0 0
    • juli  

      Mam FOXy, posredni z nabidky a myslim, ze jsem za ne vic nedal nez 2 a pul tisicovky (asi). Az budu prezbrojovat opet to bude FOX. Super vnitrni kalhoty, vnejsek by sice mohl byt z bytelnejsiho materialu, ale asi by to bylo na ukor pohodli a ventilace. Takze u mne FOX vitezi, ale nedostal by za 1 spis 1-.

      0 0
    • Lister  

      Dělá třeba De Marchi volné kra?asz. Už dlouho uvažuju, že bych zainvestoval a koupil nějaké jejich kra?asy, nejvíc se mi líbí Race bib shorts s vložkou Race, dělají i něco s touhle vložkou, ale jako volné, kdyby ne tak asi vezmu zase uplé, cena není vůbec špatná :-).

      0 0
    • Lister  

      Ještě mě napadlo jestli by se nedaly vnitřní kalhoty s vložkou ( samozřejmě pokud půjdou vyndat) použít jako základ pod čapáky v zimě – nevím vůbec jak vypadají, pokud budou elastické tak by to asi neměl být problém, ne?

      0 0
    • Shamick  

      Napadla někoho nema?

      0 0
      • zac  

        MODELY 2005 PROGRESS JESTE NEDOSTAL, DNES TELEFONICKY OVERENO…

        0 0
    • Lister  

      Tak se ten výběr trochu protáhl, ale nakonec budu mít asi tyhle: http://www.pearlizumi.com/product.php?…

      Si říkám dělat na ně budu pár dní, ale jezdit několik sezón tak proč šetřit a raději nebudu dělat kompromisy. Stejně bych ty prachy rozházel za blbosti :-)

      0 0
      • 0v0ce  

        nejsou nejake moc siroke??. Nejak me to tak prijde

        0 0
        • sir_mike1  

          Ja ted jezdim Sensory, staly 1850 a vlozku maji presne takovou jakou bys zrejme chtel. Jsou trochu kratsi, asi tak 8cm nad kolena,ale to me osobne vubec nevadi. Ted je inzerovali v novym Velu, tak jestli ho mas, urcite je zkoukni.

          0 0
          • Lister  

            Na ty Sensora jsem koukal, nevypadají špatně, vložka je celkem v pohodě, ale moc nemám důvěru k Tactelu jako vnějšímů materialu – nevím jak na tom bude s prodyšností, ale určitě to nebude nic moc.

            0 0
    • crom  

      ja koupil nedavno NEMA JEWEL a zatim jsem spokojenej cena krasnejch 12kil,uz jsem se v elastakach cejtil jak *****

      0 0
      • Pavlos  

        Taky budu muset neco podobneho poridit

        0 0
      • universal  

        ja o nich pisu a ted vidim, ze spokojenejch je vic, preju dlouhe roky uzivani, jsou perfektni…

        0 0
    • universal  

      Mam od r.2001 kratasy NEMA Jewel (asi za 1500) a porad drzi, coz me prekvapuje 8-)), takze bych sel do nich zas..vice bud na mych strankach anebo http://www.nema-usa.com/ cesky prodejce http://www.progresscycle.cz

      0 0
    • Romain  

      Volil jsem NEMA VARIABLE, koupil jsem je loni v Progresscycle, slevněné na 1190kč. Odnímatelná vnitřní vložka je super věc. Velmi pohodlné.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce