• squer

    ahoj lidi. mam par otazek na vas jakož to skušený bikery. už dlouho si chci pořídit nákýho traktora do lesa a tak se teda ptám: za prvé. měřim 193 cm a vážim zhruba 80 kilo a nevím jaka velikost ramu je přímo umerna moji velikosti. za druhé, hodne se mi libí kola norco bigfoot a norco susquatch. mužete mi ríct vas nazor na tyto kola případne prozradit jejich prednosti a nedostatky. zároven chcim upozornit že jsemzačátečník v tomhle sportu ale jezdím asi 7 let hoby motocross. diky předem za odpovedi .Kamil

    0 0
    • goofy  

      No asi tak… Norco Sasquatch se mi hodne libi, a myslim si, ze na freeride, je to kolo jak delane (ono vlastne je delane na freeride), ale nenapsal jsi, co chcesh jezdit… Ja bych ho, mit penize, urcuíte bral… P.S: kdyby jst neco nepochopili, tak se nedivte, prave jsem prishel s knajpy… :o)

      0 0
    • caesar  

      mam Bigfoot 2004. Merim a vazim zhruba jako ty (no vazim asi o 7kg vic) a sem s nim spokojenej. Jen sem vymenil brzdu z mechaniky 6" na hydru 8" a planuju (az budou prachy) vymenu vidle. Co se brzd tyce, tak to budes mit v letosnich modelech lehci,pac tam uz 8" jsou, a vidle je taky lepsi. No a velikost sem si vzal 20" Sice mi kazdej rikal jak je to velky a jak je lepsi mit pomalu detskou velikost, ale ver, ze ty ramy sou staveny tak ze na tvoji velikost je to ideal jak na ovladani kola, tak i na to, aby ses nekopal kolenama do brady. Mam Norco proste rad

      0 0
      • hanz  

        jestli ti i pří tvé výšce vyhovuje velikost 20 tak si bud jist že vůbec nevíš co se dá na kole dělat…měřím 186 a měl jsem ht 16,5 a už je pryč a beru 14" s 20-tkou rámem můžeš zapomenout na nějaký věci a při spoustě jiných si koleduješ o kastraci.

        0 0
        • malko  

          Cozeeee ? 14"ka ram .. to si delas kozy ne ? Ja vim, ze nekomu budu pripadat se svou 22" meridou jako extremista ( merim 190 ), ale jinak co vim, tak ostatni kamosi, co nejsou ani zdaleka tak vysoci vozi ramy tak kolem 19" a to si taky radi v lese zařádí.

          0 0
          • hanz  

            nedělám si prdel…jestli chce skákat po lavičkách tak si na 20-tce utrhne koule o sedlo.....jestli chce polikat kilometry tak se na 14-tce asi uženě. Prostě nejde mít jedno kolo na všechno, bud chci skákat po lavičkách a dropovat nebo jezdit po lese na ježdění určo 20-tku, na skákání max 16-tku a kdybi si maslel že 18 bude dobrej kompromis tak nebude, protože na skákání velká a na ježdění malá…takže k ničemu

            0 0
            • caesar  

              a jeste jedna vec. Mluvime tu o Freeridu a ten mam ja osobne nahozenej tak, ze lesy a lavky a priroda a cesty kam nikdo jinej nejezdi. Zadny lavicky o kterejch tu mluvis. Takze opakuju. 20" Norco absolutne parada pri mejch 190cm

              0 0
              • wraftler  

                lavicky nemysli nahodou ze northshore?

                0 0
                • caesar  

                  nevim. Jestli mysli normal lavicky, pak bych v tom nevidel freeride, ale spis trial, nebo freestyle. Pak je prvda, ze by mel jit do ramu mensiho, nez ,maly. Proste je potreba aby se uz vymacknul, na co presne to chce

                  0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja vozim 13" a merim 176cm. Vetsi bych opravdu nechtel.

            0 0
        • caesar  

          nejsem blbej a vim, co se na kole da delat. Podstatna je v tom, co na kole CHCI delat. Takze mi tu nepodsouvej neco, co nechci. Jezdim dost dlouho a kastraci sem jeste nezazil.

          0 0
          • hanz  

            jasně..jenže je problem v tom že on sám pořádně neví co chce dělat…a že ty dokážeš dropovat na 20-tce neznamená že to dovede aj on…resp. jseš první o kom jsem slyšel že jrzdí FR na 20-tce tak tady zase nikomu necpi že to jde když to umí jeden ze 100.

            0 0
            • caesar  

              hlee, za prve. Nechci z toho delat flame, i kdyz uznavam, ze moje reakce tak mohla vypadat. Za druhe, nikomu nic necpu. Ptal se a ja mu odpovidam , protoze zrejme chapu (nebo tusim) co chce jezdit (ma to podle popisu stejne hozeny jako ja) a na vahu a metry je to taky to same. Nevim kolik meris Ty ale ja pri mejch 190 proste na 20 asi jako ostatni na (pro tebe standartnich( 15". Sumam sumarum. Velikost je jedna vec a stavba a geometrie kostry druha. A na mem Norcu se pri 20 cejtim bezpecnejc, nez zenska s ultra tenkejma vlozkama. Hawk

              0 0
              • hanz  

                taky nechcu dělat flame ale já bych zase třeba s mýma 186cm bych na 20-tce akorát polykal kilometry, dal nějakej pidiskoček ale rozhodně bych to nemohl označit za FR, to je takový endurko. Osobně mám na endurko 18,5 + 400mm sedlovka a neměnil bych. Tazatel by hlavně měl říct co si teda představuje, bo pak se tu hádáme mezi sebou a z toho mu asi moc rad nevypadne.

                0 0
                • caesar  

                  njo, jenze ono, kazdej nemuze mit 3 kola na neco jinyho, ze :) A proto zustava kompromis.

                  0 0
    • wraftler  

      mam podobne parametre ako ty (195cm/75kg) a jazdim skladacku s ramom specialized P3… je to lahsie ako norco a na to co pises to ma ovela lepsiu geometriu…

      0 0
      • Radek Broz  

        Jednak je p3 taky drzasi, ale hlavne ja bych nesouhlasil s tou geometrii. Podle me se do lesa Bigfoot a Sasquatch hodej lip – P3 je podle me vhodnejsi na 4X, dirt, street (ale samozrejme, ze tobe se na tom v lese muze jezdit dobre – sam jezdim na DH trati asi s nejkratsim kolem, jaky tam kdy jelo;-) )

        0 0
        • wraftler  

          jj mam brutal kratky bike… velkost S na moju vysku:) tiez sa seci cuduju:) ale paci sa mi jak je to zive:) ale on hovoril ze chce skakat v lese na co je P3 jak robena, tiez na dropy je super a v meste si ce davat lavicky, na ktore moze s tazkym norcom zabudnut:)

          0 0
          • goofy  

            No ja myslim, ze to spish chce na takove pohodove jezdeni po lese se skakanim a tak… Proste na freeridek, a na to je Norco prmo stvorene… P3 je spish na ty 4×-sky…

            0 0
            • Radek Broz  

              S tim ja souhlasim.

              0 0
              • wraftler  

                lenze chce aj street a na ten mozes na norcu ZABUDNUT

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Na street je supr 4Hun/125. Ale znam i par lidi co si to daji na Sasquatchi. Ale to je fakt spis cistokrevnej freeride… Fakt nejde mit jedno kolo na vsechno. Dokonce ani na „blbnuti“ nemuzes mit jedno kolo. Jinak se blbne v lese, v parku, pri trialu…

                  0 0
      • squer  

        Takže chcete říct, že se nedá na jednom kole jezdit po lese, skákat dropy, a po setmění si dávat ve městě nějakej ten slabší streetek? co by jste brali kdybych dal výběr: norco bigfoot 18", kona scrap 17" a specialized p2?

        0 0
        • wraftler  

          spesla

          0 0
        • wroum  

          Konu, spesl je spis na bikrosku a na street, dropy bych na tom skakat nechtel.

          0 0
          • wraftler  

            preco ne?

            0 0
            • wroum  

              ten spesl je hodne kratkej a super se s nim blbne na bikrosce (ono to je taky urceny na bikrosky a 4×). na dropy je podle me lepsi Kona nebo Norek, ale z toho norka mam zas takovej „tezkopadnej“ pocit, kona mi prijde jako kompromis.

              0 0
              • wraftler  

                a mohol by si mi pls napisat aky vplyv to ma na ten drop ked je kratky bike? ja mam velkost S meriam 195cm a sedi mi to akurat:)

                0 0
                • squer  

                  ty měříš 195 a máš S jo? to ale musíš to kolo k tomu dropu dotlačit ne?

                  0 0
                  • wraftler  

                    mam ram S-ko P3 rok 03:) paci sa mi hravost tak kratkeho biku… ale hlavne potrebujem kratky lebo 70% casu co bikujem jazdim na malom trialovom… preto mam maly aj ten specialized aby mi nerobilo problemi ich striedat… ale hovorim, jazdi sa mi natom perfektne… keby si videl co s tak kratkym ramom dokazu spravit tak dlhe nohy ako moje:) na zadne ide v podstate sam:) nadhera

                    0 0
                    • wraftler  

                      jo a take problemy ze by som pri zatoceni zhodil nohu z pedalu alebo ze by som kolenom kopal do rajd to absolutne nehrozi… a stabilita vo vzduchu tez ok..

                      0 0
        • Radek Broz  

          Norco, ale mesni

          0 0
          • squer  

            tak vám děkuju… Já pudu nejspíš do té kony, je pravda že má slabé brzdy ale myslím si že jinak za málo peněz dost muziky… brzdy a vidli můžu časem vylepšit, co myslíte…?

            0 0
            • enjoy  

              za hodne penez

              0 0
              • squer  

                no ty snad víš o něčem lepšim?

                0 0
              • Radek Broz  

                expert pres 4X/DH/FR kola a helmy se ozval;-)

                0 0
                • enjoy  

                  budes tohle psat pod kazdy muj prispevek?:-)).ja jenom ze nevim na co tvoje reakce mela narazet:-) jeste vymysli nejakou fanfaru a bude to super:-). ps:muzu jezdit klidne silnicku abych mohl rict ze upgradovat na funkcni vidli a brzdy stoji hodne.nebo nesouhlasis,ty opravdovy experte?:-))

                  0 0
                  • caesar  

                    presne tak. Upgrade brzd a vidle je svinsky drahy. Jen blazen by to udelal (a ja to bohuzel zrovna delam) Das do toho potom jeste tak 19000, takze skoro cenu noveho kola. Di do toho Norca.

                    0 0
                    • goofy  

                      No jo, jenze u Norca je momentalne jeshte horshi vidle nez u te Kony… Sice brzdy tam jsou dobre, ale na co to je, kdyz ti pri odrazech kope vidle…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jestli tam neni elastomerka bez olejovyho tlumeni.. tak je to jen otazka nastaveni.

                        0 0
                        • goofy  

                          Prave ze Dirt Jam Comp je elastomer, ne? Norco Bigfoot

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            JJ. Tam jo. No ja mam doma vidli ze Sasquatche a to je trosku osekana Z1 FR3. Co me prijemne prekvapilo, klasicka pevna osa.

                            0 0
    • icewind  

      Mam Norco Torrent 2005…naaaadhe­ra…Kasli na Konu, ber Norco…

      0 0
      • honzamarek  

        já mám norco rampage 2005 velikost M hele a super prostě lítá se na tom dobře. Ber jedině norko. Vždyť to už se specializuje jen a fr/DH/4X

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Na freeride se specializuje mistni dovozce znacky. Norco jako firma se naopak zacina soustredit na silnicni cyklistiku a cyklokros, ktery ted za morem proziva boom. Ale to porad jeste neznamena, ze k DH/FR a 4X pristupuji… treba jako Merida :)

          0 0
    • kassar007  

      chtel bych se sem prisomrovat s jednou otazkou – Norco Shore – celkem dobry palbe (Marzocchi RC2X 2007, Sram X-9, Avid 7,…) je realny, ze se muze dostat na 19 kg, pokud tam budou nejaky normalni plaste a duse?? Jo norko je model 2006 a to verze 2 vylepsena.......

      Dalsi vec da se stim jet i nejakej ten kilometr nebo lehce do kopce??? Nebo je to fakt kolo na vrdej freeride a do kopce si muzu nechat zdat nebo bych musel bejt herkules.....­.......

      Myslim, ze bych tu par zasvedcenych nasel........roz­hoduju se mezi six a shore.........bavi me hodne sjezdy, ale nejsem zadnej hadr core freerider a docela me bavi se nekam presouvat nebo jet jenom tak kudy chci nezavisle na tom jestli je kopec nebo sjez......

      mno to je asi tak vsechno

      0 0
      • Radek Broz  

        Jestli s tim chceš občas i vyjet, vzal bych spíš toho Sixe. Kámoš měl Sixe 05, pak si vzal Shora a asi za 14 dní si vzal Sixe 06.

        0 0
        • kassar007  

          mno ja mam prave docela dobrou nabidku na toho shora, ale je fakt ze me to jezdeni okolo taky bavi (jinak mam 90 kilo cisty svalovy hmoty – tak ze asi uz nic neschodim) kdyz stim nekde skocim vydrzi six ??

          0 0
          • goofy  

            O SIXe bych se nebal, a Shore uz bude na presuny fakt celkem moc… Zalezi kolik toho chces najezdit, ale ja bych se drzel spis toho SIXe (taky ho na neco podobneho planuji v budoucnu poridit).

            0 0
            • kassar007  

              hele covece asi jo ja jenom ze jsem dostal super nabidku. A co jinak mas na to nejaky dobry informace??? jo jinak ja se docela rad presunuju :-) nechci jenom sjezdy

              Dneska jsem to zjistoval a budou az za mesic a dele sakraaaa

              0 0
              • goofy  

                Na co bych mel mit informace? No ja taky jezdim s lidma, co se pomerne presunujou, takze bych chtel i neco na cem se da dal ujet, a pritom bych chtel pero pod prdeli :-)

                Vetsinou totiz jezdim stalem: na hreben, pak nejaky presun pohrebeni, a pak nejaky sjezdik, nebo freeridek dolu. Javorovy taky vubec neni k zahozeni ;-)

                Akorat vaham, ktery z letosnich SIXu bych vzal (zatim jenom teoreticky). Spis me laka lonsky. Chtel bych totiz pruzinovy tlumic, a to ma jenom SIX 3.

                0 0
                • kassar007  

                  no pokud six tak beru letosni trojku za dobry penize hodne muziky. pruzinu chci taky a ram se mi vic libi ta trojka nez ty dva vyssi (ty ma kazdej to neni nic pro me :-) )

                  0 0
                  • goofy  

                    Akorat ja bych u trojky menil asi jeste vidli, brzdy a kola… :o)

                    0 0
                    • kassar007  

                      brzdy mam :-) kola mno az to odejde tak to odejde, vidle to sami, ale myslim ze maruna bude good, akorat si dam do naboje pevnou osu na srouby. Ted jsem to tu s nekym probiral jestli to jde a prej jo........

                      0 0
                      • goofy  

                        No uvidis jak bude chodit. Ja ji zkousel na vystavisti, a byla nejaka divna, ale treba by se rozchodila, nebo jenom vadny kus. Vlozeni pruzin by urcite taky pomohlo.

                        Mne by se vepredu libil treba Travis a rafky by mohly byt taky sirsi, ale to bych nejak bezproblemu prezil. U dvojky se mi zase moc nelibi ten vzduchovy tlumic, ale nevim, no. U mne to je jeste hodne daleko :-)

                        0 0
                        • kassar007  

                          u me ne a proto to resim :-) no ja vidli zkousel u kamose a chodila superove tak to mozna bylo tim kusem........ me by se tam libila 66 na 160 nebo 170mm :-)

                          0 0
                          • goofy  

                            No mne by se tam idealne libil Lyric U-turn, ale tohle uz je trochu mimo realitu :-)

                            Marzocchi je na takove kolo dle mne zbytecne tezka, ikdyz Travis taky neni zadne pirko… ;-)

                            0 0
                            • kassar007  

                              A nema nekdo zkusenosti nebo nejak info o Domain od RS – vzhledove me se treba libi, ale bude to takovej drzak jako treba Maruska a co se tyce oleje a podobne jak to vni vypada

                              0 0
                              • goofy  

                                Domain na tom taky nebude spatne. Ma oproti Lyriku ocelove vnitrni nohy a starsi typ tlumeni (302 ma jeste HC2).

                                0 0
                              • Tomcat  

                                Myslim, že se mi vyskytla na kole. Mě 318 , brácha má 302.

                                Ne držák jako Maruna to není protože se dá i používat víc než držák.

                                0 0
    • Lefty  

      hele já znam kluka kterej si dával i street na Norcu Atomik…

      0 0
      • wroum  

        a ja znam kluka co sjel Vsenory na skladacce, ale DH bych tomu nerikal a myslim ze podobne na tom bude spojeni street a atomic…

        0 0
    • squer  

      Ahoj lidi. Dva roky jsou pryc a ja se vracim z5 k tematu. Penizky se mi tehda rozutekli do prednejsich veci, ale uz zase jsou a chci za ne koupit neco ted na podzim, vychytat nejaky slevy. Strop je zhruba okolo 20k kc, hodim vam sem co se mi libi a poprosim vas o kritiku. Kdybyste meli treba tip na jiny bajk nez Norco a Kona, napiste, budu rad :) Tady jsou moji favorite: www.mtbs.cz/…rovnani.html?… Jedno policko jsem nechal zamerne volne, tam by mohl byt vas kandidat :) Jeste me tak napada, ze se tu resilo co od toho biku vlastne chci… Takze primarne by to kolo melo pod mojim telem umet sjizdet kopec, schody, melo by s nim jit skocit nakej ten drop a taky by s nim melo jit jezdit po rovine, do kopce se bude vozit autem pripadne busem, ale chtel bych si s nim dat i nejakou nocni vyjizdku po meste s nejakym tim skockem ze zidky napr. Takze, jak to vidite po dvou letech s vybavou kol? Ktere by u vas vyhralo pred druhym a proc? Diky :)

      0 0
      • Nikitka  

        nechci ti do toho kecat, ale být tebou vezmu spíš to norco je to freeride bike a je poměrně nezničitelnej co se týče tý kony tak to je shitovka krátkej rám a geometrie nic moc navíc toho moc nevydrží. Řešil jsi i velikost pokud s tím kolem chceš jezdit i streetek pak ber vel. maximálně 17 i když dle mého názoru 15,5 nebo 16,5 ideál. Mysli na to že, čím větší rám tím neohrabanější bike a čím menší tím hravější a větší požitek z jízdy.

        0 0
        • squer  

          Dekuji ti, beru v potaz :) Btw, proto sem pisu, aby jste mi do toho kecali :) Ja se jen potrebuju ujistit, ze za dany prachy neni neco lpesiho, co jsem treba prehlidnul. Druha vec je ta, ze jsem se mezi Norcem a Konou nemohl rozhodnout, nevyznam se ani v geaometrii ani v komponentech, takze za jakekoli reakce jsem vdecnej :)

          0 0
      • Radek Broz  

        Nevim, jak u Kony, ale 07 Bigfoota imho už nekoupíš – porovnával bych spíš modely 08.

        0 0
        • Nikitka  

          dá se koupit i 06 třeba na www.dookie.cz a 07 maj přímo na krámu

          0 0
          • squer  

            Koukam maji tam slevneny Scrap 07' ve vel. S a M na 18750kc. Ale neni to na mou vysku uz hodne malo?

            0 0
          • squer  

            Ted jsem si znova precetl tvuj prvni prispevek a uz to o tech veliskostech vidim. Jen se bojim abych se nekopal kolenama do brady :)

            0 0
      • ddd - andy  

        Hele Kona bude urcite lehci. Norco tezsi ale bytelnejsi – na to co popisujes asi lepsi volba to Norco. Libi se mi u pevnaku zadni stavba. Jinak jezdil jsem 4ruzny Norka a vse naprosto v pohode!

        0 0
        • squer  

          Dik, Konu tu zatim nikdo pred Norcem nevytahl, takze Norco jednoznacne vede, ted jde o to jestli koupit 07' bigfoota, nebo pockat do jara a vzit uz 08', pripadne pridat nakej peniz a vzit rovnou 08' sasquache, asi nej reseni. Furt to ale bude 30k penez, coz se mi za prvni kolo moc davat nechce. Na druhou stranu jsou tu nazory, ze na bigfootu nic moc vidle a casem bych ji mel stejne vymenit, naproti tomu do sasquache bych asi uz nemusel sahat jen kdyby se neco pos… A toho se trosku bojim, ze koupim kolo za 3 petky a za tejden ho nekde vysypu mojim motocros stylem. Jsem docela Manik..

          0 0
      • squer  

        Takze, mimo jine jsem psal i ceskemu dovozci Norco a ptal se ho na to, jaka kola 07' jsou skladem, jaka velikost ramu by byla idealni na 193cm vysokou postavu a kdy budou k dostani modely 08'… Tady je odpoved, treba nekoho z vas bude zajimat. " Kola 2008 budou na prelomu roku. Sasq 07 neni skladem, Bigfoot ano. Na tebe typuju velikost 17 nebo 18,5". "

        Jinak, kdyby jste si chteli koupit kolo a rozhodovali by jste se mezi Sas. a Big., napadl by vas v teto souvislosti jeste i jiny hardtail? Stale nejsem pevne rozhodnut. Jestli pujdu do Norca, tak urcite az na jare. Napada vas tedy jiny model od konkurencnich znacek v modelovy rade 08'?

        0 0
    • feuerman  

      mám letošního sasquatche, rám má super geometrii a ty si myslím, že něco vydrží, osazení myslím že za ty prachy jde, časem třeba něco vyměníš, za ty peníze je to spolehlivé kolo, kdyžtak koukni do profilu..na FR jako stvořené

      0 0
      • squer  

        Moc moc hezky clovece, na tohle kolo jsem cetl hodne chvaly, jen ta cena je zhruba o polovinu vyssi nez jsem chtel/chci dat, sehnat ho tak nekde ve sleve … :)

        0 0
        • feuerman  

          mám Mko to už neseženeš tohle bylo poslední, pak jsem ale někde tuším že za 23 viděl tohle v Sku, ale nevím jakou velikost potřebuješ, jinak bych počkal na 08 sasquatch vypadá dost dobře je tam 55 na 160mm a jiné brzdy, ale bude to 08 takže sleva hned tak tam asi nebude

          0 0
      • squer  

        Jeste dotaz, o co je lepsi ten tvuj sasquatch oproti bigfoot? Prosim nejak polopaticky :)

        0 0
        • feuerman  

          tak myslím že na FR má sasquatch určitě lepší vidli, ten dirt jumper je spíš dirtová vidlice a co jsem DJ zkoušel nepřišel mi moc dobrý, a jsou tam jiné brzdy, ale s těmi zkušenosti nemám takže to nemůžu srovnat, jinak zbytek osazení skoro stejný, vůbec bych se toho bigfoota nebál, bude to dobré kolo a časem můžeš vyměnit vidlici když s ní nebudeš spokojený zbytek je OK, třeba do kony bych nešel

          0 0
          • squer  

            Diky za vysvetleni, jeste me napada, ramy maji obe kola stejne? A k velikosti, merim 193 tak nevim zda M ci L. Jak jsi ty vysoky na Mko?

            0 0
            • feuerman  

              jestli mají stejnou geometrii nevím, ale řekl bych že jo, jestli ne tak rozdíl bude minimální v nějakých číslech, jinak já mám 185 cm takže M akorát, na 193 cm bys mohl mít taky určitě M bylo by to hravé, ale i L by určitě sedělo, s tím M kdybys chtěl dojet kousek dál asi by ses natrápil

              0 0
        • goofy  

          Takze pro zacatek: bigfoot ma jina ram. ma dokonce i jinou geometrii (vetsi uhel vidle, jiny uhel sedlovky, je kratsi, delsi zadni savba). Ma hodne slabsi vidli, brzdy a zbyle vybaveni bude obdobne. Jako rozhodne bych sel spis do Seskoce, ale je to na tobe. Chapu, ze je to hodne penez na vic.

          A k velikosti: ja osobne vozim Manika (viz profil) v M-ku a meri 187cm. Byt tebou, pohybuju se taky spis v M-ku

          0 0
          • squer  

            Dik i tobe za prispevek, mit o desitku vic tak neni o cem, ale popravde je mi i trochu lito dat za prvni kolo 30 papiru, kdyz ani nevim jestli to bude dobry na to co si predstavuju ze budu jezdit. Urcite vis o cem mluvis, viz vidle a ram, ted jde o to jestli je to tak markantni rozdil, ze to ja jako novacek nejak neprekousnu. Vem si, ze jsem na Sasquatchi nikdy nejezdil, takze narozdil od tebe bych mohl bejt spokojenej i s bigfootem. Jak se rika, s jidlem roste chut, no nevim :) Treba z motocrosu jsem zvyklej na ku*va zdvihy, ale tam je to o krapet jiny hmotnosti… Mozna me tu vsichni snite, ale nasel jsem dalsiho potencionalniho „adepta“, hadam, ze nepredci Bigfoota natoz toho druhyho: www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?…

            Jinac, nevite kolik by stalo dopravit sem kolo z Kanady? Mam tam znameho tak premejslim, ze bych ho kontaktoval a on by se pokusil najit treba nakej testovaci kousek Sasquache, kdyz to ma za rohem. Uz z toho zacinam bejt na prasek, pul 6 a voci nad hlavu :/

            0 0
            • Nikitka  

              Ruckus trail hm taky pěkná záležitost ale ten bigfoot je lepší dokonce i lépe osazenej… pokud koupíš ruckuse tak každopádně budeš muset vyměnit tu vidli protože duro je fakt hodně mizerný a na freeride nepoužitelný strašně trhá ruce…

              0 0
    • Havlda  

      Zdar lidi taky se rozhoduju mezi bigfooten a sasguache. Mohli by ste mi poradit co mam radsi vzit?? Ten bigfoot ma horsi vydli jestli bych ji nemusel brzo menit?? ten sasquache se mi vic libi a mluvim o modelech 08

      0 0
      • goofy  

        Jelikoz je rozdil i v ramu, tak bych sel urcite do Seskoce.

        0 0
        • Havlda  

          ok tak dik za radu, to pudu do toho sasquache. Jo driv sem jezdil jen na XC a stacily mi jen mali upravy. Jak dlouho mi vydrzi to Norco kdyz na nem budu skakat???

          0 0
          • goofy  

            Zalezi jak ho budes tyrat nebo naopak setrit :-)

            Ja to svoje v profilu mam uz 3. rokem, styl mam jako prase, ale zatim drzi a myslim ze drzet bude jeste dlouho :-)

            0 0
            • Havlda  

              to ja ho moc tejrat nebudu a snad mi neco vydrzi:) ted uz jen dojit si ho koupit

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.