• bajkr

    Brdy 10,30 pod barandakem branicka strana v halounech souvepřové hody :o)

    Anketa: jedeš?

    8x
    44%
    2x
    11%
    4x
    22%
    4x
    22%
    0 0
    • Thidney  

      asi pojedu, jestli rano vyjedu je otazka jina .-))

      0 0
    • vysmátej bajker  

      V kolik budete v Halounkách?Mát to tam zhruba stejně dalrko jak na Baranďák.

      0 0
    • tm  

      Zni to dobre, zkusim uviset skupinu. Je nejaky plan trasy?

      0 0
    • Gung-Ho  

      Paráda:-))…tentokrát to není vyjíždka do Brd s Gung-Hem, tak se nemusíte bát :-))) Doufám jen, že se na obžerstvo v Halounech dostavíte v hojnym počtu.....jinak to všechno zbyde na Bajkra…a zpátky už mu to nepojede:-))…Se mnou můžeš počítat.....budu se snažit Ti odlehčit:-))

      0 0
    • Martinaa  

      a kolik to bude zhruba km?

      0 0
    • bajkr  

      Nebojte se přijet! Nechci vás vlákat na nějakou pomalou předvánoční vyjíždku a potom vám ujet někde v lese! Chci být fér a nabízim stejné tempo pro fšechny. Pro nové i stavajicí navštěvníky bf nabízim vejkendovou projížku po brdských hřebenech zdarma. A jedeme! 

      :o)

      0 0
      • cabbage  

        Četli jste to? BAJKR VÁM NABÍZÍ OBĚD ZDARMA!!! :-P

        0 0
        • Martinaa  

          tak to je fakt lákavá nabídka:) to bude nejspíš velká účast, ale ještě se něvyjádřil k počtu km…

          0 0
          • cabbage  

            imho baranďák – baranďák to bude ±70km, o moc víc bych nečekal…

            0 0
        • gyngy  

          neodmietnem … dakujem :-)

          0 0
    • crom  

      mozna bych se taky pridal,tedy jestli muzu a jestli budu stacit,urcite jezdite jako pekelnici

      0 0
    • dr.Torment  

      a na cem se jede? silnicka/mtb?

      0 0
      • SNAIL  

        Takovej Lempl to dává i na silničce, ale já bych to raději nezkoušel :-))

        0 0
        • dr.Torment  

          ok, takze kolobezku mam nechat doma?

          0 0
          • SNAIL  

            Klidně ji můžeš vzít, ale nesměl bys nám ujíždět :-)

            0 0
            • dr.Torment  

              no vidim to takto, jedu tak na 70%, stejne jako na zaviraku, zalezi jen na me drahe polovicce jestli me pusti, kdo pak ma poslouchat, ze ji zase kazim vikend…a mozna zase pojedeme dva :o) takze se tesim a nebo preju hezkou vyjizdku.

              0 0
              • JancA  

                to te teda lituju,takovou polovicku bych tezko vydejchala

                0 0
                • dr.Torment  

                  Copak o to, ona je skvela a dokonce na biku jezdi, ale pry je zima, jen se o me boji ze dostanu rymicku a umru ;o)))

                  0 0
                  • dr.Torment  

                    Tak a ted by me zajimalo, kdo tam cekal, protoze ja jo a nikde nikdo :( ale mozna jsem cekal nekde jinde…nakonec jsem vyrazil sam, hehe nejak jsem zabloudil a cestou zpatky me v Dobrichovicich odeslo koleno, v Praze uz jsem malem brecel bolesti, doufam, ze to neni zanet :(((

                    0 0
                    • heretik  

                      Zřejmě jsi byl opravdu jinde. Sešlo se nás pod mostem osm, odjížděli jsme tak pět minut po půl.

                      0 0
                    • Gung-Ho  

                      No na místě srazu nás bylo dokonce 10 s tim, že sme tam byli už asi 5 minut před půl a čekali sme do 10:37…pak sme vyrazili…asi si fakt byl někde jinde. Na stezce pod Barandákem na bránický straně si bejt nemoh :-(, to bysme se Tě asi fakt všimli:-)

                      0 0
                      • heretik  

                        Trvám na osmi :-) Další dva jsme přeci nabrali až cestou…

                        0 0
                        • Thapsus  

                          Chystáte na zítra repete? Zbyl v Halounech nějaký ovárek ??

                          0 0
                          • heretik  

                            Bajkr něco o zítřku říkal, já určitě nejedu, mám domluvenej na dopoledne badminton :)

                            Mimochodem, od Sýkory jsem si koupil ten Nowind (bundu i gatě), akorát novější ROUTE07, a mám z toho fakt radost, v tomhle počasí abych si pod to nebral víc než tenký tričko…

                            0 0
                            • Thapsus  

                              No fakt…Já začínal v listopadu s tričkem, dresem, na to svetrem a bundou, pak jen tričkem, svetrem a bundou a ted pod bundou už mám taky jen tričko a je to akorát. Super bunda..jen trošku žmolkuje, ale nejezdíme pro parádu, že jo..

                              0 0
                          • Gung-Ho  

                            Hele k tomu zejtřku…domlouvali sme se s bajkrem, že rozhodnutí necháme na ráno a domluvíme se přes ICQ…předběžně sme dohodlí tak, že by byl sraz stejně jako dnes, teda v 10:30 pod Barandákem na bránický straně. Nechtěli sme domlouvat nic napevno, jelikož se dneska všichni vyjadřovali, že zejtra nemůžou…tak to prostě necháme podle počasí a domluvíme se ráno…Jestli ICQ máš tak mě klidně napiš, jinak mobil je na mě 603 810 844, tak kdyžtak ráno po devátý brnkni a řeknu Ti:-)

                            0 0
                            • Thapsus  

                              Dobře, O.K… Zkusím ještě napsat Eli, možná by jela s náma (pokuid se pojede) … ICQ nemám, mobil jo, i když nevím kde. Ale do rána ho najdu. Klidně nechte vzkaz tady, až budete rozhodnuti. Thapsus

                              0 0
                              • Gung-Ho  

                                Tak je mi líto, ale počasí teda hezky nerozhodlo:-((, dneska to budou v Halounech muset vydržet bez nás. Ale aspon se ještě vyspim:-)

                                0 0
                                • Thapsus  

                                  Dík za info, zkoušel jsem ti po devátý volat, asi jsi ještě (nebo zase):-) spal. S počasím to snad nebude tak zlé, jedeme na sever. Libový z ovaru jste v Halounech beztak včera všechno snědli.

                                  0 0
                        • Gung-Ho  

                          ani já, ale ani ty nejspíš nemáš pravdu…2 sme cestou nabrali, ale bylo nás 11, takže nás pod mostem bylo 9 :-)), ale i to je dost, abysme byli nepřehlídnutelní:-))

                          0 0
                          • SNAIL  

                            Petře nevím, nevím, ale já napočítal 10 lidiček :-))

                            0 0
                            • Gung-Ho  

                              já nejdřív taky, ale když sme se vraceli, tak nás bylo 9 ato se dva odpojili

                              0 0
                              • Gung-Ho  

                                ááááááá…tak už vim…bylo nás pod mostem fakt 8…máte pravdu…ten devátej na cestě z Haloun byl Tomáš co se připojil až v Halounech:-))…tak sem se sice splet, ale sem rád že sme to dali dokupy:-))

                                0 0
                                • bajkr  

                                  to je napvosto novmajní tak ješte jednou :o) byl tam Mivek, Kavel, Iveta :oD

                                  0 0
                          • Martinaa  

                            to je fakt, taková tlupa se nedala přehlédnout:) já jsem vás poznala na první pohled:)))

                            0 0
                      • dr.Torment  

                        Sakra, pod mostem z Branicke strany jsem byl u silnice, sem si myslel, ze se asi stoji tam…, no nevadi ,stejne by me odesel ten kloub, to me pripomina, ze s tim zalezu radeji k doktorovi, zanet by me mrzel :(

                        0 0
    • fousek  

      Bych moh do Haloun priject autem nebo na sinicce:-), ale spis ne ve 2 mam bejt uplne nekde jinde, skoda

      0 0
    • McBlacky  

      no tak zkusím, ale zatím po minulým crash víkendu jsem se nekouk na kolo :( minimálně budu muset ráno prohodit kotouč… jak to dopadne je otázka jiná, právě mizim na celkem poctivej vánoční večírek

      0 0
    • jonas  

      A jak je to s veprovejma hodama v nedeli? Jeste budou?

      0 0
    • gyngy  

      A zase je to v cudu. Este vcera som bol presvedceny, ze pojdem. Dnes uz viem, ze nemozem. Zivot je pes :-( (ospravedlnujem sa za hlasovanie)

      0 0
    • Martinaa  

      hej, neřikejte, že to neujedete, má to být prej pohodová vyjížďka a nějaká dámská podpora by se hodila, tak to ještě zvažte:)

      0 0
    • bajkr  

      Tak vyjížďka moc pěkná :o)

      Tempo pohodové :o)

      Počasíčko luxusní :o)

      Obídek mňam ;o)

      Díky všem za hojnou účast ;o)

      0 0
      • Meesha  

        :-)))))))))))))))

        0 0
      • SNAIL  

        Už jsem si říkal kde jsi vzal nějakou fotku. Pěkně si mě vyšplouchl :-) Jinak vyjížďka včetně počasí super, no a obídek v Halounech moc dobrý – prostě klasika :-)

        0 0
        • bajkr  

          místama sme tak vypadali :o)

          0 0
          • bajkr  

            příště kdo nepřijede bude muset přinést omlovenku :o)

            0 0
          • gyngy  

            Ale no taaak :-) ja slubujem , ze budem poctivo trenovat a mozno raz budem to jedine kacatko, co preslo! (kvalita fotky je straaaaasne mizerna, sorry)

            0 0
      • Martinaa  

        Tak s tim všim musim taky souhlasit. Bylo to supr, i když chvílema byla ta (jak vy říkate pohodová) vyjížďka dost pekelná a vaše malý vlnky jsem pak viděla i ze spaní:))) Ale celkově musim uznat, že fakt vydařená akcička. Ani jsem se nakonec nestihla rozloučit, jak jsme vám s Bajkrem ujeli:) Jo a co se týče Niky, tak jsme jí minuli a já se pak vracela přes Baranďák zas na Zbraslav…Společně jsme pak jeli ještě na ten duhej srazík cyklistů. Tam jsme dorazili někdy kolem pátý

        0 0
        • Martinaa  

          a tam teda bylo pěkně veselo – griotka, tequila…No domu jsme dorazili asi v půl jedný, příští týden se možná bude pořádat opáčko:)

          0 0
          • Martinaa  

            jo a ještě jeden dodatek – dalo mi to nakocen 85km, což si myslim, že na půlku prosince je fakt dobrej výkon

            0 0
          • Bulda  

            koukám, jen tu nejsem, tak je rojení dooost zajímavejch srazíků …že já nezůstal doma :))

            0 0
            • Martinaa  

              mno jo, chyby dělá každej, tak se na příště pouč a pojeď s náma:)

              0 0
        • McBlacky  

          no my vás se snailem jeli hledat do Chuchle a vy tohle :(

          jinak akce dobrá, už jsem srovnal i ohnutou pilu – zákeřný lítací šutry jsou touhle dobou na brdech…

          z černošic celkem kudla by Bajkr, a nebo jsem pěkně vyměk

          0 0
          • bajkr  

            jako jak kudla sem tam nadal ani velkou placku :o)

            0 0
          • Martinaa  

            to je od vás hezký, příště snad už hledat nebudete muset:)

            0 0
          • gyngy  

            O pile ani nehovor, este stale sa na mna „mraci“! A ten vylomeny zubok bude dokazom paradnej akcie!

            0 0
            • McBlacky  

              když ji srovnáš tak vylomený zub nevadí. Jezdil jsem prostřední bez 3 zubů (ne vedle sebe) a nevadilo to

              0 0
            • Martinaa  

              takže prý můžeš ještě nějaký vylámat:)))

              0 0
              • gyngy  

                Nic take :-D Chystam sa na argumentaciu 5 Kg kladivom.

                0 0
            • Jimmy137  

              Par zoubku neva… hlavne ze nebyly tvoje :) to by zabolelo a kapicku vic :)

              0 0
              • gyngy  

                Pravda, nakoniec som tu najvacsiu pilu ani nepouzival. Poucenie pre buducnost ale je taka, ze ak existuje krajsia cesta medzi stromami, tak by som si ju mal vybrat, a nie liezt do koryta potocika (bez vody), kde su sutre!

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.