• Pido

    Prosim o radu s vidlicí.Mam rám EGOIST od AUTHORA s vidlicí MANITOU SIX SPORT a chtěl bych lepší a viší.Cenovou hranici mam 8000,–Přemýšlel jsem o – MANITOU SKAREB ELITE(100),MANITOU BLECK SUPER(90–120) nebo ROCK SHOT PILOT SL(100–80)?Nevim jesli se rozhodnout pružina nebo vzduch?Najedu cca 3000km 80% v terénu.Díky za radu.

    0 0
    • Pido  

      Zapoměl jsem ještě na váhu,78 kg

      0 0
    • wroum  

      z toho cos tady vyjmenoval, bych bral bez rozmysleni toho Blacka

      0 0
      • cat  

        Souhlas, jedině black-mám tento model-po půl roce max. spokojenost!

        0 0
        • Pido  

          Na váze mi moc nezáleží,hlavně aby pořádně pracovala a při sjezdu nešla pořád na doraz jako ta six sport.

          0 0
          • oggy  

            tady jde dost o tuhost pruziny jestli teda toho blacka nechces ve vzduchu mel jsem moznost zkusit blacka super a ta seriova pruzina mi prijde meka

            0 0
    • hanz  

      rozhodně black, když ti nebude vyhovovat pužina tak nová stojí cca okolo 500kč.

      0 0
      • oggy  

        jedinej problem je u blacku objednaci doba v patek mi bylo receno ze dodavka manitou neni jeste v republice ikdyz uz mela bejt a nikdo nevi kdy prijde (bikestore)

        0 0
    • JMT  

      marzocchi mx comp

      0 0
      • enjoy  

        kus:-)

        0 0
        • McBlacky  

          jen ho nech, stejná funkce jako black air, akorát táhneš o půl kila víc. počkej jak mu to bude lítat až nasadí nějakou dietní vidli :)

          0 0
          • Pido  

            Když blacka super tak máte někdo zkušenosti jestli je v praxi velký rozdíl, TPC lockout nebo FFD,přeci jenom je to rozdíl 2000,–.Díky za odpověď

            0 0
          • JMT  

            vozim foxe a nelitam :-) marzocchi je minulost

            0 0
      • cat  

        Bla,bla,bla-na marzočku se nikdo neptal:-)

        0 0
    • vlk  

      black

      0 0
    • rock  

      Přiživím se na tomto threadu, a? nezakládám nový: řeším shodný problém, ale můj bike byl továrně osazený Scarebem Comp (80mm?) a mám docela strach vrazit tam Blacka se zdvihem 120mm. Moje váha je cca 80kg, určení: běžné pohodové ježdění po lesních cestách a stezkách, cca 4000 km/rok a 1–2 maratony ročně … cenová kategorie taky DO 8000,– …

      0 0
      • RapMan  

        Ja se taky prizivim, taky uvazuju o vidlici nejlepe do 8 tisic… v uvahu pripadaji

        MC comp air za cca 5800Kc kolokolo.cz Duke SL za 7 000Kc na kolokram.cz nebo z nemeckyho shopu RS Psylo XC za 189+15 euro

        jezdim xc, v lese, turisticky, do kopce mi to nejde, z kopce se mi jede dobre, po silnici jen v nouzi :) mam 71kg.

        Tak kterou?

        0 0
    • D.E.O.R.E  

      Jestli chceš vzduchovku tak Manitou Skareb Elite ,ale radeji s lockoutem,Manitou Black vydrží víc,ale zase je dražší a za tu cenu není vzduchová. Rock Shox Pilot se mi zdá drahá na tu výbavu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.