• Freestyle MTBer

    Zdar.Docela se mi s veckama roztahuje zadni stavba tak bych se chtel zeptat jaky brake booster-takovou tu podkovu byste doporucili teda pokud to nekdo jeste vozi.Jo a rady typu dej si tam kotouc si prosim odpustte.

    0 0
    • TinkTink  

      Hlasuju pro RB Design nebo XTR :)

      0 0
    • xshreck  

      Mám od kámoša na vyzkoušení půjčenou podkovu, jen mi není jasné, jak jí namontovat. Poradí někdo?

      do těch velkých děr trošku nepobírám jak napasovat Včka, do drážek nahoru to asi taky nepůjde, protože jsou moc vysoko :-/

      0 0
      • Vilém  

        Chybi ti takove krouzky s excentricky vrtanejma dirama prumeru 6mm, ktere se daji do tech velkych der. Takto je ti k nicemu.

        0 0
        • xshreck  

          jsem si říkal … právě mi to dával kámoše brácha, já toto nikdy nepoužíval ani nějak neviděl .-)) díky. Tak už jedu pro zbytek

          0 0
      • juli  

        Do těch velkých děr přijdou vložky s dírama pro pivoty. Vložky tam jsou proto, aby se dala nastavit různá vzdálenost pivotů. Ty ti nejspíš chybí, tudíž je ti tahle podkova k h**nu.

        0 0
        • juli  

          sada

          0 0
          • xshreck  

            na to bych jen řekl … blbé logo BF :( tam není nic vidět. Mohl by jsi mi to apsoň popsat co yzvednout? Díky moc :)

            0 0
            • juli  

              Nehledal jsem lepší, ale tady je to hezky vidět.

              0 0
              • xshreck  

                pko díky moc :) to mi stačí

                0 0
                • xshreck  

                  dvě z těch podložek mám provalené trošku dovnitř. Mám to jen vypodložkovat+srov­nat?

                  0 0
                  • juli  

                    na pivoty právě patří distanční podložky, které tomu promáčknutí zabrání. Bylo by dobré tam nějaké podložky dát a před tím ty vložky srovnat, jak píšeš.

                    0 0
                    • xshreck  

                      nad tím jsem už přemýšlel, žádné u toho nebyly. Zdálo se mi toho zase nějak álo a fakt že jo :))

                      nevíš jak tlustá podložka byla? (nvm jestli můžeš mít ten booster co jsi posílal v ruce). Určitě asi pod 1mm, to mám vyrobené jedny spešl podložky

                      0 0
                      • juli  

                        podívat se nemůžu, bo už dávno nejsem majitelem tohohle zázraku, ale myslím, že to byly distančky vyšší, než 1mm z hliníku a ještě se výška dolaďovala normálními podložkami.

                        Mrkni sem je to docela dobře vidět.

                        0 0
                        • xshreck  

                          uff, takže pokud to dobře chápu, podkova má být trošku navolno?

                          mám teda po ruce podložky do převodníků, dal jsem je mezi a při zmáčknutí je tam vůle.

                          Uvidím teda jak se to bude chovat na kole, ale vyšší jak 1mm bych asi nedával. Stejně to nechám na tom kámošovi, ale ať se má aspoň od něčeho odrazit

                          0 0
                          • juli  

                            Volná teda být nemá, proto má vložka osazení, které booster dotáhne. Jenže pivoty jsou dlouhé a ty distančky musí vymezit prostor mezi osazením na pivotu a vnitřní plochou vložky tak, aby byl booster bez vůle. Proto distančky+podložky, aby se to přesně vymezilo.

                            0 0
                            • xshreck  

                              já to špatně pochopil (a ty mě taky :-))) )

                              Myslel jsem malou vymezovací podložku mezi ty dva excentry, ale ta tam není potřeba – uprostřed se asi dotknou.

                              Ty jsi nejspíš myslel podložku mezi komplet podkovu a pivoty jestli se nepletu. Díval jsem se jak je to ohlé a nasvědčovalo by to tomu, že to někdo dotáhl bez podložek a „šrouby to vtáhly“. Dám na to bacha, díky za info. Lepší to bude vyzkoušet na kolo, než to řešit na stole

                              0 0
      • LRRTM1  

        Nááádhera. Musím zatlačit sentimentální slzu – něco podobnýho jsem míval na svým prvním bajku :-)

        0 0
    • jirkact  

      Dej si tam kotouč

      0 0
    • Rubi  

      nema to nekdo za par kacek na prodej?

      0 0
      • Obi-wan  

        Myslím že jeden červenej noname doma někde mám, nahrazen RB desingem který kromě vzhledu nepřinesl nic navíc,kdyžtak mi písni mailíka a domluvíme se.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.