• zdenal

    Nevite nekdo o necem?

    0 0
    • PT  

      Silnice nebo MTB?

      0 0
      • zdenal  

        na MTB

        0 0
        • PT  

          Tak to znám jedině docela pěkné,ale zase nijak drsné sjezdy v kopcích za Žebětínem u Masarykova okruhu směrem k přehradě.Jezdím na silnici,takže tohle jsem jel na bajku jen párkrát,ale je tam pěkně

          0 0
    • RomanH  

      V Mariánském údolí je toho spustu, dále z Kuřimské Baby se můžeš pustit libovolnou cestičkou dolů, podobně hřeben přehrady, např. u Veverské Bitýšky

      0 0
      • Loner  

        Jo a ještě mě napadlo dojet až na Kuřimskou horu (žlutou značku nechávám vpravo) a z nejvyššího bodu pokračující pěšiny doleva se sjíždí pod Kuřimskou horu – je to asi 120 výškových metrů, pro DH asi nic moc, mě to k radosti stačí. Nebo: Asi km před vjezdem do daňčí obory na levém břehu príglu je odpočivadlo a za ním vede pěšina, kterou se dá nejprve serpentinou a potom se držet kolmou dost málo užívanou pěšinou dolů. Sjedeš k rozbitému mostku u přehrady. Zase jenom radostný sjezd, nikoliv DH pro borce.

        0 0
    • Loner  

      Kr.Pole: Palačák – korytem směr Komín nebo rozumější pěšinou směr strojovna vodárny dole u letiště. Soběšice: Lesem k retenční nádrži na Ponávce – končí to tam, kde si užívají freeridisti. Nad Ochozem: od býv. voj. objektu po žluté do Bílovic – končí v dobrém korytu.

      0 0
    • pepek  

      ze sedla u babího lomu do Podlesí, Křížová cesta nad Veverskou Bítyškou, nebo po žluté od konečné autobusu u hřbitova v Lišni směrem k rybníčku v Mar. udolí , v polovině odbočit doprava a po skále a kamenech k rybníčku., nebo z kopce nad Kuřimí do Kuřima.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.