• BUBU

    Nevíte někdo náhodou něco o tom , že ERY stahují z prodeje (praskají). O které se jedná ? Slyšel jsem že by to měli být jen RH+ a RH- , ale někteří říkají i ERA a ERA pro.

    0 0
    • BUBU  

      Tak odpovím si sám.Volali jsme do U.A.a jedná se o modely RH+ a Rh-.Tak kdyby jste měli o ně někdo zájem , tak nebrat.

      0 0
      • wroum  

        jojo vim o tom. prepakovani je spocitany tak blbe, ze ke konci zdvihu zmekne, proste kdyz se dostanes za urcitou mez tak to jde na doraz (skoro porad) a dalsi vec je ze pri plnym zdvihu se kyvka potka se sedlovou trubkou :-)

        0 0
        • TinkTink  

          Konecne by lidi mohli pochopit, ze testovat novinky na zakaznicich by se nemelo :)…jo jo…ja jsem si vybral dobre :)

          0 0
          • jakub  

            hehe dobrej tah… jinak dodam, ze author ma vubec v poslednich letech nako pech s fullama asi by mel zas dat na nekoho, kdo ramum vazne rozumi heee ze tinku vis koho myslim… ano je to RB

            0 0
            • TinkTink  

              Ze jo…ja si to rikam porad…mam ram, kterej muzu prestavet na DH…do kopce to jede stejne jak Merida…nestaram se o to…a jak s tim jezdim z kopce Ti ukazu v lete :)…

              Author – ne…to jsi rekl spatne – on nemel dobry roky nikdy…ani kdyz prevzal licenci od RB…to zacali varit A-Zone na Taiwanu a davali tam spatny material.

              Proste nekdo umi a nekdo…

              0 0
        • Pá-dlista1  

          Spocitany? Ty jim nejak fandis :)

          0 0
        • TinkTink  

          Tak me napada – pamatujete si ten test v Cykloservisu? :o))))))))))))) Tam todle ohodnotili, jak jinak, velmi dobre :)

          0 0
          • tomana  

            Kamárád si kupuje Author Era 2005. Výprodej zásob cena 18000kč. Je tu někdo kdo na tomhle jezdí? Na co si dávat pozor a podobně. Kdyby někdo něco tak dík

            0 0
            • ememem  

              ja to jazdim(ten cerveny erra pro 2005)- uz pocujem ten smiech… a po 2.5 roku nemam problem s ramom absolutne ziadny. dokonca by som povedal ze je to asi jediny komponent ktory este nepotrebovel servisny zasah. uz sa opakujem ale mam cez 90kg, jazdim iba teren a to dost nesetrene, v pohode to prezilo aj nejake dolomity a to v tom este vozim v sedacke vzadu syna. naopak by som povedal ze ten ram vcitane zavesov je pomerne slusne robusny za cenu mozno 300–400g nadvahy (ak vobec) oproti konkurencii v triede. a s tym praskanim – co ja viem, poznam aj takich co im praskol cannondale a specialized tak neviem ci to hromadne praskanie nahodou nepatri medzi urbar legend…

              0 0
              • jajan  

                Akú sedačku máš pre syna na fulla. Ja si kvôli sedačke držím ešte starého HT oceláka Marina. Na Spesla fulla sedačku umiestniť neviem.Dík.

                0 0
                • ememem  

                  cosi taketo a trocha viac nafukany tlmic k tomu aby to nenarazalo

                  0 0
            • TinkTink  

              Nekdy z jara meli tydle ramy u Velohanaka za ani ne 13K :)

              0 0
            • McBlacky  

              podívej se na ní do mýho profilu. mám 70kg, nešetřím to nikde, -ale neskáču skoky.

              a jak dopadla po sezoně provozu je vidět na foto. Už je na reklamaci. doufám že dostanu novou kyvku, ale co pak :/ prasklo jednou praskne znova…

              0 0
    • Tomcat  

      Hmm jak překvapují, je vidět že ten manager co vybírá z thayvanskýho produkčního katalogu prostě pro to nemá cit :-) Už několik let Author má velice mizerné často praskající rámy no měli by stím něco dělat.

      0 0
    • Kuba Author Era +  

      Zdravím mám takový problém nevíte někdo jaký má být tlumič na Author Era + mám tam 165/38 ale teď sem našel nějaké staré katalogy a tam uvádí 190/50 mm s tím 165/38 mm jsem to kolo už koupil a teď jsem chtěl koupit nový jak jsem ho tam namontoval tak mi plášť při větším zhoupnutí dřel o rám dík za rady

      0 0
      • Vilém  

        Uf, to je dilo.

        Uz od pohledu bych nerekl, ze tam ta 165ka patri, takze ten 190mm by se dalo verit. Nechodi to pri plnem zdvihu do sedlove trubky, precijen je to o 13mm krytsi, pri plnem stlaceni.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Potřebuješ nejen delší tlumič, ale hlavně větší kolo.

        0 0
      • vantom28  

        ahoj. patří tam tlumič 190/50

        0 0
    • Kuba Author Era +  

      Já mám Era + a už jsem ji nechával 2× vařit

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.