• mišak1

    Nechcete někdo z Brna vyrazit na bike v odpoledních hoď. (po práci)?

    0 0
    • mastihuba  

      chtěl :))

      0 0
    • rock  

      Tento týden je to pro mne nereálné, ale na příští bych se hlásil …

      0 0
      • mišak1  

        Mě tady v Brně trochu chybí nějaký ty srazy resp. vyjížďky, „náhodně“ se sešlích, pro chvíle, kdy zrovna nemám s kým jet. Pro upřesnění su z Líšně. Tato nabídka bikové spolujízdy platí stále.

        0 0
        • Karaya  

          jsu taky z Lisne, ale nejdriv vyjedu v sobotu…:-(

          0 0
          • Máca  

            Já su taky od tam, někdy bych se taky přidal, ale až budu mít taky čas.

            0 0
            • mišak1  

              dej vědět na email, ICQ nebo tel. je uveden nahoře v jednom mím odkazu. CAF

              0 0
        • mastihuba  

          V líšni je celkem velká skupina co jezdí tak nějak pod Meridou, tak se k nim zkus přidat.

          0 0
      • Geralt  

        Já taky…končím o půl páté, pojedu rovnou z hokny (Špitálka), takže někde v pět. Co vy na to ?

        0 0
        • marin.1  

          Taky bych se pridal. Zitra v pet…

          0 0
          • mišak1  

            DNES V 17:00 ? Snad by to šlo. A že to myslím vážně přidávám svůj tel:777 830 0­02. Trasy Klajdovka – Hádek – jelen apod. jezdím docela často, těď se trápím v údolí Lišky bystroušky.

            0 0
            • Santus  

              Zdar borci, ja bych se pridal. Taky to sou moje hlavni jezdici zony. Jeste potom misaku upresni ten sraz, ses toho tady velitel.
              Co dalsi, nepridate se ?

              0 0
              • mišak1  

                Smůla se mi lepí na pedály, musím v 15:00 něco pracovně. Nevím jestli mě to vyjde. Snad,ale není všem dnům konec. Sraz bych jinak navrhoval v Obřanech kon.tr.č.4 nebo u hospody na Klajdovce.

                0 0
                • netuch  

                  neslibim kdy,ale rad bych se nekdy pridal…delam ve spitale-cernovice:) a delam dvanactky,takze kazdej den nemuzu:( kdyz by se nekomu chtelo,tak mi zkuste please napsat na NETUCH@SEZNAM.CZ moc dik a cau…jo a brnenska 50jedete?

                  0 0
    • RapMan  

      POkud si pamatuju, tak se kazdy tyden vyrazi v pondeli v 15h od Purkynek VUT, jako telocvik VUT se Smardou, vyjizdky terenem kolem Brna 30–100km podle nalady a pocasi :) ale myslim ze by nikomu nevadilo kdyby se pridal jeste nekdo mimo VUT… Uz v Brne nejsem tak nemam informace jak je to ted…

      0 0
      • ivovi  

        Tak tak. Pred tydnem byla prvni, asi 65km (Lelekovice-Tisnov-prigl). Akorat sraz uz neni u telarny ale u Bikezonu.

        0 0
        • Mata.Lan  

          Ráno sem se vrátil z Pitztalu, kde byl aj šmarda. Na vyjížďky sem se ho ptal a může přijet opravdu kdo chce. Jen by to neměl být člověk, co poprvé sedí na kole, a? se nemusí moc čekat. Ale odpojit se může vždycky, ty výlety každopádně stojí za to

          0 0
          • RapMan  

            no ja byl prave vetsinou ten na koho se cekalo… :)) ale kdyz se jelo z kopce, tak jsem byl rovnocennym clenem skupiny :)

            0 0
        • mišak1  

          Nemůžeš to trochu upřesnit, prosím. V které dny a v kolik HOD. se u Bikezonu potkávají? Kde je vlastně BZ. Za odp. dík. Snad nebudou moc čekat :)

          0 0
    • madcat  

      heh :)) já občas jezdím svoje oblíbený kolečko velká klajdovka – zelená – žlutá – mariánský údolí – ranč u jelena – jesykně pekárna – ochoz u brna – les – žlutá – bílovice nad svitavou – zelená – velká klajdovka… :) je to sice krátký, ale nechybí tam sjezdíky a hospody s kofolou, tak se tam třeba někdy potkáme :))

      0 0
    • RomanH  

      Ja jsem z uplne druhe strany Brna – Kamenny vrchy. Vyrazim odsud pres tyden kolem 16:00. Zhruba za pul hodiny hodiny jsem schopen byt na Palacaku, Kr.Poli nadrazi, prehrade, u Velke ceny a podobne. Nejcasteji pres tyden jezdim pres Babu na Kurim ci pres Zebetin k prehrade, na Smelcovnu, pripadne smer Omice a Ivancice. Snazim se do cca 19:00 dojet domu, abych se jeste videl s dcerkou. Tento tyden se uz na bika nedostanu (jen o vikendu, ale to budu jezdit v okoli Tisnova), ale v pristim tydnu bych si klidne dal nekde sraz.

      0 0
    • Karaya  

      Co takhle sobota 16.4. sraz v 14:00 na Klajdovce? Trasa dle domluvy, smer Kras…

      0 0
      • gadzo  

        Bohužel mě skolila chřipka čico, jinak bych hnedle jel a poznal nové kolisty ze štatlu. Snad příští víkend, přes týden je to qůli hokně, rodině a dalším aktivitám pasovka.

        0 0
        • chobot  

          tak pána skolí chřipka a já za něj musím bádat.to je teda bůrdel.. ;-D nicméně víceméně souhlas, týden je mrtvej, ale zase nemusím zakládat rodinu, takžééé..

          0 0
          • gadzo  

            Néé, sice mám jít na kontrolu až v pindělí, ale třeba se do soboty uzdravím!!

            0 0
            • chobot  

              vidite???sraz ve stredu-idealni, v 17 hodin-idealni, v Bastru-to je to nejlepsi co me mohli nabidnout…a ja diky Vam musim hnit v praci :(( a z toho jsem velmi smutny

              0 0
              • gadzo  

                taxe domluvte s panem jiřím. A? přijde dřív. Nebo dejte výpově?. Já za to kua nemůžu.Sám jsem taky nebyl v hopodě ani nepamatuju!

                0 0
    • mastihuba  

      Tak navrhuju středu 17:00. Sraz Bystrc, Kamený vrch, nebo tak nějak.

      0 0
      • RomanH  

        Jsem pro.

        0 0
        • mastihuba  

          Pro co? :))

          0 0
          • RomanH  

            No pokud pojedeme jen my dva, tak navrhuji sraz zde u rybnika : http://www.mapy.cz/search.py?…

            Pak po znacce k Velke cene, Omice, udoli Bobravy + neco Ostopovicich, cca 40–50km

            Jinak se klidne prizpusobim, muzeme jet jinam ci dat si sraz jinde.

            0 0
            • RomanH  

              Bacha, je tam potreba nakopirovat celou WWW adresu vcetne @, jinak to o kousek posune

              0 0
            • mastihuba  

              To by šlo. Ten vý běr srazu jsem tam dal pro ty co to mají do Popůvek daleko.

              0 0
            • mastihuba  

              Tímto oficiálně děkuji Romanovi, že mě vytáhl do lokality, kterou jsem ještě neznal. Akceptoval moje pomalejší tempo a nesnažil se mne na těch 40km zlikvidovat, jako to dělají moji „kamarádi“, kteří jsou na tom o poznání lépe :)

              0 0
              • RomanH  

                Nemas zac, hlavne ze se Ti ta trasa libila.

                Konec byl pro me docela destruktivni – nejdrive jsem cca 1km od baraku dostal defekt (uz jsem nechtel menit, tak jsem to poradne nabusil a valil rychle domu) a ve vytahu mi praskla nozicka u brejli.

                0 0
                • pos3k  

                  :-) teda :-(

                  0 0
                • mastihuba  

                  Aspoň že jsi neztratil všecky doklady jako já. Ještě po vyjížďce sem si byl vyřizovat novou občanku. Řidičák, karty do makra(vlastní i firemní), novej předpis na brýle a jiný hovadinky budu muset vyřídit po neděli. :)

                  0 0
                  • 0702  

                    Tak jak plníš novoroční předsevzetí – už si jak žiletka nebo valíš škopíčky dál a dál… Já jezdím a trpím se zádama, ale pokud by jste na sobotu nebo něděli něco naplánovali dej VĚDĚT nebo mě z toho doma švihne. Čau Jura

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Víkendy jsou na levačku, v sobotu makám na panském a v neděli se z toho dávám dohromady. :))
                      Ale přes týden se tomu snažím trošku davat. :) Opasek hlásí změny obvodu pasu. :))

                      0 0
      • Excel  

        No…ono takové jarní bahýnko má něco do sebe…:-)

        0 0
        • mastihuba  

          Pokud by to někoho zajímalo tak jsme to dnes z (ne)pochopitelných důvodů zrušili. :)

          0 0
        • RomanH  

          No kazdej neni takovej Extremista jako Ty. Uz jsi od lonska umyl kolo, nebo to nema smysl ? :o)

          BTW : Co dneska ? Teoreticky budu moci vyrazit uz kolem 16:00 z Kamenaku.

          0 0
          • mastihuba  

            to by šlo. Tak v 16:30 v Popůvkách u rybníka?

            0 0
            • RomanH  

              Jo, budu tam

              0 0
              • vlty  

                nevim jaky jste střelci, ale někdy bych jel s vama. Dneska ale určitě ne, času málo.

                0 0
                • mastihuba  

                  Já střelec rozhodně nejsem. Na to tu jsou jiní. :)

                  0 0
                  • vlty  

                    fajn, tak se k vám někdy přidám.

                    0 0
                  • RomanH  

                    Nápodobně.

                    BTW Jeste mi porad nezacala ta porada, ktera mela zacit v 11:00. Grrrr. Doufam, ze to stihnu.

                    0 0
          • Excel  

            Nejdřív oklepal, pak i umyl…vopruz. Skoda, dneska se nedostanu, ale priste…priste urcite jo!

            0 0
      • jose  

        Hoši,tady je další zájemce..:-)V dubnu jsem se do brna přestěhoval z čb,nemám s kým jezdit,letos jsem na s nějakým velkým ježděním rozloučil,ale aspon trochu…jsem ted sice od rána do noci v práci,ale to se snad brzo změní…

        0 0
    • chobot  

      navrhuju neděle sraz kolem 10 – 11 nekde v Bystrci,směr Hvozdec,Šmelcovna a pak se uvidí.taky záleží na počasí, ale zatím je poměrně slušně.

      0 0
    • Loner  

      Podívej na www.cyklostranky.cz. Mají pravidelné čtvrtky a taky úterky.

      0 0
    • Fordon  

      Ahoj lidi je mi 17 sem z Brna, Lesné a hledám někoho kdo by si se mnou někdy vyjel kolem Brna. Jinak žádná extra výkonostní třída nejsem za deště se ven taky moc neženu a průměrná rychlost 16Km/h mi úplně vyhovuje.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.