Proč se sakra musím pořád logovat? Nestačilo by jednou?

48 nepřečtených
  • Petr_67

    To Admin: Už mi to leze na nervy. Mám rozečtený např. 480tý příspěvek, odskočím si udělat kafe a ono mě to vrátí na úvodní stránku. A vyplnuj jméno a heslo a hledej příspěvěk, kde jsi přestal! Takhle paranoidně nemají zabezpečený server ani v bance, má to nějaký smysluplný důvod? :-(((((

    0 0
    • enjoy  

      treba muj mail server to ma stejne.je to ochrana pred tim kdyby ses zapomel odhlasit.ale na b-f je to myslim zbytecny.

      0 0
      • Radek Broz  

        Jasne, ale je dost velkej rozdil mezi soukromym mailem, e-shopem nebo treba bankingem a tlachanim tady na foru. Taky si myslim, ze je to tu az prehnany.

        0 0
    • cabbage  

      to mas jeste dobry, byla doba kdy me to odlogovalo pokazdy, kdyz sem chtel odpovedet a nasledne kliknul na"pridat" to bylo fakt super, uz sem si myslel ze me admin povazuje za jarina a timto se me snazi odradit od psani na forum.:))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Uvítal bych automatický vyplňování jména a hesla… Taky mě to moc nebaví vyplñovat.

      0 0
    • Petr_67  

      Nejde ani tak o to věčné vyplnování jména a hesla ( mimochodem, nesetkal jsem se s diskuzním serverem, který by takový opruz praktikoval, všude se stačí přihlásit jednou) ale o to, že když mě to každou chvíli odloguje, musím pracně hledat příspěvek, který jsem četl, třeba na 150té stránce a tak furt dokola. Škoda, jinak super server :-/

      0 0
      • Rolei  

        To si to kafe děláš teda docela dlouho nebo nechápu proč mně se to ještě nestalo…

        0 0
    • Vrci  

      Mě vadí jiná věc. Pokud dám v sekci FOTO seřadit kola podle aktualizace fotky, tak listování (další/předchozí) nejde podle aktuálního řazení, ale stále podle data vložení.

      0 0
    • Twisp  

      U FF mi to nevadi, ale co se mi moc nelibi kdyz je uz trosku nafouklejsi thread a ja chci reagovat na nejakej komentare napr. uprostred tak se mi po pridani reakce na nej zezelenej vsechny brejle tudiz nevim co, pod naposledy prectenym komentarem , jsem cetl a co ne …

      0 0
      • Vrci  

        pod to se taky podepíšu

        0 0
      • Jogador  

        Oni ty brejle zezelenaj, když si to přečtu? A já proč tu ty brejle jsou, aha:)

        0 0
      • Lister  

        To mě taky štve. Ty brejle nechat tak jak to bylo než jsem odpovídal. Teď musím vše nejdřív přečíst a pak teprve odpovídat :-(

        0 0
        • admin  

          no to je trosku problem nevim jak mam poznat co si precet a co ne :) muzu tak akorad dat ze posledni prectenej prispevek v danym threadu je ten na kterej si odpovidal.

          0 0
          • wroum  

            a neslo by obarvit vsechny brejle na „prectene“ az tehdy, kdyz se vratim znovu na vypis threadu? proste tak, ze by reagovani na prispevek nemelo vliv na obarvovani brejli. pak by se dalo lepe orientovat v rozsahlych threadech a dalo by se odpovidat postupne, bez nutnosti pamatovat si kterej prispevek sem este necet.

            0 0
            • admin  

              no to muze bejt problemovy nekdo se nemusi vratit muze zavrit prohlizec nekdo se muze vratit do pomoci sipek v prohlizeci spis by asi bylo lepsi stranku pro pridani prispevku dat otevirat do noveho okna.

              0 0
              • grafik  

                nejlepsi reseni, je to nejjednodussi. Novy okno beru … a co na to mistr ‚blue‘ ?

                0 0
              • wroum  

                ja nevim jak to udelat. ja umim v tomto pripade pouze rict, jak by se mi to libilo. to jestli to je mozne, nebo ne, rict neumim. do toho zas tak nevidim, neni to muj obor. pokud to pridavani v novem okne vyresi, bude to dobry. pokud to nejde, taky se nic nedeje.

                0 0
                • grafik  

                  ono by to slo, ale mel by s tim asi desetkrat vic prace jak s novym oknem. A nove okno je myslim vyborne reseni. Kdyby se jeste po vlozeni samo zavrelo tak by to bylo OK.

                  0 0
          • blue  

            co obarvit na zeleno brejle az k prispevku, na kterej reaguju, a zbytek neprectenejch nechat stale cervenej? jestli to je nejak realny

            0 0
    • TinkTink  

      Nevim…zadny zde zmineny problemy nepocituju…ale asi je to tim, ze ja se pri praci na rozdil od ostatnich neflakam :o)

      0 0
    • admin  

      je to nastavenim expirace session. o neoc jsem ji prodlouzil.

      0 0
      • grafik  

        na kolik?

        0 0
        • admin  

          myslim ze hodinu.

          0 0
          • Petr_67  

            A je ta expirace vůbec nutná u serveru tohoto typu? Předtím to bylo opravdu k vzteku, ale i ta hodina se mi zdá dost málo. Jsem zvyklý mít otevřeno víc oken prohlížeče a číst chvíli to, chvíli třeba B-F. Takže stejně se budu muset co hodinu přihlašovat a hledat, kde jsem přestal:-/

            0 0
            • wbiker  

              Pak by se ale muselo zrušit počítadlo právě přihlášených lidí a ani kdo je zrovna online by ses asi moc dobře nedozvěděl. Myslím, že plno lidí, ikdyž třeba i neúmyslně, prostě zavře prohlížeč, namísto aby se odhlašovali.

              0 0
              • cabbage  

                odhlasoval sem se jenom jednou a to docela nedavno kdyz sem musel vynadat Luce za pouziti slova „kibic“ misto „pa-dlista“:)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.