• jirka volena

    Ahoj všichni. Chtěl bych si pořídit MANITOU Splice Super za 4.990,–. Vážím 95 kg. Zajímalo by mě jaký máte s touto vidlicí zkušenosti, jak tlumí, jak se chová v terénu, jak funguje ta regulace zdvihu atd. Prostě všechny klady a zápory. Podle obrázku vypadá, že je i uzavíratelná nebo je to jenom obrázek?

    Díky moc všem za Vaše odpovědi a rady.

    P.S. : už jsem něco četl ve starších příspěvkah, ale pokaždý se to zvrtlo na jiný téma a nejsem s toho moc moudrej.

    0 0
    • danno  

      Asi si necetl moc pozorne:-)) Ve zkratce, zkusenosti OK, tlumi jak ma, v terenu se chova taky jak ma, regulace zdvihu funguje pomoci kolecka na leve noze. Uzaviratelna je Super LockOut za 7490kc. Jinak mrkni na muj bike at vis jak vypada na v realu, uz ji tady na foru dlouho chvalim. Jo a jeste rada, nevim jak se bude chpvat pri tve vaze, ja mam 84kg a myslim ze pro tebe bude mekka, snad vymenit pruziny.

      0 0
      • jirka volena  

        Pružiny by asi neměli by být problém???

        0 0
        • jirka volena  

          A je nutný LO nebo se moc nehoupe při šlapání v sedle???

          0 0
          • danno  

            Kazdopadne ja bych bez Locku uz nechtel, ale to je jenom muj nazor. No zalezi asi na technice slapani esi se houpe, takze jo i ne. Sem ti asi moc neporadil ze? :-))

            0 0
            • fousek  

              Ja bych zas nikdy nechtel Lock

              0 0
              • architekt  

                no ja taky LO nemam a nikdy me nenapadlo zeby se hodil…

                0 0
                • Volf  

                  Lock je podle mýho slepá vývojová větev. Manželka ho jednou použila / Axel Super / a se slovy moc to drncá se ho již nikdy nedotkla. Já si ho vyskoušel na půjčeným kole a má pravdu. Myslím si, že pokud bych si koupil vidli s lockem tak by to na mým kole byla nejvíc zbytečná věc.

                  0 0
                  • Martyss  

                    Ono záleží na stylu jízdy a po jakých komunikacích se pohybuješ. Pokud jedeš na pohodu a v terénu, tak je lock zbytečný. Hodí se když jedeš po hezké silnici a trošku víc dupeš do pedálů. Nechci tady tvrdit, že je to nutnost. Spíš je takové dobré plus.

                    0 0
        • danno  

          Najdi si na strankach www.progresscycle.cz email a napis jim za kolik by se daly objednat.

          0 0
      • Mooky  

        ja vazim 70kg, mam na ni kotoucovku … chodi podle me skvele, zehli co muze, pri slapani v sedle sem nezaregistroval nejaky pohupovani, jen ze sedla … ale to mi neva … tudiz lockout nepotrebuju … regulace zdvihu je podle me dobra … a regulace tlumeni taky funga tak ja by mela … ja sem s ni zatim na vysost spokojenej a pokud bys mel zajem tak jukni na muj bike a uvidis jak vypada i s kotoucem

        0 0
        • jirka volena  

          Dá se nějak přimazávat nebo se musí celá rozebrat?

          0 0
          • jirka volena  

            Dá se štelovat předpětí pružiny zvláš? nebo je to v závisloti na zdvihu?

            0 0
            • jirka volena  

              má tu vidli ještě nekdo jinej??? a jak je s ní spokojenej???

              0 0
              • TinkTink  

                Hmm…ja mam Comp…pristi tyden z ni ale udelam parametrama Super :-)))

                Hmm…za ty prachy je to dost dobra vidle…nevim co chces slyset…se na ni nekde projed a je to…

                0 0
                • jirka volena  

                  Jaký je rozdíl mezi Comp a Super? A jak to vůbec vypadá uvnitř Super???

                  0 0
                  • TinkTink  

                    To je jednoduchy.

                    Modely Comp jsou jakykoli modely, ktere v sobe muzou mit cokoli :o)))

                    Takze konkretne muj Splice nema vnejsi regulaci utlumu a nema serizovani zdvihu.

                    Serizovani zdvihu na svym enduru povazuju za naprosto zbytecnou vec, protoze bych to nepouzil…

                    Takze pridam regulaci utlumu :)…jednoducha vec – vlastne to nemam ani potrebny, ale chtel bych to tam mit…az dam tu vidli moji polovicce, tak to bude fajn :)

                    Jinak – kdyz od te vidle cekas to, co by vidle za tech 4990,– mela umet, budes vic nez prijemne prekvapeny – na muj vkus je hodne dobra a proto ji vozim na endurko…

                    Toz tak.

                    0 0
              • architekt  

                Mam ji taky a jsem spokojenej, jenom tam budu muset dat mekci pruzinu. Jak pise Tink tak za ty prachy fakt dobra koupe. Jenom asi bude problem ji sehnat…

                0 0
      • milan1  
        • Odstraneno na pozadavek usera –
        0 0
        • jirka volena  

          Jezdím SPLICE. Mám 95 kg. Přikoupil jsem pružinu za 500,– a je to v poho. Tato vidle = super vidle

          0 0
    • Jarous  

      Nemáte někdo tip kde by se tahle vidle ještě dala sehnat? Dík za rady

      0 0
      • architekt  

        O jedne Splice bych vedel. S LO a duralovym krkem, sice jeta, ale byla by za 6k. Kdybys mel zajem tak dej vedet, sezenu ti kontakt.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.