• Mike_o

    Máte někdo zkušenosti s koly Kellys ?, uvažuji o modelu Salamander, protože nemůžu jít v ceně kola nad 13 tis. Pokud někdo má Kellyse a? se podělí o zkušenosti. Dík

    0 0
    • Mooky  

      no ja Kellyse mam … model Magnus 04, ted uz s upravama, po vymene vidle a pridani dalsich par veci navic sem totalne spokojenej, zatim sem s tim kolem nemel jedinej problem … jinak zalezi na co to kolo chces, respektive co s nim hodlas podnikat a co od nej ocekavas …

      0 0
    • Robo  

      Kelly's Imagine 01. žádný problém, spokojen…

      0 0
    • Pablo9  

      Kellys Imagine 02.Trošku jsem si ho přizpůsobil k obrazu svému a velká spokojenost…

      0 0
      • captain  

        Cau, mam Imagine 04 a jsem moc spokojenej – jenom jsem dost tezkej,takze jsem hned menil draty na zadnim kole. Mozna jeste vymenim kliky (koukam ze model 05 uz ma deore LX – takze to mozna bude v poho), ale jak rikam to je spise o moji nadvaze… :-)) Jenda

        0 0
        • Pablo9  

          Co je to dost těžkej?Mě ježíšek nadělil přes zimu taky nějaký to kilčo,ale docela se mi daří díky kolu se toho zbavovat.Právě teď řeším problém s prasklým drátem v zadním kole…Jenže mám zapletená kola s plochými dráty a to je jak se zdá trošku problém.

          0 0
    • Marasek  

      Mam Magnuse 04, z pocatku jsem mel problemy s klikama(asi to neumeli v obchode sestelovat) ale ted uz pohoda.Vidlice uz chodi(suntour xcp75-lo) :-)

      0 0
    • Dumbo  

      ja mam Magic a tiez uplna pohoda… aj ked vzduchova RST je makka ja maslo ale inac good… povodne alivio kluky som zmenil za stare STX a salter tiez za stare alivko a parada… zmenil som sedlo… proste par uprav podla svojhi gusta a super lahke kolo na XC..... planujem este naslapy a vidlu… mozno nejake luxusnejsie rafy..... a tak

      0 0
    • Martyss  

      Je to vyvážená konfigurace za dobrou cenu. Akorát bych dal pozor, jestli má dvoustěnné ráfky a omrknul ty náboje. Otázka je, jak dobrá bude ta vidle. btw Jinak si myslím, že zjistíš to samé co já, minulý rok jsem kupoval také kolo z téhle cenvé kategorie, že zničené komponenty nahradí věci, které tu zátěž už vydrží:-)

      0 0
    • pos3k  

      zacinal jsem na kellys 7000SF coz se da povazovat za predchudce salamandera. Postupne jsem zjistoval ze mi stale min a min vyhovuji pri stylu jizdy komponenty atd., ze jsem apgrejdoval a strkal do toho penize. Co z toho vylezlo muzes juknout v profilu :-) Z kellys tam mam uz jen sedlo (tehle konce sezony se nedozije) a rohy (uno 3D), ktere mi vyhovuji (ac hodne znicene s lepenymi spuntiky s podporou sroubu :-) Jinak si myslim ze za ty penize slusne kolo, spis cykloturistika a lehke tereny nez poradne prohaneni v terenu. Co me nejvis tvali tak byly rafky grandrock (nebyly dostupne duse s dlouhym moto ventilkem, na me pres rok koukali po shopech jak na exota, nakonec jsem je sehnal v jejich prodejne v Pze), hrany der v rafku nebyly vubec zabrouseny a ta jako ochrana guma byla na 2 veci (tech defektu…). Doporucuji tak koupit dobrou pasku na rafky, nepochybuji o kvalite rafku Razor co tam jsou.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.