• sharkcom

    Jezdíte jí někdo? Zkušennosti?

    0 0
    • pali  

      z ktoreho roku model?

      0 0
      • sharkcom  

        Koukám na http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

        a rok tam není uveden.

        0 0
        • sharkcom  

          Nikdo?

          0 0
          • zirecek  

            to sou nove modely, 2004. Znovu obnovili radu Judy. Tezko ju bude ted uz nekdo jezdit… Spise dej na reference RockShoxu.

            0 0
            • TinkTink  

              No ja ti nevim…nezdaj se mi jako znovuobnovena…spis zneuzita…nejdriv ji vyhodili…a ted po tom shitu Pilot ji zas zacinaj pouzivat…vidle na XC od RS jsou ted tri: SID, DUKE, PSYLO…na FR nemaj nic…na sjezd bych si boxxera vzal…tak drsne nejezdim aby mi odesel…Pilota tak na cesticky…mozna i sterk…Judy 04 nevim pro koho…

              0 0
              • pali  

                jazdim mod.01 rs judy.ale to olej pruzina,tie nove tam je myslim vzduch.s tou 01 nie som moc nadseny.neviem ako u ostatnyh modeloch rs, ale chytilo to dost volu vo vodiacich puzdrach je na nej cez 15 tis.straca sa mi olej aj ked tesnenia su v poriadku takze neviem kde.nastavovanie utlmu bez vacsej odozvy.este tuto sezonu a vymena.

                0 0
                • sharkcom  

                  Tak tedy nevím. Asi jsem v pasti. Marzoccha je ve vzduchu poleno, manitou axel je torzně měkej, judy taky nic moc… Tak co citlivého pro xc a 58kg ? (6000–8000kč)

                  0 0
                  • pali  

                    skus hladat medzi vzduchovkami.moja vaha sa pohybuje v sezone okolo 62–64 kg.upravoval som tvrdost pruzenia zmenou hustoty oleja to by slo dalej zmena kombinacie tvrdosti pruzin do uz leze do penazi a ked nemas oskusanu vyhovujucu tvrdost pruzin to su vyhodene peniaze.ja to sa asi poberiem tym smerom pri vymene.

                    0 0
                    • sharkcom  

                      To máš pravdu. Ale vzduch není zas taková žehlička. Musím říct, že mi co se týče citlivosti vyhovuje stávající AXEL, ale zas je jeho konstrukce měká. Ale vím já, jestli když to bude jiná vidle a bude mít kluzáky taky 28mm to nebude to samý?

                      0 0
                      • pali  

                        nerad by som teoretizoval, co tak pozriet niejake hodnovernejsie testy.rs sa mi zda byt v tomto dobra.no a co tak ducke?

                        0 0
                  • scret  

                    Bejt tebou, mrknu nekde na vyprodej starsich modelu, treba Manitou. Takovej Mars byl docela v poho. A do 8tis, by se snad dal jeste nekde sehnat.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Docela v pohode? Mluvis o te vidlici o ktere si myslis ze mluvis? Dyt to je vidle, ve ktery takovou rychlosti vetsinou odesly futra, ze to je strasny – vim minimalne o 3 pripadech, kde ta vidle to mela po par set km spocitany!

                      0 0
              • zirecek  

                presne tak, tady neni co resit. Protoze tyhle Judiny maji spolecne s predchozima pouze nazev, ktery to ma prodavat. Je to uplne neco jineho…

                0 0
    • Vision  

      Já měl Judy 2000 a no problém jenom kdyby měla blokování tak to je super vidle žehlla jo sviň a to byla na 53mm

      0 0
      • sharkcom  

        Hodnotnější testy? Kde? Dík

        0 0
        • pali  

          pre orietaciju berem velo no a potom skusenosti bikerov ak je cas pri maratonoch atd.ja viem nie je nad osobnu skusenost.

          0 0
      • TinkTink  

        chtel jsi napsat 63, ze jo? :)…53 mela Judy nak v roce 98??…No…ja mam ten uplne stejnej model a je to taky superzehlicka (80 kilo / cervena + zluta…)…docela hodne pobere a malokdy de az tam nekam k dorazu – tak jednou za mesic…takze pohoda…mel jsem i 01 (SLko a Race…ta Race byla fakt o dost lepsi…-ale katalogove nema skoro nic lepsiho…a ta krasna cervena…mnaaam :) )…no…ani na jedny Judyne nemam vakl a kdyby nahodou prisel, tak tu mam nachystany jeste jedny vnejsi nohy :)…takze zadne meneni futer :)

        Pali – co jezdis???

        0 0
        • sharkcom  

          Jé… Rock Shox Judy SL. Moje příští vidle…

          0 0
          • TinkTink  

            Ja mluvil o 00 a 01…02 uz bych nebral (mel jsem to tedka v ruce v garazi a fakt nic moc…)…03 uz nevim a 04 se bojim :)

            0 0
          • jose  

            Tak, tak, rok 00–01 byly ještě výborný a ta vínová nádhera judy race(mam ji na kole), no comment,ale 02 děs a hrůza(taky jí mám, teda XC),03–04 to je už loterie, tak jí zkus a pak pověz:-))))

            0 0
    • vlk  

      taky se o tuto vidli ztajímám.Koupil jsi ji nebo ne.Jaká je .

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.