• rhuman

    shanim naky Pedaly na fr/dh s prumyslovejma loziskama tak za 1000–2000 kc. co byste poradily? dik

    0 0
    • fousmen  

      Co treba authoracky ty za cca 1500,–? Ja je vozim a jsem spokojenej..

      0 0
      • rhuman  

        chtel bych slyset vic modelu, ta authory jsou jedny z voleb

        0 0
        • Azagthoth  

          Point – Alien I. (1900Kč) 24 Bicycles – Toaster (2200Kč) 24 Bicycles – Butterfly (2200Kč) 24 Bicycles – Old School(2200Kč) Azonic A-Frame – (2300Kč) DMR – V8 (1700Sk) DMR – V12 (2300Sk) NSX – Leg Eaters (2700Sk)

          Ceny su v SK aj CK…Vsetky tieto pedaly su na priemyselnych loziskach, Cr-Mo oske, niektore magneziove (znizenie hmotnosti). Ja osobne by som bral tie NSX Leg Eaters kvoli vzhladu, su fakt nadherene ale u nas sa daju tazko zohnat, neviem ako v CR.Ja jazdim Point Alien I za 3000Sk, neviem kolko stoja u vas, ale dy tych 2000Kč by sa mali zmestit, som s nimi nadmieru spokojny, drzia jak hovado a navyse su celkom pekne a nie su mioc hrube. Ride On

          0 0
          • wraftler  

            napodobne vozim tie alieny a som velmi spokojny skor na ten fr a street

            0 0
          • rhuman  

            diky za prehled, mel bych otazky na ty pointy: jsou nejak prohnuty a jak dlouhy jsou piny, diky za odpoved

            0 0
            • wraftler  

              nejsu prehnute a piny su akurat

              0 0
              • Azagthoth  

                len by som dodal ze tie pini nemusia sediet na kazdu podrazku..ja mam sice special Vans na pedale (zospodu su take dierky akurat na piny), ale mal som uz vselico na nophach a stale mi to nesedelo. Lebo tie piny nie su ako klasicke srobiky, napr. Author, ale take spec tvar, ale ak nesedia sa da v pohode vymenit :-)

                0 0
                • wraftler  

                  ja na tom jazdim vo vibram-ach (turisticke topanky cez kotnik) aj v asi 2 parok tenisiek a zatial sa mi nestalo ze by mi tie piny nesedeli… je to proste taky valec, ktory je pri spodnej postave trocha rozsireny a hornu hranu to ma ostru

                  0 0
        • Manas  

          Pak tu mas taky znacky, ale nevim modely ani ceny: FUNN, Woodman a treba BBB.

          0 0
          • rhuman  

            diky, ale shanim neco na prumyslech a to treba ty Funn nejsou, woodman a bbb se me nelibi …

            0 0
            • rhuman  

              pockat, ty bbb jsou presne 24 butterfly akorat o 500 levnejsi.

              0 0
    •  

      zneuziju tehle debaty a zeptam se co je lepsi, platformy nebo ohradkove, chci si koupit nejaky poradny pedaly a nevim, rozhoduju se mezi tema „levnejsima“ Authorama , jezdim normalni vyjizdky a trochu trial a podobny veci, Dík

      0 0
      • goofy  

        Ja osobne bych do ohradkovych neshel…

        0 0
      • wraftler  

        podla mna to je asi tak ze platformy:

        • o dost tazsie
        • pevnejsie
        • aj ked su pinove tak podla mna trosicku horsie drzia nohu

        ohradky:

        • lahke
        • lahko ich ohnes alebo ulomis ked nimi niekam zavadis
        • lepsie drzia nohu

        Cize napr ja mam platformy na FR/Street biku a ohradky na trialovom. Cize v hentom tvojom rozhodovani ze XC a trial by som bral ohradky asi… Ale zozeru ti viac penazi, lebo tu ohradku asi dost casto ohnes. Ale da sa odsrobovat a vymenit len tak ohradka takze to neni zas az take strasne…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Snad bych jen z tech vlastnosti ohradek vyskrtnul lahke a lepsia drzia nohu… takze zbyde jen… lehce je znicis… a pridam snadno ojedes zuby ⇒ nedrzi vubec.

          0 0
    • cabbage  

      at nemusim zakladat novej prispevek: jaky platformy s spd? spis levnejsi, ale aby se hned nerozpadly.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.