• Mofo

    zdravím, dnes sem poprvé testnul Hydrapak Overflow a když sem ho čistil, zjistil sem, že je celý zažloutlý (pomerančový jon?ák Penco). Tak sem ho očistil a ta barva nezmizela, jinak je čistý. Máte někdo podobnou zkušenost, popř. víte, jak to odstranit?

    0 0
    • cabbage  

      prez zimu mi vlivem caje lehce zazloutnul kejml a nektery jontaky to delaj taky(o cisteni hypermanganem nemluve, ze lemple:)- nekdy se to vycisti jinym jontakem(nebo se prebarvi) pripadne octem. jinak si myslim, ze to nicemu nevadi a je to jenom kosmeticka vada.

      0 0
    • BB  

      mala poznamka – citronove Penco nebarvi

      0 0
    • Lister  

      Já ho mám celej hnědej od čaje, ale vůbec to neřeším, prostě to trochu barví, ale na funkci samozřejmě žádný vliv.

      0 0
    • enjoy  

      a pockej si v lete na hadicku:-),tolik plisne si nevidel a fakt me to hrozne stve:-)

      0 0
    • Lada1  

      jak si s nim spokojen ? co se tyce piti a velikosti. ja se rozhoduji mezi BIG SUR a GLACIER. Mozna tak trochu uvyzuji i o tom overflow – kvuli cene

      0 0
      • enjoy  

        tak ja ho teda mam(overflow) a zapomen na to ze bys tam nalil 3l piti,protoze je to pak na zadech nenositelny.realny jsou tak 2.lezi mi doma a dal pouzivam flasku.

        0 0
        • Lister  

          Vozím 3 litry běžně, ze začátku je to fakt cítít, ale jak vypiju první litřík( tak po hodině jízdy), tak už to ani necítím. Lepší trocha nepohodlí na začátku, než pak někde totálně vyschnout.

          0 0
          • enjoy  

            tak vidis ze nekecam s tema dvouma litrama.to radsi nekde doplnim,nez mit nevozitelnou bouli na zadech.

            0 0
        • Lada1  

          proc je to pak nenositelne ? proc ho nepouzivas ?

          ty nove , co jsem zminoval maji nejakou vlastnost, ze ta kapsa pro ten vak je nejak adaptabilni – mj. pak nezabira misto pro ostatni veci v batohu

          0 0
          • enjoy  

            protoze jak uz jsem napsal vys mas na zadech bouli jak blazen a tu adaptabilnost si predstavuju prave jako tu bouli:-). nevozim ho taky kvuli neustaly nutnosti slozite cistit hadicku(v lete),fakt me to prudi.

            0 0
            • Lada1  

              ja myslel, ze to ma na zadech tvarovane polstrovani takze se te ten vak nedotyka

              0 0
              • enjoy  

                tvarovane polstrovani ano,ale hrozne mekke,takze si ten vak s nim dela co chce.ale jnak je to uchazejici batoh.

                0 0
                • Lister  

                  Musím přiznat, že batoh mě taky trochu zklamal(mám model 2003 a ten vypadal ještě úplně jinak). Když dám plný vak tak už se tam toho moc nevleze, ale zase pokud nic nevezu tak se zapne slepá kapsa a vypadá jak závodní model. Vak je v každém případě jiná liga a tam max spokojenost.

                  0 0
                  • enjoy  

                    no ja mam 2004,libi se mi mnohem vic.asi nebude tak spatnej,jsem asi moc zvyklej na vape s kostrou.to je teprve jina liga ve vetrani(cimz teda hydrapak nevycniva:-))

                    0 0
                    • Lada1  

                      doporucujes teda vzit jiny batoh ? a od hydrapaku maximalne ten vak ?

                      0 0
                      • enjoy  

                        jiny ano,jenom aby byl lepsi.. no hele me u toho vaku netesnilo vyusteni z vaku do hadicky,vzdycky okolo toho musim omotat hadrik a dat do batohu.ale nevadi mi to.veci obvykle moc nehanim,vsechno se da pouzivat,ale lepsi bys myslim urcite sehnal.otazka je jestli to nebude za dvojnasobek.

                        0 0
                        • Lada1  

                          tady jsou ty nove http://www.hydrapak.com/…matrix.shtml a tady jsou nove vaky http://www.hydrapak.com/…uct_info.php?…

                          uz vypadaji jinak, nez ty lonske modely

                          Poradte, jestli ten BIG SUR nebo ten GLACIER ?- uz to tu mam v jinem tghreadu ten dotaz

                          0 0
                          • enjoy  

                            big sur vypada jako overflow vloni.v zime se do nej nevejde dost nahraniho obleceni atd.na leto dostacuje.ten glacier,nevim jak by misedel takhle uzky batoh,nemam je moc rad.

                            0 0
                          • Lister  

                            Big sur je sice následdník overflow, ale víc mi připomína Mule. Vak je úplně stejný jen má jiný náustek. Já bych se toho nebál. Ten můj Owerflow je úplně jiný, tak proto ta mírná nespokojenost, ten loňský se mi líbí a bude si ho pořízovat nejspíš brácha, páč za ty prachy(12 stovek) asi nic lepšího neseženeš.

                            0 0
                • MARIN  

                  tahle vec (ze si plny vak delal s batohem co chtel) mi na Hydrapaku vadila tolik, ze jsem poridil Camelbak :)

                  0 0
    • HASKY  

      Po každé vyjížďce de vyliju z HYDRAPAku zbytek jon?áku a vypláchnu ho velej horkou vodou z kohoutku. Pak ho něj nacp utěrku aby se neslepil a uschnul. Když přez léto začne plesnivět hadice vezmu starý lanko konec obalím kusem kadříku a krásně to proš?ouchnu.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Používám uplně stejný způsob čištění jako Hasky, můžu doporučit........

        0 0
    • Mofo  

      zatím sem v něm vezl maximálně něco málo přes dva litry a vezl se úplně na pohodku, mám ovšem jiný problém. Kdyz sem tam dal ty dva litry, tak se mi už dvakrát stalo, že byl po dojetí prostor na vak docela hodně vlhký (určitě ne od potu) a po uschnutí jsou na spodní straně batohu vidět skvrny od jon?áku. Je to normální nebo máte místo na vak vždycky úplně suché?

      0 0
      • Lister  

        Vždy 100% pocit sucha :-). Podíval bych se jestli neupouští spojení hadičky z vakem. Uzávěr pokud to roluješ správně je 100% těsný a neprojde tím ani vzduch natož voda.

        0 0
        • Mofo  

          a kdyby to bylo tím spojením vaku a hadičky??? Jak to pak vychytat?

          0 0
    • Mofo  

      du vyzkouset tesnost toho spoje, mám ještě jeden dotaz, když čistíte vak, obracíte ho vždycky naruby? Já to teda dělám, ale jestli se to nějak neničí…

      0 0
      • Krutor  

        Já teda vak na ruby obracím, abych ho dobře otřel a aby na vzduchu dobře oschnul.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.