• luboa

    Mam zajem o tuto vidli.Zaujala me jeji cena a v celku i kladne ohlasy majitelu.Presto bych rad nejake konstruktivni nazory.Popripade pokud by jste mi poradili nejakou alternativni vidli v podobne cenove relaci.Predem dekuji za smysluplne odpovedi.

    0 0
    • FLASH  

      Taky bych rád věděl pár názorů na tuto vidlici , protože dost o ní uvažuju

      0 0
      • luboa  

        TAk to jsem rad ze v tom nejsem sam.JA se na ni uz divam delsi dobu.Jenze kazdej te furt zrazuje ze je to SR a ze to je shit.Ale prece jen par kladnejch recenzi uz jsem taky videl.Teda hlavne ve svete.U nas zatim nic moc.KAzdej rika ze ty love se to da.TAk asi do ni pujdu.

        0 0
        • FLASH  

          Tak jestli ji budeš mít , tak dej vědět jak se ti osvědčila . Já ji potřebuju místo vidlice RST Gila T4 89 kterou mám teď na kole , je hrozně měkká , proto potřebuji jinou a tahle SR Duro E 2005 má docela dobrou cenu . Jenže každej nemá omezenej rozpočet na vidlici , když někdo má třeba 10000 Kč na vidlici , tak to je jasný že se mu bude zdát že tato vidlice je shit , ale někomu to stačí pro jeho účely . Jinak ti přeju štastnou ruku a a? je ta vidlice dobrá . Tak zatím a pak dej vědět jak to je s tou vidlicí . Zdar a a? to tlumí :-) Jinak prozajímavost jaký máš kolo ???

          0 0
          • luboa  

            Ja mam GT Avalanche 0.5.A tu vidli chci havne na kvalitni vyblbnuti po lese a mimo silnici.Muj rozpocet je taky omezenej.A je me fakt lito dat 10 tisic za vidli kdyz me kolo stalo 25000.TAkze asi tak nejak.Koukam ze Fousac s ni ma dobry zkusenosti.Pokud by me vydrzela aspon 2 sezony tak budu spokojenej.

            0 0
            • FLASH  

              Ja mam zase kolo Rock Machine Flash 2004 , žádnej zázrak ale mě to stačí , akorát má špatnou tu vidlici proto potřebuji novou . Ta vidlice SR Duro E 2005 zas tak špatná určitě nebude , ta určitě něco vydrží , když teda nebudeš skákat z třetího patra :-)))

              0 0
    • fousac  

      jakozto majitel vidle SR Duro E sem linej cokoliv psat, ale hodim vam sem kousek moji emilove kosesPÚndence..

      // vidle vypada zpracovanim slusne a odolne.. cerna barva na

      vnitrnich nohach drzi uz pres 1000km.. ;) je dost subtilni, ale 185m kotouc s ni prece jenom hne.. stiraky bohuzel nejsou dokonaly, troska bordelu se dovnitr dostane.. vnitrnosti jednoduchy a povetsinou dost masivni… snad vsechno je kovovy, zadnej plast… chodi docela slusne, ale je prece jenom je to vidle na FR, takze je dost tvrda.. na xc by to chtelo do levy nohy mekci pruzinu.. tlumeni tlumi, nezadrhava… v zime tuhne..

      zatim sem spokojenej, uvidime ted na jare az se bude jezdit v teple, jak bude behat…

      //

      pro blizsi info si me chytnete na emilu nebo lepeji icq…

      0 0
      • FLASH  

        Jo díky za příspěvek , žes nám řek jak funguje v praxi ta vidlice SR DURO E 2005 . Ještě jednou dík :-)

        0 0
      • luboa  

        TAke pripojuji svuj dik.

        0 0
      • micro  

        no nevim , ja mam DURO D , a ta cerna opravdu barva de rychle do haje.. ale asi to bude tim ze sem tam dal jinou vazelinu, dost hustou oproti ty origosce.. jinak ale jezdim streeta, a oproti RST to po tuningu krasne tlumi a cvachta !! akorat me stve ta „alias nitridace“ coz je asi problem vsech lowend SR // bracha ma XCP75 LO a ze zlatejch „hardchrome“ ma zcasti stribrny

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ale to se osoupe jen na te casti co zaleza do vnejsich nohou a to u SR neni moc :))

          0 0
          • fousac  

            jak u ktery… ted se mi tu vali nejak XCP-neco a ta ma opravdu 4cm krasne vylesteny do stribrna.. ;) ale duro je porad krasne cerny v cely dylce chodu, tzn. centak pod korunku..

            0 0
        • fousac  

          to nevim, co si s tim delal, ale me ta cerna „barva“ na Ecku drzi cca 2kkm bez problemu..

          0 0
          • Pekáček  

            Bráchovi drží na Axonu ještě dýl, v pohodě. Škoda že je Axon jinak nevychytanej :oT

            0 0
          • micro  

            co bych s tim asi delal… parkrat uz sem ji kuchnul, jednou sem se vracel z pojezdu , vidle cela zaprasena, tak sem ji vycistil suchym hadrem, nastrik siliconem a nasel sem kousky odreny barvy, je mozny ze Ecko to ma kvalitnejsi, ja mam Dcko… uz se tesim az budu poradne vydelavat/po dokonceni skoly/ a to budu kupovat poradny komponenty, fakt se tesim---

            0 0
            • TinkTink  

              Ano…presne tak.

              Duro-D ma cerne nohy mene odolne proti sedreni nez Duro-E…je to tim, ze ty vnitrni nohy jsou na E vlastne uplne jiny nez na D…korunka a sloupek jsou take jine…abych byl exaktne presny.

              0 0
              • Pekáček  

                Nenapínej a popiš v čem se ty vidle liší. Jedna má lak a druhá nitridaci?

                0 0
                • rhuman  

                  kdyby jsi byl poradnej ctrenar b-f, tak se to uz tady kdysi uvadelo ;)))

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Jo, odpovědi tohodle typu miluju, místo toho abys napsal o co jde, napíšeš todle. A já si mám jako zadat do vyhledávání SUNTOUR a začít se v tom hrabat jo? Jeden příspěvek lepší jak druhej. Tůdle nůdle, si to strč za klobouk.

                    0 0
                    • rhuman  

                      nevidis smajlik, ja si to nepamatuju, mel jsem zajmavou naladu, tak sorry

                      0 0
                • TinkTink  

                  No ja to reknu takhle…teda krome toho, ze jsi to napsal spravne – jsou to dve vlastne hodne rozdilne vidle – z meho pohledu maj spolecny akorat pruziny, vnejsi nohy, pistnici v levy noze a jeden tubus :))

                  Takze

                  D – lak E – nitridace

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Teda to Déčko je pěknej humus… Fakt se oplatí si připlatit na Ečko. Už kvůli regulaci tlumení.

                    0 0
                  • micro  

                    tak sem se znova kouk dovnitr – je to odreny i v mistech spodniho pouzdra, zkousel sem to rejpat nehtem – vydrzelo.. ale jesi je to lak jak sem myslel, tak hledam prostredek jak se ho zbavit.. +lehci chod/ztrati se par mikrometru vrstvy/ – bude to hnusny.. nakonec na webu santuru maj fotku Dura D se stribrnejma nohama – asi to tak dopadne.. a nevite jak pomoct tomu laku dolu ?jesi to ma cenu

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Jses si jistej, ze vetsi vule = lehci chod?

                      0 0
                      • micro  

                        mno – kdys to striknu siliconem, lehci chod to ma.. kdyz to zaprasim a necham pres noc ztuhnout v mrazu, tak druhej den to chodi ztuha, dam to na slunce a chodi pekne…dobre moje teorie byla spatna.. ale ta barva stjne pude do haje,tak co… vetsi vule – par mikrometru,to ani nepocejtim…

                        0 0
              • luboa  

                Presne tak,nenapinej :-)) TAky jsem zvedavej.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.