• Mafička

    Prosim poradte mi, nevite jak odpudit psy, aby si chodili svoji potrebu vykonavat nekam jinam, nez prede dvere ke stromku? Děkuji Mafička

    0 0
    • Gumicuk  

      Postav si pred ty dvere Jarina :-)) Resp. stoupni si tam

      0 0
    • Seb  

      Přesadit stromek?

      0 0
    • Quake 9.0  

      Nech si přistát u domečku mimozemš?any :-). Možná by ale nejjistěji pomohl plot. Úspěšnějšího nejspíš nic není. Bohužel.

      0 0
    • kusabi  

      existujou latky na vycvik psu…je to pro stenata, aby neco nekousali nebo nekde necurali… sezen si neco podobnyho…

      0 0
    • ToBo  

      Vzdy ked ti to pes spravi(ak je tvoj), tak ho vyhres. moj sa takto naucil vykonavat velku potrebu hlboko v lese za domom… ;-)) vzdy, ked vidis, ze sa chysta(kruti sa, hrabe) tak ho zober a prenes ho niakm inam… pokial ten pes nie je tvoj, holt mas smolu… ;-((

      0 0
      • Mafička  

        No prave ze to neni muj pes, premistit domek a presadit stromek taky nemuzu, protoze to je na sidlisti kde mame prodejnu a normalne nam psi vykonavaji potrebu prede dvere na chodnicek a nebo k chodnicku ke stromecku! No hruza!

        0 0
        • ToBo  

          Tak sa skus s majitelom psa o tom porozpravat… ked nie, aspon na slovensku sa da vzdy zavolat fizel(policajt), ktory da majitelovi pokutu.. u nas je to od 1000 do 5000 Skk. ked mu to spravis 2×(pokial nie je tvoj staly a dobry zakaznik), tak si to rozmysli… ale najprv by som sa s nim slusne porozpraval… ak je to bezprizorny(bez majitela) pes, mate hadam na to mestskeho sarhu(odchyt tulajucich sa psov)…

          0 0
          • Mafička  

            No jo kdyz to je tezky, porad v prodejne nejsme a ja nevidim toho psa pri akci! A kdyz tam zacne pobihat a nahodou ho vidim na ho vyplasim at se jde vypotrebovat jinam… No a majitel vetsinou u toho psa neni… A parkrat jsem zkousela i domluvu, ale to je zbytecny… Lidi se citi jeste ukrivdeny… :o)

            0 0
            • ToBo  

              tak potom skus tu mestsku policiu.. mozno to zaberie… pokial sa da, skus im to dolozit fotodokumenta­ciou… ;-)

              0 0
              • Mafička  

                Kdyz to je ale strasne tezky nekoho pristihnout se psem a jeste zrovna kdyz ma potrebu… a nez zavolam policii tak stejne utece… Jedine ta fotka no, ale to je mala pravdepodobnost… A na sidlisti je spousta jinejch psu, kteri tam pujdou misto toho jednoho…

                0 0
                • ToBo  

                  hm… potom ma napada este jedno riesenie… skus sa spytat niekde v chovprodukte (predajna potrieb pre domacich maznacikov), ci neexistuje nejaky spray, alebo nejaky prasok na odpudenie…

                  0 0
                  • Mafička  

                    Vsichni radi ten peprovy spray, ktery prodavaji ve zverimexu. Jenomze to posprejujes, zaprsi a muzes sprejovat znova! Neco co dyl vydrzi nevis?

                    0 0
                    • ToBo  

                      v tomto ti neporadim… nikdy som nemal takyto problem, ale siel by som do toho oobchodu a tam by ti mal predavac poradit, alebo si zisti vyrobcu a zavolaj na nejaku infolinku…

                      0 0
                    • Robo  

                      Mému psovi se zalíbil sloupek u branky a kdykoliv sel kolem něho, tak si ho označkoval. Nepomohlo ani bití. Tak jsem z domácích zásob kuchyňského pálivého koření (chili, paprika, pepř…) a vody udělal kašičku a tou jsem ten sloupek mazal. Jakmile k tomu čichl, tak ho okamžitě přešly myšlenky na označkování. Stačilo týden a přeorientoval se na sloup Č. telekomu… :-)) Zkus to…

                      0 0
                      • Mafička  

                        :o) dobrá story… :o) dík určitě to zkusím!

                        0 0
                        • Luka  

                          No, vis co se pouziva na holuby aby nesedaly na pamatky, takovy ty trnoze. Zadnej pes si nestoupne na mrzizku jako byva na odvodnovaci strouze (takovy ty kovovy platy kostka tak 2,5×2,5cm, snad to znate), to polozit na travu, nechat zarust, a garantuju ti, ze ti tam zadnej pes nevkroci…

                          0 0
                          • Mafička  

                            No to je ale dobra metoda, jenomze kdyz si tam lidi polozi kolo (prodejna s kolama) tak si ho zrejme pichnou a pak kdyz na to nekdo prijde tak pak nas budou zalovat ze jim schvalne pichame duse, aby si chodili kupovat novy! No ale proc ne? :o) ale jako napad je to super, ale proste na sidlisti nepomuze asi nic… jen peprak a chili omacka, do te doby nez zaprsi…

                            0 0
                            • wraftler  

                              na tej mrezke by urcite nikto defekt nedostal.. ale mozem potvrdit ze aj moj pes to zdaleka obchadza…

                              0 0
                            • Luka  

                              Ja mam tuhle mrizku asi 1×3m pred garazi na odtokovy strouze do kanalu a kola tam nejen stoji ale bezne pres ni i prejizdim a rozhodne mymu kolu nikdy nic neudelala, zato kdybys videla ten akrobatickej vykon naseho coklika kdyz to preskakuje, tak bys pochopila :)

                              0 0
    • fousac  

      desinfekce, savo, peprak… a nebo 9mm luger..

      0 0
      • Cejlon  

        Na to jsou nejlepší střely do brokovnice značky RUBBER BALL,speciální náboje s pryžovými broky:-))Ten pes by trochu zmodral:-))

        0 0
    • Corbett  

      Problém je ve vlastnících pejsků a pokud to jsou pejsci bez majitele, tak je to problém příslušné obce či města a vše co s tím souvisí – (Městská policie která zabezpečuje tyto záležitosti a služby která pejsky odchytává a umís?uje třeba do útulku). Když teď člověk vydí po zimě jak máme nasráno pod nohama, tak je tomu člověku na blití. Kam se podíváš, tam je hovno a chodník je jak minové pole. Mě serou víc psi, kteří útočí na bezdůvodně na cyklisty. Už mě tak jednou pes pokusal a to mi vadí, protože já tomu psovi nic neudělal a on mě napadnul bezdůvodně. Mít u sebe zbraň, tak ho bez slitování zastřelím.

      0 0
      • admxx  

        Ja by sem uzakonil aby kazdy kdo toho psa necha vyrat na ulici byl povinen do toho hovna neprodlene slapnout. Nejlepe za asistence pocetneho publika:-))

        0 0
    • Meesha  

      peprak

      0 0
    • Siddha  

      ja davam 125 PSI :o)

      0 0
    • tradic  

      Psi jsou jeste dobry. U nas si par lidi ve vedlejsi vsi poridilo kone. ty co dokazou vyprodukovat a v jakem mnozstvi… projizdim lesni cestou v pamatkove rezervaci po turisticke znacce a na kazdym metru je toho hromada, jedu po silnici (3.tridy) a tam je to to same. Kdyby to aspon hodily nekam na stranu nebo tak, ale voni to tam nechaji jak to padne. To me uplne neskutecne vytaci… Nejakej psi bobek by me vubec nerozhodil…

      0 0
      • tradic  

        Tak asi nikdo nema problemy s konema jako ja, tak to vam uprimne zavidim.

        0 0
      • vlk  

        jezdec na koni většinou nepozná, že si kůň zrovna ulevuje.Co mě ale nejvíc štve, že ty hovada nemohou počkat až cesty trošku oschnou nebo jezdit tam kde je již sucho.Oni snad schválně jezní na promáčených cestách, to je pak ještě horší než po lesácích.Fakt děs.

        0 0
        • tradic  

          Kdyby chtel tak to pozna…

          0 0
          • Pebe  

            To jsem pořešil na chatě, řekl jsem to mámě, ta sebrala igelitku a s chechotem o hnojení skleníku vyrazila. A tak to dělá vždycky ráno místo rozcvičky, vyběhne na „koblihy“ :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.