• Meesha

    http://www.cykloexpert.cz

    Tak co na to rikate? Ceny mi prijdou stejny jako ve vetsine eshopu a kamenaku a sortiment zatim nic moc.

    Snad jen HOPE, ale jaky sou jejich normalni ceny netusim…

    Kdyz je to pod @mall, tak by to mohlo bejt aspon seriozni co se tyce dodavek a zbozi co opravdu maj, ale uvidime…

    0 0
    • deardeer  

      Na to, že mají v reklamě tuto větu: „V našem novém obchodě Cykloexpert.cz naleznete největší nabídku kol a doplňků na českém internetu.“ tak jsem od toho cekal vic… :-(

      0 0
    • tradic  

      Me prijde ze tam toho od vseho maji docela dost

      0 0
    • tradic  

      Jeste se chci zeptat, jestli tydle desticky stoji za to www.cykloexpert.cz/dt/?… tam pisou ze ve sve kategorii jsou nadprumerne ucinne…

      0 0
    • MARIN  

      Cekal jsem ze kdyz to bude pod @mall bude to stat za to ale ve skutecnosti je to spis podprumer.

      0 0
      • pepa_16  

        Taky je mi zahadou, proc maji u Manitou Splice Super fotku Skareba? http://www.cykloexpert.cz/dt/?…

        0 0
        • blue  

          zahadu bych v tom nehledal… chyba se obcas stane kazdymu, ne? ale muzes tu zahadu vyresit a napsat jim to ;-)

          0 0
        • McBlacky  

          ohledně verzí, popisu a příslušných fotek vidlí manitou nemá nabídku v pořádku snad nidko :)

          0 0
          • Mutant  

            Cykloexpert prodává veškerý zboží – volal jsem tam. Mají i ty pláště a vidlici hned opravili. Každý den připravují další oddělení pro nabídku. Taky prý skoupili různé sklady zajímavého zboží, tak ho nebude fyzicky mít nikdo jiný. A servis po republice vám taky nikdo přes web neudělá.

            A ten Akcebike – nabízí kola, která nedostane – zkuste mu zavolat – kecá! Hraje jenom na cifry…

            0 0
            • Jogador  

              Hm, a ty jsi majitel obchodu,ne?:) A nejvíc se těšim,až mi budou přes web servisovat kolo,a ještě si budou stěžovat, že jsem si ho neumyl…:)

              0 0
            • TinkTink  

              Zaregistruj si novy nick…uz tu vsichni vi, ze ty jses z cykloexpert.cz … takze todle co tu delas, delas pekny prasarny a myslim ze kazdy kdo se nad tim zamysli, tak u Vas rozhodne nenakoupi.

              Jestli takhle bojuje mall.cz o zakazniky vsude, tak to je fakt hnus.

              0 0
              • Beeda  

                na 99% Marek Vojtěch vedoucí zákaznického servisu, reklamace tel. 234 703 234 :-), Dekuji, ze ne nepomlovate konkurenci, viz i kauza s bikestore a reg. domen.. PS. jinak s BikeAkce mam take spatne zkusenosti, ale delam v jinem biz… B

                0 0
                • Vojta M.  

                  Ano, byl jsem to já, Vojta Marek (Cykloexpert). Omlouvám se, udělal jsem chybu. Poslední týdny a měsíce jsem v tom já a kolegové leželi dnem a nocí a teď jsme prostě jen chtěli aby dě?átko bylo co nejzdravější, no uznávám, že to bylo dost slaboduché :)

                  Fakt se snažíme vytvořit výborný eshop. Nasmlouvali jsme servisy po ČR, máme kola na skladě (dali jsme do toho několik mil.), máme prodejnu a vlastní servis; díky Mallu máme navíc možnosti jako je doručení oservisovaného kola k vám domů přesně na čas atd. Ale rozhodně to ještě neděláme ani zdaleka dobře. Prosím, mějte s námi strpení a případně napište připomínky, kritiku – pokusíme se vyrobit shop podle vašich představ (to nejsou fráze).

                  Díky za pochopení a sorry za tu infantilnost.

                  0 0
                  • dalimil  

                    tohle je fakt levá,já osobně nový e-shop nepotřebuji,stačí ty co znám a ty tohle nemají zapotřebí.

                    0 0
                  • TinkTink  

                    Tak uz mam dalsi shop, ktery urcite nedoporucit, kdyz neco mit nebudu…(na tomto seznamu mam dva…mam asi moc velky pozadavky a chci, aby zakazniky neodirali infaltilni prodejci.

                    0 0
                    • jack  

                      no tak si u nich nic nekupujte.všichni máte plno keců a stejně všichni něco většího koupí tak maximálně jednou za sezonu.to,že so někdo koupí nebo nekoupí 2 blbý pláště tak to asi všechny ty obchody vytrhne.já osobně žádný obchod nemám,ale mám co se týče majitelů dost známých a všichni stejně tvrdí,že žijí z toho,že prodávají kola složená na zakázku kolem 15000kč a prodej jakýchkoliv dílů je jenom paběrkování.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        No jo…promluvil nekdo o koze, kdyz se celou dobu mluvi o voze.

                        E-Shopy jsou na tom trosku jinak, prodavaj hlavne komponenty – cele kola se v globalnim meritku na netu moc neprodavaj…

                        0 0
                      • Eila  

                        myslis ze vic vydelas kdyz prodas 100 kusu komponentu v cene 1000kc a na kazdem mas 20% nebo jedno kolo 15000 a mas taky 20%? to ze na komponentech se nevydelava ja blbost, je to jediny na com se stabilne a porad vydelava

                        0 0
                    • hanule  

                      No ty jsi ale hrdina! Vlevo máš reklamu na svůj obchod, ale klidně tu kopeš do konkurence, viď? Jasně, že ten truhlík z Cykloexperta udělal hloupost, ale dokázal se pod to podepsat a veřejně se omluvil. Dovedu si představit, že mu to je opravdu líto a že si to zapamatuje do konce života. U mě má mnohem víc sympatií než tahle přehlídka lidí, co umějí jenom kritizovat.

                      Kdo jsme bez viny, hoďme kamenem…

                      0 0
                      • speedy gonzales  

                        tak ted se musim tinka zastat, protoze tu de o neco uplne jineho… mozna ze nekdy udela reklamu, ale vetsinou je to spis pomoc nez vnucovani se. tohle co tu predvadeji kolegove neni bohuzel uz ani to vnucovani, ale spis podrazarna. a ze se omluvili? gross se taky omluvil a neverim mu ze to myslel vazne (uprimne chcete-li)…

                        0 0
                      • TinkTink  

                        Diky, ze jsi se dnes kvuli tomu zaregistrovala.

                        Klidne kopnu, ano, kopnu do kohokoli kdo dela co nema…lidi to o me vi a mne to nevadi…

                        Presne jak rekl Speedy – Gross se taky omluvil a za zady se nam smeje do ksychtu…

                        PS: nejses ty taky z Cykloexpert.cz ?

                        0 0
                        • speedy gonzales  

                          ps:ps: to me taky hned napadlo, ale ja nekopu :-)

                          0 0
                        • hanule  

                          Mily Watsone, prozradim ti jedno sladke tajemstvi. Zde se totiz neda prispivat bez registrace, vis? Miluji tyto nafoukane vsevedy, jak jsou sebejisti! Vidi jen cernou a bilou …a oni? Jsou pochopitelne ciste bili a bez poskvrny.

                          Kdyz uz nam tu predvadis svuj jiskrny intelekt, tak se nauc I / Y. Cau.

                          0 0
                          • misj  

                            jenze TinkTink jedna na rovinu, uz podle nicku je poznat ten obchod je jeho…

                            0 0
                          • TinkTink  

                            Vim to…neboj, jsem jeden z tech, kterym se ta registrace libi – aspon se nemuze stat, ze sem ted budu psat jako Hanule.

                            Hmm, sorry, ale neverim ze nejsi z Cykloexpertu…

                            I / Y – na tomto miste to je voleny schvalne, i kdyz by to melo byt napsany jinak, tak u Grosse mi to Y sedi vic…

                            0 0
                            • hanule  

                              Ver never, presvedcovat te zrejme nema smysl a po setkani netouzim. Tvrdy Y musim nicmene ocenit! :-))

                              0 0
                          • speedy gonzales  

                            vubec se mi nelibi co tady placas. tvoje kazani o moralce je sice supr, te neni nikdy dost, jeste kdybys trochu popremyslela na koho to smerovat. jsi dost stara, abys uz mela rozum. ve chvili, kdy me nekdo podrazi a pak se pekne omluvi, nevim jak ty, ale ja mu proste uz neverim a dam si sakra pozor aby to neudelal podruhe.to je zivot… delat takove veci, co predvadeji borci z cykloexpertu neni zadna klukovina, ale pekna podrazarna. a pokud to chces bagatelizovat, je to tvuj problem.kdyz se ale zacnes strefovat do lidi, kteri se provinili jen tim, ze upozornili na tu spinu, tak uz me to zacina stvat.

                            a to uz nechci vubec spekulovat o tom, proc odvadis pozornost od podstaty problemu a snazis se svalit vsechnu vinu na tinka…

                            0 0
                      • Vrci  

                        Pod ten prvotní problém bikestore x camelbak se podepsal až v okamžiku, kdy ho na jistou nemorálnost tohoto přístupu upozurnil Beeda, ale v profilu Mutant stále žádná zmínka o cykloexpertu neni. Za omluvu v tomhle vlákně zase připojil reklamu, která by měla být vlevo a mělo by se za ni platit.

                        0 0
                  • Fuki  

                    myslím, že výraz slaboduché není ten pravý. Byla to opravdová blbost a velice špatná reklama. No nevím, co ti na to řekne tvůj ředitel vaší megafirmy, co tě sponzoruje…

                    0 0
                  • Vision  

                    Takových už je, bylo a bude …

                    0 0
                    • tradic  

                      Mozna chybu udelal (jako kazdej zacatecnik). Mel odvahu sel do toho, vrazil do toho nekolik milionu… a vy mu to takhle kazite. Mejtze trochu trpelivost. :)

                      Nech se odradit a rozvijej to dal, jsi na nejlepsi ceste. Fandim Ti.

                      0 0
                      • dalimil  

                        mě teda přijde,že to co předváděl docela hustý.Vychvalovat svůj obchod prosím,ale pomlouvat jiný,to je trochu moc…

                        0 0
                      • hvala  

                        :) pokud to myslis ironicky, tak dobry!:) V.M., alias Mutant, urcite zadny miliony do cykloexpert.cz nevrazil!:)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.