• afirst

    ahoj-hledam rozumny zpusob uchyceni kol na auto-nemate nekdo zkusenosti s nosicem thule 9107 nebo 9108 na zadni dvere-nechce se mi rvat kola nahoru-a ten odpor vcetne hluku mi taky jde na nervy pri delsi jizde-diky za rady

    0 0
    • blue  

      ja bych naopak preferoval stresni nosic, kdyz uz to nejde do auta, i pres ten vetsi odpor… vzadu je jednak celkem riziko, ze do tebe nekdo bouchne a kola jsou prvni na rane a za druhy za autem pri desti lita asi mnohem vic bordelu, nez nahore na strese

      0 0
    • Ruprecht  

      S hlediska aerodynamiky zadní nosič, ale při představě řetězovky…radši obětuji nárazník než kolo :-), takže vozím kola na střeše nebo v kufru (mám kombíka takže tři kola se mi vlezou dovnitř :-))

      0 0
      • martt  

        tak konkretne do mojej sestry zo zadu buchol nejaky zigulak. Ona vtedy mala pomerne tazke auto audi A6. Napriek tomu to bola taka supa, ze zo strechy uletel nosic aj so styrmi bikami a kazdy z nich mal nejake poskodenie. Ak by boli vzadu, tak by ich samozrejme mohla rovno vyhodit.

        0 0
    • Lance  

      se divim,ze jeste nikdo nereagoval negativne?:)

      0 0
      • BOREK  

        :)

        0 0
      • blue  

        to bude možná tím, že nosiče tu nebyly už delší dobu, na rozdíl o kradených kol u nás a online shopů ;-)

        0 0
    • sousedovicmalymirek  

      jedine stresni! vsechny nevyhody kol na strese hrave vyvazi to, kdyz to nejakej kreten za tebou nedobrzdi…a nemusi to byt ani moc velka rana. Auto je spotrebni vec, bajk je pro radost!

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Kola dovnitr! Lidi ven!

      0 0
      • afirst  

        a kam s rocnim ditem? jedine do pripojneho vozitka-bohuzel ne vsichni muzeme mit kombiky -:]

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja taky nemam kombika :)

          0 0
          • Lance  

            ale ani rocni dite

            0 0
          • afirst  

            Mozna neumim zabalit, ale pri tydennim vyletu s manzelkou a miminem se mi ty kola dovnitr proste nevejdou (asi bych mel nechat manzelku doma…)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To je nerozum porizovat si ke kolu manzelku. Vsechny ty jeji kramy… :)

              0 0
              • afirst  

                Ale jinak bych se zase nedobral potomka i kdyz v kojenacich je take pestry vyber-a komu ty vsechny zkusenosti a radosti z kola predat-that question?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No ja ti nevim, ale podle poslednich informaci (cerpanych z bulvaru) se deti nerodi po svatbe :) Ale to jsme uz dost odbocili od toho, ze mas moc velky kolo a maly auto :)

                  0 0
                  • Lance  

                    pockej pockej chces rict,ze se dite muze narodit i pred svatbou? To je blbost ne?

                    0 0
                    • afirst  

                      pred i po ale i tak to neresi ten puvodni dotaz dozadu nebo nahoru-idealni neni ani jeden -ale co je nejmensi zlo?

                      0 0
                      • Lance  

                        nahoru

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Co zboku? Ne to je blbost, to bys chytal riditkama o patniky. No tak snad jedine, ze by bylo neco v historii. Vis mi tady vsichni dojedem na kole az kam potrebujem a k doprave rodiny vyuzivame verejne hromadne dopravy.

                        0 0
                      • blue  

                        pokud bys chtele jeste dalsi variantu, tak prives :-) a muzes do nej pak dat i tu manzelku, aby ti nekecela do rizeni :-)

                        0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Nejcasteji se rodi tak 5 mesicu po svatbe, ale matka priroda je nevyzpytatelna ;)

                      0 0
                      • blue  

                        a jde to nejak i bez ty svatby?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Asi jde, ale co rikala sousedka, tak je to prej nestoudnost, hrich a nevim co jeste. Vetsinou se to rodi kurvam, couram, behnam atd. Ale jednou ve vsi se to povedlo jedne chudince.

                          0 0
                        • Lance  

                          ty bud v klidu ty nejsi ani ***** ani coura ani behna, ty jsi maly mily zluty medvidek a tem se miminka nerodi (ty jo to jsem se zase rozzneznil)

                          0 0
    • Standa  

      Zadní.Na střechu se ti vejde třeba surf,nebo box.Když chytneš průtrž mračen,tak na střeše je kolo opravdu důkladně vypláchlé,vzadu ne.Bouračku neřeším – s takovým myšlením bych mohl také dospět k tomu,že zítra můžu umřít,tak proč bych si něaké kolo vůbec kupoval.Finanční újmu také neřeším,předpo­kládám,že když někdo investuje do kola třeba 100 000,– tak má dostatek peněz,aby si koupil nové.

      0 0
    • BH  

      Thule je v pohode, je to kvalitni nosic na zadni dvere.Ovsem osobne nejsem zastancem tohoto systemu.jednak je dost zranitelne(coufani) ,zakryva to zadni okno, nemuzes otevrit zadni dvere auta, kdyz neco potrebujes- tedy je to komlivanejsi.Kdyz prsi, tak to pochyta vsechem neporadek z cesty:tyto negativa nevyvazi jediny klad a to snadnost pripevneni kola a snad jeste druhy, ze se nemusis obavat prujezdu viaduktem.Hluku bych se neobaval, pokud vozim kola na strese, zadny hluk neslysim.Nym favoritem je jednoznacne stresni nosic Thule Velovise , ten je dokonaly.

      0 0
    • Andrzej  

      na strechu dej rakev na veci, kola se pak lip vejdou dovnitr, uz sem to tu nekde psal, vloni do alp sme jeli 3lidi a 3kola v kratke fabii a veci sme meli v te rakvi. jo a taky se mi podarilo do felicie(ne combi) nalozit 4lidi, kolo, kytaru ve futralu a lyze :)

      0 0
      • afirst  

        tak konecne kloudna rada-diky moc-asi zvolim tu rakev nahoru a kola dovnitr

        0 0
        • Andrzej  

          samozrejme ze cim vetsi auto, tim lip se tam ty kola vejdou, poprve sem musel vypustit zadni dusi na kole, ktere sme tam davali na konec :) ale jak mas trochu cvik, tak se dovnitr vejdou taky 2 kartony piv a mezi rozebrane kola spousta drobnejsich veci

          0 0
      • RomanH  

        V podstate souhlas, ale 4 lidi a 4 kola uz je problem. Do Laguny dostanu 3 biky + 3 lidi, ale to uz je maximum. Jinak si myslim, ze je lepsi stesni nosic – kdyz pominu moznost srazky, tak predsi jen na zadek auta pada hodne spiny (jedine to snad prekryt celtou)

        0 0
    • MartinS  

      Vlastním Thule ClipOn, je to model na zadní dveře, není nutné tažné zaříření, v pohodě uvezu 3 kola, 3 surfy na střeše s kompletní vybavou. Nevýhoda je, že kola jsou pověšený na horní rámovou trubku a u rámů bez ní je nutno dokoupit tyčku mezi sedlovku a představec a ní pak kolo zavěsit. Ale je to jediná možnost, jak všechno odvézt.Zadní dvěře se dají otevírat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.