bikeři a bikerky z okolí Olomouce

58 nepřečtených
  • vlk

    Kdo bydlí v Olomouci či okolí.Jinak jen abych věděl kolik nás je.Jen nás totiž napadl nápad uspořádání nějakých srazů či nějakých bikerských akcí.

    Bydlím na Sv.Kopečku u Olomouce a poslední dobou mě překvapují nové tváře na MTB které se tam potulují často dost k večeru.Dřív jsem znal každého v okolí, co měl s kolem cokoliv k společného,asi se sem přistěhovali noví lidé.Tak se ptám kdo z Vás bikerů či bikerek bydlí u Olomouce na Sv. Kopečku, v Radíkově, Lošově,Samotiš­kách,Droždíně,Vel­ké Bystřici,Hluboč­kách,Dolanech.

    Například včera večer okolo 18hod mě pozdravil kdosi na Sv. Kopečku kousek od 1 zastávky autobusu směrem z města na růžovém duratec a vůbec nevím kdo to je.Hezké kolo.

    Tak se tu kdyžtak ozvěte.

    0 0
    • grafik  

      ja se tam taky obcas potuluju, ale nova tvar nejsem :)

      0 0
    • BiSon  

      No, ja jsem z Ol, ale me znas, ze? Posledni dva mesice jsme se mohli potkat tak max. na bezkach, ale s tim je asi pro letosek konec. A kolo je porad v servisu.

      0 0
    • PooLee  

      V okoli Sv. Kopecku se prohanim kazdy Pa,So,Ne jinak sem totiz v Brne:( Pripada mi ale ze tam jezdim snad sam. To nas je tak malo?

      0 0
    • Lister  

      Růžového Durateca stavěla jedna slečna z klanu Kaňkovských co mají v Olmiku pár prodejen, tak to byla možná ona, nebo nějaký její brácha.

      0 0
      • vlk  

        ne ne ta jejich sestra je docela vysoká.tato byla spíše menší a vypadalo to jako by mě znala.Ale i tak potkávám tu dost nových tváří a vypadá to že tu poblíž bydlí.Jen jsem si říkal až se trochu bude dát jezdit, že bychom uspořádali nějaký sraz.

        Včera jsem byl v lese a bylo to momentálně dost utrpení-kde svítilo slunce byla z toho břečka a nedalo se vzhledem v vysoké vrstvě vůbec jet.Sem byl rád když jsem se z Kopečka dostal přes les na a chvílami po vojenské na Radíkov a odtamtut se vrátil.Děs.A? to buď zmrzne nebo roztaje, ale toto je fakt brutus.

        0 0
        • Mata.Lan  

          Ta má oranžovyho durateca a má ho i podepsanyho:) tu bys nepřehlídl

          0 0
        • Lister  

          Tak já jsem v Olmiku jen studoval, takže smůla, ale mám tam dost kámošů a mám v plánu tam, až bude líp, dorazit na kole po proudu Moravy, tak se když tak ozvu. Na druhou stranu je to ale dobře, že nésu Holomóčák, protože se mi děsně líbí Grafikův Spyder a chtěl bych si postavit něco podobného :-)

          0 0
          • grafik  

            Ja se v lete chystam na pojezdenicko v jesenikach. Hlavne chci dat vyjezd na praded.

            0 0
            • Lister  

              Tak Praděd rozhodně doporučuju. Já to dává tak 5× do roka a pořád mě to baví. A ani to není takový záhul jak by se mohlo zdát

              0 0
        • grafik  

          Vcera (17.3) jsem jel z posluchova na kopecek a je tam porad ten breckovitej marast na kterem se vubec neda jet. Bud se to bori nebo prokluzuje. Netroufl jsem si vubec jet z hlubocek ‚zadovkou‘ do pohoran a ani z kopecka lesem do drozdina. Navic na hlavnim tahu radikovska pevnustka – zoo je skoro na kazdym desatym metru ‚poradna konska nadilka‘ takze pripadny pad pri me smule by znamenal vite co … Ale za to jsem videl poprve panorama vecerni Olomouce a byla to parada. A i pres vsechny ‚trable‘ v sobotu odpoledne vyrazim znova :)

          0 0
          • Mata.Lan  

            Zítra (sobota) kolem druhé hodiny vyrážíme z Bystřice na kole, nejspíš po silnici někam do kopců. Kdo chce se může přidat, jen napište kde si vás máme vyzvednout

            0 0
            • grafik  

              kdo vse jede ? Mozna bych se pridal …

              0 0
              • Mata.Lan  

                Jsme zatim dva, ten druhej sem nechodí. Kdyby ste se chtěli někdo přidat, tak se sejdem o půl třetí na kopečku u kostela pod hlavnim schodištěm. číslo na mě 777070685. už se těšim

                0 0
                • grafik  

                  kdybych sel rano na net, tak bych se pridal. Nicmene prave jsem se vratil z vyjizdky jako pra*e a s oslehanym oblicejem od ‚vichru‘. Ale stalo to za to :)

                  0 0
    • Mata.Lan  

      Zdarec, já su z Bystřice. To je fajn, že se ozíváš, tak kam vyrazíme? Co takhle v sobotu nějakej delší švih?

      0 0
      • hurikan  

        Ja teda z Olmiku nejsem, ale studuju tady a teď jsem si sem dotahl bika. Zatim sem se do lesa neodvazil, ale sem celej zhavej az sleze snih…Kdyby se domluvil nejaky spolecny svih, tak by to bylo supr, rad bych poznal mistecka kde se dobre jezdi.

        0 0
        • Mata.Lan  

          Anebo aspoň na asfalt, silnice už sou suchy… bělkovickym udolim nahoru až na jívovou, docela záhul, minulej tyden bylo celych těch 12km asfaltky do kopce pod sněhem. Moc hezky…

          0 0
      • vlk  

        já bych klidně dal.jenomže po mých skušenostech v úterý se moc jezdit teď nedá.Asi budeme muset chvilku počkat než ještě neco odtaje.Ale Kdyžtak vyjedem-jen zatím nevím kdy.

        0 0
        • Mata.Lan  

          Na silnici už se dá. je teplo, sucho… já v sobotu určitě vyrážim, přidáte se někdo?

          0 0
    • metronom  

      No ja se snad psat namusim. Vim, ze uz sem se dlouho neukazal, ale znas to. Pres tyden v Brne, o vikendu na plese. Ale uz me svrbi nohy…

      0 0
      • vlk  

        a já si říkal, že si s náma od podzimu nevyjel.

        0 0
      • Mata.Lan  

        Kam chodíš do brna na školu a na jakym si byl plese? Máme docela podobnej program:)

        0 0
        • metronom  

          Na VUT FEKT. A na plesy chodim do Olomouce. Tak ruzne na byvalou skolu SPSE, na hasicak a tak. Kdyz neco je tak tam nemuzu chybet.

          Docela me stve, ze v Brne nemuzu mit dlouhodobe kolo. To by se do bytu neveslo.

          0 0
          • Mata.Lan  

            Já chodim na FAST a plesy – UP, Rekre, Coufal… Kterej si ročník? nechodil si na elektro na božetěchově? Kolo mám schovany na kolejách, naštěstí to tam nikdo neřeší. Jezdim v pondělí do brna a ve čtvrtek odpoledne zpátky. Kdyby ste se chtěli kdokoliv přidat, budu jen rád

            0 0
    • HASKY  

      Ja jsem z Prostějova. To už je sice dále ale spoň je to stejnej kraj:)

      0 0
      • j-c  

        V soucasne dobe taky Prostejov :)

        0 0
    • lith  

      Zdaaar…taky jsem z Olomouce.No a na Kopeček samozřejmě jezdím,ale ten je teď strašně profláklej turistama. Jezdí něko na velký Kosíř???? Tam je to fakt bezva…

      0 0
      • Mata.Lan  

        Na kosíř se jede dobře. Jen se mi ale zdá nízkej a kolem je málo lesa. Na Jedovou sice nevedou tak hezky cestičky, ale je o 170m vyšší a je kolem daleko víc lesa a lesních stezek

        0 0
      • HASKY  

        Jsem z Prostějova takže Kosíř mám kousek. Je to tam celkem v pohodě a když to tam člověk trošku zná tak se tam dají najít i docela pěkný sjezdíky. Jediná nevýhoda tohoto kopce je že je přez léto okupován enormě velkým množstvím klíš?at takže tam moc přez léto nejezdím.

        0 0
      • vlk  

        jo byl jsem tam, terén spíše nenáročný.Okolo Pohořan-Jivové-Domašova je to lepší.Ale supr je to okolo Bouzovska-Drahanská vrchovina- asi 30–40km od Olmika.Škoda, že jsem teď nemocen a nemohu jezdit :o((

        0 0
      • Cyril  

        Na Kosíř chodím běhat. Hlavně večer, pusto prázdno, paráda. Ta klíš?ata musím potvrdit, po proběhnutí trávou, hlavně teplé svahy obrácené na jihozápad, ihned prohlížím a odstraňuji, někdy se sejde i pět kousků.

        0 0
        • AC  

          já bydlím u Velkého Týnca, ale na podzim sem pobýval u prostějova takže většinou sem jezdil na Kosíř nebo k Plumlovu, protože jinde terény nejsou je to samá rovina, na kosířu sem potkal za tu dobu 2 bikery, s kopečkem nebo Pohořanama se to nedá vůbec srovnat je to jenom mírná cesta do kopca. tet rači jezdím nad Hlubočky do Suchyho žlebu kde nepotkáš vůbec nikoho

          0 0
    • PooLee  

      Tak sem o vykendu taky jezdil. Vysledek: dvakrat sem se vymajzl na ledove plotne a jednou vykoupal v potoku:)

      0 0
    • kolda  

      ja jsem primo z Olmika, ale zdrzuju se tam ted uz jen o vikendu jednou za 14 dni… ale urcite bych nekdy nekam zajel! Chce to stanovit konkretni datum a misto, jak to dela prazska sekce

      0 0
    • Mata.Lan  

      Co takhle další výlet? Svatý kopeček, pod schodama kostela, tuto neděli v 10 hodin ráno, co Vy na to?

      terén nebo silnice?

      0 0
      • grafik  

        Tento vikend nemuzu. Ale ve stredu 23.3. jedu po praci ‚rychlovku‘ : Velky Tynec – Bystrice – Posluchov – Radikov – Zoo – Drozdin – Ol – V.T. V 17:00 cekam na te krizovatce, kde prodavaj v lete zmrzku, tusim, ze je to smer na Bukovany. Kdyby se nekdo chtel pridat, tak no problem …

        0 0
        • grafik  

          ta krizovatka se ‚zmrzkou‘ je ve V. Bystrici

          0 0
      • Mata.Lan  

        A co ta neděle? pojedete někdo? jestli má cenu abych se tam pachtil…

        0 0
        • grafik  

          ja tenhle vikend nemuzu, leda tak pristi …

          0 0
      • Spawncz  

        urcite bych nekam zajel v tu nedeli a i ten casek vyhovuje. Priklanim se k te silnici protoze v tom terenu je to jeste dost husty (nerad bych umyval kolo).

        V pripade ze pojedes v tu nedeli (doufam ze to pocasi dovoli) napis bud na ICQ 96130227 nebo tel. 604834849.

        Cus

        0 0
    • jmanek  

      A co takhle bikeri z okoli Sumperka, je tu nekdo takovy?

      0 0
      • Bobo  

        Dá-li se to brát jako okolí Šumperka, tak já. Přes Šumperk jezdívám, když si dávám na otočku Jeseníky. Anebo přes Suchák, Rudu, Hanušky a Králíky. Ale na silničce, na biku bych tuhle štreku asi nedal :-).

        0 0
    • mosquito  

      Ahoj, bydlim v Olmiku, a smer Kopec a prilehle dedinky jezdim v lete/zime aspon 2× tydne. A pak samo na Kosir a Pomoravi.

      Foto mam v profilu (dres zlutocerveny Author, kratasy s cervenym pruhem, cerno-bilo-cervena prilba, kolo Author Spirit '98 matna seda barva a sedy batuzek). Casto jezdim s kamosem ale ten na BF nechodi.

      Slecnu v Duratecu sem uz taky videl, ale neznam :-(

      0 0
    • Pekáček  

      Ahoj Bikeři a bikerky z okolí Olmíka. Tedy omlouvám se za příspěvek mimo oblast, ale budu s bráchou od dubna do konce roku pracovat v Olomouci. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli nemáte někdo k dispozici pronájem či podnájem pro dva lidi s bajkama. Zaměstnavatel nabízí ubytovnu v Přerově, ale to je trochu z ruky i vzhledem k Hradci Králové. Pokud máte někdo nějaký tip nebo vlastní nabídku, prosím ozvěte se mě nebo bráchovi. Čísla ICQ i majly máme pod nickama. Díky! Tož až tam budem, snad s váma i pobikujem.

      0 0
      • miťo  

        Jo, nenechte se premlouvat, jsme hodni, cistotni a vychovani :) Nekourime, nepijeme, mejdany neporadame. Tak co?

        0 0
      • hurikan  

        Tož to já bydlím na kolejích i s bikem(paní uklízečka mě nemá moc ráda…), jeden spolužák do školy dojíždí každý den s Přerova, ale asi to bude docela opruz. Ale na nástěnkách na kolejích a na fakultách jsou pořád inzeráty typu „nabízím podnájem…“ atd. Ceny jsou většinou 1500–2000kč/osoba/měsíc. Já jsem teď doma, ale až v pondělí dorazím do Olmiku, tak můžu poslat kontakty…

        0 0
        • Pekáček  

          Dík za nabídku, já se kdyžtak pak porozhlídnu sám s bráchou. Teď jsem měl namysli spíš bikery, pochopení pro kolo je důležitý ;o)

          0 0
      • jmanek  

        A vy jste fakt brachove? Vzdyt si nejste ani trochu podobni…

        0 0
        • Pekáček  

          Pádlista nás odhalil už dřív, jsme jeden + vosková figurína… Přiznáváme se. :o)))

          0 0
    • Přemda  

      Taky studuju v olmiku. Zustavam i sem tam pres vikend. Kolo mam na koleji. Jestli mi to vyjde, tak bych se taky pridal na nejakou vyjizdku. Ted v nedeli ale nemuzu, jelikoz jsem doma (NJ).

      0 0
      • hurikan  

        Na jakých seš kolejích? Ja bydlím na Václavkách a tahám bika do 10. patra. Naštěstí jen výtahem…Teď jsem taky doma(HK), ale jinak jezdím domů tak jednou za 14 dní. Takže obvíkend jsem k dispozici…Ale i ve všední dny kromě středy…

        0 0
    • Spawncz  

      Nazdarek olomoucaci, vidim ze je vas tady teda dost a dost jen na tech cestach vas moc nepotkavam. Jezdim zatim prevazne silnici (vykleky, plumlov, Bouzov, Sovinec, tesikovska kyselka, Jivova, Horni bouda).

      Mam v planu o vikendu jestli bude pekne nekam vyrazit (v sobotu kolem 13:00 a v nedeli hned rano cca 10:00) tak jestli se nekdo chcete pridat neni problem.

      to Grafik: teda clovek chvilku neni na netu a uz prijde o super vyjizdky.

      Tak se zatim mejte a jezdeni na biku ZDAR

      0 0
    • mosquito  

      jak budu mit volnou chvilku tak udelam nejakou stranecku se seznamem lidi + foto biku a popisem hadriku at se na silnici a v lese pozname :)

      0 0
      • Mata.Lan  

        není špatnej nápad. Kdyby si chtěl, se Spawnem ti rádi pomůžem

        0 0
        • mosquito  

          udelam v patek … jak neco bude, tak zverejnim, a kdo bude chtit posle foto + popis mailem, skriptem to tam asi delat nebudu poac by se nasel nejaky debil co by tam nasazel vselico :-/

          0 0
          • Mata.Lan  

            To je fakt. zas tolik nás nebude, takhle s tim bude miň práce. Sem na to docela zvědavej – nějaky výškovy profily tras okolí olomouce, tipy na výlety, pravidelny vyjížďky, žebříček našich úspěchů na závodech… dalo by se tam toho vecpat hodně

            0 0
      • grafik  

        Dobrej napad. Mam docela dost ‚cyklofotek‘ z Olomoucka, tak kdybys mel zajem dej vedet.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce