• Tony

    tak colik kde mate sněhu a už máte nachystané zimaky

    0 0
    •  

      No mi tady mame přes půl metru, je to docela nezvyk, tolika snehu nepamatuju, jinač zimáka mam vytazenyho uz od ty doby co nasnezilo

      0 0
    • fousmen  

      Jezis tony se zas ozval.. Uz mas vyresenou tu prehazovacku? Jinak pristi tyden +14 °C takze se snehem se rozluc..

      0 0
      • Richie  

        Pristi tyden PLUS 14??? Joooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­oooooooooooooo aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaa kkkkkkkkkkkkk­kkkkkkkkkkkku­uuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrr­rrrrrrwwwwwwwwwwwwwwwwww­wwwwaaaaaaaaa­aaaaaa konecneeeeeee­eeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! Do pice uz se snehem…

        (omlouvam se za sproste vyrazy ale pochopte me)

        0 0
        • Jogador  

          Hm, lidi jako ty mám rád, teď nejezdí,protože je sníh, teď nastává období bahna, tušim,že teď tak 3 měsíce bude bahno, opět nebudete jezdit,protože je bahno, pak sou tři měsíce leto,to teda jezdíte,ale pak opět podzim,mokro,chlad a opět ste plný výmluv, že už nato neni doba. Je to u vás vážně vtom počasí?:)

          0 0
          • cabbage  

            jedes zitra?

            0 0
            • Jogador  

              Bohužel:( Ale já byl dnes a včera a ve středu, a mám za tento týden něco přes 70…

              0 0
          • enjoy  

            a vis jaky je v lete vedro?to si se zblaznil ne?jeste aby vyjizdeli

            0 0
          • Richie  

            V jehlicnatem lese se jezdit da a navic musime byt vice NorthShore (tam prsi furt). Nejmin se daj jezdit streetky. Vy XC lidi muzete po cestach- ty jsou alespon jakz takz sjizdne kdezto v lese si nezajezdis ani vubec.

            0 0
            • enjoy  

              ja mam XC bika a taky mi nejaky to blbnuti po meste neni vubec cizi(no asi mame o tom ale kazdy jne predstavy:-)). by to chtelo udelat nejakou night ride po meste,tenkrat to moc nevyslo,co se pamatuju.

              0 0
            • Jogador  

              Jsem čekal, že mě za můj názor ukamenujete,ale toto mi přišlo chabé, v okolí Prahy jde jezdit lesem naprosto v poho, stejně jako všude,kde jsou běžkaři a turisti, já se vyhýbám soli, a přesto jezdim docela v poho… A na DH je myslim bahno stejně naprd jako sníh. Street, ted mi přijde,že je všude vše tak prosolený,že neni sníh nikde,jen ta sůl:(

              0 0
              • Richie  

                Jo jenomze v bahne se rozjedes. A ve tricet- ctryriceti cm snehu ani tu kundu…

                0 0
          • Radek Broz  

            Kolikrat to mam tady vysvetlovat?;-) V podminkach, jaky jsou ted treba v Pze, je samozrejme lepsi ta trocha zmrzlyho snehu nez bahno, ale treba u nas je snehu toli, ze se neda jezdit absolutne nikde. Docela chapu, ze se na tani snehu tesi. Bahno se podle me da vydrzet – nijak extra mi nevadi.

            0 0
            • TinkTink  

              Souhlas…fakt se mi moc nelibi, kdyz jedu 23km jako posledne a dalsi 2km nesu bajka snehem, kudy se neodvazil ani traktor (zabalil to po km, jinak bych tama ani nejel)…a to byla jinak asfaltka :)))

              0 0
          • Lister  

            Nechci moc prudit, ale absolutně nevíš o čem mluvíš. Kdyby ti před barákem ležel metr sněhu chalupu si měl zaházenou až do půlky oken a na nejbližším kopci měl tolik sněhu, že bys neviděl dopravní značky tak by se ti taky moc jezdit nechtělo. Neber to jako nějaký flame, ale podobně jako průměrný pražák nedokáže pochopit na co jsou zimní gumy, když sníh napadne tak dvakrát za zimu, tak já zase nepochopím jak někdo může říkat zima, když není mín než půl metru sněhu. Bariery ve městě 2metry vysoké, na silnici 15 cm rozježděného sněhu, bagry ve městě, které nakládají sníh na tatrovky a ty ho vozí vyvezt do řeky to je naše každorořční zima

            0 0
            • CZiko  

              přesně tak!!!! Takhle vypadá zima… U nás je to takhle… Ráno jdu na autobus, a buď 1.autobus vůbec nepřijede 2.přijede se spožděním půl hodiny 3.nebo přijede se spožděním a v další dědině zapadnem, a já jdu pěšky zpátky domů… načež si několikrát rozbiju hubu, a doma není co dělat, protože se v takové vrstvě sněhu nedá chodit natožpak jezdit… tak sedím na netu a brouzdám po BF:) a občas se mrknu do garáže na můj stroj:)

              0 0
              • Robo  

                Tak nějak podobně… Já jsem psovi udělal na zahradě sple? tunelů, jeden je dlouhý cca 20m, takže na jednom konci zahrady zmizí a na druhém se objeví… :-) Někdy je to nečekané, když Tě zničeho nic napadne ze zadu…

                0 0
            • Jogador  

              No, tak já to mám ráno 15 – 20 minut pěšky na metro,protože bus jezdí málo, a pak metrem cca 40 minut. Ale samozřejmě, že jsou místa, kde nemůžete,ale zas tolik jich v Čechách neni, uznávám že na horách to moc nejde, ale třeba na Vysočině v okolí humpolce to jde, teda šlo minulý víkend, a před 3 týdni a před měsícem a něco, a přijde mi,že to je dost vysoký pohoří, takže až na Šumavu, Beskydy, Krkonoše, možná teda i Jeseníky, Krušný a další hory to je stejně jen výmluva…

              0 0
            • Radek Broz  

              jj, u nas to vypada uplne stejne:-( Jogadorovi se to v Pze jezdi, kdyz tam snih skoro neni.

              0 0
              • enjoy  

                jj,do prazaku se to rejpe jak se komu hodi:-))

                0 0
                • Radek Broz  

                  Tak jsem to vubec nemyslel – jezdim do Phy do skoly, tak vim, jak to tam vypada. Taky vim, ze je dost tezky si predstavit, ze nekde je ta snehova vrstva desetkrat vetsi (pres tyden v Pze si vzdy uacnu myslet, ze ten snih nemuze byt ani tady, pak se sem vratim a cumim)

                  0 0
                  • cabbage  

                    tak jezdi do Prahy na bike:-)

                    0 0
                    • Radek Broz  
                      1. problematicka doprava
                      2. mala kolej, kam se bike nevejde
                      3. temer zadna mista v pze, ktera by me lakala
                      4. malo casu behem tydne

                      ale kazdej rok behem toho obdobi, kdy se v Pze uz jezdit da a u nas jeste ne, o tom uvazuju.

                      0 0
                      • cabbage  

                        add a) jaka doprava? kola do Prahy? add b) mech si kolo u spratelenyho bikera
                        c) hledej smudlo
                        d) to zalezi na tom jestli radsi jezdis nebo nadavas na snih

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          ad a) ano ad b) budiz ad c) kde nic neni, ani smrt nebere ad d) proste mam cas jen o vikendu (tj. ctvrtek odpoledne – pondeli rano) a to uz budu moct za chvili jezdit na zapade na mnohem lepsich mistech a bylo by tedy zbytecne zustavat v Pze

                          0 0
              • Lister  

                Tak prý se má brutálně oteplit. Tak jsem si vzal na zítra dovolenou a jedu se rozloučit se sjezdovkama. Pokud se nezabiju tak pak asi přejdu na raft a na tom budu jezdit do práce a pak až voda opadne tak zase vytáhnu bajka :-)))

                0 0
            • Richie  

              Jj u nas to vypada obdobne. Ale uz nastesti ne.

              0 0
        • cabbage  

          super, bude bahno:(

          0 0
          • Jogador  

            Přesně tak, buďme rádi,že je sníh, ikdyž to poslední dobou pěkně klouže…

            0 0
    • cabbage  

      trochu opozdene, ted sou v mode povodne…:)

      0 0
      • pitelboy  

        Však už taky bylo na čase, aby se nějakej ten sníh objevil, teď by mělo ještě aspoň měsíc,pul mrznout, aby z toho něco bylo !

        0 0
        • TinkTink  

          Tady touhle hlaskou si zakladas na docela solidni pruser… :)…nezapomen na ldii kteri se tu tesi na jaro :)

          0 0
          • pitelboy  

            fuj jaro – to je nejhorší roční období !

            0 0
            • TinkTink  

              Ja ti rikam, ze si zadelavas na pruser :o)

              0 0
              • cabbage  

                me by se taky libilo kdyby zase zacalo mrznout a trochu pripadlo. bahno a brecka je to nejhorsi co muze bejt(krome zakazu bezmotorovych dopravnich prostredku). ze je nekde snehu moc me vubes nestve…at si koupej bezky:)

                0 0
                • pitelboy  

                  ty si můj člověk !

                  0 0
                  • cabbage  

                    ne tak uplne, ja chci jenom vyprovokovat nejakyho bahnofila:)) jinak je snih(v rozumne mire) mnohem lepsi a na horach at je ho co nejvic.

                    0 0
                    • Lister  

                      Souhlas. Dneska jsem se byl projet ne prkýnkách a můžu říct, že lepší lyžování pár let nepamatuju. Nádherně upravený svah, sluníčko, až do dvanásti se to držela a sních byl prostě geniální. To jezdilo úplně samo. Měl jsem v plánu to už letos zabalit, ale tohle mě přesvědčilo, že určitě ještě vyrazím. Tak jen a? mrzne a padá sníh.

                      Byl jsem tak nadšený, že jsem si hned dal nové foto do profilu. Sice je to off topic foto, ale lyže jsou taky sport :-)

                      0 0
                      • Vrci  

                        Já byl včera a předevčírem ve Finsterau a nádhera. Každej den čerstvě protažený stopy, potkal jsem všeho všudy 3 lidi a jednu rolbu (ve sjezdu). Zejtra nebo pozejtří vytáhnu zimáčka a příští víkend zase na běžky. Já jaro miluju.

                        0 0
                      • goofy  

                        ja sem chtel jet fcera, ale nakonec sem lezel s horeckou v posteli… :o( a shtve mne to o to vic, ze zrovna na horach snezilo, a freeridky by mohly byt uplne uzasne…

                        0 0
                        • Andrzej  

                          to si pis, sem byl na bezkach, a mistama to bylo na ortovox :), si predstav za jedes telemarkem po pas ve snehu a najednou se ti lyze propadnou nekam hluboko, neznamo kam… tolik snehu v beskydach nepamatuju

                          0 0
                          • goofy  

                            jj… to znam. sem jel takovy lehci freeridek a nejak sem sebou seknul a vypla mi lyze… to co nasledovalo snad ani nemusim popisovat… vic nez po pas ve snehu, a za boha se z neho neshlo dostat… :o) jo plus asi pul hodky hledani lyze…

                            0 0
                        • Lister  

                          Freeridek to sice nebyl ale parádní poježděníčku se zalehnutím do káždého obloučku. Ten sníh byl tak krásně měkkoučký, že nebyl problém držet většinu na vnitřní lyži. Navíc vedle měli borďáci postavený brutální skočky vysoký asi 2–3metry tak jsem na ně najížděl z boku a pod vrcholem to vždycky stočil dolů jako na klompence. Byla to paráda :-)

                          0 0
                          • goofy  

                            uvidime, jak budou hory vypadat prishti tyden, pac ma byt furt teplo, tak se z toho snehu nejspish stane sra*ka… to uz na FR nabude…

                            0 0
                • mastihuba  

                  to mě by se líbilo kdyby ty dva metry napadly v Praze. By tady měli horalové co rozebírat. :))

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Ty si taky zacinas solidne koledovat;-) Prijed k nam a naber si toho, kolik chces – tady uz to neskutecne stve uplne kazdyho.

                  0 0
                  • cabbage  

                    az se budes v pondeli vracet do Prahy tak mi nejakej privez(a nezapomen si uzit ty 2m snehu co mas doma:))

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Jestli se domnivas, ze uz u nas zadnej nebude, tak se dost pletes;-) Tady v Pze je sice hezky, ale u nas to zas tak rychle neroztaje. Myslim, ze v pondeli bych ti klidne jeste nejakej privezl.

                      0 0
    • senožrout  

      Dneska jsem viděl na tý dvoumetrový pěřině na Šumavě poskakovat zajíce. Co ten chudák asi tak dlabe… Jinak proti zimě nemám nic

      0 0
      • pepino  

        Žerou se navzájem.Prej se teď mezi nima rozhořel kanibalismus:-))

        0 0
    • jihra  

      Na Lysé hoře v Beskydech rekordní 3 m sněhu!

      0 0
    • Lance  

      to je zase snehu co? jsem myslel, ze je to jen nepekny sen

      0 0
    • UCHI  

      Je to na h****, sněží tady v Brně od rána a to jsem dneska chtěl dopoledne na fullovi do lesa a odpoledne na crossovi kolem príglu. Mám z toho depku..:-((

      0 0
      • Blade  

        Já ji mám o to větší, pač včera sem prosíravě bajk vynechal s tím, že zregeneruju :-/ A ano, Prigl byl též v plánu..

        0 0
        • pepek  

          To co je tady není sníh. O tom by mohli vyprávět soudruzi Z okolí Uh Hradiště. Sem tam dnes jel a moc nechybělo a čekám tam pod kopcem eště teď a do rána, jak někteří jiní soudruzi :-(

          0 0
          • Blade  

            Však já to slovo na „s“ nepoužil. Já říkám bílý sračky :)

            0 0
          • hribik A1  

            hmmmm, ono 60 km od toho Hradista, v Trencine a okoli zatial neni po tom bielom sajrajte ani 100py, ale od noci az do obeda tu dneska prsal kyblovy dazd (= kybel vody na jednu hlavu za jednu sekundu)

            0 0
    • orca  

      Pro nás z Plzně skromnej dotaz „Cože je to vlastně ten sníh?“

      0 0
      • Luma  

        Neboj,zítra ho tam máš:-)))

        0 0
      • kajulka2  

        Bílý mokrý lepivý po ujetí klouzavý hnus, už ho tady máme 20cm, a já chtěl odpo do lesa na bledule se podívat, to asi nedopadne :(

        0 0
        • shark.A  

          Pokud termín „bledule“ není zas ňáký bik-výraz pro terénem znavené bikerky, tak kvůli nim do lesa nejezdi… Už dávno odkvetly ;o)))

          0 0
          • konfucius  

            JOjo u nás taky přes 20 a funí a pořád padá. Ladovská zima......

            0 0
            • Vymi  

              tak Prerov je taky bilej ale nic moc ja teplo a tak to taje :-) na silnici neni uz takova brecka…

              0 0
          • kajulka2  

            Jak kde, v sobotu ráno jich tu byly v lese bílé záplavy a na zahradě kam svítí sluníčko ještě včera taky kvetly ;)

            0 0
            • shark.A  

              … se někde máte, noooo :o( … :o)))

              0 0
              • pavelr  

                z 11.3.

                0 0
                • shark.A  

                  Jéééééééééééééé!!!! Tak takovou nádheru jsem ve volné přírodě ještě neviděla!!! … úúúúúúúúúžasné!!! … :o)

                  0 0
    • smith22  

      To počasí je fakt jakýsi pošahaný.Prve nás to naláká,cyklisti vylízají jak včeličky,kvetou stromy,kvitka a ted zas ten zasranej snih.Nemám rád zimu a snih,je z toho stejně jenom brajgl a nic víc ale nadruhou stranu chápu ty co jezdí na hory ,každej máme nějakou zálibu.Ještě v nedělu sem si to pěkně sypal lesem,všude všechno pučelo a kvetlo a ted todle.To počasí nám to dělá snad naschvál,řeklo si že letos nebyla žádná zima tak je aspon naseru snehem v březnu.Ale letos je fakt nezvykle teplo a to už pozoruju poslední dva roky že je většinou pěkně až do listopadu.Asi se ta planeta fakt nějak otepluje,něco na tom bude,rozpoušťejí se ledovce a potom to tak vypadá.

      0 0
      • McBlacky  

        se nediv když bydlíš v Neřeknu, ve slušnejch městech žádnej sníh není :)

        0 0
        • pepek  

          Tam máte jenom slušnej smog a slušnej traffic jam každý den.

          0 0
      • pepek  

        Pozor, pozor, oteplení planety může paradoxně způsobit značné ochlazení v Evropě, že?

        0 0
        • Fak  

          ano ano, jak je jiz znamo, pro fakt rapidnim otepleni roztaji ledovce, promicha se voda v oceanu a hrozi zniknuti Golfskeho proudu, ktery doposud slusne otepluje Evropu, takze paradoxne bude v Evr. pekna kosa. Nicmene toto hrozi az v te finalni fazi, kdy budou totalne roztavat ledovce, v soucasnosti muzem spis pozorovat skutecne mirne oteplovani… toz asi tak

          0 0
        • konfucius  

          No s tím globálním oteplováním, přečtite si toto www.neviditelnypes.zpravy.cz/…-/p_veda.asp?…

          0 0
        • Jaroslávek  

          A teď babo (Pepku) raď, co na weekend ? Že by zase rodinná akce ?

          0 0
        • Radek Broz  

          Ano – ať bude zima nebo teplo, může za to opteplování! :D

          0 0
      • fousek  

        hmm, udelat nejaky zaver o klimatu za 2 roky sledovani tomu rikam hodnoverny zaver:-), ono se klima meni v ramci 10000 let a nekteri lide rikaji jak je to globalni oteplovani znat:-)

        0 0
    • orca  

      Plzeň hlásí že po domluvě ji sníh míjí a pro letošek zde nebude… Upřímnou soustrast městům které které si smlouvy nezajistili dopředu…

      0 0
    • děd (ek)  

      Tak to vypadalo cestou do Bukovinky včera – 1. jarní den o půl páté odpoledne.

      0 0
    • wendak  

      Sokolov je taky bez sněhu, až na velmi, velmi jemný poprašek dnes ráno, alo to slezlo cca za hodinu :)), tak sáňkujte my budem bajkovat

      0 0
    • Kubaz  

      Tak co, jak to u vás vypadá se sněhem? Tady na jihu moravy vždycky nasněží vrstvička sněhu, a do půl hodiny je to pryč… :-(

      0 0
      • přišlapávač  

        tak si přijeď nabrat, mě už to nebaví odhrabovat ;-)

        0 0
      • XC-biker1  

        Tady v Havířově nasněžilo, zmrzlo a ted už to taje se mi zdá…

        Ale víš jak se v tech sra*kách děla fajně autoškola ? :D

        0 0
    • hribik A1  

      2 cm

      0 0
      • Matts.  

        Dnes.

        0 0
        • Kubaz  

          ty voe…hned bych k vám zajel na návštěvu (s kolem, samozřejmě) :-D

          0 0
      • hribik A1  

        na to ze tu uz dva dni skoro v kuse podyebava, to neni az tak moc…

        0 0
      • Krys  

        No ja som už deckám postavil snehuliaka a ešte k tomu sa musím tváriť, že tá halda studeného a mokrého sajrajtu je akože super nádhera.

        Ale musím uznať že včera na D1 to bolo krásne. Hlavne za tmy. Ten hustý sneh valiaci sa vo svetlách rovno oproti má svoje čaro. To že som musel ísť chvíľami 40–60km/hod je detail :)

        0 0
        • Krys  

          Snehuliak vydržal len pár hodín, už večer ho niekto rozkopal. A tú každoročnú vyšlapanú obrovskú ***** na ihrisku pod balkónom sme mali už včera ráno. Nejak nechápem tú dnešnú mládež.

          0 0
    • Radek Broz  

      …a je to zas v prdeli!

      0 0
      • jalabert  

        Považská Bystrica, cca 10–15 cm:) Lyže pripravené;-)

        0 0
        • hribik A1  

          do pyttschi, to aby som si do ziliny teraz vzal sneznice, ked sa budem potrebovat dostat zo stanice cez mesto. tu polovica vcerajsieho mnozstva, tj. 1 cm

          0 0
          • hribik A1  

            zatial rekord: polhodinova cesta trvala „len“ hodinu. vecer to vidim na dve hodinky, lebo to po tom klzisku bude z kopca

            0 0
    • minikin  

      U nas toho snehu vela nie je, ked ide zo zapadu vsetko spadne v tatrach… :-(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      V Opavě už je skoro všechno pryč. Doufám, že to bylo pro letošek všechno a až do února bude aspoň 10 ˚C. No a pak by se mohlo pro změnu začít oteplovat … taková třicítka je ideální … heh …

      0 0
    • xpivi  

      Dnes 15:00, Vysočina, sněhu jako na horách :-)

      0 0
      • Pavel  

        ach jo… bledá závist

        0 0
      • Kubaz  

        ty vole, tady teď neni nic, ale o víkendu to vypadalo asi takhle (nefotil sem, našel na netu)

        0 0
      • Kubaz  

        Právě že kdyby tady byl sníh, tak se hned valim někam projet, ale když ty cesty vypadají stejně jak v létě, akorát je k tomu děsná kosa, tak to se mi fakt nechce :-D

        0 0
        • xpivi  

          buď rád, dneska se na sluníčku vytvořila jáká si břečka, vzhledem k tomu že byla teplota pod nulou, tak bylo kolo cca po deseti km kompletně pod ledem a postupně přestávalo fungovat :-) Nic zajímavého

          0 0
          • XC-biker1  

            mě na mojí x.9 zamrzly kladky, obalily se ledem a řetez po nich jen tak klouzal :D

            ale vubec nešly roztočit, jsem to už chtěl pochcat :D ale nakonec klacek a hruba síla pomohly :o)

            0 0
            • xpivi  

              Pochcat jsem to nezkoušel, ale hrubou sílu jsem byl taky nucen použít!

              0 0
          • hribik A1  

            che, tak presne toto sa mi stalo v sobotu na poslednych kilometroch..

            0 0
    • Jituschka  

      Pro srovnání fotka z nedělního výletu na Kokořínsko a fotka z červencové dovolené ve Švýcarsku (:

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.