• Kreten

    viem ze uz sa to to riesilo vela krat, ale aj tak. dnes mi prdla zoomka na novom bajku – mam ho mesiac, a pojdem kupovat novu, lebo nechcem aby sa mi to stale valalo na reklamackach. moc penazi nemam – bud si kupim daco za 2000(rozmyslam o RS Judy, teraz je v zlave za 2000) alebo pockam a kupit daco za 6000sk.co odporucate za 6000? dik

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Odporucel by sem DirtJumpera, ale do 6000Sk se budes muset hodne snazit. Snad lonskej jetej by byl i lepsi nez cokoliv jinyho.

      0 0
      • actus  

        jo a co ta rs. toho dirtjumpera som zvazoval,ale teraz nemam tolko prachov.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jako nouzovka asi lepsi nez RST Gila, ale moc dlouho asi nevydrzi :( Na ty zoomce byly 40ky nohy a tady jsou 28mm, si to preber.

          0 0
          • zac  

            a co DURO?

            0 0
          • actus  

            je v tom nejaky rozdiel? teda okrem designu?

            0 0
            • Radek Broz  

              Je pevnejsi brcko nebo plynovodni plastova roura?

              0 0
              • Kreten  

                jo to je pravda, ale neviem ci mi pomoze ze to ma 40 mm nohy, ked sa to zasekne, alebo to dam nadoraz. teraz mi ta vidla odisla tak ze sa proste zasekla v 20mm polohe. neslo s nou vobec hybat. No nechapal som. Pritom naolejovana bola dost. V bikeservise povedali ze nevedia co s tym je a poslali to na rekalamacku.

                0 0
              • Richie  

                Jo ale ber to tak ze ta zoom je z masla kdezto ta RS bude kvalitnejsi. Videl si nekdy tu zoom? To uz je od pohledu nekvalitni.

                0 0
                • Kreten  

                  presne tak, mal som ju mesiac. v –2 uplne stuhla a v +5 som ju daval pri bunyhope nadoraz. inak kopala teda poriadne.

                  0 0
                  • Richie  

                    Sem sice myslil vnitrni nohy ale v tom mas pravdu taky…

                    0 0
                    • Kreten  

                      jo no ja som tu zoomku pri pohlade na vnutorne nohy trochu precenil. som myslel ze bude o nieco lepsia jak gila a vydrzi aspon pol roka

                      0 0
                      • Richie  

                        Jo a cos tam objevil???

                        0 0
                        • Kreten  

                          a co jakjo som tam mal objavit? jaksik mi to nedochadza

                          0 0
                          • Bleda tvar  

                            co jsi objevil na tech vnitrnich nohou?

                            0 0
                            • Kreten  

                              no vyzerali dost masivne. ale hned jak som natom sedel ma zarazilo, ze sa daregulovat iba jedna noha. no a teraz sa este zasekli v jednej polohe – no nechapem

                              0 0
                  • cukr.dva.nula  

                    Mam Zoom AMS 590 a i kdyz vim, ze to bude prvni vec, ktera pujde pryc – jezdil jsem v –13 a rozhodne mi neprisla tuha vic nez predtim. Jinak zatim sla 2× nadoraz to kdyz jsem nezvladl pri ubohym metrovym dropu zvednout predek a sel sem naplacku. Pravda, je nova 14 dni, uvidime, jak budu mluvit za dalsi mesic …

                    0 0
                    • Kreten  

                      hmm to asi nebude ta co som mal ja. ja som mal taku ze pri asi 5–10stupnoch zmrzla uplne ze sa nepohla, bola jak pevna a vtedy fungovala najlepsie heh. v lete bola bud moc mekka alebo tvrda, zaviselo od toho ci bol parny alebo neparny den:D hehe a straaasne kopala. inak som bol prekvapeny-vydrzi ozaj vela aj na dirte kamos jej dava zabrat a drzi. ale zase ja tu cely cas rozpravam o inom modeli – 650gordo – ma 37mm vntorne nohy. no proste chcel som len povedat ze zoom by uz nechcel ani zadarmo

                      0 0
                      • cukr.dva.nula  

                        ok, vim, to jen byl komentar k Zoomkam … me treba u Dookieho tvrdili, ze Zoomky jsou na stejny urovni jako RST s tim, ze RSTcka rady praskaj v korunkach, coz Zoomky prej nikoliv. Jinak sem kreten2, protoze vecer par hodin pote, co jsem si dovezl domu Chuckera2 jsem nasel tvoje fotky s ulomenou patkou. No ale nemam kotouc, tak me to snad tu prdel neurve :)

                        0 0
                        • Kreten  

                          nee kamos ma chuckera bez kotucov a zatial drzi. jediny problem je ta vidla a na tom tvojom-kamosovi praskali pruzinky na vbrake. ozaj este mozes mat problem s klukami-davaj pozor aby si ich mal zatiahnute a tak. to je vseobecny problem stvorhranov pri skakani.ozaj este ma napada na chuckerovi 2 su platformi s nevymenitelnimi pinmi-za chvilu sa osuchaju a nedrzia nohu ale to uz su detaili. po roku jazdenia sa nemozem na nic ine stazovat takze pohoda

                          0 0
                        • Kreten  

                          ozaj a este si davaj pozor na tie kladky(sponovaky retaze). su zo strasne tenkeho duraloveho plechu a ked ich tuknes tak sa lahko ohnu, ale narovnas ich aj rukou:D

                          0 0
    • Richie  

      Ne ja si myslim ze by byl dobry ten nizsi Stance (myslim static, nevim to jiste). Ten je i za prijatelnou cenu.

      0 0
    • Kreten  

      nepoznate nejaky ten bazar na slovenskom nete? co by ma vysla ta manitou stance

      0 0
    • libi  

      co tohle www.bajkshop.com/…jam_comp.jpg Dirt Jam Comp, 4990,– Zdvih: 80mm Systém: pružina + elastomer Barva: černá Pouze na kotoučovou brzdu

      Nevim kolik to je slovenskejch kc, ale myslim ze to je docela rozumna alternativa

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.