• jankohrasko

    ake mate s touto prilbou skusenosti? videl som ju za 3600Kc, da sa niekde kupit este lacnejsie?

    0 0
    • Gumicuk  

      Clovece moc Ti nepomuzu, ale jenom Ti muzu rict ze presne na tohle jsem se taky chtel zeptat, protoze ta helma vypada paradne a hlavne myslim ze bude plnit svuj ucel. Jinak jsem ji videl na Karlaku v Praze- BikeExpert za asi 3500 Kc ale jednalo se o model 03 pravda je ze nevim v cem se lisej snad krome barevnejch provedeni.

      0 0
      • Radek Broz  

        Myslim, ze krome tech barev je fakt stejna. Loni taky stala o 500 vic. Bohuzel neni levnejsi ani v zahranici (helmy tam jsou casto za tretinu nasmi ceny, takze se da dost uvazovat o doprave z USA)

        0 0
    • Treeper  

      Nechce se mi zakládat nove vlákno tak to hodím sem, nevíte někdo kde by se dala vyzkoušet XENka v Ostravě?? popř. nevozí ji někdo z okolí ostravy a byl by ochoten mě ji nechat vyzkoušet?? sháním velikost S

      0 0
      • Treeper  

        nikdo neví/nevozí?

        0 0
        • radek.n1  

          Vybíral jsem mezi XEN a XAR. Koupil jsem XAR, je hezčí, novější a nakonec byla i levnější :-)

          0 0
          • Treeper  

            s tou cenou se celkem divím, všude jsem našel XAR dražší než XEN

            0 0
            • Lister  

              Xar se dá sehnat kolem 2900kč.

              Xen se snad už ani nedělá, nebo ano?

              0 0
              • Treeper  

                nedělá , ale sehnat se dá, v česku kolem 2500,– v německu za 2000,–

                0 0
                • Lister  

                  A co Hex, ten by měl jít sehnat i vyzkoušet bez potíží, váhově i cenově je na tom stejně jak Xen v německu

                  0 0
                  • Treeper  

                    Na HEXe jsem taky koukal , pravě vybiram asi ze 4 helm a hex je mezi nima, ale víc se mi líbí XEN, pak ještě možná Recon od 661 nebo Variant od Bellu, problém je s vytzkoušením velikosti , všude v obchodech mají většinou jen L, jenže já mám malou šišku takže sháním S/M

                    0 0
                    • Rookie  

                      U gira sedí uváděné velikosti (obvody hlavy) s vlastním naměřeným obvodem. Taky jsem se rozhodoval mezi Hex a Xen, a jelikož jsem Hex rozkřápal, vyzkoušel jsem Xen, a sedí parádně, velikost M. Obě helmy jsou dobrá volba.

                      0 0
                      • ZuzicK  

                        Pozor na to bez vyzkoušení, ty helmy nejsou stejné. Mě Xar sedí relativně pěkně, ale Hex mi nesedl absoulutně, je uvnitř „placatěší“ a seděl mi na špičce hlavy, Xar je hlubší.

                        0 0
                    • Lister  

                      Tak já jsem rozhodnutý to prásknout bez vyzkoušení. Velikost M by mi měla být OK a ten upínací systém mají tak variabilní, že by se měl přizpůsobit prakticky všem.

                      Kdybych na netu nezahlédl Catlike Sakana, tak bych už měl doma asi Xar.

                      0 0
                  • Mr.Dawe  

                    HEX můžu doporučit, opravdu super. Vypadá velice dobře a ten systém zapínání s tím malým štelovacím kolečkem je bezchybný.

                    0 0
            • radek.n1  

              Beru zpátky, asi jsem si to blbě pamatoval. XEN mají o 400 levnější.

              0 0
    • šimlos  

      Mám Xen a spokojenost. Akorát jí chce vyzkoušet,předtím jsem měl Bell – o číslo větší než Xen.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.