• kralovek

    Jestli budete mit cestu kolem tohodle skvelyho mista na zemi, tak jen tak pro zajimavost:

    Rock Shox Reba Team 3000 HKD Rock Shox Reba Race 2600 HKD Rock Shox Reba SL 2400 HKD

    Cannondale Scalpel 1000 17500 HKD Cannondale Scalpel 2000 23500 HKD Cannondale Scalpel 3000 3??00 HKD

    1 HKD ~ 3 Kc

    Ja si privezl tu Reba Race. Na cely kolo jsem se nevesel do vahoveho limitu pro prepravu. 1kg nad 23 kg je 285 HKD a muj kufr byl plnej … bohuzel veci pro me dulezitych. A pak taky Garmin GPSMap 60 CS za 4550 HKD

    Brzo ukazu i fotky … pokud budou nekoho zajimat. Pocasi je tam kolem 25st ale bohuzel stale oblacno a mlhavo … coz je pro toto obdobi typicke. Nicmene to bylo super.

    0 0
    • Dumbo  

      fuuuha tak vylet do Hong Kongu zavidim… :) ale aj tu vidlu by som skusol hehe

      0 0
    • Daník  

      Ti docela věřím, byli jsme tam loni 2 dny cestou do Asie, cyklokrám jsem sice nenašel, ale slintal jsem tam nad videokamerami a digitály. Ceny až poloviční oproti ČR (cizinci neplatí daň),takže jsem se vyplašil, že to bude šunt a podfuk a nic nekoupil…asi je nejhorší smrt z vyplašení.Též z asijských služeb by si naši „obchodníci“ měli vzít příklad: přítelka si tam pořídila brýle asi za 1/3 naší ceny s neobvykle tvarovanými skly. Nabídli jí večer ve 22h v otevřené optice, že jí za pár stovek ta skla udělají do druhého dne poledne.To jsme ale už odlétali, tak to nechala na ČR – stálo to přes 2 tisíce, trvalo 3 týdny, vyžádalo si 2 reklamace a nakonec je vrátila, protože nedokázali udělat požadovaný tvar.Někteři naši obchodníci by tam měli jet na stáž…

      0 0
      • kralovek  

        Ja jsem si ten kram nasel na netu, jeste nez jsem tam odjel. Je kousek od stanice Prince Edward v Kowloon. Na novy rok (cinsky) tam bylo zavreno takze jsem tam uspel az na potreti.

        0 0
        • Daník  

          Teď už se tam hned asi nevypravím, jen abys tam nemusel jet s reklamací :))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.