• black.horse

    Zdárek, tak mě napadlo, co třeba pokecat o hudbě a hlavně o některých textech… Schválně sem napiště nějakej text, kterej Vás oslovil, okouzlil, no prostě udělal na Vás dojem… ehm, jinak sice jsem metla, ale myslím, že by měl přispět každý. Ocením každý zajímavý příspěvek, bez ohledu na hudební žánr… tak směle do toho…

    0 0
    • black.horse  

      hehe a protože texty písniček je skor moje úchylka, tak hnedka začnu něčím třeba z tvorby A.Brichty, není to sice nejoblíbenější kousek, ale utkvěl mi v paměti… Arakain – album Forrest Gump- černej švihák… na tento text často vzpomenu, protože mám rád černou barvu a jak říkám, černá je barva věrná:-)

      Pár prašivejch psů vítá nový ráno, noc nestíhá den, hvězdy choděj spát, někde za rohem snad fe?ák svou dávku shání, pro ten podivnej hlad na kterým ulítá… Deset, osm či pět zůstalo andělů v ráji, pravda nenávist, lež nikomu neschází, účet propitejch lásek, který tak rychle stárly, jedna zůstává dál a na ní ulítáš… Je věrná… dráždivě černá… Je věrnej… ten švihák černej… Někdo si v bazaru koupí zas vitriol, po noci na baru, trochu mu vytrávilo, přišel čas pomalu na další pitivo a černej švihák je král… Není mi do skoku, chvílema mrazivo, pak sáhnu po Stocku, aby se zadařilo, když sem byl po šoku, měl v duši ošklivo, tak černej křivák mě hřál… Den dostává mat, tma se o vládu hlásí, Bůh, Ďábel a kat řeknou kdo umírá, sám sebe se ptáš kdo tu ještě schází, má slušivej frak a dveře otvírá Je věrná… dráždivě černá… Je věrnej… ten švihák černej…

      0 0
      • grafik  

        Od ‚A‘ mam rad : nechces si hrat na to jakej jsi zazrak .. to co jde z tebe je tvy … nebo May day, poseidon, automat svet . To sou super texty!!!

        0 0
      • michal2  

        Doporučoval bych tleskač a Ska-p. Výborná hudba a spusta veselých lidí.

        0 0
      • potito  

        Tak s Brichtou se běž zahrabat hošane :--)

        0 0
    • Smazaný účet  

      No, fláknout to pod Brichtu mi příde skoro jako urážka, ale zrovínka mě při slově spinning napadlo, esli si cvičenci při tom zpívaj třeba

      see this needle…a see my hand… drop, drop, dropping it down…oh, so gently… well here it comes…i touch the plane… turn me up…won't turn you away… spin, spin…spin the black circle spin, spin…spin the black, spin the black… spin, spin…spin the black circle spin, spin…whoa… pull it out…a paper sleeve… oh, my joy…only you deserve conceit… i'm so big…a-my whole world… i'd rather you…rather you…than her… spin, spin…spin the black circle spin, spin…spin the black, spin the black… spin, spin…spin the black circle spin, spin…whoa…oh… you're so warm…oh, the ritual…when i lay down your crooked arm… spin, spin…spin the black circle spin, spin…spin the black, spin the black… spin, spin…spin the black circle spin, spin… spin the black circle spin the black circle… spin, spin… spin, spin…

      0 0
      • lysergine  

        Jee to je moje kultovní Pearl Jam, skvělá deska Vitalogy, ty si mi ale udělal radost :)

        0 0
    • JohnLee  

      Ice Ice Baby…a dal to neznam…:))))

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tam snad ani víc nebylo ne? :o)))

        0 0
        • Vrci  

          Původně jo

          0 0
          • JohnLee  

            to mas asi na mysli Queen feat. Bowie…Under Presure…taky dobra muzika…

            0 0
            • Vrci  

              Konečně se někdo chytil – přesně tak. Ale od Queen je rozhodně nej – Breakthru

              0 0
              • black.horse  

                Nene, pánové od Queen je jednoznačně nejlepší Bohemian Rhapsody… to je písnička s velkým P. prostě originální kousek s originální tváří:-)

                0 0
                • Jogador  

                  A já už myslel s velkým B…

                  0 0
                • vrazdit  

                  od queenu royhodne bicycle race :)))) to je parada…nee…je pravda ze od nich muzu opravdu hodne veci…

                  0 0
                  • rock  

                    Máš na mysli písničku nebo videoklip ? :-)))

                    0 0
                    • vrazdit  

                      jooo…klip je povedeny ;) ale libi se mi aj ta pisnicka samotna

                      0 0
                      • ota  

                        paradoxně se mi nejvíc líbí od Queenů album Hot space,které mi přijde pro ně netypické(Under pressure to korunuje)

                        0 0
                        • rock  

                          Hmm, album od Queenů ? To je skoro neřešitelný problém, čas od času si pustím skoro kterékoliv … ale asi Innuendo … kvůli titulní skladbě a ani zbytek alba mne pak neuráží …

                          0 0
                          • scret  

                            ja mam oblibenych par od Queenu,ani nevim z jaekho alba treba jsou… Kazdopadne Queeni jsou legenda a jejich hudba proste vstoupila do dejin a nikdo uz jim to misto neveme!

                            0 0
            • JohnLee  

              Pressure*

              0 0
    • tradic  

      Zadnej nevi jako ja..... Ale myslim tu sprostonarodni :)

      0 0
    • grafik  

      tyhlety cigara kouril muj stryc … tenhleten alkohol chlastal muj stryc … tuhletu zenstinu fuckovalu muj stryc … a jeste kdyz umiral do hospody me posilal … VISACI ZAMEK – start 02 Idealni pisen k taboraku !

      0 0
      • foona  

        Všechno má svůj čas a spěchat nemá cenu Klidně si můžeš další pivo dát Všechno má svůj čas a spěchat nemá cenu Stejně se stane to co má se stát

        0 0
        • Dumbo  

          jeee visaci zamek tych ja mam rad… hned si idem pustit :)

          0 0
          • Želwmaister  

            ja bych chtel kapelu, ze samejch pankacu, ja byc s tou kapelou, prisek k vam pred dum… :))) no jo klasika.002 je rychlejsi.a to mam rad:)

            0 0
            • chobot  

              no jo klasika,ale ty doby ty nemuzes pamatovat.. ;-) promin,promin,musel jsem si rejpnout..

              0 0
              • Želwmaister  

                ssorry ale veci od Vysacu hrajem v kapele… ja ti newim, sem si mel dat vek 82(vykonostne by odpovidal:)) a ty si je pamatujes???? a estli ne tak nepoucuj a di se strelit… jinak ale Zamek porad hraje, sem na nich nedavno byl a hrali taky naky stary pecky TRRRRAAAPPPASSSS

                0 0
                • chobot  

                  Strat 02 vyslo v jednadevade­satym,takze…jo muzes si je pamatovat,ale to jsi jeste tahal kacenku na spagate,ne? :))

                  0 0
                  • náčelník  

                    VZ hráli dáávno předtím, než jim vůbec mohla vyjít nějaká deska.

                    0 0
                    • Honzas  

                      tak tak, poprvy jsem byl na jejich koncerte nekdy v 87 – 88 a to uz toho meli dost za sebou… ;-)

                      0 0
            • grafik  

              … tak si myslim, ze nastal cas myslet, neverte nikomu komu je pres 30 ! … … piska si malou tlamickou ve snach pekelny herky rvou svuj ukol plni vsak tim spis PULNOCNI MYS PULNOCNI MYS!! …

              prvni alba od zamku mam hodne rad :)

              0 0
      • Gorgov  

        Když Vysáči tak Stopařka co „nikdy netuší kdo to kdy do ní nabuší“ -Vysací Zámek znovu zasahuje

        0 0
    • Lance  

      KLÁ ŠTERNÍ TAJEMSTVÍ V klášteře jsou jeptišky celej život bez muže kdoví co tropjej když ulehnou večer na lože jsou tyhle holky tak cudný jak předstíraj proč tedy každý ráno nevyspalý jsou? Navenek zachovat ctnost se jim dobře daří zatím však často bejvá vlhko na oltáři cožpak ty služky boží rozkoš nepoznaj cožpak jeptišky celej život nemrdaj?

      Nikdy nikdo nespatří tak erotický scény řádový sestry bejvaj řádně nadržený rouškou tmy je zahalený klášterní tajemství. Na život bez ocasu jeptiška prej si zvyká tak co to za tmy z komor tak hlasitě vzdychá co se to odehrává za klášterní zdí když každá jeptiška v noci údajně jen spí. Okurka nebo svíčka nebo kolo bez sedla není nic co by si žádná ráda nezavedla v noci kdy mnoho lidí z vlhkejch snů se těší v klášteře pod rouškou tmy se dějou hrozný věci.

      0 0
    • Lance  

      Jedině smrt ve světě nespěchá přichází pomalu a v klidu rychlost je symbol dnešního života a jako krev v každým z nás klokotá.

      Jsme otroci času zvítězí jen ten kdo je rychlejší spěch a shon s náma zápasí až nás jednou dočista zahubí. Ale dokud žijem – rychlost vítězí!

      0 0
    • Lance  

      Jasne hudba je zaklad, furt mi neco hraje, nekdy i nehraje:)) Ten Kryptor jsem tam prasknul i kdyz jsem uz to dlouho neslysel:) Ale jinak Metal,punk,oi forever:) – podotykam libi se mi ta hudba, ale nechodim tak,ze se s nimi ztotoznuju,at si nekdo nemysli:)

      0 0
      • RomanH  

        Rev motoru, brinkot skel, tys ta obet, co jsem chtel :o)

        Mel jsem od cca 15-ti 18-ti urcita obdobi, kdy jsem poslouchal bud jen heavy, trash, death, obcas i ceskej punk. Od cca 18-ti si poslechnu vse od folk-rocku pres trash a death az po vaznou muziku (Bach, Beethoven, Vivaldi). Co se tyce textu, nektere jsou super, nektere nemuzu brat ani jako srandu (napr. ty od Cannibal Corpse). Co mne ale trosku vrta hlavou je pisnicka od MIGU 21 Slepic pirka – zajimalo by me, zda ten text skladali totalne zhuleni, nebo z nich hovori osobni zkusenost :o) Na biku se nejcasteji pristihnu, ze si prospevuji Po schodoch, po zvukoch.

        0 0
        • SELMIRA  

          od Migu mi k biku sedí spíš: „…jen kola zdolaj výmoly pálím to lesem po poli lán pole mizí pod koly z kopce to ale vosolím…pojď mi naproti lesem ne lesem pojď si mě vyfotit jak tam na traktoru jsem jak jsem roztřesen…“ :o)

          0 0
        • Lance  

          cece me ten metal uz drzi od 14ti,aaaaa pulku zivota:)

          0 0
          • RomanH  

            To jsi mi nerozumel, me drzi jiz vice let (od cca 13-ti). Jenze mezi temi 15–18 roky jsem mel obdobi, kdy jsem neposlouchal nic jineho, nez jen dany okruh kapel. Dnes mam nejradeji Iron Maiden, Black Sabbath s Ozzym a Sepulturu, ale neznamena to, ze si s chuti neposlechnu treba Jarka Nohavicu nebo Boba Marleyho.

            0 0
            • Lance  

              Zrovna vcera jsem se divalna dvd iron maiden rock in rio:) a sepu si prave objednava, chaos „ejdi“

              0 0
              • grafik  

                tak od Iron Maiden je rock in rio vubec ten nejlepsi zivak co kdy vubec vysel! totalni bomba ! Letos jedu na ne do prahy.

                0 0
                • Lance  

                  fakt? ja videl jen jeden zatim, a to jak tam meli toho takoveho kouzelnika a on prokladal svyma cislama ty pisnicky, kamos na nichbyl ve zline

                  0 0
                  • grafik  

                    ve Zline jsem byl taky, jezdim na kazdej jejich koncik… koncert s kouzelnikem byl posledni koncert s brucem – ale v r. 99 se vratil a mejdni slapou zas naplno jak svina ! na oficialnim webu www.ironmaiden.com je seznam koncertu.

                    0 0
                    • black.horse  

                      pro mě je jasná rovnice Iron Maiden=Heavy Metal:-) a obráceně, prostě mistři oboru;-)

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        správně mi je 15 a dřív jsem je neměl moc rád ale teď jsou pro mě prostě nejlepší

                        0 0
                    • Janes  

                      Já na Maidenech byl v 85tým v Budapešti,to jsem pak byl za frajera!:))

                      0 0
              • kolda  

                Chaos A.D. Tanks On The Streets Confronting Police Bleeding The Plebs Raging Crowd Burning Cars Bloodshed Starts Who'll Be Alive?!

                Chaos A.D. Army In Siege Total Alarm I'm Sick Of This Inside The State War Is Created No Man's Land What Is This Shit?!

                Refuse/Resist Refuse

                Chaos A.D. Disorder Unleashed Starting To Burn Starting To Lynch Silence Means Death Stand On Your Feet Inner Fear Your Worst Enemy

                Refuse/Resist Refuse/Resist.

                byl jsem na nich v 96 ještě s Maxem – super:)))

                0 0
                • black.horse  

                  hmmm, Ti závidím, já sem na nich byl v Akropolis a už s Greenem, ale ten byl hustej:-) sice je to výrazná změna, ale líbí se mi to i nadále… A Maxe sem si poslechnul už v Soulfly… Max je prostě svým způsobem hudební génius, který si s hudbou umí hrát a umí kombinovat styly do sebe, tak aby to mělo hlavu i patu:-) A ač má dosti radikální názory a někdy i výstupy, rozhodně to myslí většinou v dobrým a fandím mu:-)

                  0 0
                  • kolda  

                    me uz nová Sepultura přestala zajímat- po Max. odchodu podle me ztratila originalitu. Soufly mam doma 2 CD, neni to spatny (muj favorit – z prvniho alba song First commandment), ale Sepultura to neni… a nailbomb byl taky dost dobrej,ten zivak musel stat za to.

                    0 0
                    • black.horse  

                      máš pravdu, není to jako dřív a nikdy nebude… ale naučil sem se to přijímat tak, jak to hrajou dneska a říkám si, že to není vůbec špatný:-) prostě život je změna:-) Nailbomb byl zajímavej počin, ale místama mi připadal moc divnej až monotoní a primitivní a místama zase ne:-D

                      0 0
      • black.horse  

        Kryyyyyptoooooor:-) jojo, Pípa rulez:-) to byly lidi co se tou hudbou prostě bavili, mě skvělej náboj a byla s nima sranda, krom toho taky pěkný prasáci:-) Ale třeba album Time for Crime, mi připadalo zajímavé, takové správné varování před hříchy společnosti:-)

        Ale nejvíc mě pobavil Fucker:-) Přestárlá babička šla cestou k doktorce, tu spatří gangstera na jeho těžký motorce. pod koly Harleje v krvi se zmítá, vyděšenej dav z místa činu kmitá:-)

        Ale s jedním jednoznačně souhlasím: Sledujeme dekadenci lidského charakteru, člověk člověku sokem, podrazy a zpronevěru. Je za pět minut 12, nejvyšší čas něco změnit nemají-li naši potomci, pouhé peníze zdědit…

        0 0
        • raceface  

          nic netušící mladí manželé dávají své děti spát do postele čekají až budou dítka sladce spát pak se jsou do vany mrouskat a milovat

          …do ruda se zbarvila pěna avela…

          Fuckééérr…

          Jó starej Kryptor, to je těžká pohoda… Ale co třeba starej Törr?

          …vyhoníme čůráky do vody svěcený a nastavíme bohu svý řitě spocený…

          VÁLKA S NEBEM – romantika pro milování u krbu:-))

          0 0
          • black.horse  

            jojo, první alba Torr měli svoje kouzla, kterými oslovili srdce ledajakého romantika:-) bylo to takové syrové a hutné a už to nikdy nebude stejný:-) ale myslím si, že je správný, že nechtěj hrát písničky, co hrály jejich bývalí členové, protože by to ztratilo to kouzlo…

            0 0
    • Lance  

      Cau prosim Te, tu cepku co mas to je RedBull ze? Nevis,kde by se dala sehnat ta jejich ksiltka? Nebo nevite to nekdo jestli se to vubec oficos prodavalo? Nebo jen reklamni ci sponzorska akce?dik

      0 0
      • black.horse  

        Zdárek, to je kulich kterej se dával na zimním závodu RedBull Snowmania v Peci p Sněžkou:-) takže to byla jen omezená série… ale zajeď si nějakej jejich závod a dostaneš něco, na King of Monte Bů sme dostávali batohy Vans s nášivkama od bejka, takže si udělej výlet třeba na Rampage a dostaneš od nich sádru s logem firmy:-) jinak bohužel nevím:-(

        0 0
    • rock  

      Trošku optimismu :

      Ráno mě probouzí tma sahám si na zápěstí zda mi to ještě tluče zdali mám ještě štěstí nebo je po mně a já mám voskované boty ráno co ráno stejné probuzení do nicoty …

      … Prokletá hodina ta minuta ta krátká chvíle kdy věci nejsou černé ale nejsou ani bílé kdy není tma ale ještě ani vidno není bdění je bolest bez slastného umrtvení …

      … Co bylo kdysi včera je jako nebylo by káva je vypita a není žádná do zásoby věci co nechceš a? se stanou ty se stejně stanou a chleba s máslem padá na zem vždycky blbou stranou máslo bych zrušil …

      0 0
      • Andrzej  

        to je hrich, psat neco takoveho sem, do tohohle prispevku, mezi takove shity… ale dal nemam chut se o tom bavit, je to ztrata casu…

        0 0
      • fousek  

        od Nohavici jedna z nejlepsich co napsal(podle me), jeste aranzma z konzertu ji mirne vylepsilo

        0 0
      • Luka  

        Pridavam se s hlasem ze Nohavica sem do tech „textu“ nepatri. Mikymauzileum je fakt super. ALe od Nohavici je jich vic co stoji za to.

        K textum co by sem mely patrit mam jeden pohadkovej: Asante sana! Squash banana! We we nugu, Mi mi apana.

        (preklad ze svahilstiny: Diky moc, ale ty si blazen a ne ja)…

        0 0
        • Andrzej  

          co to je? stylem textu mi to pripomina –123minut :))

          0 0
          • Luka  

            Rikam ze je to z pohadky.. 123minut nebyla pohadka :)) Ale je to z klasicky Disneyovky, takze to asi nebudes znat. Ja zboznuju animovany filmy!!

            0 0
        • rock  

          Nedá mi to, abych se s jednou pohádkou nepřipojil – aneb Pink Floyd ročník '67

          The Gnome

          I want to tell you a story 'Bout a little man if I can A gnome named Grimble Gromble And little gnomes stay in their homes Eating, sleeping, drinking their wine

          He wore a scarlet tunic A blue-green hood, it looked quite good He had a big adventure Amidst the grass, fresh air at last Wining, dining, biding his time…

          And then one day Hooray, another way for gnomes to say Ooh my…

          Look at the sky, look at the river Isn't it good? Look at the sky, look at the river Isn't it good?

          Winding, finding places to go

          And then one day Hooray, another way for gnomes to say Ooh my ooh my…

          0 0
    • climber  

      Co ste hasiči, co ste dělali…

      0 0
    • blue  

      me ted momentalne po vsech strankach oslovuje kompletni diskografie Pearl Jam a zejmena zivaky

      0 0
    • SELMIRA  

      p r i e s s n i t z!

      …ale kerou???

      Třebá… Hlava HEJ DOBRÝ RÁNO RŮŽOVÍ SLONI BAREVNÝ HOLKY DLOUHÝ NOHY HEJ DOBRÝ RÁNO LACHTANI A BOBŘI NAPUSTÍM VÁM VANU ALE KDE MÁM HLAVU KDE MÁM HLAVU HLAVU HLEDÁM HLAVU TAK HLAVU HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HEJ DOBRÝ RÁNO JELENI A SRNKY NA BÍLÝCH STĚNÁCH PAROHÁČI HEJ DOBRÝ RÁNO OSTŘÍ HOŠI NABITÝ KOLTY KDE MÁM HLAVU KDE MÁM HLAVU HLAVU HLEÁM HLAVU TAK HLAVU HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM POVÍDEJ POVÍDEJ KDE JSME BYLI VČERA KDE TO JSEM CO TU CO TU VLASTNĚ DĚLÁM NEKECEJ NEKECEJ ŽE JSI NE CHTĚLA MŮŽEM SI LHÁT NEBO SE MŮŽEM SMÁT POVÍDEJ POVÍDEJ KDE JSME BYLI VČERA KDE TO JSEM CO TU CO TU VLASTNĚ DĚLÁM NEKECEJ NEKECEJ ŽE JSI NE CHTĚLA MŮŽEM SI LHÁT NEBO SE MŮŽEM SMÁT HLEDÁM HLEDÁM HLEDÁM

      0 0
      • discover  

        tak alebo tymto ma kolega v praci muci niekolko krat dene …okrem ineho…

        KONTRAFAKT

        A keď stretnem takých ako ty zasmejem sa vždy – hahaha si presne spočítaný – vypil si osemnás? pív, prcal si tristo žien mmmmm, už to každý vie, prečo vždy zabúdaš na facky čo si dostal, situácie pri ktorých si sa skoro posral nediv sa všetci na to reagujú smiechom, prehánaš, ako čerešne s mliekom a všetky baby čo ti nedali nazývaš za ich chrbtom ***ami. A pri tom nafukovacia Anča je tvoja jediná šanca, tak tu ***ko nehraj kanca! Verbálne veľký Žakomo, v bare sa správaš lakoho, keď treba helfnú? schováš sa pod stolom? Začnem rešpektova? teba aj tvoje re?aze, keď mi ukážeš ako si na ne zarobil peniaze. Či si len gangster čo platí stravenkami, otcovou buksou sa chváli pred babenkami? Chceš by? tvrdý? Chce to štýl! Aby si si to čo vravíš aj obhájil! Oo.

        Hahahaha Nerob zo seba vraha, márna snaha pretože keď pravda bude nahá a naruby šetci ziscá, ako si sereš do huby Hahahaha Nerob zo seba vraha, márna snaha pretože keď pravda bude nahá a naruby šetci ziscá, ako si sereš do huby

        Pán OOOO, teda nula s velkým, gestá z telky, na krku moc lahké šperky ešte lahše fenky, špinavé trenky a v nich tenký, silné slová, ešte silnejše vety, za kere sa nedá schovat jak máš špinavé pety, smradlave fety, ostriekané tapety, ***e ti?! Pardooon. Zabudol som že tvoji známi sú tí páni čo na počkaní lámu tlamy, ich dobre poznáš, že? Ale na čo tiii to jeee, keď oniii teba neee, to šetci vime jaku maš suku, akurat ruku, tak radšej zavri hubku a nechoj na nás s tu šupku, čo nestojí kolmo, ale visí ci z pupku. Ja ti poviem rovno, prečo máš stále volno, lebo si hovno. Tak to radšej skratim, aby som ta moc nezdobil, nás netrápi tvoj nový mobil, s kým si sa včera pobil, ty debiiiil debiiiil…

        Tvoj život drbnutý, s účesom nutým, chrbatom rapavým, s tom smradlavým jak hovno, poviem ti to rovno – si nula, rozaná bula, tvoj kamoš Tribula malá cikula, z rici fazula, na stehnách cibula, čo sa ete, oviny trepete a zase repete do kola, pestuješ gaštany, chrbát vždy po lopatky máš osraný, celý život nechcený, nutý, malý, špatný, drbnutý, suchý. Smradlák lepá sa na teba muchy, na ksichte puky, tenké ruky, velké lupy, celý život zneužitý, bitý, máš tiky, zoofilné fiky fiky choré psy ta zvyknú ***at do makovej rity, mám ta fi čí si. Či si ***al šetky tie špatné ? motyky ? tučnú ? mrkvu či si žral vybrané drahé jedlá z velkej misy, takýto teda ty si?! Z cudzích kešos sa ty robíš sýty, špatný si jak E. T. poviedkami krytý, ***eš deckám do hlavy tie svoje priané mýty, lenže každé decko ví pravda holá, pravda obrátená naruby. Zavri si ten smradlavý kanál ty šulik poaný. Lebo šak ty si sereš do huby. Ty hovno vyané…

        Hahahaha Nerob zo seba vraha, márna snaha pretože keď pravda bude nahá a naruby šetci ziscá, že si sereš do huby Hahahaha Nerob zo seba vraha, márna snaha pretože keď pravda bude nahá a naruby šetci ziscá, že si sereš do huby.

        Može sa volačo tak špatné okocit jak si ty?! *******. Ti smrdzí z huby jak z rity. Pajkal vyaný. Čo pestuješ pajkelesy. Kto si?!! Veď ty si úplne neinteligentný. Pal do ***e lebo ci jednu naem…

        0 0
      • goofy  

        jo jo… priessnitz… :o)

        0 0
    • náčelník  

      Jestli ono pro cyklisty není nejaktuálnější to Fanánkovo "chci často gel, na pr… :)

      0 0
    • davidak  

      close your eyes and I kiss you tomorrow I miss you :))

      0 0
      • SELMIRA  

        Nooo… owšem tydle já taky občas smim takže…

        0 0
        • davidak  

          to já taky. a často. ale když jsem se naučil trochu anglicky, byl jsem dost zklamanej:(

          0 0
          • SELMIRA  

            Yo. Stoprocentní souhlas. Ponivač ponivač naši je věčně poslouchali, když jsme byli malí…a pak jsem zjistily ty texty…ale vubec mi to neva. Snad hloupoučké, ale což. Já poslouchám všelico, ale ONI jsou něco jako Skákal pes nebo Prší prší. Neurazí, vždy potěší. :o)

            0 0
    • Manas  

      Jsem malý akvarista Nemám však žádné rybičky

      Nestačí dozajista Rostliny, písek, mušličky

      REF.: Jenže… Páva já mám Až mu voči vydloubám Tak akvárko se dočká Paví očka Do vody si dám

      Jsem malý akvarista Mám tuze velké trampoty

      Táta je prokurista Nechce mi koupit exoty

      0 0
      • goofy  

        dobry… co to je za kapelku? sem to uz myslim nekde slyshel, ale nevim, jak se jmenuje…

        0 0
        • Manas  

          Peshata www.peshata.cz

          Ja takovyhle hricky a srandy mam moc rad. Treba Horkyze Slize :-)

          0 0
          • goofy  

            jo diky. zkusim to nekde sehnat… horkyze sou taky fklidu, ale docela se mi libi i polshti Akurat

            0 0
            • goofy  

              eshte mne napadli wohnouti. je ted posloucham a ty jejich texty jsou tez dobre.

              0 0
    • slimjim  

      Tak ma napadlo:

      mám černý sedlo a bíli říditka špatňe skončíš říkala mi maminka… :}

      0 0
    • Darkson  

      jedna optomistická ze života:

      Jako dlouhá tenká struna, která čeká na mé prsty, jako promáčená Luna, když ji voda drží v hrsti. jako vraky na pobřeží, marná mince pro pokojskou, jako zvony městských věží, když se blíží cizí vojsko.

      Ref. Taková je ve mně tíseň, taková je tíseň ve mně. Nezmění se, nezmění se, dokud klavír hraje temně. Takové jen písně umím, takové jen písně umím, jinak světu nerozumím.

      Jako list na konci větvě, když už říjen židle sklízí, jako ruce, ale ne tvé, ruce chladné, ruce cizí, jako dlouhá temná řada našich slibů, všechny směšné, jak můj dotaz: „Máš mě ráda?“, jak tvé ticho bezútěšné.

      Ref. Taková je ve mně tíseň, taková je tíseň ve mně. Nezmění se, nezmění se, dokud klavír hraje temně. Takové jen písně umím, takové jen písně umím, jinak světu nerozumím.

      Jako břímě, které nechci a dál nesu bez úspěchu, jako ptáci, ach tak lehcí, lehčí člověčího dechu, jako první nadechnutí, jak poslední probuzení, jako noc, již mlčet nutí, jako láska, které není

      0 0
      • Jogador  

        Nohavica,co,ale semizdá ze Smutného srdce a já toto LP nemám rád,jinak je nejlepší:)

        0 0
        • SELMIRA  

          taky dobrej! bod pro Nohavicu. :o)

          0 0
        • goofy  

          a co tohle:

          Spatřil jsem kometu oblohou letěla chtěl jsem jí zazpívat ona mi zmizela zmizela jako laň u lesa v remízku v očích mi zbylo jen pár žlutých penízků

          Penízky ukryl jsem do hlíny pod dubem až příště přiletí my už tu nebudem my už tu nebudem ach pýcho marnivá spatřil jsem kometu chtěl jsem jí zazpívat

          O vodě o trávě o lese o smrti se kterou smířit nejde se o lásce o zradě o světě a o všech lidech co kdy žili na téhle planetě

          Na hvězdném nádraží cinkají vagóny pan Kepler rozepsal nebeské zákony hledal až nalezl v hvězdářských triedrech tajemství která teď neseme na bedrech

          Velká a odvěká tajemství přírody že jenom z člověka člověk se narodí že kořen s větvemi ve strom se spojuje krev našich nadějí vesmírem putuje

          Spatřil jsem kometu byla jak reliéf zpod rukou umělce který už nežije šplhal jsem do nebe chtěl jsem ji osahat marnost mě vysvlékla celého donaha

          Jak socha Davida z bílého mramoru stál jsem a hleděl jsem hleděl jsem nahoru až příště přiletí ach pýcho marnivá já už tu nebudu ale jiný jí zazpívá

          O vodě o trávě o lese o smrti se kterou smířit nejde se o lásce o zradě o světě bude to písnička o nás a kometě

          0 0
          • SELMIRA  

            Kometa se mi zdá poněkud depresivní. Ale když už tak mě se líbí taky:

            „…srdce mi spálila kopřiva, že něco nesmí se, i když by mělo se dít, pohřbený zaživa, pak s hlavou na míse, bylo mi od toho dne těžko žít…“

            0 0
          • Darkson  

            k tomu není co dodat, v tom textu je prostě všechno..

            0 0
          • biker007  

            tak tohle taky muzu..

            0 0
    • Jogador  

      Mé nejoblíbenější je:

      Nestíhám,nesvačím, já to prostě nestačim, odpustě,vážení mám veliké spoždění…

      Bílá bílá bílá bílá, komu by se nelíbila, bílý den a bílá noc, bílé neni nikdy doc.

      Včeláci vy jste snad šílení, zanechte hned toho bílení…

      :)

      0 0
      • black.horse  

        Hehe, k tomu nestíhání taky mám občas blízko:-D

        0 0
        • Jogador  

          Čmeláku, chlupatý, už ti šlapu na paty zima tě, otřádá, už ti lezu na záda: Mámo, táto, ona mě honí, vypadá to, že mě dohoní. Potvora,studená, až jí chytím bude má, zavřu ji v světnici, udělám sní lednici…

          Přátelé chvátám, chvátám, nemám chvili klid, já tam, já tam, dávno už měl být, ne, ne ne nesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím, promintě, vážení, mám veliké spoždění…

          0 0
          • MartinXC  

            Ano a celé album „Když jde malý bobr spát“ je doma naše hymna před spaním :-)

            0 0
    • aku  

      Ja si pridam Swords od Leftfield Danger In every corner I have Become pure water I can identify I close my eyes

      I wear my sword At my side I wear my sword At my side

      Je to takove broukaci. Kdo by si na kole pobrukoval Leonarda Cohena ze :))

      Ale posledni dobou jak jezdim vecer na kole po ceste tak se mi do hlavy dere Rabbit in your headlights od Unkle (zpev Tom Yorke z Radiohead): I'm a rabbit in your headlights Scared of the spotlight You don't come to visit I'm stuck in this bed …

      Anebo neco veselejsiho – Strom kyve pahyly od divadla Sklep :))

      Když slunce zapadá tak moje nálada klesá strom kýve větvemi přítelem on je mi – plesá.

      Já však mám v srdci žal čert ví, kde se tam vzal tepe, tepe, tepe, tepe.

      Strom kýve pahýly chtěl bych jen na chvíli – tebe. Rosu mám v kanadách v mých černých kanadách – zebe.

      Znám dobře kůru lip té dal jsem kdysi slib mlčení znám řeč jíž mluví hřib sám jako jedna z ryb jsem němý. Však lesy ty mám rád tam cítím se vždycky mlád vždycky líp – vždycky líp vždycky líp – vždycky líp …

      0 0
      • SELMIRA  

        a co: „do práce přikvačím, rychle se nasvačím…vohnu trubku zas a posunu si pás…“ ? :o))

        0 0
        • kuzňa  

          nebo

          Sók szakács nem bazmek akí gyok feketö fehervár Molnár ek cukrárszda

          Alebo áno, alebo nie …

          0 0
          • SELMIRA  

            Jééé, no jó! Ta se mi taky líbí. Tu si budu muset pustit! …maj so mnou eště strpenie, veď lasak je života korenie, bože moj… "Prečo o mně len snieš, prečo neprideš ku dverám, odkial sa na Teba pozerám, ved vidš, co smieš. Po mestě chodíš sám, v tom čiernom talari, ja vidm, mal si malariu, však vieš, rada ?a mam. Pozri sa oblokom do sveta, ja nemožem byt svata, ak chcem, či nechcem. Zober si ma rychlo,rychlo a chytro, čo je toto za poriadok, nenapisals ani riadok, prečo toto, veď to nieje iba hento, prečo toto, no toto toto toto toto… :o))

            0 0
      • náčelník  

        K tomu Sklepu – existuje verze s touto slokou:

        Má milá Anafríd Proč jsem ti tak nalít (fjérn) Proč jen tě svedl tu V kostkovém žaketu (Bjérn)

        0 0
    • Rozumik  

      super texty maj aj horkyze slize.

      Už som celá mokrá, čakám na teba, 8 8 0 8 3 5 8 2. Viem, že po mne túžiš, tak mi zavolaj, sľubujem ti, že to bude ako naozaj.

      Mám na sebe krásne čierne bikiny, cítim, ako tvoja ruka šmátra pod nimi. Možeš používa? sprosté nadávky, ja si budem pritom brhli? svoje bradavky.

      Ref.: Poď, no tak poď, neboj sa, smelo, ak sa chceš podeli? o moje telo. Poď, spolu zabijeme nudu, neboj sa, poď, prachy boli, sú aj budú.

      0 0
    • Darkson  

      jeden z mých oblíbených:

      Reign of fear, of war, Of silence, of resignation Under the rules of the book of lies Trawling the wrong path Led like cattle Never try to understand, accept, obey Follow followers And forget who you are What's a lifestyle, to live for others To share all with everybody To answer love to hate [repeat second verse] Take each single insult and injury As a present, as a spiritual gold To buy your place in heaven I spit at your god's face I piss on the cross I vomit on the holy bible I shit on the blessed whore and hers bastard son I desecrate, crush and destroy All which is sacred, all which is blessed I've found the one who lives in me Brothers and sisters Time for change is coming Bells for revenge strick the end of times By faith, by force We'll walk toward the light And forever be our own god

      a ještě jedna od samotného Páně pekel SAMAELa:

      From the north, from the south From the west, from the east

      I summon you, gods of the pit Come to us, infernal legions

      Satan, father of men, god of gods Take a look at your children Tonight, they give you their souls

      0 0
    • raceface  

      A co třeba:

      Black metal is the game I play Cause no one shows me The Right way I´m bloody antichrist Only believe in bad Spit at the church evil I get Blasphemer!

      Rites of death return to hell I´m Satan´s child… attack with spell

      I turn the cross upside down And read the satanic bible With a fucking groan My life begins at midnight twelve Masturbate and kill myself Blasphemer!

      I love to drink my own blood My sin is my life In the war against God I talk to demons night to night Make fuck and black masses For eternal life Blasphemer!

      Tohle je pro mě absolutní thrashová klasika!!!!!!

      0 0
      • Medi  

        Evanescence > Lies

        Bound at every limb by my shackles of fear Sealed with lies through so many tears Lost from within, pursuing the end I fight for the chance to be lied to again

        You will never be strong enough You will never be good enough You were never conceived in love You will not rise above

        They'll never see I'll never be I'll struggle on and on to feed this hunger Burning deep inside of me

        But through my tears breaks a blinding light Birthing a dawn to this endless night Arms outstretched awaiting me An open embrace upon a bleeding tree

        Rest in me and I'll comfort you I have lived and I died for you Abide in me and I vow to you I will never forsake you

        Bring Me To Life

        how can you see into my eyes like open doors leading you down into my core where i've become so numb without a soul my spirit sleeping somewhere cold until you find it there and lead it back home wake me up inside wake me up inside call my name and save me from the dark bid my blood to run before i come undone save me from the nothing i've become

        now that i know what i'm without you can't just leave me breathe into me and make me real bring me to life

        wake me up inside wake me up inside call my name and save me from the dark bid my blood to run before i come undone save me from the nothing i've become bring me to life

        frozen inside without your touch without your love darling only you are the life among the dead

        all this time i can't believe i couldn't see kept in the dark but you were there in front of me i've been sleeping a thousand years it seems got to open my eyes to everything without a thought without a voice without a soul don't let me die here there must be something more bring me to life

        0 0
        • black.horse  

          Root – ZNAMENÍ Jen myšlenkou – ničím více !

          • dotkni se tajemna…

          Strach – vzrušení – co to je ?

          • co roztřese tvá kolena ?

          Zkus nahlédnou – ale nic víc

          • tak poodhal tu roušku !

          Šeptání ve tmě uslyšíš, chceš podstoupit tu zkoušku ? A náhle záblesk – pak už nic

          • je tohle snad tvé Znamení ?

          A šepot zatím zesílil, tvé srdce náhle zkamení ! Tak už jsi poznal – co jsi chtěl ? Poznal jsi, co je Osud ? Varovný prst je vztyčený, budeš dál žít jako dosud ?

          0 0
          • Medi  

            Artist : P.O.D. Album : Satellite Title : Alive

            Everyday is a new day I'm thankful for every breath I take I won't take it for granted So I learn from my mistakes It's beyond my control sometimes it's best to let go Whatever happens in this lifetime So I trust in love You have given me peace of mind

            chorus: I feel so alive for the very first time I can't deny you I feel so alive I feel so alive for the very first time And I think I can fly

            Sunshine upon my face A new song for me to sing Tell the world how I feel inside Even though it might cost me everything Now that I know this so beyond I can't hold this I can never turn my back away Now that I've seen you I can never look away

            chorus

            bridge: Now that I know you (I could never turn my back away) Now that I see you (I could never look away) Now that I know you (I could never turn my back away) Now that I see you (I believe no matter what they say)

            0 0
    • hýbňoš  

      Toto jsou EXPERIMENTÁLNÍ JATKA Skvělej motor 4 kola lehká kastle plastiková, rychlá jízda městem volá žádnej jezdec neodolá. Týhle káře můžes věřit s tou se nedá žádná měřit skvěle drží v zatáčkách i při vysokejch otáčkách.

      Velkej rámus mraky čmoudu zas už sjíždíš rodnou hroudu celou noc a celej den nikdy nejsi unaven. Tohle auto nemá brzdy ostatní jen asfalt przní spolujezdec oči valí jak to tvoje fáro kalí.

      V trabantu je pojezd blažený musíš mít jen nohy skrčený výborný západní řazení pod volantem je zastrčený. Výkonný na tohle období pod haubnou je motor dvoudobý neboj se a chop se volantu ve východoněmeckym trabantu!

      Skvělej vůz a málo žere to na trábu všecky dere taky by jim bylo milo osm litrů na sto kilo. Fízl nehne ani brvou ostatní se podivujou že Tě radar nechce měřit to snad ani nejde věřit. V trábu není nikdy zima vejfuk dělá supr klima v létě, zimě, dešti, sněhu v týhle káře najdeš něhu. Zas už je tu rychlá ralley za volant Ti sednout velí spolujezdec oči valí ostatní jsou takhle malí.

      V trabantu je pojezd blažený musíš mít jen nohy skrčený výborný západní řazení pod volantem je zastrčený. Výkonný na tohle období pod haubnou je motor dvoudobý neboj se a chop se volantu ve východoněmeckym trabantu!

      no tak to mám rád já

      0 0
      • Manas  

        hms, to mi nekdy musis pustit :-)

        0 0
        • hýbňoš  

          si to pus? na e-jatka.pohoda.cz je to taková pohoda punk a i ostatní písně stojí zato můj švára jim dělá managera

          0 0
      • cabbage  

        super text, ale kdyz jim clovek rozumi kazdy 2.-3. slovo tak je to o ho*ne.:-/

        0 0
    • Smazaný účet  

      Rád bych si byl jist zda známe hranici kdy jsme čistý list a kdy jsme viníci když tobě chce se řvát a mlčíš docela jsi trpělivá snad anebo zbabělá? když bozi sezhora překračují práh kdy končí pokora a kdy začíná strach?

      0 0
      • rock  

        Druhá tráva ? Jo, jo, jo, mám od nich snad všechno, co vydali – a kupodivu většinu originál :-) …

        0 0
    • black.horse  

      Hehe, pánové a víte co se děje každou noc ve dvanáct?

      0 0
      • cabbage  

        meni se datum.......:)

        0 0
        • black.horse  

          kdepak, hroby se otvírají mrtvoly vylezou, klouby si narovnají ;-)

          0 0
          • black.horse  

            HŘBITOV Každou noc ve dvanáct, hroby se otvírají mrtvoly vylezou, klouby si narovnají

            Jen já tam s nimi bejval u hrobky jsem stál a poslouchal jak hrají ten náš BLACK METAL ten náš BLACK METAL

            Hrají ho kostlivci, jen bílý zuby svítí a mrtvoly tancují, hroby se propadají

            Jen já tam s nimi bejval u hrobky jsem stál a poslouchal jak hrají ten náš BLACK METAL ten náš BLACK METAL

            0 0
            • Darkson  

              viděls ten klip, jak se Big Boss houpe na dětský houpačce:-))) ?

              0 0
              • black.horse  

                bohužel, nemám od nich žádný klipy:-(

                0 0
                • Darkson  

                  já ho měl na videu v naprosto příšerný kvalitě, ale jak řikám, vidět, i když rozmazaně, Big Bosse táhnout za sebou namísto kačenky na provázku rakev, to je zážitek:-)

                  0 0
                  • raceface  

                    No jasně, ten klip je vostrej… a sakra starej!!!

                    0 0
                    • black.horse  

                      Prosím, prosím, prstíčkem hrabu, nemá někdo link? nebo nepošle?:-)

                      0 0
                      • raceface  

                        Viděl sem ho kdysi, taky bych ho bral mít doma… Ani nevim, jestli se dá sehnat někde na netu…

                        0 0
    • Eila  

      už je to dávno co zkřížil mi cestu prej podepiš se mi krví
      budeš mít všechno ale neujdeš trestu jo
      byla to síla byl to fakt nářez bylo to vážně skvělý
      teď tu mám všechno ale neujdu trestu jo

      do roka a do dne přijdu si pro tebe tady mi to podepiš
      do roka a do dne zapomeň na nebe budeš o pár metrů budeš o pár metrů níž

      mlčel jsem dlouho do nebe se díval čekal až přijde
      chtěl to vzít zpátky teď zdá se to krátký

      jo pryč z tý pohádky chci

      do roka a do dne přijdu si pro tebe tady mi to podepiš
      do roka a do dne zapomeň na nebe budeš o pár metrů budeš o pár metrů

      řvi si a nadávej nezmůžeš nic mladej i kdybys řval z plnejch plic
      řvi si a nadávej nezmůžeš nic mladej i kdybys řval z plnejch plic nezmůžeš nic

      0 0
    • Mofo  

      I have climbed the highest mountains I have run through the fields only to be with you only to be with you…

      0 0
      • biker007  

        I see trees of green........ red roses too I see ’em bloom..... for me and for you And I think to myself… what a wonderful world.

        I see skies of blue..... clouds of white Bright blessed days…dark sacred nights And I think to myself .....what a wonderful world.

        The colors of a rainbow.....so pretty ..in the sky Are also on the faces.....of people ..going by I see friends shaking hands.....sayin’.. how do you do They’re really sayin’......i lo­ve you.

        I hear babies cry...... I watch them grow They’ll learn much more.....than I’ll never know And I think to myself .....what a wonderful world

        (instrumental break)

        The colors of a rainbow.....so pretty ..in the sky Are there on the faces.....of people ..going by I see friends shaking hands.....sayin’.. how do you do They’re really sayin’…spoken(I …love…you).

        I hear babies cry...... I watch them grow spoken(you know their gonna learn A whole lot more than I’ll never know) And I think to myself .....what a wonderful world Yes I think to myself .......what a wonderful world.

        0 0
    • Lance  

      Vobčas sen sejde všechno se sesype potom je nejlepší na všecko se vykašlat

      Žádný problémy za to vůbec nestojej nejlepší rada je si z toho hlavu nedělat

      Tak jak z toho vybruslit to je nad slunce jasný úplně nejlepší je vypít se jak hovado úplně nejlepší je vypít se jak hovado úplně nejlepší je vypít se jak hovado úplně nejlepší je vypít se jak hovado

      Vobčas sen sejde všechno se sesype potom je nejlepší na všecko se vykašlat

      Žádný problémy za to vůbec nestojej nejlepší rada je si z toho hlavu nedělat

      Tak jak z toho vybruslit to je nad slunce jasný úplně nejlepší je vypít se jak hovado úplně nejlepší je vypít se jak hovado úplně nejlepší je vypít se jak hovado úplně nejlepší je vypít se jak hovado

      Vypít se …

      0 0
      • Darkson  

        to mi připomnělo, jednou jsem v jistém hostinci U suché dásně slyšel od Alkeholu píseň s neskutečně hustým textem. Jmenovalo se to, myslim: Mám rád pánské anály! Bohužel jsem nikde na netu nenašel text:-)

        0 0
    • Manas  

      Co takhle trochu sebeucty v podani Dennise Learyho :

      Folks I'd like to sing a song about the American Dream About me, About you, About the way our American hearts beat way down in the bottoms of our chests, About that special feelting we get in the cockles of our hearts Or maybe below the cockles, Maybe in the sub cockle area, Maybe in the liver, Maybe in the kidneys, Maybe even in the colon, We don't know

      I'm just a regular joe, With a regular job. I'm your average white, Suburbanite slob. I like football, and porno, and books about war. I've got an average house, With a nice hardwood floor. My wife, and my job, my kids, and my car, My feet on the table, With a Cuban cigar. But sometimes that just ain't enough, To keep a man like me interested, Oh no, no way, uh uhh. No I gotta go out and have fun, At someone elses expense, Oh yeah, yeah yeah, yeah yeah yeah,

      I drive really slow, In the ultra fast lane, while people, behind me, are going insane.

      I'm an asshole (he's an asshole, what an asshole) I'm an asshole (he's an asshole, such an asshole)

      I use public toilets, And I piss on the seat, I walk around in the summer time, Sayin' „How about this heat?“

      I'm an asshole (he's an asshole, what an asshole) I'm an asshole (he's the worlds biggest asshole)

      Sometimes I park in handicapped spaces, While handicapped People, make handicapped faces,

      I'm an asshole (he's an asshole, what an asshole) I'm an asshole (he's a big fucking asshole)

      Maybe I shouldnt be singing this song, Ranting and raving and carring on, Maybe they're right when they tell me I'm wrong. NAAAHHHHH

      I'm an asshole (he's an asshole, what an asshole) I'm an asshole (he's the worlds biggest asshole)

      You know what I'm gonna do? I'm gonna get myself a 1967 Cadaliac Eldarado Convertable, Hot Pink! With whale skin hub caps, An all leather cow interior, And big brown baby seal eyes for headlights. YEAH! And I'm gonna drive around in that baby, At 115 miles per hour, Getting one mile per gallon, Sucking down quarter pounder cheeseburgers from McDonalds in the old-fasioned non-biodegradable styrafoam containers. And when I'm done sucking down those grease ball burgers, I'm gonna wipe my mouth in the American flag, And then I'm gonna toss the styrafoam containers right out the side, And there ain't a God damn thing anybody can do about it, You know why? 'Cause we got the bombs, that's why. Two words, Nuclear Fucking Weapons OK. Russia, Germany, Romania, They can have all the democracy they want. They can have a big democracy cake, Walk right through the middle of Tienemen Square, And it won't make a lick of difference, Because we got the bombs OK! John Wayne's not dead, He's frozen. And as soon as we find a cure for cancer, we're gonna thaw out the duke. And he's gonna be pretty pissed off, You know why? Have you ever taken a cold shower? Well multiply that by 15 million times, That's how pissed off the duke's gonna be. I'm gonna get the duke, And John Cassavetes, And Lee Marvin And Sam Peckinpah, And a case of whiskey, And drive down to Texas, And, (hey, Hey, You know you really are an asshole) Why don't you shut up and sing the song pal, You know the whole time I thought I was that asshole, And it turns out it was him, What an Asshole

      I'm an asshole (he's an asshole, what an asshole) I'm an asshole (he's the worlds biggest asshole)

      A, SS, HO, LE Everybody, A, SS, HO, LE I'm an asshole, and I'm Proud of it!

      0 0
      • dhmiki  

        znate super crooo? …dělam nabor talentu do porna dada patrasová je adept čislo jedna,nechavám ji vykouřit jirku korna a zezadu ji necham píchat pepu zímu,dada naklada lesbam přes píču dada nastaví píču každýmu,ližu kameru namočim ji kozy do gelu…

        0 0
        • Andrzej  

          tak timhle se dobre bavim, znam ale jenom Jadro pudla

          0 0
        • rb  

          Přišél za mňú Jozef z Oznice že sa v ľuďoch zklamál velice gdyž slivku pálil každém dál že mu ani decák nezostál a ti keří svoju včil majú že mu ani do štamprlky nedajú

          taký dobrák Jožo nesmíš by? mosíš jim tu čertovinu oplati? až budeš páli? nedaj nic aspoň ti zostane slivky víc až budú chtě? tvoju slivku pi? móžú ?a klidně v ři? ukúsi?

          dobře pravíš šak já takéj už tak hlúpý nebudu a pomluvy v dědině si dycky nejak přebudu hlúpé hlavy hlúpé huby ty už iné nebudú a tož pijme každý svoje a věc nechme osudu

          0 0
          • Lance  

            Pekne ty znas ciment? pekne, Ztratil sem ruksak na ajronoch

            0 0
            • rb  

              Ba?,že znám,naposledy jsem na nich byl asi před měsícem…

              0 0
    • Martan  

      Mne v pamati neuktvel ziadny text mozno nieco od KONTRAFAKTU aj ked su dementny ale tento kusok nerepovali oni ale vec z trosiek. A ked stretnem takych ako ty zasmejem sa vzdy hahahaha si presne spocitany vypil si osemnast piv prcal si tristo zien,uz to kazdy vie.Preco vzdy zabudas na facky co si dostal situacie pri ktorychsi sa skoro posral,nediv sa ze vsetci na to reaguju smiechom prehanas ako ceresne z mliekom a vsetky baby co ti nedali nazyvas za ich chrbtom kurvami.A pritom nafukovacia anca je tvoja jedina sanca tak tu jebko nehraj kanca.VErbalne neschopny dzakomo v bare sa spravas lakomo ked treba helfnut schovas sa za stolom?Zacnem respektovat teba aj tvoje retaze ked mi ukazes akos i na ne zarobil peniaze ci si len gangster co plati stravenkami,otcovou buxou sa chvali pred babenkami.Chces byt tvrdy chce to styl aby si si to co tvrdis aj obhajil.Hahahahaha nerob zo seba vraha haha pretoze ked pravda bude naha a naruby vsetci zistia ako si seres do huby.

      Inak normalne pocuvam Limp Bizkit,Ratm,Slip­knot,hazydeca­y,New ylusion,indy a wich,PSH,tros­ky,Nazov stavby,raz za cas Kontrafakt,atd.

      0 0
      • dhmiki  

        kontrafakt je luxus hlavně nové cd E.R.A a vec tet vydavá nové cd tak už se na něho těšim. velký respekt slovenskému rapu-nazov stavby,čierna era,tažke czinky,h16,vec­ko,kontrafakt,drtí­va menšina…

        0 0
    • Vojtíšek  

      M. Kraus

      Šiksa a gádžo žili lážo plážo když chtěli tančit jedině adaggio co bylo včera, neměli zjištěný pro podzim života, nepřipojištěný.

      R:Neštvali je ani černoši
      ani židi, ani běloši
      cikáni a ani vegoši,
      se všema chtěli bejt kámoši.

      Když slunce zašlo, ke stolu sedali, pro blbý věci důvody hledali, mluvili nahlas, potichu mysleli, měli rádi hořký, sladký i kyselý.

      0 0
      • Manas  

        Me se libi Slunecni Hrob v podani Martina Krause … ten hlas k tomu sedi. Pak samo je dobrý Poselství stěstí :-)

        0 0
    • chobot  

      Nohy mám do X a žlté zuby. Na ksichte jebáky, smrdí mi z huby. Často sa červenám, mám odpor k ženám a s malým penisom zostal som sám.

      0 0
    • Axazel  

      A co třeba TORR

      Královna zvratků se ve mě bouří z řitního věnce vychází smrad po pátý trávě z hlavy se kouří z těch vašich keců mě chvátí chlad

      Už nevnímám záchvaty svoje ze zbytků střev tekoucí krev z mozku mi zůstaly jen zbytky hnoje marně se pokouším vstát

      žluč a hleny cákly na podlahu ústa v křečích se divně tvarují srdce buší v podivném intervalu třesoucí ruce mi sami tleskají

      Ve zvratkách máčim si hlavu cejtim se tak trochu přebytečnej rychle mě hoďte na hromadu a zapalte se mnou oheň věčnej

      0 0
      • black.horse  

        Tahle není špatná, ale radši mám třeba text o krutosti a nevraživosti dnešní doby:

        Nesnáším nesvětský pravdy,že všichni živý stejný sou Jen jedna ta je navždy, silnější slabý zabijou. Chci se rubat o kus masa, utíkat a zabíjet Líbí se mi ta psí rasa, co štěká, když teče krev.

        Vra? se ke psům!

        0 0
      • black.horse  

        Nebo „smlouva s peklem“ věnovaná všem fe?ákům…

        Lesklá jehla na tvé dlani dá i zapomenout na šeď dnů Všechno co chceš tak zažiješ ve světě svejch snů Síly málo máš, všem iluzím se zaprodáš A s každou další dávkou víko svý rakve zavíráš A tak Smlouvu s peklem uzavíráš V zajetí iluzí umíráš Smlouvu s peklem uzavíráš V zajetí iluzí umíráš.

        I tvoje druhé lepší já však stále vzpomíná Že jen pobavit ses chtěl a pak jít zase dál Na sliby už je pozdě, ty žádný z nich nesplníš Ty si ale vůbec neuvědomuješ, že k smrti jsi zase o krok blíž. A tak Smlouvu s peklem uzavíráš V zajetí iluzí umíráš Smlouvu s peklem uzavíráš V zajetí iluzí umíráš.

        Kult ohně pro všechny požárníky:-)

        Tvý slzi a pláč, tak teď sto poznal Už víš, co jsi zač, tak plamen pozdrav

        Seš Satanovo dítě, tvůj úděl je žár Kouře vdech a výdech, ty blázne Seš plamenů král

        Poznáváš ohnivou řeku Smrt a hřích Do který budeš vhozen Smích a pláč Tak hádej co z tebe zbyde Olej a kal

        0 0
        • raceface  

          Já mám nejradši válku s nebem, takže navážu na můj starší příspěvek a pokračuju:

          Vomrdáme kneze a zapálíme kříž pak do hajlzu ho spláchnem a? je k peklu blíž

          Válka s nebem, válka

          Jo, jo, to bejvávalo – chodili sme v roztrhanejch džínách, pobitý železem, hulili startky a kalili co nám kdo nalil… :-)))

          0 0
          • black.horse  

            Hehe, až na ty starty si na to vesele vzpomínám:-) ale není všem dnům konec, džísová vesta s nášivkama a 200piramid na ní mi stále visí v šatníku a je vždy připravena:-) a kříváka se nevzdám, ani za nic:-)

            křiváček je černej miláček:-)

            0 0
            • raceface  

              Tak to sme na tom stejně… Třeba jednou někdo udělá metalovou revoluci a to se nám pak bude hodit, až budem „převlíkat kabáty“ :-)

              0 0
    • mawerick  

      Nightwish rulez!!!;o))))

      no a po nich další matelaví klasici;o) Ironi, Judasti a jim podobní+;o)))

      0 0
      • raceface  

        Nightwish mě až tak nebere, až na tu kozatou princeznu co tam pěje… Pro mě je to takový nicneříkající. Mám radši Edguy, Rhapsody atd. z těch novějších, nebo Gamma Ray, Helloween, B. Guardian atd. z těch starších… Silný a dobře zapamatovatelný melodie, to zbožňuju…

        0 0
        • wraftler  

          ja sa za tie kapely mozem podpisat az na helloween, bol som na koncerte a bolo to slabeeee:)

          0 0
          • raceface  

            No, mě se od Helloweenu stejně nejvíc líbí první 3 alba, teď už to poslouchám spíš ze setrvačnosti… :-)

            0 0
            • mawerick  

              Helloween nejsou špatný ale jak říkám Nigtwish jsou Nigtwish:o))) Ukažte mi metalovou kapelu s takhle pěknou zpěvačkou;o))) Co navíc umí hooodně dobře zpívat;o)

              0 0
              • fousac  

                Elis?? Edenbridge?? Lacuna Coil?? Warlock?? :DD

                P.S. Nightwish je stejne nejlepsi.. ;)))

                0 0
                • mawerick  

                  Ty první dvě neznám:o( Lacuna Coil není uplně mlj šálek kávy a Warlock jsou celkem dobrý,a le taky to poslouchám jen když to hrajou na beatu;o) Ty taky posloucháš NW?

                  0 0
                  • fousac  

                    no tak mam od nich asi vsechno a sjizdim to dost casto.. ;) hlavne video „sleeping sun“ ;))

                    0 0
                    • dalimil  

                      no.1 jsou ale Children of Bodom – follow the reaper…

                      0 0
                      • wraftler  

                        konecne zdravy nazor… ece to prelozit s Cradle of Filth:)

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Nightwish Once Nemo

                          This is me for forever One of the lost ones The one without a name Without an honest heart as compass

                          This is me for forever One without a name These lines the last endeavor To find the missing lifeline

                          Oh how I wish For soothing rain All I wish is to dream again My loving heart Lost in the dark For hope I_d give my everything Oh how I wish For soothing rain Oh how I wish to dream again Once and for all And all for once Nemo my name forevermore

                          My flower, withered between The pages 2 and 3 The once and forever bloom gone with my sins

                          Walk the dark path Sleep with angels Call the past for help Touch me with your love And reveal to me my true name

                          Oh, how I wish… Nemo sailing home Nemo letting go

                          Oh, how i wish…

                          0 0
                      • Toams  

                        No konecne CoB je pecka a Follow The Reaper jedna z NAJLEPSICH:-)

                        0 0
                • wraftler  

                  snad nebudeme porovnavat Taru z NW s chudinkami z tamtych kapiel… sice ta z lacuny neni zla, ale Tara je goddess:)

                  0 0
              • Biker jak Pes  

                myslíš Tarju Turunen

                0 0
            • grafik  

              RIDE THY SKY !!

              0 0
    • lubosx  

      ŠKWOR BYLO BY NÁM LÍP Já vím, že všechno změní se v prach Všude vokolo cejtim strach Před chvílí mi celym tělem projel mráz. Tohle neni film, nebo hra, tady lidi fakt umíraj Nechce se mi věřit snad se mi to zdá

      Co je tohle za divnej svět A já nejradši bych se zved A nedělal, že se mě to netýká Nikdo neumí zvednout hlas No a posunout trochu čas Mít snad ňákou hrdost, to se zamítá Jó, samota střídá stres Nahota bez peněz Černej sen a den pomalu utíká Slova zanikaj v hustý tmě Slzy usychaj v prázdnejch zdech Tvoje duše votupělá usíná

      Ref: Bylo by nám líp Bejt tohle všechno jenom sen Bylo by nám líp Slehnout se po nás zem Bylo by nám líp Hajzlové hladoví, čert nás vem Bylo by nám líp Všichni proti všem

      Kdo je za vodou, umí žít Kdo se nehodí může jít To je to, co tady právě probíhá Kecy magorů říděj nás Šplhat nahoru, lámat vaz Najít správnou prdel Stoupat ke hvězdám Jó, v zemi pak najdem klid Každej tam musí jít Za svý prachy životy si nekoupíš To je jediná správná věc Tam ti nenechaj zlatou klec Černá hlína za tebou se zavírá.

      0 0
      • black.horse  

        POLICAJT Nechtěnej, pitomej a vodevšad vyhozenej, ksicht vod beďarů hnusně pojebanej, brejlatej, vychrtlej a účes uhlazenej, celkově tenhle život pěkně domrdanej.

        Tak co, tak jak, seš z toho hotovej, teď přišel tvůj čas, ta moc, jen tak, seš spokojenej policajt.

        Ref: Na každym rohu to je, všude to píšou, jestli si lempl, tak se přidej k nám, támhle to zrovna někdo přemaloval píčou, konečně pořádek tu udělám .

        Vod mala blbeček, každej tě jen mlátil, vzpomeň si na to, jak si byl furt sám, to pomyšlení, že bys jim to vrátil rád.

        Touhou nabitej a po zuby ozbrojenej, věčně nadrženej, mozek vymydlenej, po vzoru hrdinů, do akce připravenej, konečně mezi svejma, krutej a zvrácenej.

        Tak co,……

        KAPITÁL Řekni třeba ty, jakou šanci máš, když zrovna nejsi milionář, můžeš se doprošovat nebo to vzdát, to se mi snad zdá, to přece není možný.

        Smích se mění v pláč, teď se mi chce řvát, ňákej ****** chce mi práci brát, třicet let makám, to je snad zlej sen, nikdy sem nezažil horší den.

        Ref: Kapitalistickej shit, denně mezi zuby trousíš, v tomhletom se nedá žít, sebevražda je určitý řešení.

        Kapitalistickej shit, opravdu tu sou už i hladoví, v tomhletom se nedá žít, jdi s tou svojí humanitou, ******

        a hlavně super trooper, maximus hitus mástr blástr, dolly bástr…

        May day

        Teď sem tu já, tak na co čumíš, napiš mi zprávu, jak to cejtíš, tak jak to chceš, a jak to umíš, doufám, že česky mi nerozumíš.

        Tak jak jsem řek, tak udělala, a za chvíli nahá tu přede mnou stála, když odcházela, chtěla eště říct, v hlavě mám pořád ten hlas, jak říká……

        Ref: mayday, tak mě pěkně vomrdej, dej………….

        Furt na to myslim, bylo to jak lék, kouzelnej slogan, no kdo by to řek, tak tady stojim a čekám na ní, jestli se třeba zase neobjeví.

        No, místo ní ale přišla jiná, nepolíbená a nevinná, no to sem blázen, i ta chtěla říct, v hlavě mám zase ten hlas, jak říká……..

        Ref: mayday……

        0 0
    • well  

      Nad ránem (trocha poezie od pro mne neznámého básníka) pár tahů s cigára a ještě jednu sklenku musím rychle vytáhnout než to bude venku oproti mě štětka proradná obnažuje kolena lačná po výdělku barman pohrdavě pozoruje okolí stojí nehnutě protahuje plíce darem dostal málo a kdysi chtěl více za trest nešetří se za trest nešetří se

      dám si pohár zapomnění jenom na ni jenom pro ni stačil jeden pohled jeden úsměv jeden den a jedna noc byl jsem ztracen byl jsem mrtev měla kouzlo měla moc bolest při myšlence na ni rve mi útroby kdo jednou poznal žízeň nepřežije bez vody slyším její hlas vidím její úsměv chci křičet chci křičet huba plná písku a studna dávno zasypána jest a k nové nevede žádná z milionů cest

      no nic dokuřím cigáro a ošukám tu štětku jako zpropitné jí dám svou poslední pětku a zítra ráno uvidím jestli se odstřelím v mozku mi šeptá nějaký nezbeda ráno je přece moudřejší večera

      0 0
    • cabbage  

      neco(co trochu charakterizuje moje chovani vuci foru:) proflakleho z ceskeho popu:

      Kabát – Víte, jak to bolí

      Když je v módě bílá, tak to mám černou rád Lidi držej smutek, já se začnu radovat A jak zpívaj v duru, hned nasadím moll Proto někdy použijou pálku na baseball

      Víte jak to bolí, baseballovou holí, to si potom člověk zvykne na cokoli.

      Jak jde někdo vlevo, ženu se doprava Kdejakej rudej přízrak mi za to nadává Vy dva kroky vpřed, já dva kroky vzad Dochází vám asi, proč mě nikdo nemá rád

      Víte jak to bolí, baseballovou holí, to si potom člověk zvykne na cokoli.

      0 0
      • Axazel  

        Kabáti bejvali dobrý, ale už šli do sraček!!!

        0 0
        • black.horse  

          Sme vždycky s kámošem říkali, že si jdem zapogovat s holčičkama a poslechnout písničkáře, když sme šli na jejich konzík:-) písničky uměj, ale metal jim nikdy moc nešel…:-D

          0 0
    • spipi  

      WICKED, WICKED, WICKED..JUNGLE IS MASSIVE!!! =)))

      0 0
    • Mustafa  

      Grrrr........­....uaaaaaaaa­aaaaaaaaaaa..­..........iii­iiiiiiiiiiii.­..........uaa­aaaaaa.......­.Bjork,jednoz­nacne nejlepsi :o)

      0 0
    • Turbo  

      Culture sucks down words Itemise loathing and feed yourself smiles Organise your safe tribal war Hurt maim kill and enslave the ghetto

      Each day living out a lie Life sold cheaply forever, ever, ever

      Under neon loneliness motorcycle emptiness Under neon loneliness motorcycle emptiness

      Life lies a slow suicide Orthodox dreams and symbolic myths From feudal serf to spender This wonderful world of purchase power

      Just like lungs sucking on air Survival’s natural as sorrow, sorrow, sorrow

      Under neon loneliness motorcycle emptiness Under neon loneliness motorcycle emptiness

      All we want from you are the kicks you’ve given us All we want from you are the kicks you’ve given us All we want from you are the kicks you’ve given us All we want from you are the kicks you’ve given us

      Under neon loneliness motorcycle emptiness Under neon loneliness motorcycle emptiness

      Drive away and it’s the same Everywhere death row, everyone’s a victim Your joys are counterfeit This happiness corrupt political shit

      Living life like a comatose Ego loaded and swallow, swallow, swallow

      Under neon loneliness motorcycle emptiness Under neon loneliness motorcycle emptiness Under neon loneliness motorcycle emptiness Under neon loneliness everlasting nothingness

      0 0
    • wraftler  

      Nightwish – Carpenter: (inak idete niekto na Masters of rock na moravu? ja tam budem v piatok a v sobotu)

      Sung, male: Who are you? Man condemned to shine a salvation Throughout the centuries

      Why? Was the wine of the grail Too sour for man to drink

      Sung, male and female: The carpenter Carved his anchor On the dying souls of mankind On the tomb of this unknown soldier Lay the tools of the one who for us had died Tools of the carpenter

      Sung, male: The one they lick The same old sick Dream of their precious saviour

      Kiss them deep And make them weep Over promises of eternal peace

      Sung, male and female: The carpenter Carved his anchor On the dying souls of mankind On the tomb of this unknown soldier Lay the tools of the one who for us had died Tools of the carpenter

      Sung, female: I hear you Through the symphonic voices of nature The purity I could never doubt They tell me to lie on the grass And observe my saviour The one crucified to the chirping of birds

      The carpenter Carved his anchor On the dying souls of mankind On the tomb of this unknown soldier Lay the tools of the one who for us had died Tools of the carpenter

      0 0
      • wraftler  

        Dragonforce – My spirit will go on

        Life is a misery, don't know how it's come to be Death, the epitome of all of our days In the past we had no choice to hear or to be the voice Close your eyes and visualize the demon to arise

        You know that sanity is not as it was meant to be And now that misery has taken a new stand In the land of a thousand souls we will carry on through the rain In the sun we will move along with the memories of the slain When I see this humanity and the evil that they have come to be We've come to the point of no return and you beg for just…

        One more time to escape from all this madness One more time to be set free from all this sadness And one last time to be the one who understands My soul and my spirit will go on, for all of eternity

        Foreign the currency, your payment in blood to be Death is the destiny for all of our ways In the dark you hide away for who or what you can't say When I see the power of the demon come alive

        You know that sanity is not as it was meant to be And now that misery has taken a new stand On the wings of eagles flying staring on to the sun Reaching for the gold horizon when the war shall be won Can you see the debauchery and the blade of death that has come for thee In winds of torment forever more you will cry for just…

        One more time to escape from all this madness…

        0 0
      • raceface  

        Já snad jo, těšim se na Edguy a Rhapsody hlavně, ale i ten Manowar mě láká, mám ale radši ty mladší (a nápaditější) kapelky…

        0 0
      • Biker jak Pes  

        bohužel nejdu ale pak napiš jaké to bylo prý tam bude spoustu jiných dobrých kapel (Gamma Ray, Hammer Fall, Hellowen atd.)

        0 0
    • náčelník  

      Některé zveřejněné texty jsou odporné, nabízím klasiku:

      Noc už končí a nad Špejcharem svítá a mě začíná bejt zase do zpěvu To je ta pravá chvíle pro moje ranní blues

      Vypil jsem víc než mý nohy snesou ale hlavu pořád prázdnou mám ruce se trochu třesou jak tolik jinejch rán.

      Jó, až se budu ranní mlhou vracet na cestu si načnu další lahvový uvidím bílý myši a možná i klobouk ve křoví

      Já vám věřím, že sem dávno měl bejt jinej za ty prachy měl jsem si koupit vůz já radši zpívám svoje ranní Špejchar blues

      0 0
      • Smazaný účet  

        Myslím že marný pokus o pozvednutí, metalisti to tu svýma „perlama“ docela odrovnávaj. :o)

        0 0
      • wraftler  

        kazdy neni fetisista na zaprasene klobuky, osupanu gitaru akusticku a ozieranie sa pri ohni vonku…

        0 0
        • náčelník  

          Tohle ale nejsou žádný vořežpruti, tohle je starej poctivej bigbít!

          0 0
          • wraftler  

            nechapem jak ta moze naplnit hudba ktoru zreprodukuje hocijaky amater na akustickych nastrojoch:) no flame |:)

            0 0
            • náčelník  

              Asi nejsem až takovej intelektuál. Slyšel jsi vůbec někdy tuto skladbu?

              0 0
              • wraftler  

                ani nahodou:) ale bigbit som uz pocul:) asi:)

                0 0
                • náčelník  

                  Takže házíš špínu na něco, o čem nic nevíš. Aspoň vím, kam si tě mám zařadit.

                  0 0
                  • wraftler  

                    podla mna faktor odpornosti textu ovplyvnuje aj jeho podanie v pesnicke.. a ty si pocul vsetky skladby v ktorych sa objavuju tebou zmienovane „nechutne texty“ ?

                    0 0
              • Janes  

                Tahle věc je jedno z našich nejlepších bigbítových BLUES a pochopit ho může jen ten,co si to prožil,ale je fakt,že za totáče bylo o dost snazší se dostat do tý správný bluesový nálady(jak nás všechno kolem tak sra..a vypadalo to beznadějně).

                0 0
            • rock  

              Od jakéhosi rockera jsem kdysi slyšel myšlenku, že dobrá písnička se pozná podle toho, že bude znít dobře i v duetu pro španělku a hlas; všechny ostatní aranže jsou jen omáčka …

              0 0
    • dalimil  

      Vlastenec

      Co delá ceskej vlastenec je pekne schovanej a když se vrátí bolševik nazpátek tak tak bude cervenej

      Co delá ceskej vlastenec je pekne schovanej a když se vrátí fašismus nazpátek tak tak bude udavac

      Nebudem vyrábet tanky jenom je prodávat budeme posilovat mír a na prátele budeme nadávat To rekl ceskej vlastenec a utek se schovat Za hory blbej papíru a kecu starej svet budovat Kdepak všichni zalezlý jsou nekricej´, nevylezou Cesko je nadevšecko nechtejí moc znát, nechtejí se fackovat a když se vrátí cas tak budou hajlovat

      Co delá ceskej vlastenec ten hajzl vychcanej sedí a ceká až prijde jeho chvíle vylízt a bejt silnej Není cas na ideály myšlenky zbytecný Za prachy prodat svoje vlastní deti pravý vlastenectví Narvat vám držky do dlažby vy svine zbytecný Protože až prijde ta vaše chvíle udeláte to vy

      Tohle je ceskej vlastenec Demokrat lidumil A slovo clovek zní prece tak hrde, jak vás nenávidim.

      0 0
    • Dlhý pes  

      A hentu znatě ?

      Soudruh Gottwald na Ostravsko pismo dluhe napsal, že prý u nas cely revir pětiletku zaspal.

      ja ja ja za spali sme, ale vstaněm zase, na Ostravsku buděm ruba? jako na Donbase

      Absence je u nas velka aji fluktuace bulači se rozmnožili nevoni jim práce

      ja ja ja nevoněla bude vonět zase, na Ostravsku buděm rubat jako na Donbase

      Uhla malo pro fabriky pro socialismus to by nas moh Chachar Thrumen přes pazoury píznut

      ja ja ja bylo malo ale bude zase na Ostravsku budem rubat jako na donbase

      u nas v rohu i straně malo se starali, aby všade jako miska haviře rubali

      ja ja ja roh i strana polepšu se zase na Ostravsku budem rubat jako na donbase

      ale v čul jak soudruh Gottwald napsal do Ostravy do překopův do rabuňkuv fukne viatr zdravy

      ja ja ja soudruh Gottwald napravil to zase na Ostravsku budem rubat jako na donbase

      Aby sme sa spendličkami v uhľu neh­rabali kombajny a nakladače pošle soudruh Stalin

      ja ja ja ja ja, u nas bude zase, na Ostravsku buděm ruba? jako na Donbase

      uřady a kancelaře z cele republiky na Ostravsko posílaju nové brigádniky

      ja ja ja havířu dost budě u nas zase na Ostravsku budem rubat jako na donbase

      z rabunku si telefonem brnknem jako páni inženýr či steiger příde jak na zavoláni

      ja ja ja tak to bude nerobíme špáse na Ostravsku budem rubař jako na donbase

      aby sme si ponovemu u nas robiř zvykli do překopův do rabuňkuv zaveděme cykly

      ja ja ja prace v cyklu těžbu zdvihně zase na Ostravsku budem rubat jako na donbase

      0 0
    • juli  

      Tak trochu stylove jak by se tady patrilo … slapaci kolo prezilo stoleti slapaci kolo jako blesk poleti … sveho casu tusim Plavci nebo … dveste v meste trista z mista primou carou do naruce antikrista semafor ma barvu jako komunista letime jako strela nelzi zes to nevedela lasko, lasko budeme se bat … No Landa je proste No. One

      0 0
      • rock  

        Landa, jo ?

        Mně od něho zní cestou na kole

        „… pěkná šlupka, stříbrný čtverečky, v uších mi zvoněj malinkatý zvonečky …“

        A po návratu domů

        „… je to dobrý, ještě dejchám …“

        0 0
      • enjoy  

        ja znam zase neco jako:bila,bila,bi­la,bila… ohol si hlavu,jestli ho tak zeres:-)

        0 0
        • Jogador  

          Bílá, bílá ,bílá, bílá, komu by se nelíbila, bíly den a bílá noc, bílé neni nikdy dost…:)

          0 0
      • raceface  

        Landa je sračka!

        0 0
        • Lance  

          na landu je dobre zivocisne uhli

          0 0
        • davidak  

          jo. je to fašoun a ******. Já bych byl třeba schopnej mu i odpustit, každej dělá chyby, ale on to není s to ani dneska popřít, alespoň tak to vypadá z rozhovorů. A že si do huby bere Kryla.. no fuj. Ten by se styděl.

          0 0
          • rock  

            Líbí se mi hudba, co dělá sólově, MOC se mi líbí, co udělal s Morituri te salutant a fandím mu za jeho společné aktivity s Romanem Krestou (osvěta bezpečnosti silničního provozu). Chci poslouchat a poslouchám jeho hudbu a nepotřebuji k tomu jeho kádrový profil; to pro mne opravdu není směrodatné, když slyším nějaký song … je to jeho minulost a jeho problém, jak se s tím vyrovná; v naprosté většině jeho (opakuji) sólových písních by odkazy na fašismus našel snad jenom paranoik …

            0 0
          • Meesha  

            „…fasos tu nechceme…“ „…a s tim krizem hakovym jdete do ******…“ pripada ti to jako fasisticky?

            0 0
            • rock  

              … Evropa byla bílá, pradědovi se líbila … … černý oči, černý vlasy, to není můj kamarád … … já mám ale lepší nápad … založím si … skinheadskej stát …

              Landa sice pravidelně tvrdí, že to byla nepochopená nadsázka, ale to mu při honu za senzacemi stejně nikdo neuvěří …

              0 0
              • Dumbo  

                no ale Skinheads a fašistou nejde postrkat do jedneho vreca…

                ja sice tu éru nepametam ale kedysi mavali pankáči a chlapci OI! spoločne koncerty…

                tie rozne odrody ktore ta dobodaju koli dredom na hlave tak to niesu skinheads ale NeoFašisti…

                skini tvrdia: „Hnutie skins vzniklo v 70. rokoch v Británii, inšpirované punkom a skupinami jamajských pris?ahovalcov Rude Boys. V 80. rokoch vznikla samostatná subkultúra nacistických skinov White Power. "Tradiční“ ľavicoví skíni hovoria – "neonacisti nám ukradli značku. Oni vlastne ani skíni nie sú. Sú to obyčajní náckovia""

                prevzaty citat zo SME.sk

                „Plagát koncertu oi! & punk. Vľavo punker, vpravo ľavicový skín. "Tradiční“ skinheadi nie sú rasisti ani fašisti, skor smerujú k anarchizmu, kamarátia sa s punkáčmi a organizujú spoločné koncerty."

                tu je zopar linkov na članok…

                http://www.sme.sk/…pozicii.html

                www.sme.sk/clanok.asp?…

                doporučujem prečitat…

                Landa nieje NeoFašista…

                0 0
            • enjoy  

              zajdi nekdy ke me do prace.. kdyz se sejde spravna skupinka lidi tak byses bud na miste posral nebo minimalne zmenil nazor.

              0 0
      • foona  

        Landa je prostě no one. (německy je to myslim nýmand :-)

        0 0
    • Staenly  

      Co se hudby tyce nejradeji mam rock ale muzu i tvrdsi…Ted momentalne se rozplyvam nad Pink Floydama…Naaa­adhera! Jinak hned me zaujal text (i pisnicka jako takova) k Bicykle Race od Qeenu…

      0 0
    • Dijck  

      OK, tak vidim, ze tu trestuhodne chyba –

      Led Zeppelin
      - Stairway to heaven

      There's a lady who's sure all that glitters is gold And she's buying a stairway to heaven And when she gets there she knows if the stores are closed With a word she can get what she came for

      Woe oh oh oh oh oh And she's buying a stairway to heaven

      There's a sign on the wall but she wants to be sure And you know sometimes words have two meanings In the tree by the brook there's a songbird who sings Sometimes all of our thoughts are misgiven

      Woe oh oh oh oh oh And she's buying a stairway to heaven

      There's a feeling I get when I look to the west And my spirit is crying for leaving In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees And the voices of those who stand looking

      Woe oh oh oh oh oh And she's buying a stairway to heaven

      And it's whispered that soon, if we all call the tune Then the piper will lead us to reason And a new day will dawn for those who stand long And the forest will echo with laughter

      And it makes me wonder

      If there's a bustle in your hedgerow Don't be alarmed now It's just a spring clean for the May Queen

      Yes there are two paths you can go by but in the long run There's still time to change the road you're on

      Your head is humming and it won't go because you don't know The piper's calling you to join him Dear lady can't you hear the wind blow and did you know Your stairway lies on the whispering wind

      And as we wind on down the road Our shadows taller than our souls There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How everything still turns to gold And if you listen very hard The tune will come to you at last When all are one and one is all To be a rock and not to roll Woe oh oh oh oh oh And she's buying a stairway to heaven

      There's a lady who's sure all that glitters is gold And she's buying a stairway to heaven And when she gets there she knows if the stores are closed With a word she can get what she came for

      And she's buying a stairway to heaven..

      No Quarter

      Close the doors, put out the light You know they won't be home tonight The snow falls hard and don't you know The winds of Thor are blowing cold They're wearing steel that's bright and true They carry news that must get through They choose the path where no-one goes They hold no quarter, They ask no quarter.

      Walking side by side with death The devil mocks their every step The snow drives back the foot that's slow The dogs of doom are howling low They carry news that must get through To build a dream for me and you They choose the path where no one goes They hold no quarter, they ask no quarter.

      Jimi Hendrix – Purple Haze

      Purple haze All in my brain Lately things just don't seem the same Acting funny but I don't know why 'Scuse me while I kiss the sky

      Purple Haze all around Don't know if I'm climbin up or down Am I happy or in misery Whatever it is That girl put a spell on me

      Help me Help me

      Purple haze all in my eyes Don't know if it's day or night You got me blown Blown my mind Is it tomorrow or the end of time

      Help me Help me

      :)

      0 0
      • davidak  

        konečně moje řeč:)

        Pink Floyd- High Hopes Beyond the horizon of the place we lived when we were young In a world of magnets and miracles Our thoughts strayed constantly and without boundary The ringing of the division bell had begun

        Along the Long Road and on down the Causeway Do they still meet there by the Cut

        There was a ragged band that followed our footsteps Running before time took our dreams away Leaving the myriad small creatures trying to tie us to the ground To a life consumed by slow decay

        The grass was greener The light was brighter With friends surrounded The nights of wonder

        Looking beyond the embers of bridges glowing behind us To a glimpse of how green it was on the other side Steps taken forwards but sleepwalking back again Dragged by force of some inner tide

        At a higher altitude with flag unfurled We reached the dizzy heights of that dreamed of world

        Encumbered forever by desire and ambition There's a hunger still unsatisfied Though down this road we've been so many times

        The grass was greener The light was brighter The taste was sweeter The nights of wonder With friends surrounded The dawn mist growing The water flowing The endless river

        0 0
    • Lister  

      Tak mě bere tohle:

      Late at night in summer heat. Expensive car, empty street There's a wire in my jacket. This is my trade It only takes a moment, don't be afraid I can hotwire an ignition like some kind of star I'm just a poor boy in a rich man's car So I whisper to the engine, flick on the lights And we drive into the night

      Oh the smell of the leather always excited my imagination And I picture myself in this different situation I'm a company director, two kids and a wife I get the feeling that there's more to this one's life There's some kind of complication, he tells her he's alone Spends the night with his lover, there's a trace of her cologne And the words of his mistress, as she whispers them so near Start ringing in my ear

      Please take me dancing tonight I've been all on my own You promised one day we could its, what you said on the phone I'm just a prisoner of love always hid from the light Take me dancing, please take me dancing tonight

      I imagine his wife, she don't look nothing like a fool She picks the kids up form some private school She remembers what he told her, he was late and worked alone But there's more than a suspicion in this lingering cologne And the kid's just won't be quiet and she runs a traffic light And she drives into the night

      Please take me dancing tonight I've been all on my own You promised one day we could it's what you said on the phone I'm just a prisoner of love always hid from the light Take me dancing, please take me dancing tonight

      So here am I in a stolen car at a traffic light They go form red to green and so I just drive into the night

      Please take me dancing tonight I've been all on my own You promised one day we could it's what you said on the phone I'm just a prisoner of love always hid from the light Take me dancing, please take me dancing tonight

      A ještě jedna:

      A million footsteps, this left foot drags behind my right But I keep walking, from daybreak ‘til the falling night And as days turn into weeks and years And years turn into lifetimes I just keep walking, like I've been walking for a thousand years

      Walk away in emptiness, walk away in sorrow, Walk away from yesterday, walk away tomorrow,

      If you're walking to escape, to escape from your affliction You'd be walking in a great circle, a circle of addiction Did you ever wonder what you'd been carrying since the world was black? You see yourself in a looking glass with a tombstone on your back

      Walk away in emptiness, walk away in sorrow, Walk away from yesterday, walk away tomorrow, Walk away in anger, walk away in pain Walk away from life itself, walk into the rain

      All this wandering has led me to this place Inside the well of my memory, sweet rain of forgiveness I'm just hanging here in space

      Now I'm suspended between my darkest fears and dearest hope Yes I've been walking, now I'm hanging from a dead man's rope With Hell below me, and Heaven in the sky above I've been walking, I've been walking away from Jesus' love

      Walk away in emptiness, walk away in sorrow, Walk away from yesterday, walk away tomorrow, Walk away in anger, walk away in pain Walk away from life itself, walk into the rain

      All this wandering has led me to this place Inside the well of my memory, sweet rain of forgiveness I'm just hanging here in space

      The shadows fall Around my bed When the hand of an angel, The hand of an angel is reaching down above my head

      All this wandering has led me to this place Inside the well of my memory, sweet rain of forgiveness Now I'm walking in his grace I'm walking in his footsteps Walking in his footsteps, Walking in his footsteps

      All the days of my life I will walk with you All the days of my life I will talk with you All the days of my life I will share with you All the days of my life I will bear with you

      Walk away from emptiness, walk away from sorrow, Walk away from yesterday, walk away tomorrow, Walk away from anger, walk away from pain Walk away from anguish, walk into the rain

      Kdo zná určitě poznal a kdo nezná… no tak maximálně totální hluchota by ho mohla omluvit :-) Hudba tohodle člověka mě fakt bere, no a pak ještě Pearl Jam, REM, Nirvana, Monkey bussines, NOHAVICA, U2, The Frames, Dave Matheuse band( nebo jak se to sakra píše).....

      Posloucht hudbu bez textů mě nebaví. Neznám lepší pocit než když si sednu doma s novým CD otevřu booklet a poslouchám a louskám texty, protě pohoda. No jo, jsem jeden z mála uchýlú, který si hudbu ještě kupuje :-)

      0 0
    • Lance  

      1) Karel sral, Karel sral. Celej hajzl nám podělal, protože ři? do hajzlu nenarval.

      2) Karel sral, Karel sral. Když Karel Diamondu sral Ti chytří stály opodál.

      3) Karel sral, Karel sral. Saša nevydržel čekat dál a na místě se počůral.

      4) Karel sral, Karel sral. Když potřebu svou dokonal, tak se hajzl rozsypal.

      R) Zástupy dívek volných spánků chraňte si čest a mládí, zamkněte záchod na pět zámků vevnitř teď Karel řádí.

      Důstojní páni šedých žgraní chraňte si stříbro stáří člověk se nikdy neubrání smradu co se tam vytváří.

      To se nedáááááááááá­ááááááááááá Óoooooooooooooooooo Karel sral

      1) Karel sral, Karel sral. Celej hajzl nám podělal, protože prdel do něj nenarval.

      3) Karel sral, Karel sral. Saša nevydržel čekat dál a na místě se počůral.

      R) Zástupy dívek volných spánků chraňte si čest a mládí, zamkněte záchod na pět zámků vevnitř teď Karel řádí.

      Důstojní páni šedých žgraní chraňte si stříbro stáří člověk se nikdy neubrání smradu co se tam vytváří.

      To se nedáááááááááá­ááááááááááá Óoooooooooooooooooo Karel sral Karel sral… Karel sral… Karel sral…

      0 0
    • grafik  

      IRON MAIDEN Hallowed Be Thy Name

      I'm waiting in my cold cell, when the bell begins to chime. Reflecting on my past life and it doesn't have much time. ´Cause at 5 o'clock they take me to the Gallows pole, The sands of time for me are running low.

      When the priest comes to read me the last rites, I take a look through the bars at the last sights, Of a world that has gone very wrong for me.

      Can it be there's been some sort of error. Hard to stop the surmounting terror. Is it really the end not some crazy dream.

      Somebody please tell me that I'm dreaming, It's not so easy to stop from screaming, The words escape me when I try to speak. Tears flow but why am I crying, After all I´m not afraid of dying. Don't I believe that there never is an end.

      As the guards march me out to the courtyard, Somebody cries from a cell „God be with You“. If there's a God then why has he let me go?

      As I walk all my life drifts before me, Though the end is near I'm not sorry. Catch my soul, it's willing to fly away.

      Mark my words please believe my soul lives on. Don't worry now that I have gone. I've gone beyond to see the truth.

      When you know that your time is close at hand. Maybe then you'll begin to understand, Life down there is just a strange illusion.


      IRON MAIDEN Killers

      You walk through the subway, His eyes burn a hole in your back, A footstep behind you, He lunges prepared for attack.

      Scream for mercy, He laughs as he's watching you bleed. Killer behind you, His blood lust defies all his needs.

      My innocent victims Are slaughtered with wrath and despise, The mocking religion of hatred That burns in the night.

      I have no-one, Am bound to destroy All this greed. A voice inside me, Compelling to satisfy me.

      I can see, What a life's meant to be. You'll never know, How I came to forsee.

      My faith in believing is stronger Than lifelines and ties, The glimmer of metal My moment is ready to strike.

      The death call arises, A scream breaks the still of the night. Another tomorrow Remember to walk in the light.

      I have found you, And now there is no place to run. Excitement shakes me, Oh God help me what have I done. Yeah I've done it again!

      He walks through the subway His eyes burn a hole in your back, A footstep behind you He lunges prepared for attack.

      Scream for mercy, He laughs as he's watching you bleed. Killer behind you, His blood lust defies all his needs.

      Look out I'm coming for you!

      0 0
    • Dumbo  

      ked sme pri tej hudbe…

      máte niekto Václava Koubka – ŠATY ŠUPÁKA v mp3?

      mohli by sme sa nejako dohodnu?…

      0 0
      • Dumbo  

        ja len tak… aby sa tento trej dostal na zaciatok… zhanam Vaška Koubka – Saty supaka

        0 0
      • Dumbo  

        ježiši kriste… to nikdo nepoznate Vaclava Koubka ?

        prosím… zhanam šaty šupáka…

        0 0
        • Dumbo  

          to ste mi češi… .nikto to nemá ? :) ma nestvite… a poslite mi to v mp3 cez icq, prosím pekne

          0 0
    • Vlada  

      A co treba trocha ruskeho SKA? :-) ДА-ЧА od Leningradu :-)

      Я подыхаю на работе Потом бухаю, потом в блевоте Домой приду, а дома – ты, Яичница, телек, герани цветы.

      Вот будет лето – Поедем на дачу В руки лопату – хуячим хуячим.

      ДА-ЧА!!!

      Я подыхаю на работе, Потом бухаю, потом в блевоте И нету в жизни ни хуя Этого, как его… о! счастья

      Вот будет лето – Поедем на дачу В руки лопату – хуячим хуячим.

      ДА-ЧА!!!

      0 0
    • Toams  

      Neviem, či to sem už niekto dal, myslím, že nie:-) Jarek RULEZ (ale až po Children of Bodom:-)

      CYKLISTIKA

      Fangle stuhy praporečky diváci u trati ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho závodníci jako tečky peletón strakatý ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho ve velkém balíku jsou všichni namačkaní je to sport pro chlapy každý zná taktiku a má své vlastní plány do dnešní etapy

      Jó když to jde tak to jde ale plánování není ještě vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      Hele koukej támhle vepředu nějaký šílenec ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho řekl si A teď jim ujedu no je to jeho věc ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho v blátě a sajrajtu cítí se vítězem do toho do toho přijel až z Kuvajtu však my ho převezem ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho

      Jó když to jde tak to jde ale pouhá snaha není ještě vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      A tam vzadu co se děje někomu došel dech ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho v očích stopy beznaděje životní neúspěch ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho dostal se do celku za přístup k tréninku a teď mu všichni mizí zklame svou manželku syna i maminku doma před televizí

      Jó když to jde tak to jde ale správný trénink není ještě vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      A tam borec v žlutém triku každému na ráně ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho kolem něho pět maníků určených k obraně ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho mají své pokyny náskok je osm vteřin co kdyby nedej bože leader je jediný chraňme ho před soupeři je to na ostří nože

      Jó když to jde tak to jde ale ochrana není ještě vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      Kilometr sto dvacet pět blíží se prémie ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho jeden už se ze sedla zved a sláva a? žije ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho malý cíl taky cíl vždy? nejde o život jedeme pro radost svůj úkol vyplnil prémie jeden bod a to je taky dost

      Jó když to jde tak to jde ale prémie ta není ještě vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      Číslo třicet dobře chápe jak se stát vítězem ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho kdo je blbý a? si šlape chytrý ten se veze ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho schovaný za zády těch co má před sebou s nikým se nebratří vítr mu nevadí ruce ho nezebou kdo šetří má za tři

      Jó když to jde tak to jde ale chytrá hlava taky není vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      V bráně borců první borci jdou loket na loket ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho oba favoriti horcí to bude divoké ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho stadión povstává poslední zatáčka a oba končí v pádu jó někdy vyhrává kdo se moc nemačká ten kdo je třetí vzadu

      Jó když to jde tak to jde ale vítězství děcka taky není vše jó když to jde tak to jde a když to nejde tak se musí jet a všecko časem přejde

      0 0
    • bajkr  

      Na kopečku v Africe stojí stará věznice, ach ouvej na kopečku v Africe stojí stará věznice ach jo.Vězňové se tetelí, že maj blechy v posteli ach ouvej vězňové se tetelí, že maj blechy v posteli ach jo.Jé to Babinskej, lótr mexickej, jé to Babinskej, lótr mexickej Mezi nima Babinskej, známej lotr mexickej ach ouvej mezi nima Babinskej známej lotr mexickej ach jo Běž Babinskej běž dolů, máš tam dole návštěvu běž Babinskej běž dolů, máš tam dole návštěvu Šel Babinskej šel dolů uviděl tam svou ženu ach ouvej šel Babinskej šel dolů uviděl tam svou ženu ach jo.Běž má ženo běž domů, já mám zejtra popravu ach ouvej běž má ženo běž domů já mám zejtra popravu ach jo.Když to žena slyšela škytla prdla vomdlela ach ouvej když to žena slyšela škytla prdla vomdlela ach jo. Když mu hlavu usekli, dali mu tam fusekli ach ouvej když mu hlavu usekli, dali mu tam fusekli ach jo. :o)

      0 0
      • Flasar  

        hehe tak to by me asi pri jizde uspalo:)

        a co takhle Status Praesents co sem to tady tak procital tak se o nem nikdo nezminil,jinak METAL forever !!!! :)

        0 0
        • Meesha  

          jj, Status Praesents sou fakt husty!

          0 0
        • Dumbo  

          no ano StatusPraesents jooo… ! :) nebyt maroshany tak ich asi nespoznam… ale i CocotteMinute maju coto do seba, Visaci Zamek, Tri Sestry a solo albumy Fananka Hagena, Konflikt, Zona-A, Presburg, Orlik, ASG su hodne dobry, Blood for Blood, Landa, Divokej Bill, Gaia Mesiah, Vaclav Koubek, PSH, Indy a Wich, a nejaky dalsi sk rap… no slusaju toho vela.. :) taktiez Hypocrisy, Soundtraky z bike videi, Slobodna Europa, a uz sa mi neche pisat…

          0 0
          • Janes  

            Když tě nezajímá,co se mi stalo, a já se zase nestarám o tebe, můžeme se křížem krážem protloukat nudou a bolestí, příležitostně se letmo minout v dešti, přemýšlet,na kterého hajzla to všechno svalit a očekávat prasata na postupu… Pink Floyd- LP Animals Tahle historie stojí za to,i hudebně.

            0 0
          • Dumbo  

            tak se priznejte kto byl 26.07 2006 na Visace ve Vagonu… :) ja tam byl a este ted sem ztoho v prdeli…

            0 0
    • goofy  

      Tak taky pridam jeden, co si posledni doou pobroukavam :-)

      Some say the end is near. Some say we'll see armageddon soon. I certainly hope we will. I sure could use a vacation from this

      Bullshit three ring circus sideshow of Freaks

      Here in this hopeless fucking hole we call LA The only way to fix it is to flush it all away. Any fucking time. Any fucking day. Learn to swim, I'll see you down in Arizona bay.

      Fret for your figure and Fret for your latte and Fret for your hairpiece and Fret for your lawsuit and Fret for your prozac and Fret for your pilot and Fret for your contract and Fret for your car.

      It's a Bullshit three ring circus sideshow of Freaks

      Here in this hopeless fucking hole we call LA The only way to fix it is to flush it all away. Any fucking time. Any fucking day. Learn to swim, I'll see you down in Arizona bay.

      Some say a comet will fall from the sky. Followed by meteor showers and tidal waves. Followed by faultlines that cannot sit still. Followed by millions of dumbfounded dipshits.

      Some say the end is near. Some say we'll see armageddon soon. I certainly hope we will cuz I sure could use a vacation from this

      Silly shit, stupid shit…

      One great big festering neon distraction, I've a suggestion to keep you all occupied.

      Learn to swim.

      Mom's gonna fix it all soon. Mom's comin' round to put it back the way it ought to be.

      Learn to swim.

      Fuck L Ron Hubbard and Fuck all his clones. Fuck all those gun-toting Hip gangster wannabes.

      Learn to swim.

      Fuck retro anything. Fuck your tattoos. Fuck all you junkies and Fuck your short memory.

      Learn to swim.

      Fuck smiley glad-hands With hidden agendas. Fuck these dysfunctional, Insecure actresses.

      Learn to swim.

      Cuz I'm praying for rain And I'm praying for tidal waves I wanna see the ground give way. I wanna watch it all go down. Mom please flush it all away. I wanna watch it go right in and down. I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.

      Time to bring it down again. Don't just call me pessimist. Try and read between the lines.

      I can't imagine why you wouldn't Welcome any change, my friend.

      I wanna see it all come down. suck it down. flush it down.

      Schvalne jestli to nekdo zna… :o) Ale bez hudby to neni ono

      0 0
      • enjoy  

        Fort Minor:-))

        0 0
        • goofy  

          Tesne vedle ;-) Tool – Aenema

          0 0
          • enjoy  

            tak to neznam:-).ale nasel jsem to na netu.ovsem bez hudby mi to nic nerika:-)

            0 0
          • enjoy  

            tak jo:-),neni to uplne stejny:-))

            0 0
          • foona  

            Nedávno jsem si koupil „10,000 Days“. Už jenom kvůli tomu obalu to stojí za to!

            0 0
            • goofy  

              Nedavno jsem byl na jejich koncerte… Od te doby si teprve to album plne vychutnavam. Ty vzpominky… No proste bozi koncert bozi kapely…

              0 0
    • raceman  

      AC – DC Forever!!!!

      0 0
    • Kol.ista  

      Tak ja taky neco pridam. Nikdo urcite znat nebudete, ale to je jedno :-)

      Silverstein-My heroine

      The drugs begin to peak A smile of joy arrives in me But sedation changes to panic and nausea And breath starts to shorten And heartbeats pound softer You won't try to save me! You just want to hurt me and leave me desperate!

      You taught my heart, a sense I never knew I had. I can forget, the times that I was Lost and depressed from the awful truth How do you do it? You're my heroine!

      You won't leave me alone! Chisel my heart out of stone, I give in everytime.

      You taught my heart, a sense I never knew I had I can forget, the times that I was Lost and depressed from the awful truth How do you do it? You're my heroine!

      I bet you laugh, at the thought of me thinking for myself. (myself) I bet you believe, that I'm better off with you than someone else. Your face arrives again, all hope I had becomes surreal. But under your covers more torture than pleasure And just past your lips there's more anger than laughter Not now or forever will I ever change you I know that to go on, I'll break you, my habit!

      You taught my heart, a sense I never knew I had. I can forget, the times when I was Lost and depressed from the awful truth How do you do it? You're my heroine!

      I will save myself!

      0 0
    • GTman  

      Mě se líbí třeba tato:

      Kolona víří písek a dým na štítech den právě vstal, divocí ptáci krouží nad údolím Ivane vstávej, jdem dál

      Tohle je zem kterou znám zem útesů a strží řádů „in memoriam“ v dešti střel tohle je zem kterou znám kolik vojáků zde leží neptejte se vše jsem zapoměl

      Kolona táhne hroby zůstávají a s nima tisíce snů sestřičky ve špitálech utírají bitevní prach z ruských vítězů

      Tak to je Afghanistán, zem útesů a strží řádu „in memoriam“… atd.

      V ruštině to zní ale mnohem líp. Tohle je jen česká předělávka.

      0 0
    • Vrci  

      můj oblíbený When love breaks up When the dawn light wakes up A new life is born Somehow I have to make this final breakthru…Now!

      I wake up, feel just fine, Your face, fills my mind I get religion quick, cos you're looking divine Honey you're touching something, you're touchin' me I'm under your thumb, under you're spell, can't you see, If I could only reach you, If I could make you smile, If I could only reach you, That would really be a breakthru – oh yeah.

      Breakthru, these barriers of pain, Breakthru, to the sunshine from the rain, Make my feeling known towards you Turn my heart inside and out for you now Somehow, I have to make this final breakthru – Now!

      Your smile, speaks books to me, I break up, with each and every one of your looks at me, Honey you're starting something deep inside of me, Honey you're sparking something, this fire in me, I'm outta control, I wanna rush headlong into this ecstasy If I could only reach you If I could make you smile If I could only reach you That would really be a breakthru If I could only reach you If I could make you smile If I could only reach you That would really be a breakthru Breakthru, breakthru

      0 0
    • vitan  

      Pearl Jam a Audioslave..!! super texty i hudba…!!

      jo..a pokud by někdo měl problém s anglickým textem, tak jsem na netu našel suprovní stránku:
      www.supermusic.sk

      jsou tam snad všecky kapelky na světě, tak snad najdete i tou snou oblíbenou..:D

      0 0
    • pened  

      No, stahnete si to, pokukejte a hlavne se sqele bavte. Sice to neni o kolech, ale bikeri, lezci, skialp, proste jedna zver (tedy rodina :-) ) www.trnka.name/…rpaLimit.wmv

      ANDELA (skupina Knedlik) Neviděli jste tu prosím Andělu, tázal jsem se já v putyce k večeru copak ti zas kamaráde drahej slíbila ta přitroublá svině Anděla?

      Až já si svou dávku rumu vypiji, za cecky pak vytahám tu bestii, takovýhle struky se dnes jen tak nevidí, každej je tý děvce závidí

      ANDĚLO – TY KURVO, SVINĚ MOKRÁ, DRŽKO PŘISKŘÍPLÁ

      Pane pingl, nalejte mi kořalu, teče to z tý flašky jaksi pomalu, já mám žízeň, věřte mně jak koza prašivá, kladně se zde jazyk polívá.

      Potom jsem se já dozvěděl od hostů, že pět pionýrů včera u mostu hrabalo do vystrčené holé ******, jež patřila svini Anděle.

      ANDĚLO…

      Za chvíli se dveře pajzlu rozletí, Anděla v tom čochu stane vzápětí, Cyrila, co u dveří stál chňapla za péro, houkla – já chci ***** mizero.

      Silák Cyrda vyrval nohu ze stolu, přes židli pak přehnul svini Andělu, pomazal tu nohu ještě v mžiku hořčicí, pigloval tu kurvu ječící.

      ANDĚLO…

      Já jsem pak přiskočil k vohlé Andělé a natrh jsem jí těsný triko vesele, jak dva žoky chcánek se jí cecky vylily, až se hostům hlavy zježily.

      To vám byla podívaná vážení, číšník slintal, kolem samé funění, Anděla, ta řvala jako Honda přátelé, noha čouhala jí z ******.

      ANDĚLO – TY KURVO, SVINĚ MOKRÁ, DRŽKO PŘISKŘÍPLÁ JÉ JÉ JÉ SVINĚ MOKRÁ, DRŽKO PŘISKŘÍPLÁ

      0 0
      • gadzo  

        To není knedlík, ale záviš, mistr moravského pornfolku

        0 0
        • Manas  

          Zavis je maser. Jeho pisnicka: Ja jsem tak liny … Ta na me sedi jak nikdy :-)

          0 0
    • Manas  

      One step!

      As I witness the death of innocence A predator feeding on its creation Through the fallout of this hallucination I walked into darkness

      Must not surrender my God to anyone Or this body will become carrion

      One step closer One step closer to my fate One step closer One step closer to the grave

      As I witness my own degeneration The future condemns me

      Must not surrender my God to anyone Or this body will become carrion

      One step closer One step closer to my fate One step closer One step closer to the grave

      One step closer…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Jaromír Nohavice
      Ladovské léto

      1.
      Za čárkou čárka na účet padá,
      rychleji než moje játro už zvládá,
      pivo je chladné, potí se záda,
      čárek už jsou snad celá stáda.

      R:
      Ladovské léto za okny je
      a srdce má další tachykardie,
      Ladovské léto, děti a bazén
      a já su s nima na dece spařen,
      bim bam bim bam bim bam bim bam bim bam bim.

      2. (recit)
      To mokré svinstvo byla ráno čistá košula,
      moja stará třetí magnum
      dneska zbaštila.
      Večer se okoupu, namažu záda
      spálená kůža ze mě v kusech padá
      Děcka majú rozmoklé kosti
      a cachtaj se už jen z povinnosti.
      Vedro jak sviňa, třicetpět nad nulu, auto furt vaři, bubliny se
      dělaji v Mogulu.
      Kolony aut krok-sun-krok,
      bo silničáři tajak každy rok
      na prazdniny velice,
      rozmrdali všecky silnice.
      všeci jedó krokem, bojí se sody,
      policie hrozí novými body.
      A městští fízli? Ti to jistí z dálky schovaní za radárky.

      R:

      3. (recit)
      Klimoška v rohu, testně tu kvílí,
      krátí mi tak tu dlouhou chvíli,
      asi ji vypnu, mrchu,
      bolí mě z ní pěkně v krku.
      Na ČT1 blouzní Zakopčaník,
      slunce v duši, vzpomínka na sníh.
      Ve vodě sinice, ve vzduchu prach,
      z bezdomovca zas o stupeň silnější pach.
      Jak v dalce vidim zeschnuty Říp,
      říkám si: Praotče Čechu, tys byl ale strašny cyp.
      Kdyby si popošel přeci jen kousek dale,
      tak jsem se teďka mohl kdesi
      v igloo s mroži valet,
      Místo toho aby se člověk bal jít na koupak zaplavat si,
      jak jsou tam tych černych velke tlupy.
      Do toho všeho, jak mam spaleny nos aj líca
      tak ešče – z radia provokater Nohavica.

      0 0
    • Manas  

      Portishead – Roads

      Oh, can't anybody see, We've got a war to fight, Never found our way, Regardless of what they say.

      How can it feel, this wrong, From this moment, How can it feel, this wrong.

      Storm, In the morning light, I feel, No more can I say, Frozen to myself.

      I got nobody on my side, And surely that ain't right, Surely that ain't right.

      Oh, can't anybody see, We've got a war to fight, Never found our way, Regardless of what they say.

      How can it feel, this wrong, From this moment, How can it feel, this wrong.

      0 0
    • lysergine  

      Co mi už 14 let hučí v hlavě: :)

      She eyes me like a pisces when I am weak I've been locked inside your Heart-Shaped box for weeks I've been drawn into your magnet tar pit trap I wish I could eat your cancer when you turn back (Alt: … when you turn black)

      Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Hey! Wait! (Alt: Hate! Haight!) I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Your advice

      Meat-eating orchids forgive no one just yet Cut myself on angel's hair and baby's breath Broken hymen of your highness I'm left black Throw down your umbilical noose so I can climb right back

      Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Your advice

      She eyes me like a pisces when I am weak I've been locked inside your Heart-Shaped box for weeks I've been drawn into your magnet tar pit trap I wish I could eat your cancer when you turn back (Alt: … when you turn black)

      Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice Hey! Wait! I've got a new complaint Forever in debt to your priceless advice

      0 0
      • goofy  

        Jo jo… Taky jsem byl jednou dobou na nich pekne ulitly, a rad si je obcas pustim… Ale pri Smells Like Teen Spirit mi uz vyskakuje vyrazka ;o)

        0 0
    • Lump83  

      Mmmmmm, Dave :-) Třeba živák z Chicaga, to je peklo :-)

      0 0
    • Lump83  

      To patřilo k dave Matthews Band, akorát jsem špatně kliklo :-)

      0 0
    • grafik  

      docela mne prekvapilo, ze je tu docela dost metalistu :) A co takhle panove skupina DEATH? Zboznuju album HUMAN, to je meganarez!!! Co vy ?

      0 0
      • Krys  

        Human moc nepoznam, ale som hrdym vlastnikom troch poslednych (bohuzial naozaj poslednych) albumov.

        0 0
        • grafik  

          delas chybu :) posledni album ikdyz je to jizda me az zas tolik nebere, asi ho musim vic naposluchat, ale HUMAN to je kamarade extratrida a neznam cloveka, kteremu se toto album nelibi.

          0 0
          • Krys  

            Ten posledny album fakt vyzaduje niekolkonasobne vypocutie, aby si to clovek zacal vychutnavat. Na Human som zatial pocul len same chvaly. Asi si to poziciam od kamosa.

            0 0
    • maly bob  

      So close no matter how far Couldn't be much more from the heart Forever trusting who we are And nothing else matters

      Never opened myself this way Life is ours, we live it our way All these words I don't just say And nothing else matters

      Trust I seek and find in you Every day for us something new Open mind for a different view And nothing else matters

      Never cared for what they do Never cared for what they know But I know

      Never cared for what they say Never cared for what they play Never cared for what they do Never cared for what they know But I know…

      0 0
    • maly bob  

      Man to man is so unjust, children You don't know who to trust Your worst enemy could be your best friend And your best friend your worst enemy

      Some will eat and drink with you Then behind them su-su 'pon you Only your friend know your secrets So only he could reveal it And who the cap fit, let them wear it (repeat) Said I throw me corn, me no call no fowl I saying, „cok-cok-cok, cluck-cluck-cluck“

      Some will hate you, pretend they love you now Then behind they try to eliminate you But who Jah bless, no one curse Thank God we're past the worse

      Hypocrites and parasites Will come up and take a bite And if your night should turn to day A lot of people would run away And who the cap fit let them wear it (repeat)

      And then a gonna trhow me corn And then a gonna call no fowl And then a gonna „Cok-cok-cok, cluck-cluck-cluck“

      Some will eat and drink with you And then behind them su-su 'pon you And if your night should turn to day A lot of people will run away And who the cap fit, let them wear it (repeat) I throw me corn, me no call no fowl I saying „Cok-cok-cok, cluck-cluck-cluck“

      0 0
      • maly bob  

        a kdyby nekdo nevedel prvni je metallica nothing else matters a druhy bob marley who the cap fit

        0 0
    • potito  

      Front line assembly:Overkill „As the first jolt of electricity was sent through his body“ „A ghastly column of smoke that rose from her head“

      Break with me We, we, we collapse It's, it is over Hanging from above (a rope?)

      You, you, you wake up screaming You, you, you eat us all

      Borrow children with Annihilate ???? ???? The closer you, you come The, the closer you see The faster

      I switch off seeing you I switch off seeing you Annihilate annihilate Break me Overkill We collapse Mediate Digital oppression

      My soul is burning You, you drench in your shit

      „When she was given more electricity“ „A ghastly column of smoke that rose from her head“

      „When it appeared that she had recieved enough electricity to kill an ordinary person the doctors went over and pulled down the cheap prison“

      „When it appeared that she had recieved enough electricity to kill an ordinary person the doctors went over and pulled down the cheap prison“

      We'll, conceive a trial ??? resist ??? Through you Lie and nothing (???) Lie, ready to follow Lie, ready to kill ????? ?????? Shot right through

      I switch off I switch off I switch off I annihilate I collapse I overkill I manipulate I celebrate I execute I frustrate I overkill

      Hanging from above You wake up screaming

      "When it appeared that she had recieved enough electricity

      The ?? of ??

      " to kill an ordinary person"

      The torture of people ???? ?? ???? ?? My soul is burning ???? ??

      "As the first jolt of electricity was sent through his body

      0 0
    • Gustaf  

      When we grew up and went to school There were certain teachers who would Hurt the children in any way they could „OOF!“ [someone being hit] By pouring their derision Upon anything we did And exposing every weakness However carefully hidden by the kids But in the town, it was well known When they got home at night, their fat and Psychopathic wives would thrash them Within inches of their lives.

      a pak:we don´t need no education…:)

      0 0
    • pa3k  

      U mňa je dlhé roky jedničkou D.Landa ale v poslednej dobe ma zaujala Dorota Nvotová,napr: nechcem piť čaj presne o piatej zo všetkého najradšej sa hrávam s deťmi v piesku a pľujem do potlesku bande otužilcov čo sa vysmrkať hanbia, nedám im ani trocha svojho lesku sú to priesvitný ľudia zdá sa že im stačí aj môj prach potknem sa vždy tak že stena mi dá druhú a zo všetkých farieb najradšej mám dúhu.

      0 0
    • Balrog  

      Život je takovej a jinej nebude .....

      0 0
    • yuvaa  

      ZONA A – CHLEBA

      Skurveny system, vyjebana vlada Chleba je drahy, skurvena armada

      Vsetko je na **** Vsetko je na **** Vsetko je na ****, vsetko je na *****, vsetko je na ****

      Skurveny parlament, vyjebany prezident Skurveny zivot, vyjebany *****

      Vsetko je na **** Vsetko je na **** Vsetko je na ****, vsetko je na *****, vsetko je na **** Na **** je vsetko, vsetko je na ****, vsetko je na *****

      0 0
    • Meesha  

      Xavier Baumaxa – Pan farář

      Náš farář je člověk jako my, bojí se jak čert kříže tmy uklidí rekvizity do sklepa a jde s náma kálet – Iron Maiden na chleba Snad postý se postí a pustí prsty tlustý do láhve s utopencem, jeho lákaj´ láky hustý Je to tak, je to tak, je to tak a nic s tím nenaděláš… Pan kazatel má od semene sutanu Pan Spasitel si veze propan z Bhútánu Pan kardinál nestrpí v kléru šikanu Pan ministrant ho kouří knězi po ránu Pan křesťan to je ***** skrytá pod komží Pan biskup občas biskup chlapcům souloží Pan opat slíbil věrnost, Bohuna Bibli a pak nabádá své mnichy „Hochu, dneska si prdel namydli!“ Je to tak, je to tak, je to tak a nic s tím nenaděláš… Slečna jeptiška strčila františka do pochvy bez řečí Assissi Billa jistá, že tam bude v bezpečí On jí všechno špatné nejen z hlavy vykouří a až Pán dokouká porno, ona k němu věčnou touhou zahoří. Je to tak, je to tak, je to tak a nic s tím nenaděláš… …ale ještě je tu jeden pán, s tím kus řeči vždycky dám a říkám jako na potvoru, není místo pro pokoru, ale ještě je tu jeden pán, s tím kus řeči vždycky dám a říkám jako na potvoru, v tomto světě není místo pro pokoru pane faráři…

      tenhle chlapek mi obcas pripada jako magor, ale obcas se mu taky neco moc povede :-)

      0 0
    • sun7dots  

      Mě vždycky pobaví tahle písnička, která by mohla být pěknou hymnou jisté politické strany:))

      Vitaje v našom nápravnom ústave Vaše problémy budú čoskoro v poriadku Len čo doktor urobí vstupnú prehliadku

      Chce to len trochu odvahy, Zbaviť sa zbytočnej nadváhy Obíď tentoraz postavu Zameraj sa na hlavu

      Duto, v lebečnej dutine Príjemne nadnáša na hladine Bezstarostne a v pohode Budeš sa držať na vode

      Vadiť ti isto nebude Že plávať sa dá iba po prúde Obmedzenú schopnosť pohybu Nebudeš pokladať za chybu

      Prinášame ti úľavu Zabudneš na stres a únavu Vyberieme ti vhodnú zábavu Buď pýchou nášho ústavu

      0 0
    • rb  

      Ramones Well the kids are all hopped up and ready to go They're ready to go now They've got their surfboards And they're going to the discotheque a go go But she just couldn't stay She had to break away Well New York City really has it all Oh yeah, oh yeah

      Sheena is a punk rocker Sheena is a punk rocker Sheena is a punk rocker now She's a punk punk, a punk rocker Punk punk, a punk rocker Punk punk, a punk rocker

      0 0
    • kupi  

      Nevíte jak se jmenuje tahle písnička? : http://himym-online.info/… je v 10:50 a skoro na konci . Dík

      0 0
    • Pi†el  

      Trocha romantiky od Slayer:

      album: „Reign In Blood“ (1986), song: 1. Angel Of Death

      Auschwitz, the meaning of pain

      The way that I want you to die

      Slow death, immense decay

      Showers that cleanse you of your life

      Forced in

      Like cattle

      You run

      Stripped of

      Your life's worth

      Human mice, for the Angel of Death

      Four hundred thousand more to die

      Angel of Death

      Monarch to the kingdom of the dead

      Sadistic, surgeon of demise

      Sadist of the noblest blood

      Destroying, without mercy

      To benefit the Aryan race

      Surgery, with no anesthesia

      Feel the knife pierce you intensely

      Inferior, no use to mankind

      Strapped down screaming out to die

      Angel of Death

      Monarch to the kingdom of the dead

      Infamous butcher,

      Angel of Death

      Pumped with fluid, inside your brain

      Pressure in your skull begins pushing through your eyes

      Burning flesh, drips away

      Test of heat burns your skin, your mind starts to boil

      Frigid cold, cracks your limbs

      How long can you last

      In this frozen water burial?

      Sewn together, joining heads

      Just a matter of time

      ‚Til you rip yourselves apart

      Millions laid out in their

      Crowded tombs

      Sickening ways to achieve

      The holocaust

      Seas of blood, bury life

      Smell your death as it burns

      Deep inside of you

      Abacinate, eyes that bleed

      Praying for the end of

      Your wide awake nightmare

      Wings of pain, reach out for you

      His face of death staring down,

      Your blood running cold

      Injecting cells, dying eyes

      Feeding on the screams of

      The mutants he‘s creating

      Pathetic harmless victims

      Left to die

      Rancid Angel of Death

      Flying free

      [LEADS: HANNEMAN, KING, HANNEMAN, KING, HANNEMAN]

      Angel of Death

      Monarch to the kingdom of the dead

      Infamous butcher,

      Angel of Death

      Angel of Death

      0 0
    • hrajem  

      Postnu sem text, ktery je sice vicemene o nicem, nicmene to jak si autor dokaze hrat s cestinou me uchvacuje :) ty texty proste zeru :)

      Burubáj báj more beru májk ájt!burubáj báj more beru májk ájt!Buru báj báj báj!

      Jo ležím pod dekou koukaj mi jen nohy a těma nevidim nic.Tě pic,takže tma jako ta tma tmoucí tam na konci konců, kde prej ten šéf šéfa šéfů schoval tu pravdu pravdoucí. Všechno je pod kontrolou jen ne všechno pod mojí věci se rozdvojí a kdoví,co přinese den příští roztříštívší se o zpívání právě začínající noci, vakuum souvislostí brání v pochopení okolního dění,který se navíc pořád mění a mí brejle citově zabarvený neodhalí,že v tom to přece vůbec není,že ten brouk v mí hlavně neni pytlík a myšlenky na další úkol v trsech jako šnytlik.Obří otazník se mi nad hlavou houpe jako boje na moři,když to bouchne jako mina než bouchne jako had,když si stoupne a dojde mu,kde to vlastně trčí,kdyby měl ramena,tak je krčí a to teď frčí spousta siláckejch rýmů a při tom jde jen vo míru dýmu v dýmce míru,tak nekupuj pytel zajíců.

      Stačí přece málo:Burubáj báj more beru májk ájt!burubáj báj more beru májk ájt!Buru báj báj báj!

      Zažít deja-vu při antre v negližé na bonne foie musí samo o sobě být faux-pas a teď si představte to mon-dieu,když váš atašé zakopne o relais a přišlápne vám boa.Ne to se bude špatně vysvětlovat, já se navíc nemám za co schovat,když mi všichni vzali roha.A tak vyrazivši ven hned před domem srazil jsem se s Godotem,ať si počká čert ho vem.Cejtim,jak za rohem přešlapuje a číhá celýho světa tíha asi jí zase došla antidepresiva vidim ji tam stát a podivně se kývat, tak si to spočítej:jeden za vosumnást druhej bez dvou za dvacet poslední dobou jako by to šlo vod deseti k pěti je to pátý přes devátý a já už mám pocit,že nemám všech pět pohromadě.Ono to na čtyři kolem mě a já furt kalim za tři, navíc vidim dvojmo, a proto je mi jedno,když mi někdo řekne ty nulo,hlavně že nejsem v záporu,sečteno podtrženo všechno je věc názoru (počítej s tim,stačí přeci málo),protože:Bu­rubáj báj more beru májk ájt!burubáj báj more beru májk ájt!Buru báj báj báj!

      0 0
    • karliner  

      London town is were where from in England

      Grew up on the streets through anarchy

      Time moved on football was our family it's our life it's every thing to me

      Oh oh the terrace lost it's soul

      Oh oh money moved in

      Poor man working hard for the rich man

      Working from the cradle to the grave

      30 million for Rio Ferdinand

      It looks like it's the fans who have to pay

      Fotbalovej fanoušek v tom textíku najde všechno podstatné.

      0 0
    • goofy  

      ten neunavny lidsky sik

      hlavu vzhuru praci dik

      strojovny plne strojniku

      strojnici plni rohliku

      vususit bazinu: Ted !

      zborit a postavit zed

      otocit kouzelnym klickem

      a stat se tak cvicenym psickem

      hlavu vzhuru !

      hlavu dolu !

      hlavu vzhuru !

      hlavu dolu !

      rozhybat lavinu snu

      zblaznit se z sedivych dnu

      citit co nelze pochopit

      Titanic se chysta potopit

      astronaut leti do vesmiru

      jinej mu zahriva perinu

      otocit kouzelnym klickem

      a stat se tak cvicenym psickem

      videt svuj osud v dalce

      dat taky jednu sanci valce

      na stromecku hvezda cinka

      Jezisek pod stolem blinka

      usmevy zvolna taji

      jen noze hrdla tise kraji

      otocit kouzelnym klickem

      a stat se tak cvicenym psickem

      0 0
    • RendyD  

      Já teda, ač posluchač věcí od Slipknot nebo Sepultury přes Faith No More po Queen, musím říct, že jeden z nejhezčích textů co znám je rozhodně od Lucie Bílé Píseň samotářky (ono je to tuším z muzikálu Bídníci, ale Lucka to zpívá nejlíp)…

      Já samotářka samotná

      jdu noci vstříc a šeru koutů.

      A otěž sejmu představám

      a pochytám je do kornoutů.

      A náhle aniž vím,

      už mi nic nechybí,

      jsem s ním.

      Já samotářka najednou

      se samotou se vypořádám.

      On vlastně vůbec netuší,

      že potají mu z ruky hádám.

      Co má se mu kdy stát

      a co můj nejdražší má rád.

      Má tak rád,

      když s úsměvem ho vítám,

      když jdem tmou

      a nábřeží už dřímá.

      Je nesvůj,

      když den mě neobjímá.

      A jeho drobných něžností

      se sotva dopočítám.

      Když pak mží,

      tak on mě pláštěm chrání,

      zmokne sám,

      když přenáší mě louží.

      Jen se dotknem a vím,

      jak po mě touží.

      Snad nosil by mě na rukou

      v tom dešti do svítání.

      Tohle já si jen tak nalhávám,

      sama mluvím se sebou i tentokrát.

      Beznaděj, jen sebeklam, to znám.

      Jenže já věřím v slůvko snad.

      Když svítá a mlha zvolna stoupá,

      pryč je déšť a s ním i on se ztrácí.

      Dům z karet se rozpadá a kácí,

      zas na světě jsi samotná,

      co naděláš ty hloupá.

      Sen končí, proč já se koncům bráním?

      Příběh můj je přeludem, jen zdáním.

      Co na tom, jdi samotářko za ním

      s tou věčnou touhou po něčem,

      co nemůže ti dát.

      Má lásko, má lásko, má lásko,

      proč jinou máš tak rád?

      Další věc, co mě vždycky brala a bere dodnes je Zmrzlinář od brněnských Marsyas – dost dobrá pecka –

      Ani nejtenčí vlásek

      Co v kartáči mám

      Se vedrem nehejbá

      Je to tím, že jen leží

      Snad sto litrů tuše, a sirupu z jablek si dnes večer na svou hlavu nalejt dám

      Papírem, ať mě vláčí, ten kůň nohatej

      Vláčí mě městem po kostkách

      Pěnou zvědavce odhání

      Každej den a celou noc

      Teď s protější hory tu rezavou obruč spustím do údolí

      Co teď udělá jako koule se koulí

      A to je co říct, že má sílu se koulet, vždyť už je jak já pět let rezavá

      Jako tvá stará postel, co dávno neslouží

      Zbývá už jenom pár měsíců

      Zbývá, snad ještě míň

      Každej den a celou noc

      Na hlavní třídě stál zmrzlinář

      Jen pár porcí na dně hrnce měl

      Zvřel svůj krám a odtáh'

      Vozík, co býval chloubou bulvárů

      Z kostky dlažební se vylíh' pták

      Pěti jazyky teď naříká

      Vole mu roste, sílí

      Hlavou se korun stromů dotýká

      Vedle v domě bydlel starej pán

      Kampak zmizel, asi někam jel

      Zbyla tu po něm stará hůl a alej krásnejch jabloní

      Ani nejtenčí vlásek, co v kartáči mám

      Se vedrem nehejbá

      Je to tím, že jen leží

      Snad sto litrů tuše a sirupu z jablek si dnes večer na svou hlavu nalejt dám

      Papírem, ať mě vláčí, ten kůň nohatej

      Vláčí mě městem po kostkách

      Pěnou zvědavce odhání

      Každej den a celou noc

      Pak mě vždycky braly texty Lucie a odkojenej jsem Elánama :-).

      0 0
      • marios  

        Sem netušil, že Marsyas jsou z Brna, paní Michnovou potkávám v Praze, možná Olin je původem z moravy.

        Jinak zmzlinář je geniální, ale Elán to je zoufalost, lidsky i hudebně.

        0 0
    • cekanka  

      Thirsting for salvation

      You're off to find the stairway

      Novice on your never ending ride

      Whatever you may find dare to take it higher

      Here's your instigation on your trip into the light

      Standing at the temple

      Where the wizard shall arise

      You listen to the beauty of a song

      A melody of promise calling from the dark

      Tear down the portal and then go on

      Come and fly away with me

      And your eyes are gonna see it all

      And sleep with the fire – do you feel me

      Go obtain divinity, be the one you wanna be

      And don't be afraid to give in

      And ride into the shadows

      The piper never dies, never dies

      Ride into the shadows

      The piper never dies, never dies

      Entites are screaming, enticing from inside

      Creatures you had never ever seen

      And on the back of houghtiness

      You leave into the light

      The spirit on a mission in the shell of a beast

      The ferryman is gentle

      And promises are made

      The other side may hold a lot to see

      He's gonna take you over

      And then he'll name the fare

      Oh you gamble with the devil, fool

      The ferryman is me

      Come and fly away…

      Balance on the edge of day and night

      Not afraid of falling

      Time has come to see all wrong from right

      Something's calling

      Heaven and hell is it all the same

      And just a different grade

      Now I gotta know the point of change

      Where love turns to hate

      Balance on the edge of day and night

      Dive into the haze and kiss the light

      Many of the tales you've been told

      Never written for the brave and bold

      Come and take my hand tonight

      Come and sleep with me tonight

      Certainly I'm gonna take you there

      Showing you around everywhere

      Do you belive that you're devil may care

      As you jump into the fire

      Do you belive that you're devil may care

      As you jump into the fire

      Dreamer, dreamer, dreamer…

      Ride into the shadows… You go on – into the night

      Alright, the piper never dies, I got you hypnotised

      Come with me and witness, see Babylon arise

      The whore is fading light, let us step inside

      O got you paralysed child, the piper never dies

      The pied piper plays the song, beatiful but strong

      He was never born, never he'll be gone

      Oh the pied piper never dies

      He never dies, never dies…

      0 0
    • vijo  

      So, so you think you can tell

      Heaven from Hell,

      Blue skies from pain.

      Can you tell a green field

      From a cold steel rail?

      A smile from a veil?

      Do you think you can tell?

      Did they get you to trade

      Your heroes for ghosts?

      Hot ashes for trees?

      Hot air for a cool breeze?

      And cold comfort for change?

      Did you exchange

      A walk on part in the war,

      For a lead role in a cage?

      How I wish, how I wish you were here.

      We're just two lost souls

      Swimming in a fish bowl,

      Year after year,

      Running over the same old ground.

      What have we found

      The same old fears.

      Wish you were here.

      Pre mňa srdcovka, čo sa neopočúva…

      0 0
      • marios  

        Ano,

        a ještě celý Dark Side …je úžasný.

        Wish a ještě Hotel California, jsem se naučil komplet.

        Z českých textů mi napadá:

        Je březen, černé neba nad městem vodí deštěm…

        z poslední doby:

        Zůstanu bez ženy,

        ve městě spánku

        zaživa zazděný

        sám na dně džbánku

        s tou, holkou prodejnou,

        s Tullamore Dew

        o jednu dále:..

        ..svět je báječný místo k narození

        i když se někdy zdá, že brzy zešílí,…

        koupím Ti neprůstřelnou noční košili…

        0 0
      • karliner  

        Pink Floyd ze srdce nesnáším, než dohrajou písníčku, tak by vyrostl snad kedluben…

        0 0
        • Krys  

          Báááá, čo to ja mám za kamošov. Hrá fotbal a nemá rád PinkFloyd. :)))))

          0 0
    • gustik  

      ahoj byl jsem na spinningu a slyšel takovou pro mě hustou píničku bylo to nějak:kam přídu zustane po mě jen bordel nebo něco takového..(pak se tam spívalo myslím jakoby o muzikantovi)…pro­sím jestli to někdo znáte hodte mi sem název děkuji :-)

      0 0
    • pajasimi  

      BLINK 182 – ANTHEM PART 2

      Everything has fallen to pieces,

      Earth is dying help me Jesus

      We need guidance, we've been misled,

      young and hostile, but not stupid.

      Corporate leaders, politicians,

      kids can't vote, adults elect them

      Laws that rule the school and workplace,

      signs that caution, sixteen's unsafe.

      We really need to see this through,

      we never wanted to be abused

      We'll never give up, it's no use,

      if we're fucked up you're to blame

      Let this train wreck burn more slowly,

      kids are victims in this story

      Drown our youth with useless warnings,

      teenage rules they're fucked and boring

      We really need to see this through,

      we never wanted to be abused

      We'll never give up, it's no use,

      if we're fucked up you're to blame

      Everything has fallen to pieces,…

      0 0
    • sagista  

      pekny tema, muziku miluju.

      člověče, přišli jsme ti uříznout hlavu

      nekvič a nepřednášej!

      jsme slušní lidé

      tátové od rodin

      x let v diplomatickejch službách

      máme doporučení!

      buď rozumnej.

      kdo pozna ma ode me bezvyznamne plus:]] jinac cely tohle album stoji za poslechnuti

      texty jsou opravdova poezie

      0 0
    • Mlha  

      Snad kdesi za Piavou leží

      takový člověk jako jsem já

      naslouchá písni železa,

      hledá a nalézá.

      Čas po něm jak vítr

      po žitě běží, a žito, a žito zrá…

      Plátno za plátnem děj napíná,

      někdy to není ani krajina.

      To vše se zkřivilo v číhavý dřep

      a posunčinu podezřelou.

      Před Piavou za Piavou,

      leč mlýna dva melou,

      poslední rytmikou žhavou

      dvou srdcí tep…

      Lístky si psáváme malé

      jež nedojdou.

      Myslím na tebe stále

      bratře za vodou.

      Nemyslím na mosty stržené,

      neklesám, rostu.

      A my se spolu sejdeme

      uprostřed mostu.

      Stačí mi lupen nebo hvězdy pád

      bych z něho vyčetl slze.

      Pozdravuji tě nastokrát

      však nevidím tě v mlze.

      Jsi asi hnědý jako zem,

      takový jsme tu všici.

      Však svítíš krásným úsměvem,

      ten úsměv vidím, je mou večernicí.

      0 0
    • karliner  

      Je to teda už hodně fousatý, ale Heydrichiáda a jejich hitovka „Multikára“ má hodně minimalistický text :-)

      K poslechu třeba tady

      0 0
    • rb  

      Černý mraky stahujou se nad Prahou,

      ze stromů padá zetlelý listí.

      Do ticha zazní výkřiky,

      národ se topí v moři nenávisti.

      Tak kde jste, Blaničtí rytíři

      Tak kde jste, spasitelé země české

      Tak kde jste, Blaničtí rytíři

      Teď, když vás nejvíc potřebujem

      Lid zmírá ve rvačkách a konfliktech,

      nikdo pro nikoho nemá dobrý slovo.

      Všichni jen kradou a rabujou,

      ve vzduchu čpí síra a olovo.

      Tak kde jste, Blaničtí rytíři

      Tak kde jste, spasitelé země české

      Tak kde jste, Blaničtí rytíři

      Teď, když vás nejvíc potřebujem

      0 0
    • lutte1  

      Snad nejhezčí a nejsmutnější písnička co jsem kdy slyšel.Obvzláště dobrá pro porozchodové období.:)

      Vřele doporučuji poslech.

      http://www.youtube.com/watch…

      Arcade fire:

      „The Suburbs“

      In the suburbs I

      I learned to drive

      And you told me we'd never survive

      Grab your mother's keys we're leavin'

      You always seemed so sure

      That one day we'd be fighting

      A suburban war

      your part of town against mine

      I saw you standing on the opposite shore

      But by the time the first bombs fell

      We were already bored

      We were already, already bored

      Sometimes I can't believe it

      I'm movin' past the feeling

      Sometimes I can't believe it

      I'm movin' past the feeling again

      Kids wanna be so hard

      But in my dreams we're still screamin' and runnin' through the yard

      And all of the walls that they built in the seventies finally fall

      And all of the houses they built in the seventies finally fall

      Meant nothin' at all

      Meant nothin' at all

      It meant nothin

      Sometimes I can't believe it

      I'm movin' past the feeling

      Sometimes I can't believe it

      I'm movin' past the feeling and into the night

      So can you understand?

      Why I want a daughter while I'm still young

      I wanna hold her hand

      And show her some beauty

      Before this damage is done

      But if it's too much to ask, it's too much to ask

      Then send me a son

      Under the overpass

      In the parking lot we're still waiting

      It's already passed

      So move your feet from hot pavement and into the grass

      Cause it's already passed

      It's already, already passed!

      Sometimes I can't believe it

      I'm movin' past the feeling

      Sometimes I can't believe it

      I'm movin' past the feeling again

      I'm movin' past the feeling

      I'm movin' past the feeling

      In my dreams we're still screamin'

      We're still screamin'

      We're still screamin'

      0 0
    • Pipa  

      ROOT–CORABEU http://www.youtube.com/watch… Hledám tě Sílo Tvořící,

      kam jsi se poděla?

      Jak je mi smutno,

      když hledím do Vesmíru,

      bezedného nekonečného,

      kde jsi?

      Chci být zas s Tebou,

      v objetí s Hvězdami,

      tam jsem si hrával

      s Ráonem a Xeridou,

      bratrem a sestrou rodnými,

      paláce z křišťálů a rubínů

      jsme stavěli a zase bourali,

      život jsme vymýšleli – a krásu,

      smáli se a spolu dováděli –

      ach, jak smutno je mi,

      chtěl bych vše vrátit zpět

      do věků našeho Mládí,

      ach, Sílo Corabeu, kde jsi?

      Kde jsou mé sny?

      Stále vás vidím, jakoby včera,

      sestřičko Xerido – krásná a drahá,

      bratře můj Ráone – milý a hrdý,

      sejdem se jednou zas?

      Koupat se budeme v Kosmickém Prachu,

      vrhnem se do vírů ohnivých Komet…

      Vraťte se – vraťte…

      Ano, já vím – i náš čas nadešel,

      však jenom zdánlivě!

      Znovu se zrodíme z Paprsků,

      z Paprsků Sluncí a chladných Měsíců…

      Pak zase vytryskne Láva všech Planet,

      a naše Síla, ta Síla Tvořící –

      Corabeu – vdechne nám Život svůj,

      jako před Myriádami Věků

      a mnohokrát před tím.

      A budem zde navždy,

      jak jsme i dnes…

      Nyní však, smutno je mi,

      kde jste, ach, kde?

      Čekám tak dychtivý Vás,

      má Hvězda již plane,

      radostí slzy mi tekou,

      tak pospěšte, pospěšte!!

      Čas Tvoření již nadešel…

      0 0
    • H4N$  

      Používám jako antidepresivum

      http://www.last.fm/…y+in+the+Jar

      0 0
    • Pedro404  

      Mě od tý doby co sem viděl Life Cycles drtí In a sweater poorly knit of mewithoutYou

      In a sweater poorly knit, and an unsuspecting smile

      Little Moses drifts downstream in the Nile

      A fumbling reply – an awkward, rigid laugh

      I'm carried helpless by my floating basket raft

      Your flavor in my mind swings back and forth between sweeter than any wine, and bitter as mustard greens

      Light and dark as honeydew and pumpernickle bread

      The trap I set for you seems to have caught my leg instead

      As you plow some other field and try and forget my name,

      see what harvest yields, and, supposing I'd do the same

      I planted rows of peas, but by the first week of july

      they should have come up to my knees but they were maybe ankle high

      Take the fingers from your flute to weave your colored yarns, and boil down your fruit to preserves in mason jars

      But now books are overdue and the goats are underfed… the trap I set for you seems to have caught my leg instead

      You're a door-without-a-key, a field-without-a-fence

      You made a holy fool of me, and I've thanked you ever since

      If she comes circling back, we'll end where we'd begun

      Like two pennies on the train track the train crushed into one

      Or if I'm a crown without a king, if I'm a broken, open seed

      If I come without a thing then I come with all I need

      No boat out in the blue, no place to rest your head

      The trap I set for you seems to have caught my leg instead

      I

      do

      not

      exist

      only

      YOU

      exist

      0 0
    • JP3112  

      Kiss me once and I will surely melt and die,

      kiss me twice and I will never leave your side.

      Dreams come true.

      nebo:

      So we'll fight against the wind for the glory of the kings

      to defeat the evil enemies

      And we'll ride with our lord for the power and the throne

      in the name of holy thunderforce

      nebo:

      Diamantem píše sny, duhou si barvi tvář

      Znakem jsou jí Slunce, Měsíc a Achátový snář

      Zlatý déšť na její paži pravě teď odkvétá

      Volá jí Diasféra a obloha přilétá Odlétá

      Koupává se v zlatém prachu osuší ji stín

      Její řeč je jeden dlouhý platinový rým

      Orchidej na její hlavě pravě teď odkvétá

      Volá jí Diasféra a obloha přilétá Odlétá

      Má květinová křídla snů a nylonovou pleť

      A oči plné hvězdných slz a kolem modrou šeď

      Hyacint na jejím ňadru pravě teď odkvétá

      Volá jí Diasféra a obloha přilétá Odlétá

      Sedím tiše a hledím z okna dolů na planety

      Sedím, sním a přemýšlím si o jejím století

      Milý úsměv na její tváři asi teď rozkvétá

      Nachází se v Diasféře odkud tenkrát přilétla

      nebo:

      Rip the earth in two with your mind

      Seal the urge which ensues with brass wires

      I never meant you any harm

      But your tears feel warm as they fall on my forearm

      I close my eyes for a while

      And force from the world a patient smile

      How can you say that your truth is better than ours?

      Shoulder to shoulder, now brother, we carry no arms

      The blind man sleeps in the doorway, his home

      If only I had an enemy bigger than my apathy I could have won

      But I gave you all

      I close my eyes for a while

      And force from the world a patient smile

      But I gave you all

      But you rip it from my hands

      And you swear it's all gone

      And you rip out all I have

      Just to say that you've won

      Well now you've won

      Omlouvám se za přešvihnutou délku příspěvku. Každýmu se líbí něco jiného. A taky je většinou potřeba slyšet tu melodii.

      0 0
    • scoty  

      Dnes to je 30 let…

      Kurt Cobain byl od 5. do 8. hledán svou ženou Courtney. Nedříve najala soukromého detektiva a když ho nenašel poslala do místnosti nad garáží elektrikáře, aby tam udělal zabezpečení. Ten tam 8.dubna Kurta našel…Potom se Courtney vrátila domů.

      Kurt běžně toleroval dávku, zjištěno dle nákupů, 220mg heroinu. V době smrti měl 215mg… Vedle ležela brokovnice ráže 20, zcela bez otisků, nábojnice na opačné straně než by měla být…

      Ponaučení: Když vyděláš svou geniální hudbou 350 000 000 dolarů, neber si Courtney Love. Když to uděláš, nepovídej si celé dny s její baskytaristkou Kristen Pfaff , hodná holka, skvělý hudebník, umřela 2 měsíce po Kurtovi, když se vrátila čistá do Seatlu pro zbytek věcí, na předávkování…Když tohle uděláš, nechoď za právníkem, že se chceš s Courtney rozvést…

      Dík za tvou hudbu, Kurte.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.