• Máza

    Nevíte někdo, jestli už se dá v ČR sehnat tenhle batoh? Popřípadě kde. Díky za odpovědi.

    0 0
    • ojoj  

      dovozce http://www.boardriding.cz/ tel. 257090181

      0 0
      • reborn_biker  

        Koukám, že ten dovzce už asi zanikl. Nevíte někdo kdo je aktuální dovozce těchto batohů do ČR?

        0 0
    • goofy  

      tenhle se mi taky libi, nevish jaka je cena?

      0 0
    • h.a.s.p.e.k.l.o  

      dá se sehnat i bez toho rezervoaru? nebo se to prodava jen s tim?

      0 0
    • h.a.s.p.e.k.l.o  

      dá se sehnat i bez toho rezervoaru? nebo se to prodava jen s tim?

      0 0
      • tomana  

        mám Nomada za 2700kč ,to je ten menší. A at jsem hledal jak jsem hledal nejsem si jistý že Apex seženeš pod 3000kč. Loni když jsem ho sháněl vycházel Apex na 3700kč. V letošním katalogu kol je za 3490kč ale odaz je na DAKINE.com

        0 0
        • h.a.s.p.e.k.l.o  

          já taky chtel nomada, jenze dneska jsem ho videl a to je moc maly, potrebuju neco vetsiho…apex ten stoji tech 3500 a to mi prijde moc…tak bych ho chtel sehnat bez toho vaku, aby to bylo levnejsi…ale nevim kde

          0 0
    • feuerman  

      taky mám jeden model od Dakine, ale stopro bych bral letošní camelbac havoc, jeví se mi jako daleko lepší, a dakine koupí každý, už je to okoukané ikdyž taky kvalita

      0 0
      • tomana  

        jj Nomad je opravdu prcek.Čekal jsem že do něho narvu víc věcí ale na podzim a teď na jaře když beru vrstvu navíc tam toho moc nevleze. Ale organizér nemá chybu.

        0 0
        • pítrs  

          taky o něm přemýšlím… líbí se mi, že tam připnu integrálku i chrániče a ta letošní barva červená kostka hehe. jéénže, zároven bych ho chtěl i do školy, vejdou se tam sešity s pár učebnicema?nebo najít něco jiného? btw apex je na mě už moc drahej…

          0 0
          • tomana  

            tak jsem to zkoušel a A4 tam vleze v pohodě a místa má poměrně dost i na knihy. Já s ním chodím všude.

            0 0
          • Radek Broz  

            Zajímavej nápad – mám ti vyfotit, jak je ten muj po víkendu špinavej?;-)

            0 0
    • goodfella  

      Nechci vam tu narusovat diskuzi nad Dakinem, sou to pekny bagly, ale pres 3litry dat do batohu na kolo? To se mi nechtelo a vedel sem ze univerzalni batoh neni dobra volba. Koupil sem Foxe (www.bikestuff.cz/…ration-pack/ ), vejde se tam integrala, ma vak na vodu, ogranizer taky a cas sem ho nosil i do skoly, mista na sesity a knizky dost, ale uz se do nej nevesel ntb,na ten sem koupil Dakine. Jinak ten Fox byl za 2tisice, coz sem jeste prezil:))

      0 0
    • Páník  

      taky tu: 720.cz/?p=8585

      0 0
      • h.a.s.p.e.k.l.o  

        zdravim panove…tak se konecne naskytla prilezitost pouzit vak na vodu…mam dakine apex…no a co se nestane…vak tece, ne ze by to lilo, ale delaj se u toho kloubu, jak se to otaci, kapicky…mate s tim nekdo zkusenost? nevim co s tim…

        0 0
    • l.smetana  

      Mám v plánu nějaký batoh jak na VŠ, tak na kolo a tenhle Dakine nevypadá vůbec špatně, snad až na velikost abych v tom přenesl A4ku (možná spíše Nomad?). Má někdo nějaké zkušnosti s používáním? Jak se čistí z vnějšku, jak moc je náchylný na zašpinění, jak se osvědčil vak, případně jestli má nějakou zabudovanou pláštěnku? Díky

      0 0
      • l.smetana  

        Nikdo nic,žádný názor? :)

        0 0
      • Nimrod  

        měl jsem nomada, toho starýho, jak měl pěknou sytou zelenou barvu. dnes už může být apex jinde, tak to ber s rezervou. vnitřní uspořádání nechám na preferencích každého jedince. pláštěnka součástí nebyla a pochopitelně ji to chce.

        negativa:

        záda: zádový systém byl jeden velkej *******. měkký, bederák jen aby batoh nelítal na zádech, celkově neodvětraný… mít v něm víc jak 5 kilo začínalo být nekomfortní jak na kole, tak pěšky

        vak: prokousl jsem náústek (asi během 1/2 roku, maximálně roku), samotný vak měl poměrně malý hrdlo, ruka se mi tam fakt nevešla. pak jsem koupil zase camel a je to neporovnatelný, prostě asi nikdo neumí lepší vaky

        pozitiva:

        kvalita se jim povedla, nikde se nic nerozpadá a tak… ten nylon (600?) je dostatečně odolný

        připnutí chráničů je dostatečně pevné, nikdy mi nikam neutekly. jestli vadí při jízdě si už ale nepamatuji (tudíž pokud ano, tak minimálně)

        to je asi vše. dakine mi nevyhovoval i malým objemem a vnitřním uspořádáním, tudíž se přestěhoval na půdu a já ho před asi rokem a 1/2 nahradil deuterem freerider pro 30 a jsem spokojen

        0 0
        • goofy  

          Vak uz ted u Dakinu vyresili. Davaji tam vaky od Hydrapaku, cili pro mne jeste lepsi nez Camel… :-) Jinak vic neporadim :-)

          0 0
          • Nimrod  

            ten jsem neměl, to je fakt :-)

            0 0
          • l.smetana  

            Tak to asi risknu a uvidím..snad to nejak bude fungovat :)

            Nevite nahodou,pod cim bych mel hledat plastenku na Apex? Maji nejaky origos a nebo neco od Cinana co sedne?

            Omlouvám se za diakritiku,jsem na mobilu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse