• *ohyno*1

    v neděli 13.4. vyjížďka z Prahy někam směr Brdy, pohodovým tempem pro rekreační jezdce, trasa tak 60km, sraz 9.30 na zastávce tram Přístaviště.

    Anketa: Jedu?

    Jo
    0x
    0%
    9x
    100%
    0 0
    • Treker  

      To zní rozumně… Co takhle v 9:00 ????

      Musím být bohužel kolem 14 hod zpátky v Praze, tak uvidím kam dojedu. Trasu kolem 60 km bych viděl přes Zbraslav na Jíloviště, pak po červené kolem černolic na Skalku, tam sjet do Mníšku. Potom kus po silnici do Bojova přes kopec do Davle, tam vyjet (vyjít :-))) nahoru na Oleško a pořád po červené do Vraného no a potom podle vody zpátky na Zbraslav…Je to kolem 60 km …pohodovým tempem to je za 3 hodiny hotové ..... i se zastávkou.....

      0 0
      • Krys  

        60km za 3 hodiny? To je pohodové tempo?

        Pohodové tempo je celodenný 60kilometrový výlet. ;)

        0 0
        • Treker  

          Tak dobře – 4 hodiny a ať nežeru :-)))) To mi ulítlo…já zapoměl, to jsem jezdíval loni :-)))

          letos mám najeto asi 150 km, takže forma jak bejk.....minule jsem v kopci z davle na Oleško po 3 letech poprvé sesedl :-(((( což mi trochui zkalilo radost z celkem povedené vyjížďky.....

          0 0
      • cabbage  

        9:00?! no je to trochu brzo, ale mam alternativní plán:

        9:30 pod baranďákem, červená na Jíloviště a pak po zelený ze skalky do všenor – tam se oddělí ti co potřebují být v 14:00 v Praze(Nika hlásila to samé) a zbytek bude pokračovat na oděd do haloun..

        Ale vrátil se branický řezník, tak kdo ví jak to dopadne..

        0 0
    • Treker  

      Tak lidi (myslím lidi ne chrty …) haloooo, má být krásně......jak ohyno ??? Co s tím srazem – v kolik bude tedy nakonec, jestli bude ? :-)))))

      Minulý výlet s branickým řezníkem mi stačil, takže budu rád za každého rekreanta.....

      0 0
      • *ohyno*1  

        pro mě je pohodovým tempem 60km fakt skoro na celej den, za 3 hodiny to v terenu vážně nestihnu:o)

        sraz bych nechala na 9.30, jak čtu o tom tvým pohodovým tempu, tak mě stejně necháš někde vzadu a pojedeš na vlastní vejlet;)

        trasu jsem myslela něco, jaks navrhoval, ale nebráním se ani jinejm zlepšovákům od bajkra nebo někoho jinýho

        0 0
        • Treker  
          1. pro ohyno – platí tedy sraz 9:30 hod u tramvaje !

          Kdybych nedorazil tam, tak počkejte prosím chvilku na Zbraslavském mostě…cca 9:45 tam budu. Možná totiž nepojedu z bytu z Prahy ale z chajdy z Točné......Návrat 14:00 není nutný, nějak se to podařilo zrušit :-))))

          Tak se stalo co jsem nechtěl......

          1. pro bajkra…nejedeš nějaké závody třeba, je jich plno všude :-))))
          0 0
      • tibro  

        Jeden nechrt sa hlasi :) Rad pridem

        0 0
    • bajkr  

      V brdech to trochu znam mohl bych neco naplanovat ;o)

      Pohodovemu tempu se nebranim :o)

      0 0
    • Krys  

      Rád by som sa pridal, ešte uvidím.

      0 0
    • Fenous  

      Taky bych jel. Ikdyz je to teda dost brzo :-)

      A kde je Thapsus? Kdo bude fotit? Jan Tleskac?

      0 0
      • tibro  

        No ke pojdem ja, tak vezmem fotak. Ale ma to jeden hacik. Dnes sa porucali moje slahace, tak sa pokusim kupit zajtra nove pedale :(

        0 0
        • Gad  

          Tak co, jak jsi na tom, jsou už nové šlehače??

          0 0
          • tibro  

            Slehace niesu, su 540 cerstvo namontovane, takze idem, snad si nerozbijem hubu…

            0 0
    • Gad  

      Něco se mi na neděli rýsuje, pokud to neklapne, přidal bych se k vám. Budu to vědět v sobotu večer.

      0 0
    • ydaho  

      docela bych jel, ale jsem po měsíčnim braní antibiotik, uhnali byste mě…

      0 0
    • Davy  

      Pokud platí 9:30, „Přístaviště“ a pohodový tempo – jedu.

      0 0
      • StevensSFC  

        Ahoj.Tak bych se přidal taky.I když po dnešní vyjíždce s Bajkerem mam vytřesenej zadek tak snad kousek dám vezmu i přítelkyni a ta toho moc nedá.Tak že by jsme to pak někde asi zatáhly.Tak že v 9:30 na zastávce tranvaje přístavíště na cyklo stezce?

        0 0
    • Gad  

      Tak jestli to neva, tak se taky přidám. 9:30 přístaviště.

      0 0
      • Treker  

        Asi desátá změna plánů, definitivně budu 9.30 na srazu…výstaviště…

        Snad nedojede bajkr… :-)))))))) Jen doufám že účast „slabšího pohloaví zaručí návrat v pořádku.....“

        0 0
        • tibro  

          Ake vystaviste?

          0 0
          • Treker  

            sorry ..myslel jsem přístaviště…nevím kde to je, ale pojedu po trase tramvaje…asi ta poslední zastávka než stezka zmizí u vody......a doporučuji světla, i když je dlouho vidět…

            Bůh s námi.....

             
            0 0
            • Gad  

              Jestli jsem to dobře pochopil, je to přesně tam, o 100 metrů dál je Barranďák.

              0 0
    • Treker  

      Tak to bylo supeeer. Dalo to pěkných a pohodových 85 km a převýšení skoro 1300 což je slušné na brdy. Jediné minus bylo, že mi nesedlo něco v Halounech (pivo, nebo párek, nebo čokoláda nebo voda z kohoutku..) a musel jsem navštívit pěknou pizerii u barandovského mostu…byl to fofr :-))))). Fakt pěkná neděle. Doufám že se v takovéto poklidné sestavě ještě sejdem…

      0 0
    • cabbage  

      Počasí bylo perfektní a stav terénu skoro taky. 17 bikerů a bikerek bych opravdu nečekal(naštěstí evoluce zapracovala na redukci) a znal sem asi jen 4:-)

      nakonec to hodilo 80km, což neni vůbec špatný. a dozvěděl sem se spoustu drbů o ostatních členech b-f:-D

      ohino neni zas tak pomalá jak psala, naopak bych řek že jela až dost rychle a Babku s náma klidně dát mohla(nebo Karlštějn s bajkrem) – ještě jednou děkuji za klobásu :-)

      0 0
    • Krys  

      Parádička. U mňa 82km.

      Rozhodol som sa, že sa nebudem snažiť silou mocou dobehnúť ostatných, takže som neumrel smrťou posledného. Nakoniec som ale na to doplatil, pretože sme sa ešte s jedným mladým mužom a slečnou (sory, ja si mená pamätám až na tretí pokus) stratili. Takže Všenory-Halouny sme dali po asfalte a všetko dobre dopadlo.

      Cestou naspäť som navigoval menšiu skupinu najrychlejšou cestou do Prahy a v Dobřichoviciach na kruháči som neomylne zvolil Praha miesto Všenory. No, nadával som jak chorá vrana až po vrchol stupáku.

      A už nikdy nepôjdem v nedeľu po­poludní cez Prokopák.

      0 0
      • Gad  

        To jste si vydupali ten stoupák do Černošïc?, .....tak to gratuluju, jako bonus dobrý .-)

         
        0 0
        • Krys  

          Vydupali. Slušne ma to dorazilo. Takže keď som po výlete ešte išiel učiť syna jazdiť na bicykli, celkom som uvítal jeho poznámku: „Tato, nebehaj už toľko za mnou“ :))

          0 0
      • cabbage  

        Nemáte se trhat:-P

        takhle ste si tu babku vlastně dali taky.

        0 0
        • Krys  

          Ja som sa netrhol, šiel som pekne s organizátorkou. To vy ste sa trhli. :)

          0 0
    • bajkr  

      tak sem si dal halouny 2× zapomel sem zaplatit :oX

      nakonec z toho je 125km :o)

      škoda že nikdo nenašel odvahu s náma dál pokračovat (netušim proč) :oP

       
      0 0
      • Phoebe  

        Také nechápu proč nás nějelo více, ale nevadí. Zmrzka na Karlštejně byla parádní, stejně jako po červené do Prahy. K večeru jsem si dal ještě menší kolečko s bráchou, tak toho mám docela dost.

        0 0
        • cabbage  

          protože bych zdechnul…jedno­duchej důvod:-)

          snad jindy, už sem na karlštějně dlouho nebyl a rád se tam třeba příště podívám..

          0 0
      • StevensSFC  

        Já bych jel kdy bych sebou neměl slečnu příště semnou počítejte :-)

        0 0
    • *ohyno*1  

      jee, tak to mám radost, že se rekreační vyjížďka líbila.

      a taky že jsem víceméně stíhala a nepřipadala si jako zas až taková brzda:o)

      pro podobně poklidnej vejlet jsem kdykoliv zas:)

      0 0
      • Treker  

        Ohyno.....jak se vlastně jmenuješ ? Klobouk dolů. Takový drobek a jak šlapal.....

        Ne fakt dobrý. Od ženský heroický výkon…ta babka byla skvělá a ten sjezd i na mě byl super.....stálo to za to. Doufám že se v podobné sestavě zase sejdeme…

         
        0 0
        • Gad  

          Taky jsem koukal, nejdřív říkala, jak se pojede pomalu a pak pelášila jako blázen. Vyjížďka to byla fakt perfektní,musim poděkovat Kibicovi za Babku, která za to fakt stála a pak za dovlečení k nám nahoru do kopce, sám bych se těžko motivoval. Plíce za mnou dorazily s asi 30-minutovým zpožděním.

          0 0
          • cabbage  

            jj, když to jedu sám tak se taky vleču resp. si… ale to sem na sebe prokec už jinde..

            0 0
    • tibro  

      No takze vyjizdka bola fakt super. Jonti sa nakoniec este pekne prehnal. Snad prihodim i par fotiek zajtra, dnes som uz nestihal, bol som este vecer zapit a zajest s jontym dnesnu akciu. Ad Treker: tiez ma z niecoho prehnalo, ale az vecer, tak neviem co sme to v tych halounech pojedli :)

      0 0
      • tibro  

        sa = nas :) Inak zabudol som dopisat, ze by som si podobnu akciu urcite zopakoval:)

        0 0
    • Davy  

      Tak ještě jednou díky za společnost. Fajn neděle, až domu 94km. Když to bude takhle pokračovat, třeba si na podzim troufnem i s Bajkrem přes Karlštejn. :-)

      0 0
      • Gad  

        Obzvlášť jestli nás potáhne směrem zpět ten Slovenský rychlík, jméno jsem nezaregistroval, jen vim, že mu říkali J-J. :-)

        0 0
        • jonti  

          Heh, az take strasne to snad nebolo, bolo treba tu moralku trochu zdvihnut, len raz som to s Kibicom v haku rozbehol na rovinke na 49 :).

          0 0
          • cabbage  

            UFff, to mi ani nepřipomínej..

            ;-)

            0 0
            • jonti  

              Ja som to sam nechapal, na biku, bol dobry vietor.

              0 0
            • ydaho  

              já věděl, že nemám jezdit, určitě bych se nechal vyhecovat :-)

              0 0
          • Treker  

            No je fakt že návrat do Prahy byl velice zrychlený přesun, pod 35 jsme nejeli :-)))

            na to že měl jonti rozřízlej plášť mu to pelášilo pěkně, příště musíme vzít lano a potáhne nás všechny … :-)) je fakt dobrej syčák…holt to mládí..

            0 0
    • tibro  

      Tak ako som slubil dal som na net par fotiek. Na tej  prvej je organizatorka vcerajsej akcie :) Ostatne su na tu http://picasaweb.google.sk/…Bajku1342008

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.