jeta manitou axel super '04

12 nepřečtených
  • mm

    Kamarad ma moznost koupit tuto vidlu za 3300, jeta pry 150km. ma to cenu za ty prachy? ja sem se o manitou nikdy nezajimal, tak vubec nevim, co je to zac

    0 0
    • Homer  

      Muj nazor: NE! Samozrejme ale hodne zalezi, pro koho to je (vaha) a na co. To bych radsi pridal neco pres 1000 Kc a koupil bytelnejsi Splice. Proste mi pripada za ty penize dost draha…

      0 0
      • mm  

        je to s lockoutem a menitelnym zdvihem

        0 0
        • Jogador  

          A vodotrysk by nebyl?:)

          0 0
          • mm  

            kdesi sem slysel, ze vodotrysky byly jen pro africky trh.

            0 0
        • Homer  

          Tak to jsou presne veci, ktery se muzou podelat. U vidlice jako Axel obzvlast. Rovnou rikam, ze axel jsem videl z vlaku, ale pripadal mi moc mekky a taky pocitej, ze ma zlastni mazani vazelinou, pokud vim musis prikoupit to mazaci zarizeni na microlube. Kdyby byla levnejsi tak snad, ale takhle…

          0 0
    • McBlacky  

      no vzhledem k tomu že letošní model s TPC (03 má fdd) a lock outem stojí novej 4000kč a to jak 80 tak 100. tak cena za jetýho axela 03 v bazarech je reálně pod 2000kč, víc dá jen úplnej blbec…

      0 0
      • McBlacky  

        sorry jsem to pobral že to byla 03, ale 04 měla tpc jen ta rwtd 70–100, obyč měla fdd a neměla lock. Cena za 04 comp bych viděl tak 2500kč, za tu rwtd by bylo víc.

        0 0
    • keksik  

      moj osobny nazor je, ta vidla je vhodna skuor pre holku na xc jazdenie. bohuzial, moja priatelka sa bicyklu vyhyba ako cert krizu, takze ta vidla mi je na dve veci… a na nic. :)

      0 0
    • mm  

      diky za reakce. to staci, kamarad se uz na zaklade vasich reakci rozhodl pro neco jinyho

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.