• M@C

    Nazdar lidi. Objevila se nabidka na Egoist '03, pry v super stavu, za 15 tisic. Co na to rikate? Mi se ta cena zda byt jako hodne dobra a zacal jsem nad tim uvazovat… A s tim souvisi dalsi dotaz. Za kolik bych pripadne prodal me stavajici kolo? Ram Author Vision, vybava Alivio, naby a rafky Deore, vidla RST Delta comp, predstavec Kore, sedlovka Hardware, SPD atd. Stare asi 4 roky, z toho posledni 2 roky nepouzivane. Najeto tak 10 tisic.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      No mohl bych vam za to dat tak pet… …hmm to sem si asi tak myslel. … mozna i deset… … nooo … korun :) …hmm :((

      Urcite potrebujes, aby v garazi stalo misto cernyho kola zeleny? :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        a 03 byl sedej. Tak to chapu. To vic ladi se stenou v garazi :)

        0 0
      • Volf  

        Fakt si myslíš, že Egoist a Vision jsou stejný kola ? Jinak 03 za 15ku bude nejspíš čorka.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To si sice nemyslim (maj preci jinou barvu, to pozna kazdej:), ale kdyz to soucasny postavalo 2 roky v garazi, tak stejne dobre by poslouzilo jakykoliv jiny kolo.

          0 0
        • McBlacky  

          no zase takovej dva roky závodně jetej egoist jako jediný kolo takže i v tréniknu, tj cca 20000km, pohon na odpis, kola vyměklý, vakl úplně na všem, vidle před smrtí, řídítka i sedlovka už taky něco pamatujou, nějaká ta smotka větší. Pořád těch 15 zní dobře?

          0 0
    • goofy  

      eshte by si mohl preformulovat otazku: Mam si koupit lopatu, nebo ne?

      0 0
    • jose  

      no,jelikož nový stojí 55tis a stojí ti za to,že tě třeba někdy z toho někdo sestřelí,když zjistí,že byvalo jeho,tak to kup…osobně já bych tě sestřelil…ale kdybys jel na 02:-)))

      0 0
    • Daf  

      Ta nabidka je az podezrele dobra. Znas puvod?

      0 0
      • M@C  

        Zatim cekam na dalsin info, tedy jestli od toho ma doklady o koupi atd. Pokud by je mel a byl by to 19" ram, tak bych do toho asi cel. Ale taky nechci kupovat nejake kradene…

        0 0
    • mosquito  

      zere te moc ze mas jenom visiona ??? kdyz nekde bude vedle sebe vision a egoist tak prvni cornou egoista, a zas tak mnoho (+) v te „vymene“ nevidim – kup si treba novou vidli a co mas jeste spatny a nech si co mas, jinak koupis „lepsi znacku“ a pak do ni nasazis treba dalsich 10 papouchu nez bude k svetu..

      0 0
    • mosquito  

      zere te moc ze mas jenom visiona ??? kdyz nekde bude vedle sebe vision a egoist tak prvni cornou egoista, a zas tak mnoho (+) v te „vymene“ nevidim – kup si treba novou vidli a co mas jeste spatny a nech si co mas, jinak koupis „lepsi znacku“ a pak do ni nasazis treba dalsich 10 papouchu nez bude k svetu..

      0 0
      • M@C  

        Za 1. – jeste jsem toho egoista nevidel. V inzeratu pise „super stav“, pokud to je pravda a ja bych si to overil, tak by to byla dobra cena.. 2. To moje kolo neni cistokrevny vision, ma jen ram vision. Jinak je tam alivko, brzdy obyc V shimano atd., takze egoistem bych si polepsil. 3. Kolo mi lezelo na chalupe 2 leta, protoze jsem posledni 2 leta pracoval za oceanem a kolo jsem si tam nebral… Zatim nevim, jak to dopadne :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.