jarní blátíčko - Jimmy x Medusa

11 nepřečtených
  • p.biker

    Na jarní blátíčko si chci pořídit nové pláště. Rozhoduji se mezi Schwalbe Jimmy 2.1 a Maxxis Medusa 1.8. Máte někdo zkušenosti s jejich porovnáním?

    0 0
    • Pekáček  

      Mám jen Big Jim 2,25" a spokojenost, na sněhu i na blátě drží dobře a přitom to není kdovíjakej louda.

      0 0
    • RUMcajs  

      Maxxis medusa 1,8" – dneska jsem s nima najezdil 25km na sněhu a v pohodě. Prokluzujou velmi málo, zatím s nima mám najeto 200km – 90%z toho v terénu v bahně a na sněhu, opotřebení není absolutně znát. Pořád vypadají jako nové. V zatáčkách výborně drží, mají skvělou akceleraci, poradí si i v 10cm hlubokém jílovém bahně. Výborně se čistí, lesní sjezd bez šutrů se s nima dá v pohodě 50km/h. Víc jsem toho napsal do recenzí, taky se jukni na recenze na www.mtbr.com.

      0 0
      • p.biker  

        Není ta 1.8" příliž uzká? Jak ji vnímáš při vedení v tech. pasážích? Na www.mtbr.com se juknu. Dík.

        0 0
        • RUMcajs  

          Je „tlustá“ asi jako 1.9" wormdrive, v blátě se dobře čistí, a když už přeci jen vjedeš do nějakého superlepivého jílu s listím, pořád projde pláš? zadní stavbou. Té 1,8" se neboj, v bahně a sněhu se stejně jezdí méně nafoukané pláště, takže to vratké není.

          Co se technických pasáží týče, tak tam vede taky celkem dobře, ale protože to není 2,5" Swampthing, neumí „obalit“ kameny. Na hlíně nebo trávě drží velmi dobře, smyk se stane jen vyjímečně.

          Je to prostě speciál do bahna, nebo sněhu tam kraluje. Na jiné podmínky nasazuji jiné pláště.

          0 0
    • RomanH  

      Ja jezdim uz druhym rokem Meduzu 1.8 celorocne a nemohu si ji vynachvalit, jen se na tvrdem podkladu rychleji ojizdi. Mrkni se do recenzi.

      0 0
    • BB  

      Jimmy je spis vyborny celorocni univerzak nez special na jarni bahnicko. Nema moc rad asfalt, na nem se rychle sjizdi.

      0 0
    • Twisp  

      mam big jimmy, v blate a na snehu sou paradni … ale silnice mu nesmakuje …

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jimmyho můžu s klidnym svědomim na měkkej povrch doporučit, přijde mi dost jistej. Vozim ho na zadku a záběr má brutální. Nechávám ho jen na zimu a bahno, na tvrdym (asfalt) se jednak rychle sjíždí a taky hučí jak sviň.

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.