Seříznutí sloupku vidlice - kde v Praze?

24 nepřečtených
  • Lahváč

    Potřebuju seříznout nebo spíše zbrousit tak o milimetr sloupek vidlice. Kde v Praze?

    0 0
    • Meesha  

      Asi kdekoliv v servisu. Doporucuju Programcycle.

      0 0
    • Luky  

      …tak to já zvladnu i sám doma…:) není to prece žadnej problém…

      0 0
    • blue  

      predpokladam, ze to chces delat kvuli tomu, ze ti krk precniva v predstavci a nemuzes to stahnout poklickou… nebylo by pak jednodussi dat pod predstavec tenkej krouzek, nez rezat o milimetr krk?

      0 0
      • McBlacky  

        zrovna jsem to chtěl napsat, spacer 1 nebo 2 mm a je to vyřešený…

        0 0
      • Lahváč  

        no on to snad ani nebude milimetr a navic přečuhuje jen z jedný strany. mám tam normální podložku pod představec ale to nevypadá hezky.

        0 0
        • Rolei  

          Lahváči (Jarine) co blbneš, chceš řezat milimetr sloupku vidlice? Navíc jen z jedné strany? A nechceš si koupit pilník za 50,– Kč a věnovat tomu cca 10minut???

          0 0
          • Lahváč  

            tak za prvý, já nejsem Jarin a za druhý, vypadá to dost blbě a nevím, jak je ta ocel tvrdá, nikdy jsem s ní nepracoval. ale jinak dík za radu, zkusim to obyč pilníkem.

            0 0
            • fousac  

              ocelovej sloupek na duru sem rezal jenom samotnym pilovym platkem a prekvapive to slo docela dobre.. upilovat milimetr by mela bejt sranda, jen bez sveraku to bude horsi.. ale rozhodne to pujde..

              0 0
              • Lahváč  

                myslíš, že postačí ten jemnej brousek na nože?

                0 0
                • BiSon  

                  ne. zkousel jsi nekdy nabrousit opravdu tupej nuz, na kterym chybi ostri? To je prace na vic jak na 10 minut. Pilnik je mnohem hrubsi a pujde to rychleji.

                  0 0
              • Vilém  

                Neni sloupek jako sloupek.U MXC02 jsem ani s tvrdokovovym platkem nepochodil.Nevim jestli i ted maj tak pevny sloupky,ale flexa to jisti.

                0 0
    • SELMIRA  

      A nebó…zkus BIKE Live! Lounských 7, Praha 4 :o)) Já tam teda taky nechodim, ale vim, že by Ti to udělali. Dobře. No a programsajkl ten je jasney. Moc šikovní, moc milí. Tam já občas chodi.

      0 0
    • Vision  

      ty jsi mačo a nech si tam taky napumpovat pneu :))

      0 0
    • SELMIRA  

      cožé? teď to čtu znova. O milimetr? Já myslela, že to chceš uříznout víc. No…

      0 0
      • Lahváč  

        I milimetr je dost vidět a podložka nad představec je ošklivá. Navíc, jak jsem psal výš nemám na to uříznutí vybavení, tak to zkusim upilovat nejdřív.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.