Kevlarové bovdeny+teflonová lanka?

10 nepřečtených
  • Jenca

    shanim nejake kevlarové bovdeny a teflonove lanka. mate nejake tipy jaké nebo zkušenosti s nejakyma? jagwire, avid? nebo ja nevim co? brzdové i řadící

    0 0
    • TinkTink  

      Jo…brzdim Aligatorama a sou dobry…sou podle me lepsi nez Jagwire (a taky X krat levnejsi…ale v prvni rade jsou tuzsi)…teflonovy lanka nepouzivam…na razeni pouzivam obyc.radici bovden, je na to z tech vsech co jsem kdy zkousel uplne nej nej nej…- zkusenosti mluvi pro nej…(a taky proti jagwire…)

      0 0
    • Daf  

      Mel jsem na kole kevlarove bowdeny i teflonova lanka. Kevlarove bovdeny jsou strasne tvrde. Lezly mi z nich ty ocelove dratky. Dokazi hodne podrit ram. Byl jsem rad kdyz uz jsem se jich zbavil. Je ale fakt ze ze jsou vyrazne mene houbovite nez klasika. Teflonova lanka jdou stejne zlehka jako obycejna nerezova. Myslim si ze je to zbytecna investice za sileny penize. Ja pouzivam obycejne vinute bowdeny za par kacek na brzdy i na razeni a nejsou s tim vubec zadne problemy.

      0 0
      • RomanH  

        Presne tak, klasicke vinute (brzdove) bovdeny jak k razeni, tak na brzdy. Vzhledem k cene neni problem cas od casu vymenit (jaro, leto).

        0 0
    • MartinXC  

      Mám klasické bowdeny a teflonová lanka. Na lanka se nemusí celý rok sáhnout a chodí jak po másle. Na zimákovi mám ocelová lanka a ta se přidírají a musím je občas přimáznout.

      0 0
    • lubos  

      Vymenil jsem obycejne radici lanko k prehazke za teflonove, je to o neco lepsi. Jestli to stoji za ty penize uz musi posoudit kazdy sam. Pokud neni bowden vcelku to bude mozna lepsi, nebo treba i horsi .. to uz neumim posoudit.

      0 0
    • preacher  

      Na přehazku používám teflonové lanko, a jinak obyč. nerez, vše v klasických bovdenech. Tož tak…

      0 0
    • SELMIRA  

      ty avidy jsou asi to samý jako jagwire, ale myslim trochu levnější? jsem si koupila jagwire a nelituju, páč u nich byla překřásná machrovací samolepka. o)))))

      0 0
      • scret  

        A jakou mela barvu:-))

        0 0
        • SELMIRA  
          1. tak nějak žádno/černou

          černej nápis + hlava tej šelmy na průhlednym pozadí no nekup to!!! :o)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.