• bikemanx

    ciao, máte někdo zkušenosti s těmito (prej dobrejma) nábama?? Hlavně zádní… dick…

    0 0
    • pes_brok  

      Pouzivam zadny, nekotucovy, zlaty elox. Zatial cca. 500km, bez problemov. Lahky, 4× priem. lozisko, viaczubovy rapkacik vo volnobezke. Kupeny 04 v ostnatom obchode v Blave(skryta reklama ?).

      0 0
    • Karaya  

      Mam jednu sezonu (3500km) CODA2Expert, zatim jsem na ne nemusel sahnout, i po bahenni lazni je vazelina v prumyslech jako nova…A ani nebyly moc drahy, tak cca 1000 za naboj

      0 0
    • TinkTink  

      Mel jsem je – Experty – diskovy na 4derovy kotouce.

      Spolehlivy, bez provoznich naroku. Akorat orech duralovej byl pomerne mekkej a kazeta se do nej vic nez je zdravo vymackavala…ale jinak pohoda a imho by bez problemu prezil klidne 10KKm…tzn. vic nez me dva roky na XC = tak dlouho jsem nikdy nabu nemel = kvalitni naba :)

      0 0
    • rock  

      Nemáte někdo tušení, kde se dají sehnat ? Našel jsem v Bikezone, ale jen pár 32dr a já bych potřeboval jenom zadní a 36dr. Díky za tip …

      0 0
    • johny.h  

      Tak bohužel první negativní odpověď – už 2. ohnutá osa na zadní nábě. Zase půjde do reklamace. A to nejezdím žádný DH,FR ale maratony a trénuju převážně na zpevněných lesních cestách. Samosebou trénuju i rychlejší sjezdy kamenité i kořenové, ale žádný smrťáky :). Jinak přes zimu se mi dostal bordel i do ložiska.

      0 0
      • Karaya  

        No když už jsi to vytahl, tak po lonskem Drasalovi bylo blato vsude, i v nabach, ale vycistil jsem, znova namazal a slapou zas jako novy… Třeba takova Shimano Octalink osou neslo po Drasalovi ani otocit..

        0 0
      • Myska  

        A kolik na té ose najedeš, než se ohne / kolik máš na ní celkem najeto?

        0 0
        • johny.h  

          Tipuju tak 3–4000km.

          0 0
        • johny.h  

          Teda ještě dodám 130mm Al osa,V-brzdy. Tipuju, jestli mi na bika neprodal silniční nábu. Přední je v pohodě takřka bez údržby asi 7000km.

          0 0
          • Vilém  

            130mm je silnicni nebo MTB na 7mi kolo a min.Takze pokud je tam orech na 8–9 kolo,tak je silnicni.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.