• Sprchin

    Potřeboval bych poradit s nákupem hardtail rámu na Dirt, trochu Streetu a Freeride. Nemám vůbec žádnou představu, jenom by měl být asi do 7000Kč. Díky moc za vaše nápady…

    0 0
    • Sprchin  

      Eště takový zpřesnění. Mám Vidli Marzochi Z1 FR3 130mm 2005 a Hayesy HFX-9 a ten rám by měl bejt tak nějak odpovídající k těmhle dílům. Díky

      0 0
    • Seppy  

      Ted sem koukal na Pellsu ze tam maji nove ram http://194.228.218.52/…/default.asp?… nevim jestli by se ti libil ale ja az na nej nasetrim tak bych si predstavoval neco takoveho…

      0 0
      • kvanek  

        Chlape jeden nestastne, jedina opravdu kvalitni volba, kterou muzes udelat na dirt a street, je Brave Machine. Fakt nekecam. jezdil jsem toho moc, ma prace mi to prikazuje a neni lepsiho ramu na nasem trhu nez Brave Machine 99.

        99 je sice draha ale zato vyvonena, ale podobnou geometrii maj i vobycejnejsi ramy

        0 0
        • Tomcat  

          jedina opravdu kvalitni volba,> Brave Machine !!??? Proč to rozepiš, moc nechápu proč Brave.

          0 0
          • Vilém  

            taky nechapu.Koukal jsem na jejich sortiment a vse uz jsem nekde videl,akorat pod jinou znackou.Co je na nich tak vyjimecny?

            0 0
        • rajtyš  

          od bravíčka taky nejsou špatný oceláky- Brave Machine 11 a 22, ale myslim že stojej 8–10 tis. já jezdim na DJ/FR oceláka od Da Bombu a je to v poho, akorát na štrýt to bude asi trochu těžký. jinak má taky navářky na 24/26 kola a ta vidle se 130mm by k tomu byla si myslim akorát. a navíc má u hlavovky integrovaný otvírák na pivo, což může být u někoho při koupi rozhodujícím prvkem :) zdarec

          0 0
        • hýbňoš  

          brave machine je dabomb bez otvíráku

          0 0
        • Seppy  

          jezdil sem teprve tri ramy a vim ze placas kraviny…

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Nevim co na tom ramu je, aby si mohl dovolit stat polovinu. Natoz to co stoji.

          0 0
        • Sprchin  

          Mam takovej blbej pocit, ze na to sem moc socka. Trinact tacu za ram mi prijde trosku hodne…

          0 0
        • majer mauer  

          ty asi skačeš z povolání :?

          0 0
    • black.horse  

      Pokud chceš něco na dirt a street tak jedině oceláka:-) za dobrý peníze jsou Black Horse… jezdil sem ho pár let a je to výbornej a pevnej rám… ale stejně se prej dá zničit všechno:-) a nebo si nech něco uvařit od Franty Mrázka, ten vaří, peče a smaží rámy jak ďábel:-))) nebo se plácni přes kapsu a kup si DMR:-)

      0 0
      • rajtyš  

        jestli máš vidli se zdvihem 130mm tak bych šel spíš do toho mrázka. myslim že ten blackhorse má geometrii na DS a je dělanej tak na 110mm, ale nejsem si tim vůbec jistej. jo a taky sem slyšel, že DMRka praskaj, ale tim sei taky nejsem jiste. každopádně si myslim že Mrázek je dobrá volba.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tomu BH by 130mm moc nesvedcilo, ale uz jsem to taky videl. DMR sem tam praskne jako vsechno. Na dirt street je na trhu docela dost ramu na vyber. Kdyz nechce nic extra…

          0 0
          • rajtyš  

            teď jsem tady zrovna náhodou narazil na todle: the.mtbiker.sk/in­dex.php?modul=fo­to&id=1106491227 a vypadá fakt parádně. hlavně ty patky… hmmm, a ještě tam někdo psal že ten set stojí asi 1300,– tak do toho bych šel hned (kdybych před měsícem nekoupil dabomba:)) tady je celej příspěvek- http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

            0 0
            • rajtyš  

              sory, u tý ceny sem zapomněl na jednu nulu. heh

              0 0
            • Vilém  

              To je pekny:)Kdo to dela? Skoda ze mam Black Horse.

              0 0
              • Seppy  

                je to z velo-plzen, mooc peknej ram, ale kdyz nemas prostrkovaci pevnou osu tak je pry makacka tam to kolo dostat, ja sem o nem dost uvazoval, ale todle me odradilo…

                0 0
                • r  

                  pokud mohu , sem rad ze se vam to celkem libi, s tou zadni nabou je to pravda v soucasne dobe resime jestli to tak nechat a dodavat v cene za nejakou super cenu zadni nabu na 10 nebo 12 osu ( bohuzel cena ty naby vychazi i s pevnou osou nejlevnejc kolem 2000 – aby aspon za neco stala )nebo jestli se patky udelaji BMX posuvny aby sla vytahovat i naba klasická , , jinak ramy budou az v breznu vsechny sou vyprodany a pokud muzu tady sem vam hodil malou fotku kompletniho kola , diky za prostor pro reklamu :-)) http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

                  0 0
                  • Vilém  

                    A cena je prosim jaka?Ten ram opravdu vypada super,cest dobre ceske praci.Jen tak dal.

                    0 0
                    • r  

                      cena ramu 3990 komplet kolo jak tam je 29990,– , tam je bohužel hodne draha ta vidle

                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Bych to skoro nechal a dodaval s nabou. Do horizontalnich patek budou lidi cpat naby s rychloupinakem a pak budou na ram nadavat. I kdyz letos se snad bude dat sehnat naboj na matice od Authora… no tech par stovek rozdil… bude asi lepsi poradnej naboj. Zase na druhou stranu je to cenove tak trochu ram pro socky a tem se asi nebude chtit davat prachy za naboj. Maj to ty vyrobci ale tezky :)

                    0 0
                    • Mox  

                      Docela zajímavě vypadá Da bomb nába, 10 mm osička na šrouby

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Mam ji v merku, neboj :)) I predni :)))

                        0 0
                        • Mox  

                          :) já se nebojím, uvažuji o ní protože 475 na koně asi moc dlouho nevydrží :)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Mame spolecne vic nez by se zdalo :) A taky matky trochu pomuzou te tve stavbe.

                            0 0
    • Sprchin  

      Nevite nekdo neco o ramu Point? Je to moc velka sracka, nebo to stoji za tech par korun… :)

      0 0
    • Manas  

      Pak je taky alternative ram VTR, od Vlasty Tlaska. Nejaky fotky sem nasel na www.scottmtb.cz

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jako ja mu fandim, to zase jo. Ale tohle… :) No uprimne. Koupil by sis to?

        0 0
        • Manas  

          No , kdybych to dostal tak jo :-) Uvidime jak to zdevastuje Fik.

          0 0
    • Chlebovnik  

      GT MOTO !!!

      0 0
    • libi  

      Uz to tu bylo receno, urcite ocelaka. nej asi Black Horse, nebo Franta Mrazek.

      0 0
    • pepa_16  

      Ja jezdim asi pul roku MXM Freeride a jsem spokojenej. Velka vyhoda je to, ze je levnej. Muzes ho koupi treba tady http://eshop.bikezone.cz/index.php?… Nebo pak se me jeste libil DaBomb

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.