• Bystrous

    Ahoj, nevíte někdo něco o vidli SR Duro,jak funguje a jezdíte s ní i teď v zimě?A ještě MTB frístajlisti, jezdíte teď v tý zimě?

    0 0
    • fousac  

      k Duru.. mam cca 14 dni Duro E.. ale nejsem nijak extra psavy a recenzivni typ.. chodi, chodi (zatim) jenom nahoru a dolu, nejni to zadna zehlicka.. teda jako nerovnosti 5cm a vetsi to zehli.. ;) realna vaha neznama… nezadrhava, tlumeni opravdu nastavitelne… fakt nevim, co te zajima.. proste po kratkodobem uzivani se mi porad jeste libi…

      0 0
    • micro  

      Ad Duro – nemam, ale v zime chodi i moje sitka RST, staci namazta siliconovym olejem a zehli :-)

      Jinak v zime jezdim, mozna vic jak v lete

      0 0
      •  

        sry ale RST a zehli? chtel si rict ze v zimě nekope :)) neboj ja ji jezdil taky

        0 0
        • micro  

          tak se mi to asi zda – daval si tam nekdy silikonovej olej – dela divy. jinak v mrazu nechodi vubec…

          0 0
          •  

            jo uz sem se lekl :)) v mrazu nechodi vubec to je ono holt elastomer, abych pravdu rekl ja sem tam olej primo lil… rek bych ze tak deci v kazdy noze

            0 0
            • micro  

              ale stejne je ted naka mekka – dal sem metrovej drop a byla na dorazu :-)))) stejne pude zanedlouho pryc – setrim na STANCE

              0 0
              • fousac  

                setrit nestaci, to bude asi i problem sehnat..

                0 0
                • micro  

                  why ??? nez budou many , pude sehnat, ne ??? to bych tady neřešil. tady "ma bejt DURO " hehe

                  0 0
                  • fousac  

                    treba kecam… ale ja chtel stance flow 120–150 koupit o svatcich a pohorel sem.. jo, dovezlo se par kousku, ale hned byly fuc.. dalsi varka ma prijit z jara a uz ted se na ni tisni lidi v poradniku.. ale snaz se, snad to pujde.. nebo aspon dotahnout z ciziny..

                    0 0
              • TinkTink  

                Ty jsi dal metrovej drop s RST? No tak to jses teda hodne … odvaznej :)

                0 0
                • Vilém  

                  Nevim jak dnesni RST,ale jednu dobu jsem mel na kole RST381R a s tou jsem jednou hupsl asi ze dvou metru na placku a prezila to bez uhony.Az jsem se tenkrat divil,ma max 27–28mm nohy.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Myslim, ze ma 26,8mm.

                    0 0
                    • miťo  

                      Neni to celych uzasnych neuveritelnych 25mm? Mel jsem Gammu, to je jeste vetsi srac. Nozisky mela malinkaty a vakl ooobrovskej. RSTecko nikdy vice, radej kulku do palice…

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já měl gammu aet a máloco bych teda mohl říct na její obhajobu, ale vakl neměla…

                        0 0
                  • TinkTink  

                    Odvazni muzi na letajicich strojich :o))

                    0 0
                    • gucan  

                      taky jsem skakal asi 1,5m na rovinku a zlomil jsem stredovou osu, 381-EL uplne v pohode

                      0 0
                  • Manas  

                    Ja jsem s RST Delta TL prezil dve sezony … ale to jsem ji daval mensi kour nez ted DJi .. nebo ne ? Co Padlisto ?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Jako jo. Ale ta byla celkem zlata. Sice bych ji nechtel, ale asi jedna z nejlepsich RST co jsem mel moznost projet. Jo a nemenil jsi mezitim sloupek/korunku ? ;) A zes ji nedaval kour je celkem jasny. S RST proste nemuzes davat kour :)

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Da…da…polozis si ji vedle sebe a das ji taky potahnout… :)

                        0 0
                      • Manas  

                        No je pravda ze jsem mennil sloupek .. ale to bylo tim ze jsem nedoskakoval … a to dost. Nicmene uz prezila 2× King of Jizera, a to jsem ji letos vytunil izolackou dovnitr abych neprocvaknul. Je to dobra vidle, jen by potrebovala repasi :-)

                        0 0
                    • Vilém  

                      Deltu TL doted jezdim,je fakt pekne a poctive udelana,nemam zatim duvod menit.

                      0 0
                • micro  

                  Zkusit se musi vsechno :-) me by ani neprekvapilo kdyby nevydrzela, kdyz sem videl vnitrek z plastu ..ale mejch 65 kilo …

                  0 0
    • TinkTink  

      Takhle: zakaznici si nestezujou, takze je to v pohode…ja tedka cekam na dalsi zasilku a taky se stane mou…mou sekundarni milenkou :))

      0 0
    • Pá-dlista1  

      K druhe polovine otazky. Ne ze bych byl nejaky freestylista, ale jezdim lehci streetek a skateparky ve vsedni dny po nocich i v tehle zime.

      0 0
    • Pekáček  

      Duro je mi sympatický že nemá uzavřené patrony jako jiný Santusky, princip vypadá stejnej jako o XC Pro E http://www.bike-forum.cz/…27001718.jpg Takže se do toho nechá vlízt. Pokud nedělaj potíže pouzdra (nepředpokládám) a nebo stíráky (nevím) tak se to jeví jako dobrá vidle.

      0 0
      • satan123  

        já mám 381tl a fakt drží"nečekané"že jo!ale dávám max. skoky a dropy tak max 1,50m.nic moc ale stavím a-zone+manitou sherman slinder

        0 0
        • McBlacky  

          jenže na duru se dá i jezdit v terénu, protože má tlumení, a pochybuju že máš na tý babičce zdvih 130 :-) skákat se dá s čímkoli, ale teprve při velký rychlosti v terénu poznáš jak je vidle dobrá a jak kopíruje terén…

          0 0
    • micro  

      Duro D sem koukal ze se da sehnat uz za 2990 ,to je dost slusna cena, az mam strach ze to bude nakej sh*t… bud koupim duro , nebo STANCE, ale za 3 to je fakt zadarmo :-)

      0 0
      • McBlacky  

        za tu cenu je dobrá, musíš ale umět naladit tlumení viskozitou oleje, tzn, pokus-omyl, a smířit se s tím, že jak to jednou nastavíš, už s tím nehneš bez opětovné výměny oleje.

        0 0
        • TinkTink  

          Takze klasika…ja jsem zvedavej, jak budu ladit DURO-D ja…uz se pomerne tesim :)

          0 0
    • Rozumik  

      jezdil sem na ni par minut, ale chodila paradne. i kdyz bylo par stupnu pod nulou. akorat je desne pretlumena. chce to vymenit olej. mozna si ji koupim na streetaka. jinak v zime jezdi snad kazdej ne? na snehu se naucis nejlip ovladat kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.