• Corbett

    Tak co? Čeká nás teplý a slunečný weekend. Vyrazíte vysoko do hor se mačkat na sjezdovku, nebo protáhnet bika? Já bych se tak rád projel, ale musím do práce, tak mě aspoň inspirujte, abych mohl závidět.

    0 0
    • CZiko  

      no já osobně ani jedno… nějak jsem to na kole přehnal a chytl jsem zánět do obou uší:( , takže asi nic no…

      0 0
      • rasto  

        no ty vo.e! tusim, ktera bije, do svych 10 jsem trpel chronickym zanetem usi :-/ drzim palce v bezproblemove uzdraveni!

        0 0
    • Vrci  

      vyrazím do hor, na sjezdovce se mačkat nebudu, ale kolo taky nevytáhnu … běžky volaj

      0 0
    • Luky  

      výtahnu asi bika, protoze od soboty budu mit nové brzdy, tak je musim projet…asi tak:)

      0 0
    • mosquito  

      nevim jak u vas … ale u nas je 7 stupnu a skoro porad tu prsi – snih je nejbliz v Jesenikach coz je na celej den a na to fakt chut nemam … hlavne ted mackat se ve fronte .. letos to proste za prd

      0 0
    • MF  

      Mozno skusim ist zahajit lezecku sezonu na Pajstun. Tak mozno padne dajaka 6+…

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja hlasuju kazdopadne pro bike. Problem je, ze slunecnej vikend je tak v Pze – u nas je dost snehu i ve meste.

      0 0
      • enjoy  

        no!a jaktoze v praze nic?!sakra

        0 0
        • Radek Broz  

          Vysvetli mi, k cemu by ti byl v Pze snih? To se tim tak rad brodis?

          0 0
          • enjoy  

            celej rok se tesim,jak si zajezdim na kole ve snehu.jestli jsem divnej tak pardon:-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              , ale proc v Praze?

              0 0
              • enjoy  

                a proc ne? me to bavi jezdit na snehu a naledi.je to dobrej trenink.jeste nejaky pitomy otazky?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ale to me taky, ale proc v Praze? :) Vzdyt je to tam hnusny, ale to si rodny prazaci neuvedomujou. Jo na horach to me taky bavi jezdit na kole ve snehu, ale na Vaclavaku… ?

                  0 0
    • marapara  

      Sníh u nás na běžky není, na sjezdovce na Stupavě to bude asi bída a hafl lidí, takže vytáhnu bika a dám si v sobotu nějakou delší trasu, aspoň 60 km po Chřibech, lesní silničky a šotolinky.

      0 0
    • Matts.  

      Jednoznačne bežky, včera v meste pršalo, od 800 m sneh, na Kremnickom hrebeni jedna báseň – upravené bežecké trate atď.

      0 0
    • MARIN  

      Podle predpovedi zatim jednoznacne kolo.

      0 0
    • robero  

      no, ja budu asi zavidet s tebou… mam 18.1. statnice, takze musim veskere aktivity trosku presunout na potom! Radsi ani na tu predpoved uz nekoukam… :-(

      0 0
    • Daf  

      Uz se tesim na vikend a kolo. Vypada to ze si konecne letos poradne zajezdim.

      0 0
    • Martyss  

      Nu vzhledem k tomu, že je v sobotu testovací den Sportenu na Zadově, tak asi hory, ale to počasí kur*a…:-(((

      0 0
      • Vrci  

        Od kolika já totiž jedu na Šumavu, možná bych se tam kouknul. Běhat ale pujdu asi do Finsterau, pokud NP nepřekvapí a letos popvé neupraví stopy.

        0 0
        • Vrci  

          Tak už jsem to našel týká se to jen sjezdovek a prken a navíc to zrušily.

          0 0
    • náčelník  

      Nevíte někdo, jak to vypadá se sněhem v okolí Černé studnice?

      0 0
      • kolombo  

        Bude to asi slabší, je dost teplo a ani před oblevou to v téhle nadmořské výšce nebylo nic slavného :-(

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Beru si na hory oboje a rozhodnu se az podle aktualni situace.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nakonec docela parada. V sobotu v tom teple jsem jezdil na kole a v nedeli si poradne zaboardoval. Takhle by to klidne mohlo byt cely rok :)

        0 0
    • PePu  

      Vzhledem k tomu, ze se tento vikend kona Jizerska 50 a akce s ni spojene, tak to vypada spis na kolo – pokud kolena dovoli.

      0 0
    • Corbett  

      Koukám že je to tak půl na půl, už teď závidím, ale jestli se nase.. tak i mezi nočníma si přivstanu a pojedu se projet aspoň hodinku. Lepší než nic.

      0 0
    • Corbett  

      Jestli ta úplně jasná obloha z noci přetrvá přes den, budeto bomba a já to prospím, už jsem zas nasrnanej.

      0 0
    • MF  

      Tak dnes to bolo kolo a zajtra asi tiez. Nic sa neda robit ked je tak pekne…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.