• Beeda

    Ahoj, nevim zda to uz nebylo predneseno, ale mam dva napady.

    1. zrizni online chatu.
    2. Zmena pozice na strance, tzn. v okamziku vstupu do konkretni ho prizpevku nebyt na konci diskuze ale na zacatku, ted se musim odrolovat…

    Diki

    0 0
    • Beeda  

      Omlouvam se, vkladal jsem to do sekce, bohuzel to neumi vlozit jako samostany clanek v danem foru,ale zalozi uplne samostatny prizpevek.. :-(.

      Kdyztek prosim admina o presun do → „Pripominky k foru“ Dik. Beeda

      0 0
    • fousac  

      jestli to chapu dobre, v okamziku vstupu do prispevku to haze na posledni vkladany prispevek… no chat by nemusel bejt spatnej…

      0 0
      • Beeda  

        ano presne tak, hodi to na posledne vlozeny prizpevek…

        0 0
        • admin  

          Protoze si na to stezovalo vice lidi zrusil jsem to, nyni je to na posledni vlozeny prispevek neskace.

          0 0
    • Gorbys  

      Asi by bylo zajimavý mít on-line chat. Docela bych ten nápad podpořil, dost často se do technických příspěvků dostávají plky, který s tématem nesouvisí.

      0 0
      • Dub  

        No, já myslim, že plky budou i v chatu. Navíc pokud se zde online probere nějaký dobrý nápad, tak o něj přijdou ti offline. Pak by mohlo hrozit, že vše bude online a pokud bude chtít člověk něco najít ve starších příspěvcích, tak bude mít smůlu.

        0 0
        • Beeda  

          Cau, bohuzel 90% jsou/budou plky:-(, ale videl bych treba vyhodu, ze se da na posledni chvili domluvit nejakej svih, rada, tip atd..... Z programatorskeho hlediska to neni zas takova prace.

          0 0
    • RUMcajs  

      Dobrej nápad s tím chatem, jsem pro.

      0 0
    • Staenly  

      Tez souhlasim s chatem…

      0 0
    • admin  

      Chat by nemel byt problem udelat snad nekdy v budoucnu ho pridelam :}

      0 0
      • kamtcho  

        Preco nestiahnut uz hotovy chat. Su free a su good. Napriklad phpopenchat je dost dobry a taky mensi je napriklad jschat. Ale inak ich je na vyber strasne moc.

        0 0
    • admin  

      Ja uz nekde chat udelanej mam. casem ho asi pridam ale nemam to jako prioritu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.