Co s klouzanim pásu k pulsmetru ?

27 nepřečtených
  • mosquito

    ahoj, mam takovy problem ze mi stale sklouzava hrudni pas dolu, nesklouzne jen kdyz to opravdu hodne utahnu ale to je pekne naprd – proste to skrti .. napadlo me si k tomu udelat „raminka“ treba z podprsenky … nebo mate jiny typ ci zkusenosti

    0 0
    • mosquito  

      ehm .. jiny tip samozrejme :))

      0 0
    • fousac  

      nech si narust srst… ;)

      0 0
    • BB  

      jestli mas spodni triko bez rukavu, tak zkus protahnout tak, aby ve predu byl pod trikem a vzadu na triku a bude drzet.

      0 0
    • JohnLee  

      pribit hrebickem do hrudi a nespadne…:))

      0 0
    • tomaasz  

      A co si pořídit pivní mozol a bude po problénu

      0 0
    • MARIN  

      co to treba podlepit smirglem? :)))

      Nepovoluje se ti proste jen ta guma ve spone-pomohlo by zafixovani(prisiti) v jedne poloze

      0 0
    • black.horse  

      Kanagon vole:-)

      0 0
    • Lada1  

      mi se osvědčily připínačky ca 5–6 rovnoměrně po obvodu

      0 0
      • mosquito  

        to nemuzu … mati desne nadava ze se krev blbe pere ze zlutyho dresu

        0 0
    • jizby  

      Tak tento problém mě taky pálí, i ramínka z podprdy mě napadly, ale to jsem pro riziko posměchu zavrhl.
      Jednodušší bude, když vezmeš pruženku (gumu do trenek) dlouhou asi 40cm, její konce uvážeš za snímač v místě uchycení hlavní gumy a vzniklou smyčku si přehodíš přes hlavu. Musí se vyladit vhodná barva, délka a tuhost.

      0 0
      • mosquito  

        diky .. tohle zni konstruktivne i docela dobre, pokud tu nepadne lepsi napad, v nejblizsi dobe to zacnu nejak zkouset

        0 0
        • bear  

          Viděl jsem kdesi, že pro děvčata mají podprdu s jakým si tunýlkem právě pro sportestr, tak mě napadlo něco podobného našít do trika, dresu…

          0 0
        • jizby  

          tak jsem se donutil vyzkoušet si vlastní radu. Ta guma je potřeba delší, asi 60cm a funguje to nejlíp za ten krk. Pak jsem zkoušel i provlíknout to vzadu za pás, takže vznikly jakési ramínka, ale nebylo to lepší a hůř se to oblíkalo. (a nebezpečně to začalo pod tílkem připomínat podprdu. Na to bacha:-)

          0 0
          • pali  

            vymeň tu gumu za protisklzovú to je taká čo sa používa napr.na spodnom okraji kratasov

            0 0
    • jarda  

      Řešil jsem podobný problém a vzhledem k tomu, že se více než kolu věnuji běhu tak nakonec závody jsem běhal bez pásu.Kamárád si vyrobil z podprsenky svojí ženy kšandy a pohoda – napřed posměch a potom závist. ALE ! nakonec jsem vše vyřešil tak, že jsem si koupil nový kódovaný pás Wearlink od Polaru, který je CELÝ z textilu a ten drří prfektně, stačí když ho před jízdou namočíš do teplé vody a potom drží jako přilepený. Stojí cca 2000,– a má vyměnitelnou baterii. Posledně jsem běžel závody v krosu a super. Musíš mít samozřejmě Polar kompatibilní hodinky. Čau.

      0 0
    • Eila  

      hmm porid si sportovni podpresenku, tak ti guma kolem obvopdu konci akorat to hercnou a krasne ji drzi na miste:)

      0 0
      • mosquito  

        Eilo, Eilo … kez bych byl holka :)) pak bych to bral perfektni napad, ale jako chlap bych se asi propadl hanbou kdyby na to nekdo prisel :o( :))

        0 0
        • Jogador  

          Upřímně řečeno, já když to tak nosim, si řikám, jak holky můžou vydržet v podprsence, mě i toto vadí:)

          0 0
        • Eila  

          ty se snad nekde svlekas?:) muzes se tvarit jako drsny triatlonista:)

          0 0
          • mosquito  

            no necim si ty vylety clovek zprijemnit musi, kdyz je kolem tolik peknych cyklistek ne ? :))

            a ted vazne … kdyz jedu kolem nejakyho jezera nebo tak – tak si jdu zaplavcit a v dresu se nekoupu

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.