Vanocni nebo novorocni vyjizdka - Trebic

9 nepřečtených
  • miche

    Jezdi nekdo v tomto case nejake MTB vyjizdky ???? Vim, ze pan Joch dela uz leta vikendove jezdeni pro silnicare po cely rok, dela nekdo neco v tomto duchu i pro MTB, rad bych se pridal (i kdyz nejsem zadnej zavodak …). Po deseti letech sem zase propadl kouzlu kola (zdravotni problemy apod. ..) a sel sem do toho hned z ostra (capaky, nowindova bunda, navleky …) a jsem celkem zklamany, ze nikoho nepotkavam a to jezdim hlavne o vikendu znaceny trasy. Ne ze bych vyhledaval kolektiv za kazdou cenu (jezdim radsi sam) ale jednou za cas .....

    0 0
    • LUKAS  

      Zdar, ozvi se na muj email a domluvime se. Lukas

      0 0
    • Quake 9.0  

      Možná mě s přítelkyní potkáš (o štědrým dnu), jinak máš pravdu, že bikerů je okolo Třebíče jak šafránu… To u nás v Českém ráji to je jiný kafe ;-) …

      0 0
      • miche  

        Aha, Quake 9.0, sem se tenkrat tak rozepsal na tvuj dotaz ohledne cest kolem Trebice ..... a ty nic. Jsi si stezoval ze kolem Trebice je to nuda ale tak znova… Pekne je to hlavne smerem na Jihlavu (okoli Okrisek a Opatova) a k zahozeni to neni ani na Sadku (obzvlaste doporucuji). Jeste bych nemel zapomenout na fantasticke okoli Nameste a udoli reky Oslavy …

        0 0
        • Quake 9.0  

          Jo jo, četl jsem, děkuji za nápady. Já to tam okolo nemám moc sježděný – asi jen 200km – a proto jsem se ptal, protože třeba na takové hodinové stoupání jsem nenarazil. Jinak pro přítelkyni je to tu super – ta je z Třebíče – já z ráje Českého :-)

          0 0
          • miche  

            Hodinove stoupani :-)))))))))))))­))))))) tak to si me dostal :-)))))))))))))­)))))))))))) Dej si vsede tak 20–50× vyjezd od cukrarny Vera k hotelu Atom a snad se uspokojis :-)))

            0 0
            • Quake 9.0  

              No leda… …jen nevím, jestli by na mě nezavolali sanitku z Jihlavy a nedali mi o dres na víc… Jinak ten kopeček moc dobře znám. Má drahá se tu řezala smíchy :-))))).

              0 0
              • miche  

                Pred deseti lety (to sem byl jeste mladej a blbej :-))) sem si ho nechaval jako tresinku na zaver projizdky, snad sem si myslel za na to sbalim nakou buchtu :-))) aaaach to mladi :-))

                0 0
                • Quake 9.0  

                  Jo Jo, tak nějak jsem to měl u nás s kopcem na Kosti – řečený „velký kostečák“. Je sice kratší, ale když šla nějaká děva, tu nohy zlehkly a sil bylo na rozdávání – i když jsem měl třeba hlaďák :-))). Takovej nerozum. Nevědět, že bych musel mít 4válce pod zadkem, na kapotě napsáno alespoň 750 a k tomu nejmíň Honda, a navíc bejt v kůži a né elas?ákách …

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.