• dessloch

    Hi all. Mám moznost kupit si vidlu DukeSL air 2003 za slusnu cenu. Mate s tym nejake skusenosti? Diky

    0 0
    • Jogador  

      Rekni mi kde a za kolik a uz tam proni bezim. Jinak zkusenosti nemam, jen ma zdvih 80mm vzduch,hydro air, tlumení olej nemá uzavírání, nastavení změnou tlaků, orientační sleva 14000.

      0 0
    • keksik  

      tiez zvazujem kupit duke sl ale u-turn za beznu cenu :-/ mate skusenost s prerabanim na pure prip. aj remote control?

      0 0
      • rodriguez  

        Duke SL U Turn za 14000 ?Tolik prachu za takovej xingl? Ste normalni? SID TEAM s dalkovym lockoutem ..normalně za 10,500.- (www.jensonusa.com)

        0 0
        • enjoy  

          xingl?ty ses furt ten samej trouba.

          0 0
          • Pavlos  

            Ja bych radsi sel do toho Duka nez do sidu

            0 0
          • rodriguez  

            Tak SID je nejlepší vidlice pro XC závody…takže vo co go ? a DUKE sem jel ten základní, funguje to krásně, tlumí to trochu mín než SID, ale líp než vzduchový MXC Marzošky…

            0 0
            • enjoy  

              a kdo tu mluvil o zavodech?

              0 0
            • MartinXC  

              No to je pravda, ale chybí tam údaj o životnosti. Správně by ta věta asi měla být takto: „…SID je nejlepší vidlice pro XC závody a vydrží právě jednu sezónu.“ (Mám SIDa) MXC je vidle pro hobíky a taky podle toho stojí a funguje (hůř než SID) a vydrží (několikrát víc)

              0 0
              • rodriguez  

                mluvil sem s Kořínkem..a říkal, že SID jezdil dva roky, než šel do Olpranu, a odjezdil na té jedné vidlici 1,5 sezony při prakticky každej týden 2 závody..a furt byla jako nová

                0 0
                • enjoy  

                  si mi furt nevysvetlil kdo se tu bavil o zavodech.

                  0 0
                  • rodriguez  

                    jen jde o princip..přeci když mužu mít za mín lepší, lehčí, tak proč budu kupovat těžší a tu která funguje mín kvalitnějí ?

                    0 0
                    • keksik  

                      dovodom moze byt napr. kotucova brzda.

                      0 0
                    • enjoy  

                      urcite ne lepsi!lehci jo,ale to je tak vsechno.a prosimte jak si myslel,ze funguje min kvalitneji? uvazujes dost zvlastne.kdybych se te zeptal jaky si mam koupit rodinny auto tak bys mi asi rekl ze je to plecka a at si radsi koupim sportaka.

                      0 0
                • lubos  

                  Korinek ? Nejezdi on cyklokros ?

                  0 0
      • keksik  

        asi som sa zle spytal, ze sa k teme nik nevyjadruje. skusim to teda inak:

        viete mi povedat preco je rockshox duke sl u-turn lepsia ako marzocchi mx pro 105 eta?

        0 0
        • Pavlos  

          U turn je nastaveni vysky zdvihu

          ETA je blokace vidlice(vidle pak chodi jenom 3cm)

          0 0
          • keksik  

            rozdiel medzi uturnom a etou mi je znamy, skuor ma zaujimala vec ohladom prerobenia duke sl s „pure delite“ na ciste ;-) „pure“, kde sa da takisto uzamykat vidla. tu marzocchi som spomenul len aby som trosku vyhecoval ludi, bo tu dukinu uz mam objednanu… ale ako vidim, pocasie sa zlepsilo a namiesto za pocitacom vsetci uz sedia na bajkoch.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.