Kdys se neco sere, tak se sere vsechno

17 nepřečtených
  • kralovek

    Taky mate ten dojem? Za ctyri mesice (4kkm bike 95% silnice) jsem musel vymenit:

    ram … prasknul kliky … nesli sundat z toho ramu :o) (blby co?) pedaly … vyklaly se (no naradi, no oprava … ven z domu) rafek … prasknul na spodni strane u jednoho dratu blikacka … ulomil se drzak (paska na kobece to spravila) 2× den po sobe jsem pichnul predni kolo … to se mi vzivote nestalo … pichnout predni kolo. sjety desticky, plast, gripy – to je spotreba, to nepocitam.

    Kdy to skonci? Ach jo, nekdo nahore se mi snazi rict, ze je cas na novy kolo … asi ho budu muset poslechnout.

    0 0
    • Daf  

      Jojo kdyz se sere tak na hromadu :)

      0 0
    • Lance  

      upresni znackove at vime co se skutecne sere.

      0 0
      • kralovek  

        Sere se zub casu :o) ale budis:

        ram: rock-machine highander 1997 (prednim GF paragon 2001 … mrtev pri autonehhode). Nahrazeno Decathlon 5.3 … mistni specialita, cena 50€ … :o) nic jineho v tu chvili po ruce nebylo (nechtel jsem jit domu pesky). Ale jezdi se na tom dobre a kolo je o dobry kilco lehci :o). Stopa v pohode, sjezd uz je horsi. Nejsem sjezdar, takze ok.

        Kliky: Bontrager comp … tak silne jsem kdysi utah sroub, ze ho ten borec nepremohl. Levou kliku jsem uz kdysi rovnal ve sveraku (viz ta autonehoda). Ta vymena ramu probehla super narychlo tak mi tam ten trouba dal „provizorne“ Sunturovy kliky (kdyz mu ty moje nesly sundat) o 5mm kratsi … kdyz jsem to zjistil uz bylo pozde je meninit … zaviracka (fakt jsem nechtel jit pesky)

        rafek: nevim, neni to tam napsany, ale je pro rafkove brzdy a ma 24 der. Taky uz byl menen (viz autonehoda)

        pedaly: ten zdravy 535 (vymenen po autonehode), nemocny (originalni) 515. Nyni 520 … 40€ … to je 30% drazsi nez u nas … kurna ja nejsem dojna krava .. proc je tu vsechno tak drahy

        0 0
        • Lance  

          Hm drsny pribeh:)

          0 0
        • kralovek  

          jo ten rafek … to budu resit dneska vecer. pokud chci zitra jezdit a ja chci zitra jezdit, tak zase vezmu co bude … tady totiz NIC NEMAJ !!! ach jo … kvalita jde rychle dolu

          0 0
          • Lance  

            Pockej, kde nic nemaj? V Praze?

            0 0
            • kralovek  

              Pdrajs v praze … nice ve francii … praha je zlata lod

              0 0
              • Lance  

                Sorry,dival sem se do Users a tam mas Prahu, tak me to jen tak napadlo. A jak je ve Francii?

                0 0
                • kralovek  

                  Jak vraji … az na tu „dan“ co jsem prave popsal :o)) Koukni sam :o)

                  mujweb.cz/www/ka­rel.kralovec/pho­tos/nice/

                  0 0
        • Smazaný účet  

          highlander 97? jestli správně počítám, tak ten mi visí v kůlně. :o) černej.

          0 0
          • kralovek  

            jo jo … cernej jak bota … mej jsem ho rad … byl se mnou i za oceanem … ach tech slz ;o(((

            0 0
            • Smazaný účet  

              těžkej jak prase… taky sem ho měl rád… bude z něj zimák. kde prasknul?

              0 0
              • kralovek  

                prasknul asi 5cm za slapacim stredem … ta trubka co spojuje stred se zadnim kolem.

                Nevis presne kolik vazi? … jen tak nostalgicky … jsem hrozne sentimentalni :o).

                Ten muj mi ted lezi v pokoji … jeste s tema klikama a sredovym slozenim, takze to zatim nezmerim.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  já jsem ho vážil jen orientačně na pokojový váze a myslim že to bylo něco přes 2,5 kila. :o) mně z něj zas nemohli vyrvat to středový složení. to tak chodí když se střed nechá pár let v ocelovym rámu.

                  0 0
    • onegear  

      Bud rad, ze zijes – ostatni si koupis !

      0 0
      • kralovek  

        To je fakt :o) Kdys me sejmulo auto a muj gary byl na odpis .. tak jsem si presne tohle rikal :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.