• žabka

    ahojte bikeri,jsem tu nova. tak co jak me uvitate??? ze by nejaka oslava??

    0 0
    • Smazaný účet  

      nazdar chlape!

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Polib mi prdel.

      0 0
      • McBlacky  

        ty máš dneska náladičku :-) to je odpověď jak vod dělníka z pásu…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ono to napsany nevypada tak dobre jak to zni z oci do oci :) Ale jak uz jsem psal: //No co co? Chtel jsem jen zkratit cas potrebny na seznameni. Takhle rovnou vis s kym mas tu cest :) //

          0 0
          • mike!1  

            :-) tak takové přivítání určitě nečekala:-))) ale krátkost a výstižnost především:-)

            0 0
      • MaPa  

        Vy se znáte? :-)

        0 0
      • Manas  

        A neni to nahodou prani ? :-)

        0 0
    • Lance  

      to vis tvrdi hosi:-)

      0 0
    • R.1  

      Tak jako nova nam muzes predvest poradnou rozkurovacku, Jarmilko. Jak se to ted tam venku ve svete dela. Pac my sme tady uzavrena komunita.

      0 0
      • Lance  

        Jo nase vira je pevna a neotresitelna!

        0 0
        • R.1  

          …jen volnost, jen vira tva pevna i kdyz krehka, silou je, jez zene se i proti vetru…

          (to je z nejakeo serijalu)

          0 0
    • fousac  

      co se treba predstavit???

      0 0
      • Lance  

        aaaaaaa to me nenapadlo, ale fousac ma pravdu rekni nam neco o sobe:-)

        0 0
      • blue  

        mas pravdu… na nejmenovanem diskuznim serveru kdysi byvalo dobrym zvykem, ze nova bikerka uvedla svoje miry, oblibenou barvu spodniho pradla a tak podobne :-)

        0 0
        • SELMIRA  

          yo a dyž řekla 90,60,90, nahoře bez a dole tanga s vzorem leoparda, tak si mohla s námi psát. :o)

          0 0
      • žabka  

        nejsi nahodou trochu moc zvedavy? na fousate nejsem! hod tam svoji prdel v kozenych tangach a pak si s tebou budu mozna psat!

        0 0
        • fousac  

          tak to sorry ze ziju.. :/

          a ja naivka si myslel, ze tak jako kdyz se lidi vzajemne predstavi, ze je to vcelku bezny zvyk.. :´(

          0 0
          • žabka  

            tak jo! jmenuju se pavla,ale doma mi rikaji,megero fusatá! mam doma skladacku po bratrovi,a chcu si koupit nejake dobre kolo,az mamka vyhraje ve sportce!!

            0 0
            • fousac  

              njn, co nadelas.. ale je mi te uprimne lito…

              0 0
            • fousek  

              doufam ze se moc nepletu kdyz reknu ze vetsina lidi z B-F si na kolo vydelala, tak co zkusit si na kolo taky vydelat? Preci jen prevdepodobnost ze vyhrajes ve sportce je miziva a tudiz na tuto moznost bych vubec nespolehal

              0 0
    • vlk  

      nejmenuješ se náhodou křestním Gábina?

      0 0
      • žabka  

        Ne jsem mnohem hezčí.

        0 0
        • vojtechposmourny  

          To bys měla doložit fotem.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Zatim to akorat vypada, ze ti prsi do nosu.

          0 0
          • Lance  

            a divis se,kdyz ji zves na vyjizdku?:-)

            0 0
            • žabka  

              co zves me na vyjizdku? ale musim te upozornit,ze se mi nekdy pri jizde upadne pedal,brzdy nebrzdi, a ze sedatka mi trci molitan,ale jinak je to dobre kolco. toz kdy vyjedem?

              0 0
              • Lance  

                dle ceho usuzujes,ze te zvu na vyjizdku,precti si to poradne:-)

                0 0
              • JohnLee  

                Doufam ze nejsi z Brna a doufam ze ani z Moravy…

                0 0
          • žabka  

            ty jo fakt mi prsi z nosu,ze si me videl na nadrazi s lahvacem v ruce!

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To se casem taky naucis co ktery znak znamena a kde se pouziva, ze se veta zacina velkym pismenem a za carkou se dela mezera :)

              0 0
              • žabka  

                muj mily,nevaz se,odvaz se!!! pro me zadne take sracky neexistuji,jako jsou velka pismena atd..... !

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Co to je dneska za modu mezi mladejma s tema vykricnikama !!!

                  0 0
                • vojtechposmourny  

                  Český jazyk asi nebyl (není) Tvým nejoblíbenějším předmětem.

                  0 0
                  • žabka  

                    to mas,pravdu ze me cestina nebere,to ja spis ty prestavky ve skole,na koureni. ale jinak sem velmi,ale velmi inteligentni!!!!!

                    0 0
                    • vojtechposmourny  

                      Krása a inteligence – to většinou nejde dohromady.

                      0 0
                      • vlk  

                        tak bych no nepaušalizoval, znám některé dívky co jsou krásné a insteligentní zároveň.Ale mám většinou zkušenosti s tím, že jakmile některá dívka tvrdí, že je inteligentní, tak je to vlastně naopak.

                        0 0
                        • vojtechposmourny  

                          Říkám většinou, samozřejmě jsou i vyjímky. Třeba ta moje :-)

                          0 0
                          • vlk  

                            ta moje taky, jak jinak že.Ale znám i jiné co jsou krásné a inteligentní, pst. Jen to té mé neříkejte :o)

                            0 0
                      • pavlicek  

                        Ženská NEMŮŽE bejt zároveň inteligentní i krásná, protože by to byl chlap.

                        0 0
    • Jenda  

      nazdar Jarine – vitej zpatky

      0 0
    • fousac  

      btw: škoda, že zmizel pepazdepa a jeho užasná šátková kampaň???

      0 0
    • Moah  

      Plaese hod sem foto… nezazil jsem moc hezkych a inteligentnich holek, co takhle blbe kecaji Jo a jeste by se hodil vysledek IQ testu dííík…

      0 0
      • žabka  

        ne kluci,ted vazne,studuji pravnickou fakultu v Praze a chtela sem se trochu pobavit.tak se tedy omlouvam.

        0 0
        • McBlacky  

          v 17ti jo?

          0 0
        • Smazaný účet  

          tak tohle je asi zatím to nejvtipnější cos napsal(a).

          0 0
        • Moah  

          v sedumnacti?!? hm.. tak ted fakt nevim to pobavit myslis jako co?

          0 0
        • vlk  

          přijímá se.Však my se taky pobavily, alespoň já teda

          0 0
        • Lance  

          tak teprve ted si nas pobavila:-)

          0 0
        • vlk  

          kolik ti je doopravdy

          0 0
          • Pá-dlista1  

            15

            0 0
            • Lance  

              Lhari, pises,ze je Ti 24:-)

              0 0
              • Lance  

                Ze by sty?:)

                0 0
                • Lance  

                  ne sto prvni

                  0 0
                  • Lance  

                    ne sto druhy, nevite proc mi to nevychazi?:)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Mel bych do toho monologu nejak zasahovat? :)

                      0 0
                      • Lance  

                        No prave jsi do nej zasahl, a ja si tak rozumel,ale odpoustim Ti, zij..:)

                        0 0
                    • vlk  

                      jestli tu přidáš dalších 8 takových blbých příspěvků, tak si o tobě budu myslet, že jsi pěkný de…

                      0 0
                      • Lance  

                        Muzes mi to rict natvrdo! Ono nekdo si uz to treba mysli:) Ja se nezlobim, tim sem ukazal,ze cela tato diskuse byla naprosto o hovnu nemyslis?:)

                        0 0
                        • vlk  

                          tak to pak jo.Je jen docela zajímavé, kolik lidí se ozve když dotyčný tvrdí, že je ženská.Kdyby to napsal chlap tak by skoro nikdo neodpověděl.Já jsem se jen zděsil, aby další příspěvky do tohoto fóra nebudou už jen toho typu jé mám 100 příspěvek apod.

                          0 0
                          • Lance  

                            Jasne,ale kdyz se podivas v globalu na tuto diskusi, tak zjistis,ze zacala zcela nevinne a zabka to zacla normalni vetou,ktera v sobe nemela nic spatneho (pokud by jsme to tak brali, je jedno jestli je to chlap nebo zenska) a vyostrilo se to az v takove prvne 1/4, nehlede na to, ze padlistova odpoved taky nebyla nejlepsi:) a zabka se chytla az pak, i kdyz je fakt, ze ji to moc neslo, napsane to vypadalo jako by byla v koncich a dosly ji argumenty.

                            0 0
                          • Moah  

                            On to nebyl tak obycejny prispevek, na tohle se uz muselo nejak reagovat. Ale je pravda, ze Padlista to zacal taky krasne.

                            0 0
                            • vlk  

                              padlista už je takovej

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Jakoby mi piskalo v uchu :) Jsem si rikal, ze to bude ostry kafe, ale ze to zpusobi tohle jsem necekal.

                                0 0
                                • Lance  

                                  Samotnemu mi ji(ho) bylo lito pri Tve reakci!

                                  0 0
                                • vlk  

                                  To víš, žabka už odešla, tak se začíná hledat další obě? :o)

                                  0 0
                            • Medi  

                              Na forum jsem ji dal kontakt já. Je fakt, že jste ji přivítali opravdu originálně. Dnes šla už domů. Zkuste to zitra nějak jinak a já ji vysvětlím, že se nemusí vždy bránit kousáním.

                              0 0
                              • Lance  

                                Prave,ze kdyby na to nereagovala – jak Ty rikas – kousanim (coz ji fakt neslo), ale ignoraci, tak by dokazala,ze je nad veci. Vysvetli ji to, snad to pochopi.

                                0 0
                          • Lance  

                            Vezmem-li v uvahu, ze je tady 113 prispevku k tomuto zabcinu tematu (mezitim mohly nejake pribyt – s tema nekalkuluju) udelame rozbor. Zabka – dotaz = v poradku Reakce Midlander – nazdar chlape (da se o nic nejde, muze si myslet,ze se tak nekdo vydava, proc ne, dobra hra) Reakce Padlistova – polib mi prdel – (a toto jiz nemusela prekousnout, cimz reakovala novym prispevkem Pro padlistu) Dalsi reakce byly,ze jsme kecali vice mene my o nicem, zabka se vlozila jen sem tam. Uvedla 13 prispevku cimz se podilela na teto diskusi 11,50%. Tak a ted sam nevim co jsem tim chtel rict,ale kdyz uz to mam napsane:-)

                            0 0
                            • -b-n-x-  

                              hele, cos tim vlastne chtel rict? :-)

                              0 0
                              • Lance  

                                No prave, ze nad tim zrovna premyslim. Precti si konec.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Jestli je žabka fakt žabka, tak je to asi dosti originální dívčina. Jednou už tu dost podobný příspěvek byl (Jarin se vydával za dívku která potřebuje pomoct s opravou byciklu). Takže moje první reakce – je to chlap. Momentálně jsem trochu zviklán – viděl bych to tak 50/50. Protože aby tu někdo vytvořil falešnou identitu a pak ještě jednu, která té první potvrdí že je pravá… nevím. Výrazový styl žabky mi na dívku i když třeba drzou nějako nesedí.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Me to taky svadi, ale bycikl je sylni kafe y na me :)

                                    0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Ja bych aj veril, ze to je nejaka znudena teenagerka co ma doma kolo (asi skladacku), tak si mysli, ze je bikerka a sla se pobavit na forum. Jenze narazila. Holt musi pocitat s tim, ze na kole jezdi i uplne jine typy lidi nez je ona sama.

                                    0 0
                                    • Medi  

                                      Po tvé reakci doufám, že lidí jako ty je tu minimum.

                                      0 0
                                      • Pá-dlista1  

                                        Trochu jsem to vyhrotil, pravda. Ale co cekala na takovy prispevek? Zas to neni jakobych napsal treba „Jdi do ******“. A taky jsem to nevhodne vytrhl z kontextu a vlozil mezi lidi co ten film nevideli. Chyba. No chybama se clovek uci. Priste to napisu cele, ale lepsi to asi nebude :)

                                        0 0
                                        • Lance  

                                          No nevim,ale mi prijde jeji prispevek naprosto v pohode. A na tema: Ahoj bikeri, jsem tu nova, jak me privitate,nebo jak to bylo, mi odpoved „Polib mi prdel“ neprijde 2× inteligentni ani humorna, film tu netahej.

                                          0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Jsem ten film asi taky neviděl. Ale vzpomněl jsem si na „potkali se u Kolína“. A taky na vtip „medvěde řekni věž“.

                                          0 0
                                  • Medi  

                                    Jsi mimo. Žabka je dívčina i když opravdu originální. Ne každý si necha nakálet na hlavu.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Tak jako znám dost originálních dívčin, ale málokterá mluví přesně jako chlap.

                                      0 0
                                    • pos3k  

                                      tak i ja: kdyz si ji dal tip na b-f tak jsi mohl (spise mel) naznacit, ze tohle neni cisty „chat room“, i kdyz nektere prispevky jsou dost ulitle. Proto i ta prvotni reakce, takovy prispevek co dala Zabka vetsina spojuje s „provokatery“, i kdyz i s totalnimi zacatecniky se tu taky nejedna v rukavickach (napr. opakovane dotaza na tema, ktere je o par radku nize). nevim cim to, ale je trochu logicke ze se kouknu „v tichosti“ jak je tenhle web udelanej, co kde je, sekce, tema atd (napr. i doslovna upozorneni Admina na moznost Vyhledavani, nez se zalozi novy prispevek). Vetsina lidi to tak snad dela :-) A ze Zabka dala of topic tema, a napisala, ze ma skladajdu tak tim si moc prizne neudelala.

                                      peace a zdar bajk

                                      0 0
                            • MaPa  

                              Že ti někdo řekne něco ošklivého ještě neznamená, že musíš být sprostý, zbytečně používat vulgarismy nebo urážet a provokovat jiné. Dá se to vyřešit jednou odpovědí jednomu člověku.

                              0 0
                              • Lance  

                                Ale ja nikde nenapsal,ze musis byt sprosty.Kdes to precet? A uz vim, co jsem tim chtel rict a sice,ze zabka ze zacatku nikoho neurazela ani nepouzivala vulgarismy a me rozhodne neprovokovala, aspon to tak na me nepusobilo. Psal jsem,ze nebyla tak nad veci, aby to vyresila jednou odpovedi.

                                0 0
                                • MaPa  

                                  Psal jsem to jako příspěvek ohledně toho, že mi zas tak úžasná abys ji musel obhajovat nepřijde – možná jsem to napsal špatně. Opravdu to ve tvých příspěvcích nehledej :-). Nepoužívala je asi čtvrt hodiny. Např. reakce na Jendu //ahoj jenicku,kde mas marenku? zes ji zase nechal doma,ty hovado!! //, nebo třeba Fousáč, …, a taky zapátrej v threadu Na vysvětlenou

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    Na threadu Na vysvetlenou jsem si overil co znamena blokovat:) tudiz tento thread nemam a davat si kvuli tomu novy registracni nick se mi nechce. Ja ji neobhajuju, jen se ji zastavam:) A ze zacatku byla slusna ne?

                                    0 0
                                  • fousac  

                                    co treba Fousac??? to me zajima..

                                    0 0
                                • Air  

                                  To Lance: souhlasim s tebou Ono tohle forum je krapet jineho razu nez je obvykle na zbytku, aspon ceskeho, internetu… tam lze videt ze holky umi byt tak sprosty, ze i ja, na tyhle veci celkem otrly, uz nestiham chapat. v tomhle smyslu si myslim, ze vubec nic spatnyho neudelala. Akorat nevedela do ceho na tomhle foru s timle prispevkem jde a jak dopadne… Tohle forum neni na „pobaveni se“, clovek ktery nema vztah ke kolu se tu asi moc nepobavi… Ona proste slapla vedle… A pak ji sjel Pa-dlista a myslim, ze pokud ma v sobe ta holka nejakou slusnou a inteligentni tvar tak ji prestala chtit i mit vubec duvod ukazovat… Ani se ji nedivim. Jeji reakce „kde jsi nechal (nevim koho) ty hovado…“ uz byla celkem neprekvapujici a logicky nasledovala zapocatou formu diskuse (kterou ovlivnily zvlaste ty prvni prispevky). Proste, jak jsem psal, tohle forum neni o „pobaveni se“ pro laiky… A malokdo tu tudiz ma pochopeni a naladu odpovidat na takove prispevky jako byl ten uvodni od zabky… Tady jede proste core-biking… Na osobni komunikaci vetsina pouziva icq a mail. Abych se priznal tak kdyz jsem si precetl uvodni prispevek, tak jsem nemel nejak chut odpovidat. Ale kdyz nemam chut, tak to necham na jiny a nemusim se nutne vyjadrovat jako nejaky pan reditel… Tady je ale ve vzduchu antijarinovska atmosfera a taky „antirepeat dicussion“ (mam na mysli opakujici se prispevky) a to protoze tu chodi spousta lidi a je tu spousta informaci. Aby se tu v tom clovek vyznal, musi v tom byt trochu poradek. Je to asi jako kdyz vam chodi do prace denne 50 mailu a z toho je polovina spam… blbosti, reklamy, ktere zneprehlednuji a zpomaluji vasi praci a orientaci taky vas to zacne srat… Zaver tendle muj momentalni vylev nema zadny :) Myslim ze je zrejmy co jsem chtel rict. Je tezky byt tolerantni v tomhle prostredi, ale myslim ze to neni zase tak vycerpavajici, ne?

                                  0 0
                                  • pos3k  

                                    safra, tak neco v tom samem smyslu jsem napsal vyse. jsem si mohl usetrit pisani a dat pod Tvuj prispevek signaturu.

                                    0 0
                                    • Air  

                                      no kdyz jsem prave precetl tvuj prispevek, rikal jsem si, ze jsem to mohl nechat na tobe :) rekl jsi to mnohem strucnejsi formou… to je muj neduh, neumim rict veci strucne, asi budu politikem :)

                                      0 0
        • vojtechposmourny  

          A kdy bude ta fotka? Rádi bysme věděli, kdo si z nás dělá prdel…

          0 0
        • Moah  

          No tak srandistko co s tim bude?? Uz se konecne pochlub. Za chvili odchazim pryc a dost by me zajimalo kdo (co) si tu z nas dela prdel…

          0 0
    • aku  

      Jestli nevyuziji volby Blokovat ted, tak uz snad nikdy ;)

      0 0
    •  

      jo to viš že bude oslava, SPAM SPAM SPAM

      0 0
    • cabbage  

      navrhuji odblokovat jarinovo ip, a poslat mu omluvny e-mail s zadosti, aby se vratil na b-f.

      0 0
    • ddd - andy  

      Jee, to je zas „legrace“, skoda ze sem prisel az ted.. :-(

      0 0
      • Lance  

        tys to cele precet?

        0 0
        • ddd - andy  

          Jo a docela sem kroutil hlavou… :-)

          0 0
          • Lance  

            a nad cim? tvuj nazor? jestli sis z toho neco vzal, tak bys ted mel rict „Polib mi prdel“ :-)

            0 0
            • ddd - andy  

              „Polib mi prdel“

              0 0
              • Lance  

                Tak ted Ti verim, ze jsi to cele precet a neco sis z toho vzal. Jsi stejny jako Padlista:) Probuh kolik je vas tady takovych?:):):)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Bych rek, ze ne. Tohle bylo daleko vtipnejsi a navic psane s jistou gracii.

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Samozrejme zalezi na tom JAK to napises: Polib mi prdel – a ted – Polib mi prdel – no vidis ten rozdil!

                  0 0
        •  

          Já to taky přečetl, ale Jarin byl lepči

          0 0
      • goofy  

        taky sem si to ted precet a nestacim se divit, co se tu dneska zase delo… :o)

        0 0
    • McBlacky  

      ---prosinec a už takovýhle psycho--- to bude dlouhá zima :-)

      0 0
      • rock  

        Nebude. Za necelý týden je slunovrat, pak už se dny prodlužují a to už je JARO !!!

        0 0
        • jizby  

          Jestli čekáš návrat jara po zimním slunovratu, kdy se prodlužují dny, tak to jsi velký optimista. To se spíš dočkáme návratu Jarina. Bude na to mít ještě čvrt roku času.

          0 0
          • Air  

            zatr sakr… byls rychlejsi, zrovna jsem chtel doplnit na konec tohodle threadu ftipny bonmot ze na JARE prijde zase JARIN :)

            0 0
            • cabbage  

              pravdepodobny to neni, ale byl bych rad kdyby se tu zase objevilo tak 20–30 nesmyslnych prispevku:)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Je to pak takový kvíz, že? Kdo první pozná Jarina. :o)

                0 0
              • Air  

                no a byl jsi nekdy na starym BF? To byl zahul… tady jsem ho ani poradne radit nezazil… ale v tom starym me to chvilema pripadalo jako na xchatu, kdyz se zrovna ucastni 50 zamindrakovanych dementu

                0 0
      • raceman  

        a co teprve ta letosni :)

        0 0
    • dekel  

      potrtkam ta bude ti stacit taketo privitanie?

      0 0
      • Dumbo  

        precital som tuto diskusiu celu…a neviem naco… uplna pi…a :) zbytocne som stratil 30min zo svojho zivota…:)

        zmazat !!!!!!!!

        0 0
    • Orbis  

      Ahoojky žabko:)))) Stačí jako uvítání??

      0 0
    • admxx  

      Zabka asi nebude ani trochu inteligentni (ale jestli je neprima umera mezi krasou a inteligenci tak by maohla byt fakt sexbomba:-)) Ale musi se ji nechat ze sa tady docela dost ldouhou chvili starala (o ne prilis hodnotnou) zabavu!:-))) Takze nakonec neni tak spatna;-)))))

      0 0
      • admxx  

        A sorry za preklepy:-)sem zrovna vstanul…:-)takze sem jeste trochu vytuhly…

        0 0
        • Orbis  

          No a co bys tu teď v trénikové sezóně chtěl řešit, aspoň se tu neřeší pořád jenom komponenty a tech problémy atp. dy? je to dobře, že se taky bavíme o úplně normálních věcech ne?? :-))

          0 0
    • Manas  

      Ach boze, tohle je krasny thread. Zajimalo by me jak Zabka dopadla … jestli ji nekdo nekdy videl nazivo, nebo jestli po Padlistove uvitani a nasledne debate to kolo prodala :-)

      0 0
    • Corbett  

      Tomu nějak nerozumím:)

      www.bike-forum.cz/…0/forum.html#…

      0 0
      • Manas  

        Aaa, tenhle ja taky super. Neni nad to si poradne zahrabat v historii :-)

        0 0
    • sway  

      Clovek se nachvili jde koukat na TV takhle vecer a co tu potom nenajde…husto­rostacku, ktery nebrzdej brzdy a posila vsechny do ******:) Kam ta spolecnost speje…

      0 0
      • Manas  

        Mno, jeste si precti datum threadu. Uz vidim jak nekdo bude rozhorcene reagovat nekde v pulce :-)

        0 0
        • sway  

          No tim hur, takhle vytahovat starou spinu na svetlo bozi:)

          0 0
          • Manas  

            Spousta lidi se chce treba zasmat :-)

            0 0
            • sway  

              Je pravda, ze takhle dozadu uz historii zmaklou nemam:) Ale B-F je celkove dobra zasoba ctiva pro dlouha nudna odpoledne:)

              0 0
              • Wojtek  

                jn,pro hodně dlouhá:-)

                0 0
                • Jogador  

                  By mě zajímalo, co jsi hledal, že si našel tento threat, kažopádně jsi zakladateli tohoto vlákna dost podobný, tak kdo ví, jestli se viník nevrací k místu činu:)

                  0 0
                  • Wojtek  

                    :-D,přesně to sem si myslel.......­.......

                    0 0
                    • DaSnail  

                      bješušspaat…

                      0 0
                    • jIrI___  

                      Co ty ještě nenapíšeš… Stává se z tebe otravný rádo by bavič, bacha na to ;-)

                      0 0
                    • Jogador  

                      Ne, vážně, co jsi hledal v historii, že jsi objevil toto?

                      0 0
                      • Wojtek  

                        už ani nevi,ale něco podstatneho, a našel sem tam odkaz na toto vlákno

                        0 0
                      • hribik A1  

                        nemusim hladat ani nic tak extravynimocne, aby som pritom bokom objavil hrozne veci :-)

                        0 0
    • redhotrock  

      Zdravim Žabku :o)

      Ty jo, sem si řikal co to bude za zajímavý vlákno toto a ona je to taková dobrá detektivka před usnutím.

      0 0
      • Medunka  

        tak tak, pobaví to i po letech

        0 0
        • RomanH  

          Tak tento dred mi nejak unikl.

          Diky, hned bude den veselejsi :-)

          0 0
        • Lister  

          Děkujeme archeologům – zabarvený nádechem nostalgie je tento thread ještě zajímavější než v době svého vzniku :-)

          0 0
    • mastihuba  

      pátek je hned veselejší :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse