• Petk0

    Náš tým F.A.S.T. DH se měl vyjádřit pro jednoho výrobce pláš?ů k představě ideálního pláště na DH a freeride s tím, že se nebude vyrábět více směsí ani rozměrů. Prostě měl vzniknout jeden univerzál dle přání. My jsme odpověď zaslali, ale tak mně napadlo dát možnost i dalším. Prosím o Vaše názory. Mimo jiné k tématu rychlé baby – sice bych měl hájit blonďatou Katarínu, ale to až po příští sezóně, takže zatím vězte, že Anne Caroline Ch. je tmavovláska.....

    0 0
    • pitelboy  

      no co dodat. mela by byt dost siroka. aspon 2,3", s poradnym vzorkem, minimalnim valivim odporem, extremni adhezi, vysokou zivotnnosti, nizkou cenou, a obrovskou odolnost vuci defektu …

      ..ale takovou nikdo nevyrobi.:-(((

      0 0
      • enjoy  

        nevyroby jo?abyses nedivil:-).jenom ti ho asi nikdo neproda:-))

        0 0
        •  

          // no co dodat. mela by byt dost siroka. aspon 2,3", s poradnym vzorkem, minimalnim valivim odporem, extremni adhezi, vysokou zivotnnosti, nizkou cenou, a obrovskou odolnost vuci defektu …

          ..ale takovou nikdo nevyrobi.:-(((// to teda nevyrobí, protože extremni adheze je vykoupena minimalni životnosti, musi se použít měkká směs, která ubývá před očima. a další věc je pořádnej vzorek a minimálnívali­vej odpor

          0 0
          • enjoy  

            kdybys vedel kolik uz se toho vyrobilo a mi to ani netusime(ja taky ne:-)).tak asi tohle jsem myslel:-).a uz nerikej ze to nejde:-),neexistuje nemuzu,ale nechci:-).v zavorce,zabil bych se pri tom:-))

            0 0
          • Pá-dlista1  

            U plaste na DH a FR je jedno jestli ubyva pred ocima. Prioritni je adheze. Za jednu jizdu ho snad nesjedes a i kdyby, tak nahore ti to bude nejlip drzet :) A pak ho vymenis. Penize? Je to dost drahej sport. Penize za plaste nejsou ta nejvetsi polozka.

            0 0
            • RomanH  

              Jenze alespon pro me je to psychicky ta nejhorsi polozka. Nejak mi nevadi, ze musim utracet za retez, kazetu, prevodniky a dalsi veci, co se opotrebovavaji, ale dat za rok treba 4tkc za gumy (XC) me proste stve, zvlaste kdyz vidim ty reklamy na AutoPneu.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Kolik stoji spickova zavodni pneu na offroada? Kolik zavodu vydrzi? Srovnavej srovnatelne :)

                0 0
              • MartinXC  

                Romane, za pláště na bika vysypu víc než 4t za rok, měním dřív, než je sjetá na slicka. A vcelku mi to tak nevadí, raději pořád „čerstvé“ gumy, než nějaké víceleté „držáky“ zpuchřeliny, na které není spoleh. Pro mě je psychicky nejhorší položka daň na výplatní pásce :-(

                0 0
                • McBlacky  

                  to by bylo pláš?ů co a každej měsíc :-)

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Kupuju jenom kevlary, takže pláště otočím tak 5–6 kousků ročně

                    0 0
                • Jester  

                  Lidi se delej na dve skupiny:

                  1. nadava, ze ma nizky plat
                  2. nadava, ze ma vysoke dane

                  Bud (me) rad(i), ze patris(me) do druhe skupiny.

                  0 0
                • RomanH  

                  o pro me taky, ale to jsem sem nechtel tahat :o)

                  0 0
    •  

      hm tak ja bych volil měkkčí směs, kvuli přilnavosti na šutrech a mokrym dřevu, vzorek s dobrejma samočistícíma schopnostma, rozměr tak 2,4", výztuhy jak z boku tak na běhounu mno a to by bylo asi vše, ale 1 pláš? na všechno je málo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.