včem je lepší LX než deore přehazovačka

15 nepřečtených
  • vlk

    čím se liší přehazovačka lx a deore.V čem je lepší.

    0 0
    • Honzis  

      Na paul-lange je popis všech komponent, tak tam mrkni. Každopádně stojí lX celkem citelně víc, cca 1900Kč a Deorko jsem viděl i za litra nebo ještě míň. Mám LX a 7500km no problemo.

      0 0
    • Staenly  

      LX by melo mit oproti deore utesneny kladky…Btw, mel sem deore a ted mam LX, LX mi radi hladcejc a potisejc v zaberu…

      0 0
      • scret  

        Kdyz budes mit dobre sestelovany Deorko, tak to bude chodit taky dobre. Ale LX je lepsi. Deorko jsem nejezdil, ale LXo jo a muzu srovnavat s XT 03. XT chodi lip, ale rozdil je jen nepatrnej. Myslim, ze kvalita chodu je dneska hodne podobna, jde jen o gramy a zivotnost, a taky o honeni radoby prestize.

        0 0
        •  

          jasne-prestiz predevsim…

          0 0
          • zirecek  

            panove, vase prestiz utrpela, protoze dnes se jiz rika image! :-))) LX ma i navic utesneny prechod do bovdenu…

            0 0
            • ravo  

              Od tý doby, co tomu začali říkat SPRITE, mne na ty sladký sra.ky definitivně přešla chu?:-)

              0 0
              • Peslezedir  

                Myslím že rozdíl mezi šaltrama po XT moc není. Satré XT jezdím hafo let a šaltr je furtečko ok. Rozdíl v životnosti je fakt velký, ale to jsem ti asi moc nepomohl.

                0 0
                • vlk  

                  Tak podle cen se teď uľ nerozhoduji mezi deore a lx ale mezi LX03 a XT 04.ta nová XT je inverzní.A nemá takový ten gumový kryt u bovdenu proti nečistotám.Tak co byste mi z hlediska ľivotnosti a snadnosti řazení doporučili te·LX 03 nebo XT 04.rozdíl je 290kč.

                  0 0
                  • Zdyn  

                    kryt bovdenu – cca 30 kc

                    0 0
                  • scret  

                    Co treba XT 03:-)

                    0 0
                  • Daf  

                    Rozhodne XTcko mozna radsi 03 kvuli chodu. Jinakc ten gumovy kryt bowdenu podle me neni zas az takova vyhra protoze bordel se tam stejne dostane. Mnohem lepsi praci odvede koncovka s gumovym tesnenim k bovdenu co vede k prehazce.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.