• zirecek

    Jezdil jsem Deore, ted 7.0. Tento/minuly rok na SRAMu jezdim o dost jinak (vice siloveji) a vychazi mi, ze vydrzela mene jak Deore. Ale nelze to objektivne srovnat. S cim mate lepsi/delsi zkusenosti? :-)

    0 0
    • zirecek  

      muhehe

      0 0
    • bikemanx  

      Zkušenosts Deore nemám, ale jezdím na 7.0… teď jsem kupoval druhou. Když měníš ře?ez tak ti vydrží dlouho..

      0 0
    • TinkTink  

      Mel jsem Deore…ted jezdim 7.0…rozdil je myslim docela znacny…

      Hlasuju pro 7.0..

      0 0
    •  

      Taky sem jezdil Deore a teď tam mam 7.0 a drží už dost dlouho. Hlasuju taky pro Sram 7.0

      0 0
    • zirecek  

      chlapi dik, jdu zase do 7.0. Navic je i o 50g lehci, :-)

      0 0
    • pavelr  

      Kazeta Deore mi vydržela 9000km. Teď řeším stejný problém a asi půjdu do 7.0, protože jste mě ukecali.

      0 0
    • lidumil  

      Řeším problém výměny 7 kazety pro manželku – je na výběr už jen Shi HG 30 (270,–) a nebo Sram 730 (340,–) :-( Zbytek řazení-kliky má amnželka mix Deore DX-Deore-XT. Tak jestli někdo máte zkušenosti s výdrží, kompatibilitou řazení XT x Sram atd. Díky.

      0 0
    • Pekáček  

      Kazeta co byla ke Sramu 5.0 mi vydržela dost málo, nahradil jsem zrychtované pastorky sedmikolečkovýma HG70. Pak jsem koupil kazetu Sram 7.0 (takovou tu matnou) a výdrž daleko menší než kazeta složená se sedmikolečkových pastorků. Teď zkouším štěstí s novým LX co má podložky mezi pastorky větší proti jejich prohýbání.

      0 0
    • Meesha  

      ja mel 7.0 a po 4tis. a trech retezech byla na vyhozeni.

      0 0
    • Paja  

      Vozil jsem oboje a vyjde to zhruba nastejno (7.0 11300km se 3 retezy, deore 12200 se 4 retezy, ale bylo to tim, ze jsem na deore vymenil postupne 2 retezy a pak stridal dalsi dva se sram spojkou, zatimco 7.0 jsem tocil 3 retezy a ctvrtej novej uz samozrejme nesel nasadil). Zajimavy je ze po 3 retezech 7.0 vypadala lip nez deore(ta vic omackanej material), ale presto deore „nestrilelo“ a 7.0 jo. Ted jsem sel zas do deore, bo bylo v akci:o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.