• Sirenna

    Ja vim, ze mi moc lidi asi neodpovi, ale zajimalo by me to, protoze na jednokolce je to fakt super :)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Já trochu :) Jinak přeji dobré jitro miláčku :)))

      0 0
      • Sirenna  

        Uz jsem dlouho vzhuru, tak nerejpej! Jestli se chces zeptat, jak to ze jsem na BF, napis mi to mailem!

        0 0
    • Petr Heinik  

      Byl to boj, ale nakonec se to povedlo.

      0 0
      • Sirenna  

        A na jake to bylo 20", 24", 26" ?

        0 0
        • Petr Heinik  

          Ucil jsem se na 26, na plasti rozmeru tak 1,9. Zkousel jsem i 24 a prislo mi to na ni jednodussi, proc to netusim.

          0 0
          • Sirenna  

            No, mne totiz pripada, ze 20" je stejne nejlehci ( mozna, ze cim mensi tim lehci :))

            0 0
          • Manas  

            protoze mas niz teziste, je to lehci ( hmotnost ) a obratnejsi :-)

            0 0
            • D.V.  

              To je pravda. A jeste dopovez, ze v terenu jdes na daleko mensi prekazce driv na hubu :))

              0 0
          • D.V.  

            je to jednodussi protoze to nema takovej setrvacnej moment, ale do terenu 20" nebrat :) 24" je uplne optimalnich

            0 0
    • lotr  

      jo jasne uz asi tak 1 rok a je to bomba hlavne na koule

      0 0
    • MARIN  

      no nekdy v 15–17 letech jsem umel (naucit se to me ale dost bolelo :) jestli umim i ted ve 32 nemam kde zkusit

      0 0
    • Cryzyy  

      pokud jsem to nezapomel, tak to jeste umim :)

      0 0
    • lubos  

      Uvazuji, jak by se s tim jel maraton, 4kg mtb bajk … zajimave :)

      0 0
      • Cryzyy  

        jel by se docela dost dlouho :)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        To te asi zklamu. MTB jednokolky jsou prozatim podstatne tezsi. Jinak by to byla veeelika vyhoda az na to, ze bys nesplnoval podminky UCI :(

        0 0
        • Manas  

          Ale kdeze, otezkej si Hybnosovu .. ta ma 4kg, mozna min. Jinak DVho nove modely maj 6kg komplet se vsim.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Cely kolo muzes mit treba 4kg, tagze prostor pro odlehcovani tam jeste je.

            0 0
            • D.V.  

              jednokolku do terenu jsem zatim nevidel pod 6 kg. normalne se to pohybuje mezi 6–8 kg

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Vzdyt to rikam. To je jak celej bike. Vzdyt to musi taky unest celyho cloveka. Jen chybi takovy blbosti co jsou na normalnim kole dvakrat (kola, brzdy) nebo zbytecne (riditka, predstavec) :)) Taky u jednokolky do terenu se predpoklada, ze se s ni bude jezdit v terenu ne jako u krosovyho kola, ktery neni do terenu staveny, takze delit by se mela spis hmotnost sjezdaka, minus nejaky ty zbytecny komponenty.

                0 0
                • D.V.  

                  Plne s tebou souhlasim, ikdyz je to hodne zajimavej nazor a musel jsem si ho cist 13569×. A krome toho jednokolka je univerzalnejsi nez sjezdak: sjezdovou trat sjedu relativne taky, ale ty na tom kvetinac po zadnim nepreskaces :) … Ne delam si legraci, kazdy ma svoje…

                  0 0
                  • wraftler  

                    moj trialak ma neco pod 8kg a preskacem na tom jak kvetinac tak Northshore:) tak o co ide?

                    0 0
                  • hýbňoš  

                    tak sem to vážil a má 6,5 kg takže maňas sorry :)

                    0 0
          • hýbňoš  

            no nevím nevážil sem jí ale jelikož jí vařil franta mrázek tak se mi nechce moc věřit že by byla nejlehčí :) a háca měl norco a ta mi přišla lehčí co se týče ježdění vesele se na ní doma práší :(

            0 0
      • MARIN  

        no s prevodem 1:1 by to nebyl zadny fofr :)

        ale clovek by se aspon mohl kochat panoramatama

        0 0
        • lubos  

          No to je fakt. Ale co jsem videl toho svetovyho experta, tak tomu docela dobre sel sjezd a i vyjezd. Takovy ty tezsi kousky.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Na kolech jim to jde lip a taky to neumis :) Tudy cesta ke zlepseni nevede :)

            0 0
            • lubos  

              Hehe :) No ani jsem to tak nezamyslel. Na jednokolce bych se neudrzel ani kdyby me drzeli dva lidi.

              0 0
    • Radek Broz  

      Já… NE;-) zatim… ale uz jsem to hodnekrat zkousel;-) Skoda, ze se letos na ty chate vetsinu casu jen tak valela (a kdyz uz to nekdo sel zkouset, tak se pridali vsichni a byla o ni docela pretahovana;-)

      0 0
    • Garfield  

      JO jezdil jsem na 20 ale ted jsem presel na 24. Podle mne je lepsi!!! Jo a chtel jsem se zeptat jestli na MTB jednokolce jezdi nekdo v Praze?

      0 0
    • JJ  

      Ja se zatim teprve par dni ucim a zacatky sou tezky a boli:)

      0 0
    • v4mp1  

      Já se na jednokolce učím a mám 20''. Mimochodem když jsem se díval na youtube na největší profíky tak se snad všichni shodnou, že se líp učí na větších kolech 24 a 26 protože to generuje větší dráhu a típ pádem stačí menší pohyb a taky se na tom mnohem líp jezdí protože můžete jet rychleji než na 20 :) (Jinak bydlím kousek od Olomouce tak kdyby se našel někdo další kdo se učí vůbec by mi to nevadilo :)

      0 0
      • TommyBiker  

        Nejlíp se učí na 20. Dobře se na ni nasedá, neboť je malá a díky menšímu průměru kola je stabilnější. Já mám 29 a v malých rychlostech mám problémy projet nějaký ten terén. A taky to nasedání je těžší než na 20.

        http://cesta-je-cil.blogspot.cz/

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.