• tk

    nevite nekdo o krame kde ho maji? radeji v cerne. moji mame v jabloneckym hudy rekli, ze ho pry nemaj a nemuzou sehnat. praha / brno / liberec pro me pripadaji v uvahu. diky

    0 0
    • MaPa  

      Sháněl jsem ho celý podzim, nakonec info od kamarádky která v jednom HUDY dělá: Fyzicky nejsou ani v centrálním skladu. To mi nestačilo a psal jsem přímo Hudymu. Jejich odpověď:

      Vážený pane,

      děkuji Vám za Váš e-mail. Rád bych se jménem naší firmy omluvil za případné problémy, které jste měl při shánění výrobků firmy Source. Pokud jsem Váš dopis dobře pochopil, jedná se o batůžky, které obsahují vak na vodu. Na letošní léto byly dovezeny tři modely a každý model měl dvě barevné kombinace. Jednalo se o sportovní batůžky vhodné na cyklistiku, běh a turistiku. Vzhledem k tomu, že se jedná o letní zboží, nejsou tyto modely uvedeny v našem zimním katalogu. Na prodejnách budou znovu k dostání od dubna 2005. Na zimu máme v nabídce batoh Glacier určený pro zimní sporty. Jedná se o úplnou novinku a firma Source jich vyrobila omezené množství. Pro náš trh jsme dostali pouze 100 ks jako zaváděcí sérii. Z tohoto důvodu není tento model také uveden v našem zimním katalogu.
      Firmu Source zastupujeme pouze krátkou dobu a zatím jsme byli ve fázi průzkumu trhu. Je v našem zájmu, aby byla v budoucnu na prodejnách co nejširší nabídka výrobků této firmy.

      Za firmu HUDYsport

      S pozdravem

      Richard Litochleb

      Psal jsem jim dál, (např. že ty batůžky se používají i v zimě na běžky a lyže a že některé (spec. Deuter) cyklobatůžky mají i v zimě, ale už se neozvali. Tak v dubnu…

      0 0
      • tk  

        diky za info. ale nepotesils. kompletne to vask vysvetluje odpoved, kterou dostala moje mama.

        asi si ho budu muset koupit v UK. tedy je bohuzel cca o petinu drazsi.

        0 0
        • MaPa  

          Jo, byl jsem se podívat na ten Glacier – ale na kolo je zbytečně velký a těžký, je to spíš pro snowboarďáky – včetně možnosti uchycení prkna. Ostatní vychytávky zůstávají, je tam jen zajímavý vstup do zadní kapsy spodem. Cena 2800,–. Takže asi buď zahraničí – napadlo mne napsat Sourcu jak to tady vázne s distribucí nebo duben. Ach jo…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.