• Matts.

    Keď nejazdíte, na akom alkohole si najlepšie zašmakujete?

    0 0
    • dalimil  

      gin beam :-)

      0 0
      • Jarous1  

        Hmm, zajímavý pití… Kde se to dá sehnat ? Já znám jenom Jim Beam Bourbon Whiskey… :-)

        0 0
        • Jarous1  

          No, a abych ale odpověděl na dotaz:

          Samozřejmě vede pivko, poté červené vínko, a z tvrdšího nic moc nemusím, ale občas si dám Fernet citrus, Jack Daniels, Jim Beam, Magister, Ballantines a nesmím zapomenout na Stroh 60% nebo ještě lépe 80%…

          0 0
          • Jenda  

            taky pivo (Regent Prezident:-), vino (hlavne bile) a zelenou pak alpsky rum (80%) prekvapive dobry byl i cisty lih (96%) no a kdyz se namane tak ruska vodka, no v podstate vsechno co tece krome becherovky a ferneta:-)

            0 0
            • SavaH  

              A to ja bych si zas dala ;o) Nejlepší je nový nápoj vzniklý omylem – jabko s tonikem

              0 0
              • Jenda  

                nebo to co pijou s svagra v praci Dratenka – rum s octem 1:1 fakt zajimavy piti:-)

                0 0
                • SavaH  

                  To bych nedala. Kolegové a kolegyně v práci popíjejí víno (červené) a zapíjejí to Becherem. Taky bych si dala…

                  0 0
                  • Jenda  

                    no vzhledem k tomu jak jsme popijeli v patek v laborce stale jeste nejak nemam potrebu – drzek krok s dvema ukrajinci a dvema rusi je vrazedny, jo a ten rum s octem kupodivu chutna min hnusne nez to zni:-)(po ctvrtym absinthu:-)

                    0 0
                  • Komi  

                    Se člověk divý jak pomalu roste česká ekonomika … Chudáci mi studenti :-)

                    Jináč já taky pivko, červené, rum, a jak dám od každýho pár kousků, tak už mi pak chutná všechno :-)

                    0 0
                • Komi  

                  Dá se to pozřít? Musí to být strašně agresivní …

                  0 0
                • cabbage  

                  testoval sem ocet s pivem(asi 1:10) a jecnakovy to moc nejelo:o)

                  0 0
    • Lance  

      V zime slivovice apod. palenky (merunka, calva) Jinak no de facto vsechno (vodka,whiske­y,gin,barevne piti,vino,pivo,ver­muty:))))))) ale decentne, neoziram se!!!!

      0 0
    • Otto  

      Vlastní višňovka, The Glenlivet(single malt, 12y old scotch whisky), slivovice, Rulandské šedé, a pivo – Krušovice 11°

      0 0
    • cybernovi  

      no jsme češi ne, tak zásadne pivko:)

      0 0
    •  

      no nejradsi cerny pivko, ale nerostou nerostou :), pak asi Zemanovku, víno moc ne, a cucnu si slívky

      0 0
    • RomanH  

      Pivo, obcas dobre vino. Z tvrdeho pak domaci slivovice. Hlavne ne zadny tlamolep nebo navoneny piti.

      0 0
    • fousac  

      pivo, vyjimecne vino, extremne vyjimecne finskou…

      0 0
    • Lance  

      BIKER = ALCODRINKER

      0 0
    • McBlacky  

      cokoli…teda kromě výčepní lihoviny, tu fakt nedám :-)

      0 0
      • fousac  

        co sme to teda chlemtali tenkrat tam nekde u Savy chaty??? nedoslo i na tu??? prece jenom panak za 6,– , to neni normalni… :)))

        0 0
        • McBlacky  

          snad proboha ne, ikdyž možný je všechno :-) s sobotu jsem se ukrutně zkomatil absintem, úplně našrot ve 4 ráno nás nenapadlo nic lepšího než načnout láhev, ve dvou… naštěstí to byla jen 0,35l jinak bych tady asi už nebyl…

          0 0
          • fousac  

            se nekdy musis zase stavit u pigiho, neco spachame… :)) treba pristi ctvrtek.. ;)) no nic, ted mizim vyvetrat Fine-Off-ku… :)))

            0 0
            • McBlacky  

              jo zajedu, chystám se na zimní tunning bika přes víkend tak pak někdy…

              0 0
              • fousac  

                kua to byl zase napad… nakonec sme u pigiho poslouchali queeny v japonstine a sem rad ze sem pred chvili tu vec dopilotoval domu.. :/

                0 0
    • Volf  

      Nejlépe něco co bylo vypálený ve Skotsku popřípadě v Irsku, ale raději to Skotsko třeba tady. http://www.mujweb.cz/…isky/w1.html

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • dave lister  

      víceméně všechno… když jsem dneska ráno viděl účet ze včerejšího večera, byl jsem docela rád, že v Kolkovně nerozlejvaj naftu ;-)

      0 0
    • Radek Broz  

      pivo, vodka, vodka se RedBullem, teqila, befeater s tonicem, becherovka, bily vino…

      0 0
    • Manas  

      Pivko, slivovice, vodka cokoliv co tece krome druhu ktere jsem si znechutil brutalni vozirackou v „mladi“ – broskvova, becherovka, fernet citrus, fernet a pendrek alias vycepni lihovina :-)

      0 0
      • Radek Broz  

        hehe, jsme na tom podobne. Ja se jednou z Becherovky tak zeblil, ze mi bylo blbe kazdy rano, kdyz jsem sel do skoly (korem tovarny na Becherovku – jde to tam neskutecne cejtit). Pred casem jsem ji opatrne zkusil a zjistil, ze to az tak hrozny neni… a ted ji zacinam z patritismu docela pit (hlavne s moravakama na koleji);-)

        0 0
      • McBlacky  

        broskvová :-) jsem roky nemohl ani broskvovej čaj…

        0 0
        • Radek Broz  

          jj, broskvova je zlo;-) Me je blbe taky i z broskvovy mattonky;-)

          0 0
          • Manas  

            Naprosty souhlas, broskvovy caj, matonka i broskvovy nanuk … hnus :-)

            0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            sveho casu sme se s kamosen nechali vyhecova kdo driv exne pulcaka broskvovy kamaarad vyhral ja byl pokoren to nemeni nic na tom ze ze ztbytku toho dne nic nevim a jak vidim broskvove napoje tak je mi blbe uz od toho pohledu

            0 0
        • Mustafa  

          Taky napodobne.I po 12-ti letech je jediny co ma broskvovou prichut a me z toho neni blivno jenom broskev.

          0 0
      • JSt  

        to ja nekdy v zacatcich prehnal s vodkou s dzusem (znate to :). druhej den kdyz sem pil dzus, tak sem v nem tu vodku citil, i kdyz tam nebyla :))

        0 0
    • Martin  

      Hořící. Dole griotka, nahoře Absint. Fakt hoří – http://www.krysy.net/…DSC00385.JPG

      0 0
      • Lance  

        nic nevidim, musim to zkusit,kdyz tak me mas na svedomi

        0 0
        • Martin  

          pije se to brčkem a hlavně rychle, aby ti nechytlo.

          0 0
          • SavaH  

            To je dobrý pití, jen se mi to napoprvý nepodařilo vypít dostatečně rychle a nějak se seškvařilo brčko:o(

            0 0
          • Komi  

            Není tak zcela pravda … je víc zbůsobů (ikdyž se nechci prohlašovat za odborníka, ale viděl jsem to i jinak a fakt efektivně!)

            0 0
      • rb  

        U nas se do toho dává ještě kávový likér a říkají tomu B52.Jinak hlavně pivo..

        0 0
    • Martyss  

      Já jsem rád v ovocném sadu…Jelzin – kyselé jablko, Berentzen – švěsička,kyselé jablíčko no a z ostřejších třeba citróny z Božkova:-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Takze zensky piti;-)

        0 0
        • Martyss  

          Záleží na úhlu pohledu:-)…hlavně se člověk při pití tohle dostává pomaleji do stavu, kdy je z něj zvěř:-).....btw dva moji kamarádi přešli na ženský pití…z dělnický whiskey na zelenou

          0 0
        • tomPY  

          Nachádza sa tu aj nejaký abstinent?

          0 0
          • Martyss  

            Každý je vlastně aspoň dočasný abstinent:-)

            0 0
          •  

            no ja nevim, ja byt abstinent, tak sem asi nepíšu :)

            0 0
            • gargas  

              myslis mna?vravim ze som PRILEZITOSTNY abstinent.taka riadna prilezitost nepit sa len tak nenajde :)

              0 0
            • kankrlicek  

              Proč? Abstinent jsem a viz výše mám taky názor na fajnový pití (i zkušenosti :))

              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            dva dny po silvestru sem nepil dvoudeni abstinece byl krasna pak sem zkluz dohnal ;)

            0 0
      • rb  

        No,zmazat bych se z toho nechtěl,to musí být hrůza to ráno..

        0 0
      • McBlacky  

        to martyss… ale kdo to má platit? když dáš za večer 30 panáků po dvacce a nějaký pivko tak máš ráno kromě opice i problém v kešeni :-)

        0 0
        • Martyss  

          No musíš mí zmapovaný restauce. Třeba u nás máme jednu a tam je poměr cena/výkon dost dobrej. Malej rum mají za 5,50. A? jsem odcházeův jakym kolik stavu, tak jsem tam ještě neplatil víc jak 300 Kč:-) Jinak zaleží pro co konzumuješ. Já pro stav ožrání teda ne. Ten občas vyplyne ze situace:-)

          0 0
          • Komi  

            Přesně tak .. nechápu maníky (a ještě hůř holky) co to do sebe lijou jen proto, aby byli na šrot … :-/

            0 0
            • mastihuba  

              to je těžký, ženská pije proto aby se ožrala a chlap proto aby nevystřízlivěl.

              0 0
    • ravo  

      Podle nálady – Jack Daniels nebo Portské. Za mlada jsem měl rád džus ředěný vodkou…

      0 0
    • JMT  

      Ja chlastam jenom na zavodech :-) takze ted abstinuju, ale kdyz se v predvecer celodeniho zavodu sejdeme z nakejma kamosema tak to bejva vesely (naposled s kamoskou napul flasku vodky-posezavsky dymak) jinal ani nejsem nak vybiravej takze nejcastejc je to prave ta vodka (z dzusem) nebo fernet anebo cokoli jinyho ale hlavne NEMICHAT-to se pred zavodem vyplati dvojnesob :-)

      0 0
      • fousac  

        co ze si se nehlasil??? si musel bejt desne nenapadnej, kdyz sem si te tam nevsim.. a to sem tak chlastal v patek do tri a v sobotu do dvou… ;)

        0 0
        • JMT  

          my taky nak tak ale v tu sobotu dyl, a bavili sme se spolu (ale jenom rano-myslim :-) koukal sem na tvoje prototipovy kolo,dojel sem ctvrtej na kratky-kamoska co se mnou jela musela bejt brzo v praze

          0 0
          • fousac  

            ha.. na zaklade tveho tvrzeni a po konzulatci s vysledkovou listinou si troufam rict, ze ste byly ty mladata ob „krysy“ od nas… ;) jen porad nevim, jestli si ta merida nebo artur.. :/

            0 0
      • McBlacky  

        hele a jak jsi dopadl na dýmákovi? já a fousáč i přes alkoholový handicap a přes to že to byl náš první mtbo jsme byli 3. a ted k tématu,. je ,0.49 a jsem na kashi ale byl to kvalitní moravský muškát :-) jenom ho bylo trochu moc :-(

        0 0
    • biker seli  

      Ještě nevím co to bude, ale vypálil jsem letos asi 60 litrů Hruškovice a Kalvadodsu tak to budu muset zpracovat. Teda už sem s tím začal, ale budu muset jit ještě pálit, jak se tak koukám na zásoby, nějak se to ubývá. Nemáte někdo navíc jabka? Nebo hrušky?

      0 0
    • Vojtíšek  

      Teď zrovna popíjím Dobřanskou Modrou hvězdu 17° – to je fakt materiál. Berounský medvěd je další favorit. Plzeň mi přijde, že se poslední dobou hodně zhoršila.

      Tvrdý alkohol nepiju. Přímo nesnáším Fernet a Becherovku. Jedinou vyjímku činí kvalitní slivovice, ale tu ordinuju jen ve zdravotních dávkách.

      0 0
    • rock  

      Na žádném a za jakýchkoliv okolností …

      0 0
      • Vojtíšek  

        Abstinenti jsou nejohroženější skupina obyvatel pro onemocnění aterosklerozou! Tak nad tím přemýšlej.

        Alkohol podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství!

        0 0
        • rock  

          Jsem tak neskutečně otrávený a znechucený ze života, že je mi do značné míry jedno, na co a kdy chcípnu … můj život je beznadějně bezcílný, těžko mne tedy může trápit, když skončím dřív, než dorazím do cíle …

          0 0
          • Lance  

            co te trapi v tento predvanocni cas? Neni to brzo? nepropadej beznadeji

            0 0
            • rock  

              Víc než teď už jí dost dobře propadnout nemohu, takže v tomto směru jsem docela klidný … ale pus? to z hlavy, moje problémy jsou poněkud mimo zaměření tohoto fóra a nepatří sem …

              0 0
              • Lance  

                klidne se sver, ja to nikomu nereknu:-) vsechny problemy i nebikove problemy bikera by se tu mely vyresit.:-)

                0 0
        • rock  

          … ale díky za upozornění …

          0 0
    • giant  

      Zajímavé téma,ale připojím se Cabernet Savignou a nepohrdnu ani dobrým pivkem.Slivovice (ikdyž je to oblíbené místní pití)je u nás v ledničce netknuté.

      0 0
    •  

      kdyz sme u toho piti: http://www.wagenschenke.ch/index2.htm

      0 0
    • slavekRM  

      vodku

      0 0
    • saly  

      plzeňský nebo Budvar. Ale klidně i když jezdím. :-)

      0 0
    • ToBo  

      podla nalady… najradsej mam kombinaciu pivo a zapijat tequllou… ;-)) ak nie je, tak aj fernet sa da vypit… ked som na veceri s nieky, tak dobrym vinkom(rulandske sede) neohrdnem… da sa to zhrnuto do konstatovania, ze vsetko, okrem vodky.. .;-)) tu naozaj nemusim.. ;-((

      0 0
    • Matts.  

      Dobre chlapci, vidím že vám tiež chutí. Takže vyspovedám sa aj ja: Prím drží čapované pivo, suché vína červené aj biele, domáca slivovica. Domáce výrobky: Trnkové, šípkové a ríbezlové víno, robím ich suchšie, hubolepy neznášam. Takže borci: Na zdravie.

      0 0
      • Lance  

        Na zdarovje, skoda,ze sa nemozem vypit.:-)moj slovensky brat:-)

        0 0
    • fousek  

      Sem skoro abstinent, alkohol piju jen pri vyznamnych prilezitostech a obcas jako lek jinak kdyz uz tak: medovina, dzus-vodka, leky: pivo, fernet

      0 0
    • RUMcajs  

      Rum, ale musí to bejt ten z Božkova s plachetnicí. Ostatní značky nejsou tak dobré.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Vojtíšek  

        No, myslím, že ten kdo ochutnal někdy pravý třtinový rum, tak už by se k Božkovu asi nevrátil

        0 0
    • grafik  

      Samozrejme pivo, ale momentalne frcim na Vajecnym konaku …

      0 0
    • marapara  

      Asi nej je pivo. V zimě nebo, když je kosa, tak slijovička nebo svařáček, taky grog nebo čaj s rumem přijde vhod. Víno moc nemusím, ale sem tam si dám. Nějaké whisky nebo podobné pití moc nemusím. Už vůbec ne šampóny typu Jelcin. V létě si docela rád dávám kofolu, i když to není alkohol. Je to sladké, má kofein i cukry, umí celkem slušně nakopnout třeba před maratonem. Fakt to na mně funguje. Po pivu se někdy nedá skoro jet, mám nohy jako z kamene. Ale jen někdy, většinou ne.

      0 0
    • Azagthoth  

      joooooooo,vodkaaaa 4ever

      0 0
      • Doktor  

        SLIVOVICE,aspon 52 gradu,ta zahreje:-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Nejlepší složení: Voda, velejemný líh :) Ředit dle chuti.

        0 0
        • rajtyš  

          konzumní líh s vodou, tak padesát na padesát, je nejlepčí míchanej nápoj co sem kdy pil. a ráno potom vůbec nebolí halva ani nejni člověku blbě.

          0 0
          • Matts.  

            a vieš že máš pravdu, lebo kotrba bolí s tých debilných dukrov, čo tam miešajú. Ešte prirovnateľná je frndžalica, ktorú páli Pacho Hybský zbojník.

            0 0
            • rb  

              Pacho byl bohovsky film,škoda,že už sem ho moc let neviděl.Ale pit se da kdeco,když sem dělal ve špitale pili sme jodisol a tež se dalo :-)

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • Axazel  

      Pivo nejlíp Krakonoš a Gambáč, nesnáším Krušovice a podobný sračky, doufam že nikoho neurazim ale to se fakt nedá! No a samozřejmě Fernet a vůbec všechno co teče :)

      0 0
      • goofy  

        no nevim jestli je gambac zrovna nejlepshi pivo, to raci snad starobahno (pardon starobrno)… nic proti, ale nejlepshi je radegast! :o) a jinac piju vshe co tece…

        0 0
        • gucan  

          s radegastem naprosty souhlas, ale starobrno je druhe nej (mozna to bude tim, ze uz jsem si zvykl :) … kdyz se nechci ozrat, nejlepsi je kazdopadne medovina :))

          0 0
          • goofy  

            no na starobrno sem si za ty 3 roky uz taky zvykl (co mi ostatne zbyvalo, kdyz se tu toci skoro fshude), ale musi byt dobre nacepovane a nejlepe dvanastka…

            0 0
      • rasto  

        po krakonosi mame vzdycky sra.ku! jak to muzes pit? :-)

        0 0
        • fousac  

          u SavyH na chate docela dobre a po kyblech.. :) no neber to za 11,– toceny.. ;)

          0 0
    • jihra  

      Dobrá slivovice to je věc. No a ještě lepší je trnkovice – pro neznalé, trnky jsou takové modré kuličky rostoucí na pichlavém keři. Kdysi trnky rostly na každé mezi, teď už je člověk dost těžko hledá. Je to jemnější a chutnější pití, než slivovice, ale bývá toho poskrovnu.

      0 0
      • Matts.  

        Z trniek robím víno, u nás je toho ešte stále dos?. Keď robíš trnkovicu, páliš trnkové víno, alebo ich necháš klasicky vykvasi? celé ako slivky?

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Haryk  

      Tatova 15-cti letá slivovice.Není nic lepšího.

      0 0
      • Komi  

        Ona ani taková 15–ti letá pěkná holka není k zahození .-)

        0 0
    • jihra  

      Na kole nic, ale když tak slivovičku. Teď nedávno jsem okoštoval 24 let starou slivovici – no lahůdka!!!!! To byl orgasmus. Jinak i nějaká dobrá skotská není špatná. No a ještě se dá „lak na rakve“ čili Fernet – ale klasika, žádný citrónový a podobné šílenosti. Pivko už mi vůbec nejede – buď už mám své odpité a nebo jsem těsně před smrtí.

      0 0
    • slou  

      Noo co nejradši to ani tak nejde říct. :) Mám rád dobré červené i bílé. Pivo záleží na hospodě, ale nejsem vyloženě pivař takže mi jede jak 12-ka Plzeň tak Velvet, Kelt, Hoegarden, Kvasar… vše čep. Lahvové nemusím. Z whisky Bushmills-10ti letá, Tullamore Dew-12 letá no teď jsem zkusil Chivas Regal 18, ale ty dvě před tím jsou lepší :)) No a z domácích Trnky, Třešně, Marhule, dobrý kalvados…

      No ještě nevím jestli zkusím, ale doma se mi toulá Fernet z roku 66 a Becher z roku 71 v original balení. Jako bonbonek pak Slivovice z 69 :))

      Nemusím lepidla a mám velmi divnej pocit z tuzemáku. Ale Key Rum mi šmakuje.

      Tak a teď jsem jak alkoholik :))

      0 0
    • Siddha  

      ted v zime po svihu nejaka ta samohonka, jinak pivo a spis bile vino.

      0 0
    • dieegoo  

      Dobrýho pětipívo není k zahození… a po předchozích zkušenostech už ne-e absinth nebo jak se ten bazmek pise:D

      0 0
    • ddd - andy  

      RedBull-vodka, Capt. Morgan, GT..

      0 0
    • Darkson  

      já už nepiju! takže rybízový džus, černý čaj a křišťálově čistá voda z horských pramenů

      0 0
    • dada  

      alkohol-to je moje oblíbené téma :) ale vypsat co piju by zabralo server takže co nepiju: Z piv: Holba, Kutná hora, Staropramen a podobný srágory Z vín: vůbec růžový málo bílý a žádný červený co má pod 12.5% vol. Taky nepiju sladký (rozuměj demi-sec) sekty Z tvrdého: cokoli bilinýho včetně bechera, dokonce už po nějekém tom hektolitru z mládí nemůžu ani ferneta. Jinak cokoli. Ale čím dražší tím lepší :)

      No a eště top ten:

      1: Caipirinha (taky je to jediný mix co piju, ještě tak dobře solenou a silnou margaritu) 2: Jakékoli plné červené (Chile, JAR, Argentina, Autrálie, Rioja) 3: Plzeň 4: Jameson 5: Single malt-jakákoli 6: Kozel 10-bydlí u mě v lednici 7: G12 8: Hoohegarden 9: suchý sekt 10: suché martini s Absolutkou nebo Gordon ginem

      0 0
    • wroum  

      cerveny vino. cim „tezsi“ tim lepsi.

      obcas skotskou nebo lepe irskou.

      na zizen treba Keyrum s kolou.

      cas od casu pivo, ale tak treba jenom jedno nebo dve – pak mi prestava chutnat.

      …ale stejne joint je joint.

      0 0
    • mastihuba  

      Pivo-víno-vínovice---rum-----zelená /abych neurazil :))/

      0 0
    • kajulka2  

      Všechno co teče, pořadí obliby pivo-zmrzlá becherovka-domácí slivovice-4 růže-víno

      0 0
    • norman  

      Ke každý příležitosti je třeba pít něco jinýho. K pořádným horám a žízni patří odjakživa Radler. Ale ne ta česká čuňárna z ječnýho ležáku a Spritu, nýbrž správně namixovanej ze Stieglu a originální rakouský citrovový brčy.

      0 0
      • dada  

        no tfujtajksl, nejses ty nejakej skopčáckej nastrčenej honza zeman? du hodit tyčku. na horach v osterreichu jedině weissbier, mistní „ležáky“ už zásadně ani neochutnávám a stejně radši dojedu až do sudtirol a dam si italsky červeny!

        0 0
    • Tomcat_1  

      Chlast slast! :-)

      0 0
    • Eila  

      co tece:-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Hmm, tak teda divím se, že ještě nikdo nenapsal, že to sem nepatří… :D:D Čím to asi bude..... :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.