• morlo

    co rikate na Giant XtC 2 2004 http://www.akcebike.cz/index.php?… vs. Schwinn Moab Comp 2004 http://www.akcebike.cz/index.php?…

    nemate nekdo zkusenost s tim Schwinnem? na Gianta jsou pomerne slusny recenze …

    0 0
    • enjoy  

      ramy neznam,ale myslim ze kdyby ti sedly obe geometrie tak taky rozdil nepoznas.a co se tyce komponentu tak jasne schwinn.za ty penize fakt dobrej bike.

      0 0
    • shamaan  

      Ja sem si koupil Giant XTC2 2004.. zatim sem jeste moc nenajezdil.. jen kdyz bylo hezky. Na zimu mam „zimaka“. Ale prvni dojmy jsou fakt super. Uz kdyz jsem ho privezl z prodejny a poletoval kolem nej. Zaujalo me perfektni zpracovani ramu.. maji to opravdu vychytany. Skvelej.. primo nadhernej lak. Co se tyce jizdy.. tak je to dost rychla masina.. zavodni posez. Duke se zatim jevil docela slusne. Jediny co jsem zmenil tak bylo razeni a presmyk.. razeni jsem dal osvedcene LX a presmykac XT. Jeste uvazuju o tom ze dopredu dam misto Pythona neco robustnejsiho.. respektive plast s hrubsim vzorkem.. Python se bude asi dobre odvalovat na suchu.. ale vlhko a bahno mu nedela dobre. Nemuzu srovnavat s Schwinnem – nejezdil sem ho, ale XTC se zatim ukazuje jako super stroj vzhledem k jeho cene.

      0 0
      • shamaan  

        Dival jsem se na akcebike.cz a prijde mi ze komponenty jsou skoro srovnatelne.

        0 0
      • morlo  

        a co rikas na brzdy? ja mel pred tim LXka a s tema jsem byl spokojenej, i kdyz po trech letech jsem zacal mit problemy s piskanim, zaboha jsem nemoh sestelovat spalky tak, aby nepistely … i kdyz to neni podstatnej problem … jinak zavodni posez na Giantu – myslis natazenej a hodne sklonenej? musim rict, ze to mi az tak nevyhovuje, pac tohle mel prave a. sector 2000 a musel jsem menit sedlo, predstavec a riditka, abych byl jakz takz spokojenej, ram byl 21", 19ka mi byla mala, ale 21 zas dlouha … jsem zvedavej, jak mi bude sedet ten giant potazmo schwinn …

        0 0
        • shamaan  

          Brzdy vypadaji dobre.. taky jsem jezdil na LX.. co se tyce funkce tak mi prijdou rovnocenne.. nemyslim ze clovek potrebuje paralelogram. Kdyz se podivas na zavodni XC kola s veckama tak na spouste z nich najdes Avidy.. mechanismus a tvar je u vsech v podstate stejny.. dal uz hraje roli jen vaha.. cos me zas tak nevadi.. tech par gramu me nezabije. Brzdove paky jsou dostatecne tuhe takze spokojenost… nemaji sice serizeni vzdalenosi packy od riditek tim sroubem.. ale me tahle vzdalenost vyhovuje, takze zatim menit nehodlam. Na brzdovych spalkach jde vymenit boticka.. trochu me prekvapilo ze tam neni zajistena sroubkem ale specialnim zasouvacim klinkem.

          Co se tyce posezu… je dobre si to vyzkouset. Neni to uplny zavodni extrem, ale poskytne i prijemne sportovni svezeni. Ja mam 189cm a poridil sem si ram 19… zkousel sem i 21, ale ten na me byl moc velky.

          0 0
          • morlo  

            Diky moc za info. Ja mam 187, takze asi taky zkusim 19. Pokud ses prazak, kdes to kupoval?

            0 0
            • shamaan  

              Nejsem Prazak.. ale studuju tam. Kupoval jsem mimo Prahu.. protoze jsem tam dostal slevu. Ale v Praze bude nejlepsi zkusit primo dovozce a to ProgressCycle www.progresscycle.cz myslim ze jsou v Naklich.. pak se da koupit u Sterby.. ale to bys tam musel nejdriv zavolat, aby ti ho privezli na prodejnu (a stejne si myslim ze by pro nej jeli do Progresscycle:-)

              0 0
    • morlo  

      jeste zvazuju Meridu Matts Comp s hydraulickejma „Veckama“ Magurama HS 33, clkem pekne vyvazeny kolo, co se tyka komponent …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.