• dekel

    aky doping pouzivate popripade a kade ho mate? Ty co chu pisat ze potom to neni sport tak ani nemusia pisat!!!

    0 0
    • fousac  

      C2H5OH .. :)

      staci ho do soupere vpravit dostatecne mnozstvi a je to… :) zacimco on se zabyva napr. orbou nedalekeho pole, ty si v klidu jedes dal a napohodu.. :-D

      0 0
      • dekel  

        ok a kde to zozeniem

        0 0
        • fousac  

          tak nejlepsi v leet je samozrejmne pekna hospudka se zahradkou… no a v zime se da i nekde vevnitr u kamen, treba „U Pigiho“ … :)))))

          0 0
        • Manas  

          Mam neblahy pocit ze jde o alkohol, konkretne cisty lih … ale chemii jsem mel tak daaavno :-)

          0 0
      • vlk  

        problém je-že vedlejším účinkem je mimo jiné také často slepota.A se slepeckou holí se špatně jezdí na kole. :o))

        0 0
        • dekel  

          ja som tiz toho nazoru vy mi ste ma tu aj zabyli JA NECHCEM BYT MUTANT

          0 0
        • RUMcajs  

          Kdepa ethanol je hodnej kluk, náš kamarád.

          Jen se s ním občas potuluje ten pacholek methanol alias methylalkohol přezdívaný vyžírač očí :-))))

          0 0
    • dekel  

      zahradu nemam. potrebujem zajtra nieco rychlo prejst a neviem ci to prejdem?

      0 0
      • Matts.  

        neprejdeš

        0 0
        • dekel  

          uz som to presiel kopa krat ale nie tak rychlo lebo som isiel s kamosmi a ty ma trochu brzdili ked som isiel sam presiel som to o dost rychlejsie ale nie tak ako potrebujem a este je zima a…

          0 0
        • rock  

          Tohle prý bývalo napsané u mnoha ruských zákopů, když tam frickové nacvičovali svůj Blitzkrieg …

          0 0
    • rich  

      ak mas 15 a myslis na doping … svojho casu ked som cvicil velmi pravidelne letela okridlena veta medzi US mladezou „zomriet mlady ale silny“

      skus motivaciu – ak vyhram usetrene peniaze investujem v prijemnom bordeli a uzijem si to…v tvojom veku to bude fungovat :-)))

      0 0
      • dekel  

        ok to je v pohode ked mozem rad chodim na biku co najviac ale mozno sa to niekedy zide konkretne zajtra

        0 0
    • J.A.V.  

      Já bych na tvým místě vyzkoušel rtu? – tu máš schovanou třeba v teploměru – to prej jedeš tak superrychle že se nestačíš divit. Akorát si k tomu sežeň pemprsky – to pro případ že by superrychle nebylo ještě dost…

      0 0
      • dekel  

        dik si fak mili uz si to niekedy skusal.

        0 0
        • J.A.V.  

          Nezkoušel – já se držím filozofie, že co není v nohách to chemie nespasí :)

          0 0
    • dekel  

      uz som nieco nasiel na http://www.kpo.cz/…ogie09-2.htm

      0 0
      • miche  

        Pekny poctenicko, slusna soda …

        0 0
      • jose  

        Zas někdo, kdo nemá co dělat a provokuje tady. Pokud chceš něco brát, tak se ptej odborníku na osobní schůzce a ne přes internet, tady ti stejně nikdo pořádně neporadí. Stejně musíš najít někoho, kdo ti to bude na černym trhu dodávát a potřebuješ hodně hodně peněz, jakmile začneš, nemůžeš skončil neb budeš vypadat huř než předním než začneš. buh s tebou:-)))

        0 0
    • dřevorubec  

      alkohol, THC apod.

      0 0
      • JohnLee  

        jj,thc ti pomuze…bude ti jedno jestli tam vubec dojedes…ale za to si uzijes viiiiitr ve vlasech :))

        0 0
        • wroum  

          :-)

          jo hele, ja te tam normalne hledal a vubec sem te nenasel. Admin rikal ze si zbalil tricka a mazal pryc.

          0 0
          • JohnLee  

            Zdar,ja cekal ze se najdeme u Admina,ale byl tam akorat tusim Padlista a podarilo se mi najit SR stanek az kolem 13:00 a byl jsem tak mrtvej z nocni,ze jsem to radeji zabalil…jen jsem se byl mrknout jeste na Bike trial a na blazny s bmx na U-rampe a mazal jsem kolem 14:00 domu…moc se omlouvam…priste si vymenime fota,kdyz se nahodou budeme mijet,tak se aspon pozname…:))

            0 0
    • jihra  

      Nejlepší doping je, když vás předjede pěkné kolo, na něm pěkná ženská s pěkným pozadím. To by v tom byl čert, aby mi ta ženská ujela, i když je o let mladší.

      0 0
    • gummo  

      nejlepsi doping je THC!!! dokonce neni ani tak drahy :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.